Citiraj kasiopeja prvotno napisa Vidi poruku
U trudnoci mozete uzeti voltaren ( diklofenak), jer je odobren i u prvom tromjesjecju i za vrijeme laktacije. Odobrili ga i ameri koji su prilicno strogi pri stavljanju lijekova na A listu.

Ja recimo imam grozan isijas i to mi je jedini lijek koji mi bar malo pomogne u trudnoci. Jedan voltaren ili lupocet, povremeno, zbog jake migrene ili bilo kakve jace boli je manje stetan nego cijeli ciklus lučenja kojakakvog čuda u organizmu majke za vrijeme trpljenja boli..
ameri masovno truju svoju naciju, njihova farmacija je trgovina, i uglavnom sve što obilježe kao'dobro' je tako obilježeno da bi stvorilo neke druge probleme za koje će korisnik opet trebati liječiti. voltaren je jaka tableta koja za čas riješi bol, ali ostavlja posljedice. uglavnom prvi simptom nakon par voltarena je bol u želucu, jer ga doslovno razara. šta radi dalje strah me i pomislit. i to su još odobrili za prvo tromesječje!? super. većina amera ide na liječenje u kanadu ili čak na kubu, jer im njihovi uništavaju zdravlje i još to masno naplate. prije nego uzmem bilo kju tabletu, provjerim da nije možda iz amerike. da ne spominjem kako je kod njih zabranjena prodaja organske hrane.