Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Ima li tko da se riješio alergije i kako?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno Ima li tko da se riješio alergije i kako?

    Ja evo već više od 15 godina muku mučim sa alergijama. Nikad mi nisu otkrili na što sam alergična. Vidjeli su u krvi da mi je to nešto povišeno što označava da je imam ali prilikom testova na alerije nikada se nije pokazalo što. Kljukali su me sa svim živim ljekovima, neko vrijeme i lijekovima za astmu (ventolin, serevent, flixotide, flixonase i td.). Uglavnom ništa nije pomoglo i sve sam to bacila u smeće nakon nekoliko godina i počela živjeti puno bolje, ali još uvijek mi curi nos. I uopće nemogu odrediti zašto mi curi, curi i kad je vruće i kad je hladno, dovoljno je da malo pirka vjetrić ili da mi malo padne imunitet...
    Uglavnom jednom davno sam krenula kod neke homeopatkinje, ne znam da li je dobra ili nije (sad kad bih išla prvo bi se dobro raspitala). Ona me htjela masirati s nekim uljima pa da dolazim kod nje pa neki preparati, čudo toga. To mi se sve činilo prekomplicirano i nekako mi nije bilo ugodno pa sam odustala.
    Sad sam si neki dan kupila onaj Allergy Relief i Crni kim pa to uzimam. Činilo mi se da pomaže, ali danas sam evo uzela i jedno i drugo i opet mi curi nos. Baš ono tipična alergija, vodenast iscjedak i svrab pa trljam korijen nosa i ispod očiju pa cijele oči razmažem sa maskarom....
    Uglavnom htjela bih i dalje uzimati to dvoje ali bilo bi super ako je netko to uzimao pa mu pomoglo da mi se javi da me malo ohrabri. Ili ako ima neku drugu uspješnu metodu bilo bi super.

    apciha za kraj na 35 stupnjeva
    Posljednje uređivanje od pinguica : 13.07.2010. at 16:26

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •