Pokazuje rezultate 1 do 50 od 88

Tema: Ritmička gimnastika

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    i moje dvije curke kreću od idučeg tjedna...
    probat ćemo u gk maksimir, jel ima tko tamo neka iskustva?
    Najiskrenije, tak-tak. Koliko sam vidjela, sve drugo je bolji izbor.

  2. #2
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    Najiskrenije, tak-tak. Koliko sam vidjela, sve drugo je bolji izbor.
    Ma daj... A mi se vec upisali...to nam je i najblize mislim,jel ima jos koji klub u tom podrucju ili oko zvijezde?

    I da pitam ovdje gdje ima za kupiti kolutova,curka bi htjela da joj to kupimo, nevezano za gimnastiku

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Dižem ovaj prastari thread... Naime, željela bih kćer sljedeće godine (kad će imati 4) upisati na ritmičku gimnastiku jer je jednostavno luda za baletom, a za pravi balet je još prerano. Zbog lokacije bih je upisala u GK Maksimir, no ovaj se klub u gornjim postovima spominje kao najlošiji izbor.
    Zanima me ima li netko novija iskustva?

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,284

    Početno

    Citiraj peg8020000 prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem ovaj prastari thread... Naime, željela bih kćer sljedeće godine (kad će imati 4) upisati na ritmičku gimnastiku jer je jednostavno luda za baletom, a za pravi balet je još prerano. Zbog lokacije bih je upisala u GK Maksimir, no ovaj se klub u gornjim postovima spominje kao najlošiji izbor.
    Zanima me ima li netko novija iskustva?
    Ako ti je to u kvartu ili dovoljno blizu, nemoj se obazirati na komentare (pogotovo ne prastare). Nadam se da će se javiti netko s novijim iskustvom, ali bez obzira - dijete ima 4 godine i može slobodno probati. Da je klub i najbolji, možda se djetetu ne svidi sport ili trener ili društvo... a možda joj se dopadne, bez obzira na komentare. Probaj - sad je pravo vrijeme za iskušavanje djetetovih interesa. Tek kasnije će eventualno postati važna kvaliteta, za sada je važnija dobra zabava i djetetovi interesi. Još ako ne moraš jahati s njom na drugi dio grada - super. Uživajte... Sretno!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.10.2019. at 10:32

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •