Stranica 32 od 122 PrviPrvi ... 2230313233344282 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #1551

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    branca,
    u apartmanu smo bili, u blizini centra pa smo taksijem u bolnicu išli. Imali parking privatni. Blizu trgovine, pekare.

  2. #1552

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Rikku, slažem se s tobom u potpunosti, samo pozitiva!!! Nećemo dati da nas išta obeshrabri. Malo me uhvati frka, kad vidim sto se dešava u RH, ali srećom se tu nalazi toliki izvor dobre energije i potpore da ne preostaje ništa drugo nego okrenut sve na lipe misli.

  3. #1553

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    branca,
    u apartmanu smo bili, u blizini centra pa smo taksijem u bolnicu išli. Imali parking privatni. Blizu trgovine, pekare.
    Super, vidim da sve više cura bira apartmane, pogotovo kad tako duze ostajete. Ako mm bude išao sa mnom mislim da ćemo i mi tako jer ćemo bauljati opet po centru. S njim sam opuštenija. A ako budem išla sama vjerojatno ću opet u Portal, čisto zbog praktičnosti. Vidila sam da imaju i sobe s kuhinjicom što je plus za duži boravak.
    Posljednje uređivanje od branca_i : 26.08.2020. at 19:36

  4. #1554

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sumnjam da će se išta zatvarati, Sistina je radila i za vrijeme korone tako da se ne bojim baš toga. Ako otvaraju sve sada kada je posvuda velik broj zaraženih, neće se ići u lockdown, ipak je to pogubno za sva gospodarstva. Sada samo iščekujemo pozitivne vijesti svih nas Makedonki i širimo pozitivu
    Rikku jesu oni radili ali samo za svoje pacijente jer im drugi nisu mogli doci uopce.
    Forumasica Vedre je ostala uskracena za postupak a LF je u zadnji tren odradila transfer. Imali su policijski sat pa ga ukinuli pa opet vratili.
    Ja se toplo nadam da do toga nece doci i da nece traziti izolaciju za povratnike iz Hr jer to znaci da vam nema koristi ici dole.
    Al ljudskoj gluposti nikada kraja, mislim na grupna okupljanja i ne drzanje propisa.

  5. #1555

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure netko je od vas pisao da je Portal povisio cijene nocenja, koliko je sada?

    Da oni imaju i apartmane s kuhinjom al super mi je i to jer u svakoj sobi ima frizider pa se uvijek nesto za dorucak moze kupiti. Ja sam za rucak vecinom bila vani negdje. Klopa im je jeftina a vrhunska!

  6. #1556

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure netko je od vas pisao da je Portal povisio cijene nocenja, koliko je sada?

    Da oni imaju i apartmane s kuhinjom al super mi je i to jer u svakoj sobi ima frizider pa se uvijek nesto za dorucak moze kupiti. Ja sam za rucak vecinom bila vani negdje. Klopa im je jeftina a vrhunska!
    Ja sam u Portalu.30 eura noc kao sto je bilo i pre.S tim sto daju popust ako se odmah uplati na duze.

  7. #1557

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Senka, sretno i javljaj nam kako prolazi slatko iščekivanje bete!
    Stvarno se svašta događa na ovom podforumu. Nek nastavi ova pozitiva!
    Mene je iskreno malo strah samo ove korone da se sve opet ne zatvori i opet stanu postupci. Što vi mislite cure? Nećemo valjda biti te sreće?
    Ovaj forum je predivan i sve vas smatram svojim prijateljicama i ako nikog ne poznajem.
    Nece se vise nista zatvarati zbog korone nigde u svetu.A sto se tice Skoplja ovde mi je odmah upalo i oci da svi nose maske na ulici,marketima,taxiju naravno bolnica se podrazumeva.
    Podrska svima od srca i puno bebica zelim

  8. #1558

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Nas je Portal za 3 noći došao 529,00 kn. A sad sam gledala, onako okvirno, kad bi išli na 10 noći u 10.mjesecu došlo bi nas oko 2.000,00 kn (za sobu s kuhinjicom). Skroz povoljno, a klinika je pored.

  9. #1559

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u Portalu.30 eura noc kao sto je bilo i pre.S tim sto daju popust ako se odmah uplati na duze.
    Pa da tako sam i ja placala. A ako uplatis par dana unaprijed onda noc dodje 25 eura.
    Ne znam netko je rekao da su poskupili pa mi je to bilo malo cudno.
    Znaci sve je ostalo isto!

  10. #1560

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Nas je Portal za 3 noći došao 529,00 kn. A sad sam gledala, onako okvirno, kad bi išli na 10 noći u 10.mjesecu došlo bi nas oko 2.000,00 kn (za sobu s kuhinjicom). Skroz povoljno, a klinika je pored.
    Ma to je super. A rekla sam vam koje restorane imate u blizini, da prosetate do njih.

  11. #1561
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj forum je predivan i sve vas smatram svojim prijateljicama i ako nikog ne poznajem.
    Nece se vise nista zatvarati zbog korone nigde u svetu.A sto se tice Skoplja ovde mi je odmah upalo i oci da svi nose maske na ulici,marketima,taxiju naravno bolnica se podrazumeva.
    Podrska svima od srca i puno bebica zelim
    Ne mora se zatvoriti ali ako bude izolacija za one koje ulaze u Mk nista od postupka. iliti ga ako se vracas u svoju zemlju pa izolacija. Ne mogu si svi to priustiti zbog posla da su toliko odsutni.
    U hr se ljudi jednostavno ne drze propisanog i zato je opet nastao kaos.
    Posljednje uređivanje od sara79 : 27.08.2020. at 07:56

  12. #1562
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Rikku kad ti je danas transfer? Sretno

  13. #1563

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Ja sam samo svratila da Vas pozdravim, s obzirom da nemam nikakvih novosti, a vidim ovdje sve nešto u iščekivanju... Držim palčeve da će biti puno bebica ovih dana!

  14. #1564

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Transfer gotov, sve je odlično prošlo. Embrij se dobro razvio, endometrij bio odličan, i to je to, za 15 dana moram javiti betu. Ja se nisam tankala vodom. Ujutro sam se izmokrila, a dok sam hodala prema Sistini, pila sam lagano pola litre vode iz boce i to je to.

    Lijepo je bilo vidjeti mrvicu na uzv-u

    Ne moram uzimati Prolutex injekcije i hvala bogu, jer jučer sam si jednu navečer dala i nisam mogla spavati na trbuhu, ta mi je dosad najbolnija bila. No to je sve sad iza mene

  15. #1565

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Rikku, bravooo!!!
    Sada iščekivanje.
    Što su tebi dali od terapije?

  16. #1566

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Bravo Rikku, super. Ako su oni zadovoljni budi i ti.
    Sretno i da te lijepa beta iznenadi

  17. #1567

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    170

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Rikku, bravooo!!!
    Sada iščekivanje.
    Što su tebi dali od terapije?
    Decortin, estrofem, aspirin, impryl, utrogestan. To moram 15 dana uzimati, odahnula sam kad su rekli ne treba prolutex.

  18. #1568

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Sretno Rikku, sad samo polako i uživaj. I sretan put doma

  19. #1569

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Sve što i ja, osim ja još Prolutex. Ne znam o čemu ovisi zašto ga netko mora, a netko ne. Ali znaju oni. Sada lagano pakiranje i čekanje zrakoplova. odmaraj malo danas.

  20. #1570

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Rikku prvotno napisa Vidi poruku
    Transfer gotov, sve je odlično prošlo. Embrij se dobro razvio, endometrij bio odličan, i to je to, za 15 dana moram javiti betu. Ja se nisam tankala vodom. Ujutro sam se izmokrila, a dok sam hodala prema Sistini, pila sam lagano pola litre vode iz boce i to je to.

    Lijepo je bilo vidjeti mrvicu na uzv-u

    Ne moram uzimati Prolutex injekcije i hvala bogu, jer jučer sam si jednu navečer dala i nisam mogla spavati na trbuhu, ta mi je dosad najbolnija bila. No to je sve sad iza mene
    Rikku,srecno

  21. #1571

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Rikku, super! Baš mi je drago da je dobro prošlo. Sad odmaraj, uzivaj i čuvaj svoju mrvicu!

  22. #1572

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    22

    Početno

    Pozdrav cure,
    Dosla sam vam samo dati podrsku. Meni je uspio treci postupak u Sistini, ujedno i zadnji sto sam imala u planu odraditi kao zena samica. Nisan nista posebno uzimala od terapije nakon transfera tako da ne zamarajte se s tim sto tko uzima. Znaju oni zasto su vam nesto propisali ili nisu.

    Kao medicinski radnik cu vam reci da ne cekate jos dugo da idete u postupak jer stvari izmicu kontroli. Gledajte da to odradite u narednih mjesec i pol dana jer situaciju nitko ne moze predvidjeti.
    Sto se tice odlazaka stomatologu, uzet cu to sad za primjer jer se vec pisalo. Znaci slobodno se moze ici. I jos nesto cu spomenuti kad smo kod toga, npr.vise se ozracite u jednom letu vec da poslikate zub-jednu ciljanu sliku. Eto toliko a to mnogi ne znaju niti o tom razmisljaju.
    Ali se ne brinite vi koje se vracate avionom jer u biti niti neznate dal ste trudne, nis se nece dogoditi i sama sam se vratila avionom. Samo vam navodim primjer oko cega se ljudi dvoume dal ici stomatologu ili ne a neznaju jel npr ovu stvar o avionu. A uredno svi putuju.

    P.S. cure sretno svima a ja posebno cekam iduci mjesec Vedre s najljepsim vijestima

  23. #1573

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Mene upravo zvao Boban!!!! u ponedjeljak ujutro moram biti tamo! ajmeeeeeee u šoku sam!

  24. #1574

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    U domaćica, super. uzbuđenje. Kak idete? Ima letova?

  25. #1575

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    U domaćica, super. uzbuđenje. Kak idete? Ima letova?
    Ići ćemo autom jer sam našla let za sutra a sutra moramo biti na poslu... sve je to tako brzoooo, u šoku sam i ne mogu još razmišljati!!

  26. #1576

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Domaćica odlicne vjesti koliko ce nas biti na jesen.Mozda potrefino cikluse iste hahaha
    Rikku sretno i cekamo skupa svi vijesti

  27. #1577

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Domaćice, super!!!! Stvarno ce to biti vesela jesen!

  28. #1578

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene upravo zvao Boban!!!! u ponedjeljak ujutro moram biti tamo! ajmeeeeeee u šoku sam!
    Domaćica,srecno

  29. #1579

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Curke, ja napravila test. Negativan je. Danas je 11 dpt. Mokraća mi sva blijeda jer idem na wc svaka 2,3,4 sata ali mislim da bi pokazao išta da je. Mislim da ću u pon ići betu vaditi i do tada više ništa.

  30. #1580

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, ja napravila test. Negativan je. Danas je 11 dpt. Mokraća mi sva blijeda jer idem na wc svaka 2,3,4 sata ali mislim da bi pokazao išta da je. Mislim da ću u pon ići betu vaditi i do tada više ništa.
    Betu obavezno napravi. Koji test si radila, kako se zove?

  31. #1581

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Kupila onaj kod njih. Neki jako sličan onima iz Mullera. Nije onaj Clearblue.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 28.08.2020. at 08:11

  32. #1582

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Svakako pođi napraviti betu, to je najsigurnije. I nemoj klonuti, svi smo uz tebe i držimo palčeve!

  33. #1583

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Nigdje ne piše koliko je osjetljiv. Vidjet ću u pon. Kako bude, bit će. Ne mogu ništa promijeniti.

  34. #1584

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Domaćica,srecno

    Hvala, evo danas sam malo smirenija nego jučer. Imam puno stvari za pripremiti, ali ipak je nervoza što će reći... i baš sad kad je sve krenulo, ja nemam menzis od 29.5. užas

  35. #1585

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Hvala vam. čak se i držim.

  36. #1586

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila onaj kod njih. Neki jako sličan onima iz Mullera. Nije onaj Clearblue.
    Samo ne taj Clearblue..to su najgori moguci testovi i daju evaporacijske crtice. Nista napravi betu u pon kak si i mislila i kako oni traze a do tad koristi terapiju koju imas.
    Beta je najpouzdanija. Ako ne mognes izdrzati napravi i sutra test. Svi smo uz tebe kako kazu.
    Taj je test od 25 miu osjetljivost vjerojatno.

  37. #1587

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Da, da. Terapija obvezno. Išla na wc u ponoć, pa u 4h pa u 6h. Test radila u 4h. I onda opet na wc u pola 8. A i uskoro bi mogla opet. I tako već danima, tj. od poslije transfera. Ništa me ne pecka tak da sumnjam da je neka upala. Vjerojatno od hormona.

  38. #1588

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Domacica, ne brini za mengu.. I ja sam ju pocela gubiti, ima lijeka za to

  39. #1589

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Leptirica82, mislimo na tebe. Drzi se

  40. #1590

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Letirica82 nije jos nista gotovo ti testovi nisu bas pouzdani uvijek.Vidjet ces u pon..drzim fige i salje zagrljaj.

  41. #1591
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Leptirica cekamo betu kad ju odlucis vaditi.
    Ja sam cak i popodne radila testove jer se nekome cak ti popodne bolje ocitaju vec ovi jutarnji. To su cure ovdje na forumu bas pisale i bilo je objasnjenje zasto al sam zaboravila.
    I istina, meni su ti popodnevni bili jace crtice vec jutarnji.
    Ja sam imala i onih s njuskala one step zeleni od 10 miu i meni su se pokazali vrlo pouzdani.
    Za uspomenu imam jedan onaj pravi stapic veliki

  42. #1592

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Domacica, ne brini za mengu.. I ja sam ju pocela gubiti, ima lijeka za to

    Vidjet ćemo što će reći u ponedjeljak...
    Leptirica82 sretno! Rikku sretno...

  43. #1593

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, evo danas sam malo smirenija nego jučer. Imam puno stvari za pripremiti, ali ipak je nervoza što će reći... i baš sad kad je sve krenulo, ja nemam menzis od 29.5. užas
    Domaćica,samo se ti polako pripremi za put.Kad te dr pregleda dace ti tablete da dobijes mens da bi mogla da pocnes sa terapijom.
    E sad da vam kazem da jutros u toalet kao da su tri tamno-braon listica "ispala iz mene"zajedno sa urinom.Da li neko zna nesto o tome??!!???

  44. #1594
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Senka koji je tebi dan od transfera, trodnevni??

  45. #1595
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Imate trenutno na poklanjanju lijekove pa skicnite ako vam sto treba.

  46. #1596

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Leptirice, nije još gotovo, kad beta kaže svoje, to je to. Drzi se i ne posustaj! Svi smo uz tebe...

  47. #1597

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Senka koji je tebi dan od transfera, trodnevni??
    U sredu bio transfer(prekjuce)

  48. #1598

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    U sredu bio transfer(prekjuce)

    o Senka ti isto čekaš!!! Držim palčeve za uspjeh!

  49. #1599

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Leptirica, eto zašto ne volim testove. Napravi danas ili sutra betu, ona ce ti pokazati i najmanju vrijednost. Najbolje sutra. Ja sam i uvijek voljela znat prije upravo zbog toga da ne koristim terapiju bzvze i da se ne mučim.
    Urinski testovi daju dosta lažno negativnih rezultata i onda slijede pitanja, koji test, kolka mu je osjetljivost, jel bio razrijeđen urin...

  50. #1600

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj domaćica prvotno napisa Vidi poruku
    o Senka ti isto čekaš!!! Držim palčeve za uspjeh!
    Hvala i tebi i svim ostalim curama zelim od srca uspeh

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •