Stranica 120 od 122 PrviPrvi ... 2070110118119120121122 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,951 do 6,000 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5951

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj pap prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav djevojke, je li imala koja od vas problema sa osipom na stomaku tijekom korištenja injekcija? Trenutno mi je 15. dnt, beta se lijepo dupla, no muči me taj osip, mogla bi biti alergijska reakcija na neki lijek. Koristim clexane i prolutex, ali ne mogu sama procijeniti od kojeg je lijeka jer se ne izbaci odmah nakon primjene.
    Izgleda kao koprivnjača, crveno je i svrbi.
    Poslala sam naravno doktoru mail.
    Hej hej, ja sam negdi već pročitala,neznam od koga da je imao takve reakcije na koži od prolutexa. Pa eto to je moguće,provjeri. Čestitke na beti,neka bude školska trudnoća

  2. #5952

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    17

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej hej, ja sam negdi već pročitala,neznam od koga da je imao takve reakcije na koži od prolutexa. Pa eto to je moguće,provjeri. Čestitke na beti,neka bude školska trudnoća ������
    Hvalaa puno!! Svakako ću provjeriti, doktor mi je rekao da mažem kortikosteroidnom kremom, što mi nije baš drago, nadam se da će se povući uskoro.

  3. #5953

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Pozdrav svima! Pratim vas vec jedno vrijeme. Prosli mj sam bila na postupku , donirane jajne stanice, nazalost nije uspjelo. Po preporuci dr.Lazarovskog pravim 2 ciklusa pauzu i idem opet. Imamo 2 zamrznuta embrija jos. Prvi postupak smo imali 2 odlicne blastociste, vracene 5.dan i bas smo bili optimisticni, ali eto...nije se poslozilo. Jako puno informacija sam procitala ovdje i zbilja su mi pomogli vasi komentari, nadam se da ce grupa i dalje biti aktivna.

  4. #5954

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Pozdrav cure.
    Nije me bilo neko vrijeme al sam vas čitala s vremena na vrijeme. Čestitam svim mamama, i ovima čije su mrvice u naručju i ovima koje ih čuvaju u pupi. Veselim se svakom uspjehu i dobroj vijesti.
    Ja sam početkom 4.mjeseca bila u 5.pokušaju, od 3 folikula dobila 3 jajne stanice ali ostala bez transfera
    Jedna ke bila nezrela, jedna se nepravilno oplodila..treću smo čekali još jedan dan al na kraju ništa.
    Mogu vam reć da mi je dosta teško to palo, misli mi se vraćale i na vanmaterničnu...jel to jedina trudnoća koju ću imati... Trebalo mi je malo da se skupim i sastavim. Imam još jednu slamčicu donorskog materijala i planiram u 7. ili 8.mjesec na postupak.
    Zadnja dva postupka (nakon što sam ponavljala AMH i pokazao 4.32pmol) sam išla sa punom stimulacijom, ali kako rezultati nisu bili ništa bolji od prva tri clomifenska postupka (naprotiv ako gledam samo krajnje ishode i gori su), u dogovoru sa dr.L sad opet idem s clomifenom pa ću se borit s endometrijem kako znam i umijem.
    Sretno svim curama koje su trenutno ili ubrzo idu u postupak.

  5. #5955

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    DalmaIB, žao mi je što si ostala bez transfera. Ne mogu zamisliti taj osjećaj nakon svega. Držim fige da zadnji pokušaj bude dobotni!!

  6. #5956

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Pozdrav cure,
    jučer nakon 2 tjedna od transfera sam vadila betu koja je 1265.6 .
    Vraćena su mi preostala 2 smrzlića, koje su pustili do 5-tog dana (jedan blastocista ,drugi morula ), u ovaj FET postupak sam isla u prirodnom , bez ikakve terapije , nakon transfera sam dobila samo utrogestan 2*200mg. ujutro i navečer.
    Radila sam test 7- mi dan s prvim jutarnjim urinom i bio je pozitivan , 8-mi dan sam imala implantaciju(kad sam se brisala bila svijetlo roza fleka na papiru, ulozak cist), 9- ti dana sam u večernjm satima napravila jos jedan test koji je isto bio pozitivan, malo bljeđi od prvog.
    U ponedjeljak idem na prvi uzv
    Od silne sreče , uzbuđenja, veselja , još mi se tresu noge, cijeli život mi titra...
    Sretno cure vi koje ste u postupcima, vi koje tek krećete i vi koje ste uspijele

  7. #5957

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Bravo!!! Čestitam! ❤️❤️❤️❤️❤️
    Sretno i neka dalje sve prođe dobro.
    A kad su ih pustili do petog dana, nakon odleđivanja?

  8. #5958

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala Alisa81, moji su bili trodnevni , da nakon odleđivanja su ih pustili do 5-dana da sazriju, prezadovoljni su bili kako su napredovali , prvi su bili 8stanicni.(u prvom, simulranom , propalom pokušaju), a ova 2 su 6 stanicni .

  9. #5959

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Bibinsvijet cestitam!!! Bas lijepe vijesti!

  10. #5960

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    To su te pitali ako hoćeš ili kak? Pitam jer krajem mjeseca idem na FET, imam 3 dvodnevna embrija. Rado bih da su malo stariji, hm...

  11. #5961

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Naravno, nema problema, sve što te zanima slobodno pitaj.
    Dr. L je tako odlučio, nitko me nije pitao, nakon transfera smo malo porazgovarali, između ostalog rekao je da je kao prvo htio vidit kako će napredovat i da je tako samim tim veća šansa za njihovo implantiranje.
    Naravno želim ti da uspije od
    Posljednje uređivanje od bibinsvijet : 09.05.2023. at 21:28

  12. #5962

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Ideš u prirodni FET ili imaš neku terapiju?

  13. #5963

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Na terapiji sam - kontracepcija(samo 16 dana) pa estrofem, ovaj put bez decapeptyla. Planirala sam na prirodno, ali mi je M nešto počela zezati pa sam ipak išla ovak.
    Jesi opet mjerila betu ili čekaš UZV?

  14. #5964

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Nisam , reko dr. L da za tjedan odem na prvi uzv, tako da nisam.

  15. #5965

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Aaaaa cure konačno malo lijepih vijesti.
    Pap i bibinsvijet čestitam od srca.
    Niti ja nikad nisam ponavljala betu već isto tako od bete za tjedan dana uzv.

    Bibinsvijet kod tebe su sad bile blastocista i morula.
    One ti se brže implantiraju već dvodnevni i trodnevni embriji pa tako da ti implantacija nije bila 8 dan. Implantacija je završila puno ranije i to ti je ili zaostalo nešto od toga i pukla kapilarica.
    Ako si 7 dan imala pozitivan test implantacija je već završila 4 ili 5 dan od transfera. Blastocista ti krene odmah taj dan kad je transfer ili dan kasnije sa izlijeganjem i treba joj oko 3 do 4 dana da se implantira.

    Pišem čisto da i ostale cure znaju, ne prigovaram niti pametujem.

    Ostale cure koje će u postupke da što prije ugledate velike bete i titraje srca

  16. #5966

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala LaraLana, ja sam čitala na internetu bas detaljno o transferu petodnevnih embrija i o njihovom razvoju nakon transfera, isto tako o implantaciji i krvarenju.Nisam dr. ali volim uvijek nesto novo saznat i naučit, zato hvala za info. U svakom slučaju sad mi je najvažnije da uzv u ponedjeljak bude u redu.

  17. #5967
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Molim vas da pomognete Ormasici jer joj ne prolaze postovi na ovoj temi. Moli pomoć pod "pozdravi".
    Probat ću linkati.
    http://forum.roda.hr/threads/95049-Pozdrav!
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 17.05.2023. at 13:04

  18. #5968

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Dali ima ovdje koja žena da je u menopauzi bila i da je uspjela oplodnja i rodila? Imam samo jedno pitanje i javila bi se u inbox.

  19. #5969

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala Ormašica

  20. #5970

    Datum pristupanja
    May 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo cure, molim za pomoć u vezi donacije jajnih stanica u Makedoniji. Da li je moguće preko HZZO-a, šta treba predati, koliko se čeka, Prvi put sam u ovom, a savjetovali su mi baš Makedoniju. Ne znam ni koja je klinika. Hvala puno.

  21. #5971

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Pozdrav, poruke su ti vidljive sada.

  22. #5972

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Hvalaaaa vaam ❤️❤️

  23. #5973

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Kaja1976 pun ti je inbox pa ti ne mogu odgovorit.

  24. #5974

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Bibinsvijet, jesi li bila na UZV?

  25. #5975

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Heejjj...jesam, sve je super, jedna mala mrvica titra , sad jedva cekam sljedeci pregled pa da cujem to malo
    Moram priznat da me dosta rastuzilo sto se druga mrva isto nije ulovila, al ovu srecu mi isto nista ne moze umanjiti

  26. #5976

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Ajme super, baš mi je drago. Neka sve dalje ide uspješno i svojim tokom. Da, puno nas golica misli pomisao da se odmah 2 prime, ali jedan bi ispunio sve želje..
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 25.05.2023. at 19:09

  27. #5977

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala, i da evo zbog rezultata koje je beta pokazala bas sam se ponadala , al' Boze moj , da sad je najbitnije da sve ide kako treba

  28. #5978

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj bibinsvijet prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, i da evo zbog rezultata koje je beta pokazala bas sam se ponadala , al' Boze moj , da sad je najbitnije da sve ide kako treba
    Čestitam ti od srca, neka bude školska trudnoća ,i uživaj

  29. #5979

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala Dot99

  30. #5980

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Kaja 976 pokusala sam ti poslati privatnu poruku ali izgledaa da ti je pun sandučić?

  31. #5981

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure jel idete u postupke uskoro? Pišite nam malo....

    A vi cure koje ste trebale na pregled i UZV....kako je prošlo?

  32. #5982

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    17

    Početno

    Hej djevojke, javljam se i ja. Trenutno smo 12+3 te je sve u najboljem redu. Imali smo na početku problema, krvarenje, hematom, strogo mirovanje i slično, ali sve smo to prošli i sada je sve odlično. Veselimo se narednom periodu, kada prestanu mučnine i ostale sitnice koje su normalne u ovom periodu, i isto tako smo presretni jer smo uspjeli ostvariti trudnoću. Želim sreću svima koji će ići ili su u postupku, sve se isplati proći da bi se došlo do ove sreće Mrvica i ja šaljemo ogromne zagrljaje

  33. #5983

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Pap čestitam, uvijek je lijepo i nekako utješno čuti dobre vijesti od drugih.
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 17.06.2023. at 14:04

  34. #5984

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Čestitam od srca!!! Sretno i neka se nastavi uredna trudnoća. Mozes li nam pap reci iz kojeg puta si ostala trudna? Dali je bila donacija js u pitanju ili?
    Posljednje uređivanje od Lucius : 18.06.2023. at 07:33

  35. #5985

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    17

    Početno

    Hvala Alisa i Lucius. U pitanju je donacija jajnih stanica, i ovo nam je bio prvi odlazak. Oplodilo se 5 jajnih stanica, dva smo vratili odmah (trodnevne embrije), a tri smo zamrznuli. Jedna se uspjela razviti i za sada super napredujemo

  36. #5986

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Ajmeeee divnooo. Ti si jedna od onih rijetkih djevojaka kojim uspije iz prve. odličan primjer da se može i to desiti, sigurna sam da ces mnogim zenicama ulit nade za dalje. Jeste sami birali donoricu ili vam je Bobo izabrao? Koliko godina ima donorica? Koliko ti imaš godina? Dali imate istu krvnu grupu? I koju dijagnozu imaš tj zašto si išla na donaciju js? Sorry ako sam te izrešetala pitanjima, ali jako jako me sve to interesira ako ti je neugodno napisat ovako mozes pls privatno porukom.
    Posljednje uređivanje od Lucius : 18.06.2023. at 16:09

  37. #5987

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    17

    Početno

    Odgovorila sam ti privatno

  38. #5988

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Zene koje ste bile u menopauzi i rodile dali ste poslije poroda dobile temperaturu, losu krvnu sliku itd? Mozete mi odgovorit u inbox.

  39. #5989

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj Dalidali prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo cure, molim za pomoć u vezi donacije jajnih stanica u Makedoniji. Da li je moguće preko HZZO-a, šta treba predati, koliko se čeka, Prvi put sam u ovom, a savjetovali su mi baš Makedoniju. Ne znam ni koja je klinika. Hvala puno.
    Pozdrav Dalidali
    Pošto si nova poruke ti se objavljuju tek nakon odobrenja zbog toga je tvoja poruka ostala neprimjećena, nemoj mislit da te se ignorira.
    Moguća je donacija jajnih stanica u Makedoniji preko HZZOa ako imaš do 42.godine. Klinika u koju većina nas ide (što na donaciju sperme, što na donaciju j.stanica, što na obostranu donaciju) je Acibadem Sistina.
    Nadam se da će netko od cura koje su bile na donaciji jajnih preko HZZOa sada viditi moj odgovor pa ti detaljnije pisati. A čitajuć forum ćeš naići na puno korisnih i detaljnih informacija.
    Ja znam da ti konisija u Petrovoj treba potpisati zahtjev za liječenje u inozemstvo koji uz sve nalaze koje imaš predaješ na HZZO. Mislim da se odgovor ne čeka tako dugo. Ja sam išla o svom trošku pa ne znam detalje.
    Sretno

  40. #5990

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Drage sve, majčice i one koje će postati,samo da javim da sam rodila preslatku curicu,sad je mjesec dana prošla. . .
    Savršena je, vitalna i lijepa,rođena u terminu na zadak carskim,cca.3 kg bila .Sad je oko 4 kg,brzo djeca rastu kao biljke poslije kiše.
    Zato želim vama koje ste možda malo posustale poručiti da je sve moguće i nikako ne odustajte od majčinstva.
    Muke su velike ali se u trenu zaborave jer ovaj divan osjećaj i ljubav je jača od svih nedaća.
    Mi žene sve možemo.
    Sretno i samo naprijed.
    Meni je bio 5.pokušaj a treća trudnoća.

  41. #5991

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Kaja1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage sve, majčice i one koje će postati,samo da javim da sam rodila preslatku curicu,sad je mjesec dana prošla. . .
    Savršena je, vitalna i lijepa,rođena u terminu na zadak carskim,cca.3 kg bila .Sad je oko 4 kg,brzo djeca rastu kao biljke poslije kiše.
    Zato želim vama koje ste možda malo posustale poručiti da je sve moguće i nikako ne odustajte od majčinstva.
    Muke su velike ali se u trenu zaborave jer ovaj divan osjećaj i ljubav je jača od svih nedaća.
    Mi žene sve možemo.
    Sretno i samo naprijed.
    Meni je bio 5.pokušaj a treća trudnoća.
    Čestitam od srca ❤️ neka je živa i zdrava

  42. #5992

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Čestitam divne vjesti♥️ sad su muke prosle sad uzivajte

  43. #5993

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Čestitam Kaja1976 od , uživajte ...svu seću želim i Vama i svima nama

  44. #5994

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    39

    Početno

    Čestitam! ❤️ Sve najbolje! Ovakve vijesti daju motivaciju za daljnju borbu!

  45. #5995

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Hvala svima na dobrim željama i sretna sam da se šire pozitivne vibre.
    Vi koje iščekujete kad će/hoće li/kako će. . .samo zamislite da mala piranjica siše mlijeko i žvrgolji,guguče, mlati ručicama i nožicama. . .osjetite onaj miris bebice.
    Tako će brže doći k vama.

  46. #5996

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Kaja draga od srca čestitam na mirišljavom smotuljku

  47. #5997

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj bibinsvijet prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Kaja1976 od , uživajte ...svu seću želim i Vama i svima nama
    Bibinsvijet kako si, kako napreduje trudnoća?

  48. #5998

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Da malo je zamrla tema al se nadam da se ide u postupke u Sistinu samo se ne piše više toliko.

    Ormašica javit će se cure koje su išle na donaciju js i koje bi eventualno pretrage mogla napraviti.
    Iako dr. L i Boban ne vjeruju puno u to. Nadam se da će se javiti iskusnije cure.
    Kakvu si terapiju imala nakon transfera?

  49. #5999

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    17

    Početno

    Kaja1976, od srca čestitam, uživajte u svemu što slijedi!

  50. #6000

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Hvala svima, veselim se pročitati da imamo nove trudnoće i bebice.
    Kad stignem pročitati. . .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •