Stranica 58 od 122 PrviPrvi ... 848565758596068108 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,851 do 2,900 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #2851

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Biti ces 5+3 tt 17.12. Nevjerujem onda da ce se do tad cuti srce....mislim mozda mozda jer ce biti rano ali se moze vidjeti dal je pravilna GV i ŽM i velicina naravno.

    Do tad malo uspori i miruj i uzimaj terapiju. Vjerujem.da ce biti sve u redu jer beta raste.
    Jesi to u Petrovu isla na uzv ili?
    Hvala..meni bitno da sve bude u redu.I da se vec jednom smire ta krvarenja sta imam.Na hitnu jesam jer me tamo vode od pocetka.Sad dr rekla kad zatrudnim da dodem kod nje na kontrolu da me hoce vidjeti uzv..Izdrzat cemo do cetvrtka.Ugl stalno mirujem.Izgubila sam dosta na tezini premda nemam mucnine..

  2. #2852

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Medo2711, kako si? Jeli se smirilo krvarenje?

  3. #2853

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Medo2711, kako si? Jeli se smirilo krvarenje?
    Ok sam,nazalost ne.Fala draga sta brines..Cekamo 17.12 ko vijecnost.Toliko mi nije bilo ni kad sam betu vadila.Ali mozda ulovim prije 17. Privatnika kojeg..jel ova krv stalna je bas stres.Bojim se da nece to dobro zavrsiti.

  4. #2854

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ok sam,nazalost ne.Fala draga sta brines..Cekamo 17.12 ko vijecnost.Toliko mi nije bilo ni kad sam betu vadila.Ali mozda ulovim prije 17. Privatnika kojeg..jel ova krv stalna je bas stres.Bojim se da nece to dobro zavrsiti.
    Jesu ti uvecali progesteron ili ne? Ispitaj progesteron preko krvi I pitaj doktor za proluteks inekcije*2 dnevno. Ukoliko je hematom u pitanju treba ti kleksan inekcije (ali mislim da je rano za hematom).Izdrzi

  5. #2855

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ok sam,nazalost ne.Fala draga sta brines..Cekamo 17.12 ko vijecnost.Toliko mi nije bilo ni kad sam betu vadila.Ali mozda ulovim prije 17. Privatnika kojeg..jel ova krv stalna je bas stres.Bojim se da nece to dobro zavrsiti.
    Ne mogu ni zamisliti kako ti je, koji stres prolaziš. Ali nemoj klonut, nemoj mislit loše. Toliko je primjera da uz sve krvarenje trudnoća bude ok. Ja navijam za blizance!

  6. #2856

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Probaj Medo Tihanu mazalin. Mene je znala primit ad hoc na proputovanjima, kad je trebala mojim liječnicima neka informacija, ja živim na selu. Kad bi putovala preko Zagreba dalje, njoj bi se bila javila. Veliki pozdrav ti šaljem

  7. #2857

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu ni zamisliti kako ti je, koji stres prolaziš. Ali nemoj klonut, nemoj mislit loše. Toliko je primjera da uz sve krvarenje trudnoća bude ok. Ja navijam za blizance!
    Hvala ti...samo da je uredna trudnoca i da je beba ili bebice dobro u meni.Drugo nije vazno.
    Katesplit1 hvala na savjetu,ja sam isla kod nje vec.Ali nazalost nisam bila zadovoljna sa njom.Znam da je u najdoktor,meni nije kliknula i nije me pravo upila sa mojim dijagnozama.

  8. #2858

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Medo mozes otici privatno bilo kojem dr koji se bavi ivf postupcima jer ce razumjeti situaciju jer znam da ti je dugo cekati a dan je ko godina.

    Ti si spominjala Petrovu jos i prije pa od tud ih znas i mozes otici u Ivf polikliniku, tu npr. radi, nadam se jos dr. Strelec a od nedavno i dr. Grbavac.
    Osobno nisam kod njih nikada bila ali evo dajem ti savjet, prijedlog pa odluci, razmisli pa vidi.

  9. #2859

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Medo mozes otici privatno bilo kojem dr koji se bavi ivf postupcima jer ce razumjeti situaciju jer znam da ti je dugo cekati a dan je ko godina.

    Ti si spominjala Petrovu jos i prije pa od tud ih znas i mozes otici u Ivf polikliniku, tu npr. radi, nadam se jos dr. Strelec a od nedavno i dr. Grbavac.
    Osobno nisam kod njih nikada bila ali evo dajem ti savjet, prijedlog pa odluci, razmisli pa vidi.
    Da ko godina jedna.Dr.Strlec je jako simpa on je u petrovoj ali neznam dal radi u ivf.Bas cu pogledati na internetu.Naravno,hvala ti.

  10. #2860

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Medo, samo miruj i uzimaj terapiju. Ne mora biti ništa, možda hematom, neka kapilara...
    Ja sam prokrvarila sa 6+1, usred noći otišla na hitnu, mislila sve je gotovo...kad ono, kaže meni doktor, srce kuca. Nisam mogla vjerovati jer sam stvarno mislila da je propalo opet sve. Ne znamo što je bilo. Možda kapilara neka pri ugniježđenju.
    Drž se, ti trenutno sad ništa ne možeš osim mirovati. Kolko vidim beta se lijepo dupla.
    Kolko ti je beta bila kad si išla na UZV. Što su rekli da su vidjeli?
    E, da...imaj na umu da ti UZV-ovi u Petrovoj nisu nešto.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 12.12.2020. at 15:44

  11. #2861

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, samo miruj i uzimaj terapiju. Ne mora biti ništa, možda hematom, neka kapilara...
    Ja sam prokrvarila sa 6+1, usred noći otišla na hitnu, mislila sve je gotovo...kad ono, kaže meni doktor, srce kuca. Nisam mogla vjerovati jer sam stvarno mislila da je propalo opet sve. Ne znamo što je bilo. Možda kapilara neka pri ugniježđenju.
    Drž se, ti trenutno sad ništa ne možeš osim mirovati. Kolko vidim beta se lijepo dupla.
    Kolko ti je beta bila kad si išla na UZV. Što su rekli da su vidjeli?
    E, da...imaj na umu da ti UZV-ovi u Petrovoj nisu nešto.
    Mozda,ja se nadam da je do toga..isla u nedelju a u petak vadila betu bila 439..to je premalo da vide nesto i kod privatnika.Nije nista reko osim da je sve uredu i da je endometrija 16.7mm.Sve ja znam za Petrovu ali me tamo vode.Ja nako planiram ici privatniku.Hvala ti i odmaram...kako si ti?

  12. #2862

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ja stvarno nemam pojma kakve uzv aparate imaju al se vodim tim da imaju dobre jer rade ivf postupke. E sad dal su ti samo kod njih na odjelu humane i kakvi su ovi u ambulantama ili na hitnoj recimo to ne znam.

    Ja sam Medo tebe skuzila da si ti isla na uzv kad ti je beta u utorak bila 1400 i nesto da su ti to u petak tako rekli da ce raditi uzv ako beta u utorak predje 1000.

  13. #2863

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Mene je npr. Dr. L poslao na uzv 21 dnt da se vidi dal je sve ok i dal je GV pravilnog oblika. Znaci beta mi je 12 dnt bila 139 pa ti sad eto racunaj okvirno kolika je bila. I tad se sve fino vidjelo. 4 dana nakon toga sam opet isla zbog smedjeg iscjedka i tad se vec culo srce. Znac 6 tt ili 6+ 1 tt sam tad bila, morala bi pogledati. Radi se o dvodnevnim embrijima.
    Tako da bi ti se sad na iducem uzv trebalo lijepo vidjeti GV + ŽV.

  14. #2864
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Medo dr. Ivana Jurković iz Petrove ti radi privatno, njoj dr. Strelec jako vjeruje i ima puno povjerenje u nju. Proguglaj di radi pa odi radi svog mira. Sad se vec treba vidjeti fino na uzv.

    P.S. ovo sto pise LaraLana samo mogu potvrditi. Ja sam u Petrovoj kod Jurkovicke bila i uzv je izvrstan!

  15. #2865
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    I da.... dr. Strelec radi, bar je dok sam ja bila trudna do pred porod radio u ivf poliklinici samo cetvrtkom popodne.
    Znaci to je bilo pocetkom 2019-te.
    Nevjerujem da pise na stranici od klinike.

  16. #2866

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja stvarno nemam pojma kakve uzv aparate imaju al se vodim tim da imaju dobre jer rade ivf postupke. E sad dal su ti samo kod njih na odjelu humane i kakvi su ovi u ambulantama ili na hitnoj recimo to ne znam.

    Ja sam Medo tebe skuzila da si ti isla na uzv kad ti je beta u utorak bila 1400 i nesto da su ti to u petak tako rekli da ce raditi uzv ako beta u utorak predje 1000.
    Ne,ja sam narucena u Petrovu.Mene i vodi dr.Jurkovic koja je jako super i odlicna mi.Ali dr. L i dr Jurkovic rekli da je jos rano za uzv i da se konkretno nece nista vidjeti.I dr.L nista nije reko na krvarenje njemu ocito to normalno.Samo terapija i odlicna beta,da ti bar kaze sta dalje ili nesto konkretno.Ali nista...Ja idem na humanu a ne na ginekolosku.Na hitnoj bio dobar uzv samo sto je prerano da se vidi nesto.Terapija nista ne pomaze,od kad stavljam vaginaletno utrogestone dobim bolove blage..a kad sam pila nista.

  17. #2867

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja stvarno nemam pojma kakve uzv aparate imaju al se vodim tim da imaju dobre jer rade ivf postupke. E sad dal su ti samo kod njih na odjelu humane i kakvi su ovi u ambulantama ili na hitnoj recimo to ne znam.

    Ja sam Medo tebe skuzila da si ti isla na uzv kad ti je beta u utorak bila 1400 i nesto da su ti to u petak tako rekli da ce raditi uzv ako beta u utorak predje 1000.
    Presla je da ali tek dobila 17.12..sta da kazem.:-@

  18. #2868

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ustvari da, prerano je, zato ti nemaju što reći osim da koristiš terapiju i miruješ.
    Uskoro će i taj 17.12.
    Bit će sve u redu. Meni je to bio najgori period, taj početak. Uskoro ćeš počet disati normalno, malo samo treba strpljenja. Isplati se.

  19. #2869

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ustvari da, prerano je, zato ti nemaju što reći osim da koristiš terapiju i miruješ.
    Uskoro će i taj 17.12.
    Bit će sve u redu. Meni je to bio najgori period, taj početak. Uskoro ćeš počet disati normalno, malo samo treba strpljenja. Isplati se.
    Hvala i ja jedva cekam da vidim taj uzv i smirim se malo.Sad vec vise od 10 dana krvarim bas,a od sestog dana smeckanje..znam,mi bi odmah da nas se sve vidi na uzv i kazu sve...sve u svoje vrijeme

  20. #2870

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav,
    molim vas zna li itko kada se putuje autom do makedonije da li je potreban test na covid?

  21. #2871

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Medo2711,
    žao mi je da te krvarenje još zeza, ali i ja sam čitala da to sve može bti normalno. Vjerujem da će i kod tebe. Tu i tamo gledam jedan forum i imala je cura sličnu situaciju kao i ti i njoj su savjetovali (cure na forumu) da popije Duphastone tbl, mislim 2 ili 3 čak. Pila ih je 2 dana i krvarenje je stalo. Ostalo joj malo smeđkastog još tu i tamo. Pitala je bila i dr. treba li piti taj Duphastone ali je dr. rekao ne. Ona ga svakako popila i stalo joj je. Sve je s trudnoćom ok tak da vjerujem da će i kod tebe. Samo miruj što više možeš.

    branca, kako ti? Prošla korona?

    Planira netko u 1 mj dolje ili nećenitko zbog mjera koje vrijede pri ulasku u RH? Ili smo mi skupina zdravstveno opravdanog razloga pa ne treba test?

  22. #2872

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Leptirice82, nisam se ja zarazila... Barem za sad... Bit ce si me zamijenila s Bambinom...
    Ja sam se nadala ići nakon božića, ali sad kako se sve komplicira ne znam. Išla bi sama, bez mm, a sto ce biti s javnim prijevozom tko zna. A mislim da se moramo testirati obavezno, barem mi se čini po svemu sto pišu. Ja ću ako idem to sigurno obavit dolje.

  23. #2873

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne,ja sam narucena u Petrovu.Mene i vodi dr.Jurkovic koja je jako super i odlicna mi.Ali dr. L i dr Jurkovic rekli da je jos rano za uzv i da se konkretno nece nista vidjeti.I dr.L nista nije reko na krvarenje njemu ocito to normalno.Samo terapija i odlicna beta,da ti bar kaze sta dalje ili nesto konkretno.Ali nista...Ja idem na humanu a ne na ginekolosku.Na hitnoj bio dobar uzv samo sto je prerano da se vidi nesto.Terapija nista ne pomaze,od kad stavljam vaginaletno utrogestone dobim bolove blage..a kad sam pila nista.
    Medo onda si u dobrim rukama al eto steta da ti tad nije u utorak napravila uzv jer embrij se u prvim danima trudnoce razvija brzinom munje i jedan dan igra ulogu za uzv jer recimo na 5+5 tt moze biti da se ne cuje srce a na 6 tt punih da se cuje srce...zato kazem brzinom munje.

    Htjela sam ti jos ovo napisati. Vjetojatno si cula za polikliniku Ginekos i dr. Kos koji je vrhunski dijagnosticar. Ja sam tamo isla na mini anomaly scan. Kod njega ti zene iz cijele Hr dolaze. Bio je nesto na bolovanju. Cisto evo da znas. I da, i ja sam na pocetku obe trudnoce gubila kile a kazu da obicno zene od stimulacije se udebljaju, kod mene kontra. I pocela nesto jadno dobivati oko 20 tjedna.

    Javi svakako sto god odlucis, drz se

  24. #2874

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj MMANA prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima☺️
    Nova sam u grupi, jako nervozna i pomalo uplasena od svih informacija..
    Pozdrav, kad budes imala 10 postova onda ce ti objave biti odmah vidljive a ovako treba vremens dok osoblje foruma procita i pusti.
    Napisi jos nesto o sebi. U kojoj si fazi.

  25. #2875

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Bambina1 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, nazalost, nista od mene ovaj put.. Razbolila sam se i test na koronu je pozitivan. A u međuvremenu, dobila sam i mengu nakon 11 dana. Dr L. kaze da je vjerojatno od virusa. Nadam se da cemo opet krenuti u siječnju, barem se ne trebam bojati korone
    Da, Bambina je pozitivna. Sorry branca, zamijenila sam vas. Mi čekamo da vidimo do kada će trajati nove mjere za granice. Piše po portalima da će ih objaviti ovih dana. Sve će nam se opet nekako odužiti. Nadam se da će raditi normalno, da se neće i kod njh sve zatvarati.

    I moja frendica išla u Ginekos, bila je jako zadovoljna. Išl je baš kod dr. Kosa, ali kaže da njih tamo ima više.
    Posljednje uređivanje od leptirica82 : 12.12.2020. at 23:58

  26. #2876

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Da ima ih vise. Dr. Hafner i dr. Ujević koji su takodjer vrhunski. Ali vecinom svi prvo traze dr. Kosa.
    Vidim da su se malo prosirili sto se tice posla pa imaju jos dva dr. Kad sam ja isla oni nisu bili, odnosno imaju centar za mamu i bebe pa tako i subspecijalistu neonatologije.

  27. #2877

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Ocito ludnica u Petrovoj ili ona smatra da nije potrebno.Neznam.Cure divne ste hvala vam puno na savjetama.❤
    Ja vec pije 10 dana Duphastone svakih 8 sati po jednu.Tako da su mi dali sto su mogli ocito,cekamo pregled pa cemo vidjeti sta ce biti.

  28. #2878

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Leptirice82, nisam se ja zarazila... Barem za sad... Bit ce si me zamijenila s Bambinom...
    Ja sam se nadala ići nakon božića, ali sad kako se sve komplicira ne znam. Išla bi sama, bez mm, a sto ce biti s javnim prijevozom tko zna. A mislim da se moramo testirati obavezno, barem mi se čini po svemu sto pišu. Ja ću ako idem to sigurno obavit dolje.
    Test na koronu u Sustini kosta 100 eura.Eto da znate cenu posto sam se ja testirala septembra

  29. #2879

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Senka43 prvotno napisa Vidi poruku
    Test na koronu u Sustini kosta 100 eura.Eto da znate cenu posto sam se ja testirala septembra
    Hvala na info, očekivala sam otprilike toliko... Sad znam za sigurno.

  30. #2880

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na info, očekivala sam otprilike toliko... Sad znam za sigurno.
    Ja rekoh da napisem mozda nekom koristi informacija.Samo jos da dodam da sam ja morala da uradim "brzi" test pred operaciju mada je otprilike ta cene neki euro vise-nize.Pozdrav tebi i puno uspeha❤❤❤

  31. #2881

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Senka43, hvala draga! I ja tebi želim uspjeh i da skupa dijelimo lijepe vijesti!

  32. #2882

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo2711,
    žao mi je da te krvarenje još zeza, ali i ja sam čitala da to sve može bti normalno. Vjerujem da će i kod tebe. Tu i tamo gledam jedan forum i imala je cura sličnu situaciju kao i ti i njoj su savjetovali (cure na forumu) da popije Duphastone tbl, mislim 2 ili 3 čak. Pila ih je 2 dana i krvarenje je stalo. Ostalo joj malo smeđkastog još tu i tamo. Pitala je bila i dr. treba li piti taj Duphastone ali je dr. rekao ne. Ona ga svakako popila i stalo joj je. Sve je s trudnoćom ok tak da vjerujem da će i kod tebe. Samo miruj što više možeš.

    branca, kako ti? Prošla korona?

    Planira netko u 1 mj dolje ili nećenitko zbog mjera koje vrijede pri ulasku u RH? Ili smo mi skupina zdravstveno opravdanog razloga pa ne treba test?
    Koliko je kod nas testiranje? s obzirom da se može u RH bez testa ali moraš biti u samoizolaciji dok se ne testiraš....

  33. #2883

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Drage cure nazalost nisam vam i ja uljepsala godinu.Nema trudnoce,jucer pobacila doma.Nebi nikom to htijela da mu se desi,u petak opet hitna pa cemo znati jer otislo sve ili moram na kiretazu..Sljedeci put vise srece svima nama.

  34. #2884

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure nazalost nisam vam i ja uljepsala godinu.Nema trudnoce,jucer pobacila doma.Nebi nikom to htijela da mu se desi,u petak opet hitna pa cemo znati jer otislo sve ili moram na kiretazu..Sljedeci put vise srece svima nama.
    Ooooo neeeee Medo,suze mi podjose od tuge.Baš,ali baš mi je žao dušo

  35. #2885

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure nazalost nisam vam i ja uljepsala godinu.Nema trudnoce,jucer pobacila doma.Nebi nikom to htijela da mu se desi,u petak opet hitna pa cemo znati jer otislo sve ili moram na kiretazu..Sljedeci put vise srece svima nama.
    neizmjerno mi je žao draga!

  36. #2886

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Jojjjj Medo, prestrašno!! Ovo je sve za ne povjerovati! Koliko si se jadna namučila....baš mi je žao...Drži se!

  37. #2887

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    125

    Početno

    Medo bas mi je zao,nemam rijeci

  38. #2888

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Hvala vam cure
    U meni neopisiva tuga i zalost..bolje bi mi bilo da je beta bila negativna.Ovo je sve mucenje drage moje tesko.Dr.L mi napisao vec pretrage da se vidi zasto doslo do ovoga.

  39. #2889

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Medo, zao mi je jakooo.

  40. #2890

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure
    U meni neopisiva tuga i zalost..bolje bi mi bilo da je beta bila negativna.Ovo je sve mucenje drage moje tesko.Dr.L mi napisao vec pretrage da se vidi zasto doslo do ovoga.
    O bože dragi??!!! Jako mi je žao. Vjerujem da bi ti bilo lakše da je negativna. Ne znam što bi ti rekla.

  41. #2891

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Medo, pretužno i preteško. Jako mi je žao. Uopće ne znam šta da ti kažem. Šokirana sam.

  42. #2892

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure
    U meni neopisiva tuga i zalost..bolje bi mi bilo da je beta bila negativna.Ovo je sve mucenje drage moje tesko.Dr.L mi napisao vec pretrage da se vidi zasto doslo do ovoga.
    Joj medo sto pametno ti reci sad. Neopisivo mi je zao

  43. #2893

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Hvala cure od srca ❤

  44. #2894
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/83044-P...EŠKOJ/page140

    Evo cure procitajte post od Maris2020 za materijal iz Danske!

  45. #2895
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Medo uzasno mi je zao

  46. #2896

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    http://forum.roda.hr/threads/83044-P...EŠKOJ/page140

    Evo cure procitajte post od Maris2020 za materijal iz Danske!
    Sara mislis na dostavu materijala u Hr.? Ja sam to vec davno jednom spomenula da Cryos jos kad sam ja kretala dostavlja u 27 zemalja. Mi smo vec tada bili u EU. Iskreno nisam se usudila naruciti iako se to radi da, ali sam bila upozorena od volonterki da su prosla ta vremena "da para vrti di burgija nece" ali nazalost u Hr je tako i sada stojim iza toga. Svi su spremni za novce sve napraviti.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 15.12.2020. at 16:47

  47. #2897
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Da da na to mislim. Ja sam jednom prilikom sa svojom gin razgovarala (ne bavi se mpo) kako mi postupci nisu uspjevali pa je dosla tema donacija pa je uz Češku spomenula i Makedoniju i u razgovoru mi je spomenula da zna par koji je narucio materijal iz Cryos banke i da im je treca kucna inseminacija uspjela. Ja sam ostala zatecena i nekako nisam znala dal da joj vjerujem ili ne.
    Nije mi vrag dao mira i otvorila sam stranici Cryos i poslala mail s upitima sto za dostavu u Hr sto za inseminaciju. I odgovor je bio takav da su mi napisali da dostavljaju u Hr bez problema i da su to bile dostave na privatne osobe.

    Zato sam na drugoj temi maris pitala di je dostavljen materijal jer Cryos sada samo dostavlja za dr, odnosno klinike otkako je dosla zastita osobnih podataka ali nije odgovorila jer pravila foruma vjetojatno to ne dopustaju, odnosno nemam pojma dal je zakonom uopce dozvoljeno takvu vrstu oplodnje obavljati u Hr, zbilja neznam.
    Ako da, onda nasi parovi koji idu o svom trosku netrebaju ici na postupak u Makedoniju i placati odjednom tri doze.
    Jedna doza super pokretnog sjemena s dostavom u spremniku dodje oko 600 do 700 eura jer ovisi o vrsti spremnika.

    Zato sam ostavila link da se procita pa tko razumije zakone i tko zeli citati, traziti, pitati itd.

  48. #2898

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Medo, nema riječi koje te mogu utješiti. Neizmjerno mi je žao. Ne mogu zamisliti tugu i bol. Nakon sve muke, da se to dogodi.

    Što ti je dr. dao izvaditi od nalaza?

  49. #2899

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Medo, nema riječi koje te mogu utješiti. Neizmjerno mi je žao. Ne mogu zamisliti tugu i bol. Nakon sve muke, da se to dogodi.

    Što ti je dr. dao izvaditi od nalaza?
    Hvala ti draga..tuga je tu,ali idemo dalje.
    Sve od tromofolije pretrage i histeroskopiju.Dal je neko radio histeroskopiju?

  50. #2900

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Ja sam radila u Petrovoj. Ništa strašno, opća anestezija. Mislim da sam noć prije došla radi pripreme, drugi dan radili to i išla doma.
    Nešto su mi strugali kao da se bolje primi za sljedeći put. Meni osobno nije pomoglo, ali nije ni problem bio u maternici.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •