Stranica 4 od 75 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3737

Tema: Potpomognuta u SLOVENIJI

  1. #151
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj mare157 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam odlučila da se ne sekiram.
    X
    osim kad ih moram nazvati i "številka ni dosegljiva"

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    ivica_k, ia30 a kada vam je onda folikulometrija, u ponedjeljak kao sto je i trebalo ili su vam i nju pomjerili za jedan dan? Ili jos ne znate?

  3. #153

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    54

    Početno

    Cue,
    moderatorica me je prebacila na ovaj dio foruma nakon sto sam otvorila novu temu "inseminacija kod dr V u mariboru".Konkretno me zanima dali je neko radio gore inseminaciju i koliko kosta.Ja sam iz BiH i nisam bas sigurna koliko su ovde nasi doktori sposobni za tako nesto.dostor V je izricito naglasio da bi je on radio.Inace imam PCOS...mm sve ok

  4. #154
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Marija_sa, koliko pratim forum i Maribor (od 2006.-te) nisam našla na nikoga na ovom forumu da je išao na inseminaciju u Maribor, pa se bojim da nećeš naći odgovore ovdje, dao Bog da ti se neko javi. Tvoj izbor da odeš tamo iz BIH (dobro sam, znači, pretpostavila) je ful logičan, ali nema ti ovdje za to isksutva, jer Hrvatice uglavnom "kupuju uslugu inseminacije", da se tako izrazim, u klinikama u Hrvatskoj, nema logike iz Hrvatske ići u Slo na inseminaciju, iz BIH ima, eventualno da promisliš o nekoj hrvatskoj klinici ako ti je fizički bliže za putovanja i smještaj i jeftinije (zagrepčanke priv, CITO u Splitu, di se isto dio cura iz BIH liječi, doduše).

    Zato sam ti rekla - rađe pitaj Maribor, slovenski forum ili tvoje cure iz BIH na nekom od BIH foruma (ne znam te adrese). Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 31.08.2010. at 15:29

  5. #155
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Marija_sa, to da bi je "on radio" znači da on misli da on misli da je medicinski indicirano u tvom slučaju prvo probat s inseminacijama, što je vrlo OK. U Mariboru je inače sistem da pacijente "servisira" tim liječnika, znači nije nužno da ti sve radi prof. V. Kako si iz BIH, još jednom ponavljam, logičan mi je tvoj izbor Maribora tj. to da ne ideš u BIH na inseminaciju, ali neće ti ovdje cure znat to odgovorit jer Hrvatice u pravilu ne idu na inseminaciju u Maribor, nego ostaju u Hrvatskoj za to, a ako/kad to ne upali i dođe se do IVF-a onda razmatraju Maribor.

  6. #156

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    54

    Početno

    ina33,hvala ti puno.Pomogla si mi samim tim sto si na neki nacin shvatila zasto idem kod njih.Nemam povjerenja u nase doktore i to je to.Inace imam zakazanu IVF kod dr V u aprilu/maju 2011.Inseminaciju cu raditi samo eto tako da i to probamo dok cekam dan D (naravno nadam se da ce uspjeti)......Jos jednom hvala ti puno i narravno vracam se ovde sa pitanjima o VTO......

  7. #157
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj marija_sa prvotno napisa Vidi poruku
    ina33,hvala ti puno.Pomogla si mi samim tim sto si na neki nacin shvatila zasto idem kod njih.Nemam povjerenja u nase doktore i to je to.Inace imam zakazanu IVF kod dr V u aprilu/maju 2011.Inseminaciju cu raditi samo eto tako da i to probamo dok cekam dan D (naravno nadam se da ce uspjeti)......Jos jednom hvala ti puno i narravno vracam se ovde sa pitanjima o VTO......
    Ma, cure koje su se pitale vjerojajatno nisu povezale da se ovaj "_sa" odnosi na Sarajevo, onda je sve jasnije, tj. jasno je zašto se nisi za inseminaciju odlučila za BIH, onda ti je opcija samo Hrvatska ili Slovenija, a kako ćeš već u Maribor na VTO, onda je logično da odradiš tamo tu inseminaciju.

    Sretno, i ako kužiš kako rade za inseminaciju i koliko ih preporučaju napiši ovdje pa da znaju i druge cure iz BIH, jer je ovo nekon centralno mjesto za MB informacije, za sve cure, of kors, ako ovaj štrajk ne poremeti MB koncepciju i strategiju na neki dugi rok, što se svi nadamo da neće!

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    50

    Početno

    Evo i ja počela danas sa bockanjem gonala! Imam pitanje curama koje su se pikale sa gonal penom - da li je moguće da je to pikanje gotovo za par sekundi ili mm nekaj krivo radi? Nariktali smo na 225 jedinica, stavili iglicu, piknuli i bili gotovi doslovno za 10 sek i nisam ništa osjetila pa me brine da nekaj nismo fulali

  9. #159
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    ivica_k, ia30 a kada vam je onda folikulometrija, u ponedjeljak kao sto je i trebalo ili su vam i nju pomjerili za jedan dan? Ili jos ne znate?
    ne znam, čekam odgovor od sestre Jasne! Možda se ipak sretnemo

  10. #160
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    micek, Ovo je pravo veselo pitanje, "niš me ne boli, je li sve uredu"
    Kod pena, sami ubod zbilja ništa ne boli, a hoće li te boljeti istiskivanje otopine, to ovisi o tebi, ali i o temperaturi otopine. Hladna otopina malo peče. Ono što ti je dobra kontrola je da kod pena jedan "zubac" iznosi 37,5 jedinica, to znači kada krenete istiskivati treba vam 6 puta škljocnuti, isto kao kad izvlačite onaj čep na kojem ste narihtali količinu 225, onda isto škljocne 6 puta.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    50

    Početno

    Milina je pikati s ovime jer fakat niš ne boli! Izvadila sam ga iz frižidera pol sata prije pikanja, muž je nježan i nisam ni osjetila da je otopina istisnuta!
    Ali nije mi jasno ovo škljocanje 6 puta? Mi smo na penu označili sa strelicom 225, izvukli čep do 225 ali škljocnulo je samo tri puta, a i kad smo me piknuli škljocnulo je tri puta!

  12. #162

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    70

    Početno

    kadauna zahvaljujem na odgovoru , jučer sam poslala mail sestri Jasni da dvije mail adrese koje sam pronašla , danas sam ih bezuspješno pokušala telefonski dobit, valjda ću sutra imati više sreće . Dokumentaciju sam poslala preporučeno ali bez one potvrde o primitku pa sad ne znam šta da mislim. Mariborčankama koje su trenutno u postupku i onima kojima tek slijedi SRETNO .

  13. #163
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj micek prvotno napisa Vidi poruku
    Milina je pikati s ovime jer fakat niš ne boli! Izvadila sam ga iz frižidera pol sata prije pikanja, muž je nježan i nisam ni osjetila da je otopina istisnuta!
    Ali nije mi jasno ovo škljocanje 6 puta? Mi smo na penu označili sa strelicom 225, izvukli čep do 225 ali škljocnulo je samo tri puta, a i kad smo me piknuli škljocnulo je tri puta!
    Ne znam, možda tvoj muž to malo brže pa niste skužili da je 6. Dosta sam sigurna da je jedna stepenica 37,5 jedinica, jer se pen kod prve upotrebe prvo narihta na 37,5, pa se prebaci na 225. Pretpostavljam da si vidjela ovaj film. Linkan je već puno puta na ovom forumu:

    http://www.fertilitylifelines.com/re...al-frffpen.jsp
    (prebaci na tab "Instruction for use")
    Tu kad izvlači se ne vidi, jer brzo izvuče, ali kod injiciranja se točno vidi (Step 4)

  14. #164
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    što ti to znači? ne razumijem taj pojam. ako informacije o štrajku idu iz doktorove ordinacije kakve to veze ima s novinarima?
    Novinarska patka-neprovjerena, moguće neistinita vijest.
    Koliko sam ja vidjela link je sa rtv slovenije, a ne iz doktorove ordinacije, a i da je iz doktorove ordinacije valjda se imam pravo tješiti da je najava štrajka novinarska patka i da do svega toga neće doći i da ćemo kao što sam i napisala SVE koje smo u postupku u Slo USPJEŠNO proći kroz postupke i doćekati svoje pozitivne bete.
    Nije bilo ništa zlonamjerno napisano niti sam koga htjela uvrijediti s time. Ako se neko našao uvrijeđen (a mislim da nije), izvinjavam se.
    Vijest me šokirala jer se normalno pitam kakve će da li će to imati posljedice na moj postupak i nikome od nas netreba dodatni stres jer sve ovo samo po sebi previše stresno.

  15. #165
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Jelena hvala ti na ovom linku. Davno sam ga bila pogledala, a sad nedavno sam to tražila jer nam se bliži pikanje pa nikako nači! Sad ga spremam u favorite!

  16. #166
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam, čekam odgovor od sestre Jasne! Možda se ipak sretnemo
    ni ja još nisam dobila info za sljedeći UZV,ali ako su nas pomakli za jedan dan onda nekako mislim utorak iako je u prvom planu bio pon.,ali vidjet ćemo...

  17. #167
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    ivica_k, ia30 a kada vam je onda folikulometrija, u ponedjeljak kao sto je i trebalo ili su vam i nju pomjerili za jedan dan? Ili jos ne znate?
    kod tebe onda sve po planu,jesmo sve na gonalima ili se neka od vas odlučila na menopur?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj ia30 prvotno napisa Vidi poruku
    kod tebe onda sve po planu,jesmo sve na gonalima ili se neka od vas odlučila na menopur?
    Da, kod mene sve po planu, osim sto mi je uistinu zao sto se zbog ovog razilazenja mozda necemo imati priliku sresti. Ja sam takodjer na Gonalima.

  19. #169
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ponovno gledam protokol i opet mi nešto nije jasno.... Piše mi da kontracepciju pijem do 22.10 a da sa Decapeptylom krećem 11.10. Paralelno oboje neko vrijeme?
    Da li ima veze kada će doći M kada se jenom krene u protokol? Uh kao da sam prvi puta....

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    70

    Početno

    Uspjela sam dobiti Maribor , sve je ok za koji dan mi šalju protokol. Iskreno bila sam se zabrinula jer ste sve već dobile.

  21. #171
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Dodirko, koliko sam ja shvatila po ostalim curama, sve su imale jedan period kad su istovremeno pile kontracepciju i primale Decapeptyl, mislim da to tako treba biti. A ovo za menstruaciju mislim da nema veze, ali javit će se cure koje znaju bolje

  22. #172
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Ponovno gledam protokol i opet mi nešto nije jasno.... Piše mi da kontracepciju pijem do 22.10 a da sa Decapeptylom krećem 11.10. Paralelno oboje neko vrijeme?
    Da li ima veze kada će doći M kada se jenom krene u protokol? Uh kao da sam prvi puta....
    Da, decapeptyl i antibebi paralelno oboje neko vrijeme, decapeptyl sve do punkcije, znači jedno vrijeme paralelno s antibebi, drugo vrijeme s gonalima ili menopurima, već što odabereš.

    Ima veze kad će ti doći menga jer moraš to javit sestri i, ovisno kad ti taj put dođe, ulaziš u 1. ili već koju "protokolsku grupu" pa počinješ s kontracepcijom određeni dan ciklusa (neke drugi, neke sedmi itd., neke mjesec, neke dva itd.).

  23. #173

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Ponovno gledam protokol i opet mi nešto nije jasno.... Piše mi da kontracepciju pijem do 22.10 a da sa Decapeptylom krećem 11.10. Paralelno oboje neko vrijeme?
    Da li ima veze kada će doći M kada se jenom krene u protokol? Uh kao da sam prvi puta....
    Da, kontracepcija i Decapeptyl idu paralelno neko vrijeme.

    Sto se menstruacije tice, jednom kad si na kontracepciji i potom na supresiji nije vise toliko bitno kada ce ona doci. Meni je recimo dosla 4. dan nakon zadnje kontracepcijske tablete, a koliko vidim i ostalima isto tako. No, bez obzira na to kada koja dobije, sa stimulacijom u pravilu sve pocinju isti dan prema protokolu.

  24. #174
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    došla M prošli tjedan. Na kotracepciji sam. Hvala na odgovorima.

  25. #175
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Evo iz poslovnog.hr vijesti o "bijelom štrajku" liječnika u Sloveniji:

    http://www.poslovni.hr/vijesti/slove...jk-156884.aspx

  26. #176
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo iz poslovnog.hr vijesti o "bijelom štrajku" liječnika u Sloveniji:

    http://www.poslovni.hr/vijesti/slove...jk-156884.aspx

  27. #177
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Kupujem gonala koliko mi treba do Mb jer bi tamo se moglo promjeniti na menopur. Gdje se Gonal kupuje u Mb i koliko kosta?Ja cu na UZV pa ce mi tad reci.

  28. #178
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj BlaBla123 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupujem gonala koliko mi treba do Mb jer bi tamo se moglo promjeniti na menopur. Gdje se Gonal kupuje u Mb i koliko kosta?Ja cu na UZV pa ce mi tad reci.
    Imaš apoteku koja servisira s tim lijekovima točno u zgradi u kojoj je ordinacija M. Božič (to je ono gdje se ide kod profe na konzultacije), mislim da rade do barem 20 h.

  29. #179
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj ia30 prvotno napisa Vidi poruku
    ni ja još nisam dobila info za sljedeći UZV,ali ako su nas pomakli za jedan dan onda nekako mislim utorak iako je u prvom planu bio pon.,ali vidjet ćemo...
    moj prvi uzv je (tek) u srijedu, 08.09. u 16:30, ambulanta Nova Vas

  30. #180
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Cure upravo sam saznala da mozda nece biti nista od postupka, u ponedjeljak bi navodno trebalo stici zvanicno obavjestenje.
    Nemam rijeci, ne mogu prestati plakati...
    Poslije toliko cekanja i nadanja, uopste ne znamo sta i kako dalje

  31. #181
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    fresia kako to misliš neće biti ništa od postupka? zbog čega?
    ti si već na kontracepciji?

  32. #182
    Strumpfica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Upravo sam se vratila s godišnjeg i čitam ovo i ne mogu vjerovati. Ne samo da mi nikad nisu javili kada bih trebala ući u postupak i da li su zaprimili moje nalaze, nego mi se sve čini da će se sve pomaknuti i oduljiti za mjesec-dva. A ja bi na redu trebala biti nekad u prosincu (kakve sam ja sreće za Božić kad se ne radi).
    A kakva je situacija od dr Reša? On je solo majstor, nije valjda da će i kod njega biti zastoj?

  33. #183
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Draga Gabi,
    Sa kontracepcijom sam pocela 06.08, sad sam u pauzi pa bih trebala poceti opet 07.09.
    Danas sam molila informaciju u vezi sa stimulacijom i dobila poruku da su zbog problema u slo zdravstvu, duzni da zaustave lijecenje pacijenata koji sami placaju postupak i da pricekam sa nabavkom ljekova, a u ponedjeljak ce stici zvanicno obavjestenje. E sad, da li ja tu nisam nesto dobro shvatila ili... ne znam, sacekacu ponedjeljak.
    Slomili su mi srce...

  34. #184
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ovo je prestrašno... Draga fresia, ja se ipak nadam da je ovo samo privremeni zastoj i da će postupci i dalje ići samo sa možda malom odgodom.
    Stvarno se tome nadam...

  35. #185
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    draga fresia...
    dobila isti mail ...
    u šoku sam i ne znam što bi napisala

  36. #186
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Pa ne mogu vjerovati da se to događa u Sloveniji, još sami plaćamo postupak tamo, nadam se da će štrajk brzo završiti

  37. #187
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    cure, ne znam što bih vam rekla... ne mogu vjerovati da se to doista događa, bila sam sigurna da samoplačnike neće ništa dirati i nadam se da ćete u ponedjeljak dobiti obavijest da sve ide prema planu...

    uz naš zakon ne trebaju nam ovakve previranja u Mariboru

  38. #188
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Nije to mariborsko previranje, nego opće u Sloveniji i liječnici očekuju da će kratko trajati. Znam da su svi koji čekaju sada nesretni, prošla sam kroz istu stvar lani kad se pisalo da će biolog dati otkaz i kad su nam svima odgođeni postupci. Ja sam imala sreće da sam bila u kratkom protokolu pa sam otišla u međuvremenu na jedan prirodnjak (valjda je to sreća, iako ni od tog postupka ništa, ni transfera).

    Znamo koliko love ostavljamo u Sloveniji. Ja osobno sam ostavila nešto manje od 10 000 eura. To je cijeli auto.
    Mislim da nema mjesta panici, nisu oni tako glupi kao Milinović.

  39. #189

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ajme, nisam ni znala da je u Sloveniji frka
    Zajedno s vama napeto isčekujem ponedjeljak!

  40. #190
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja ponekad imam osjećaj da je netko bacio nekakav urok na mene
    Taman kad smo krenuli u MPO vode, donešen je ovaj glupi zakon, sad kad bi trebali za koji mjesec na postupak u Mb tamo štrajk liječnika
    Pa za poludit, kad će više kraj tim glupostima???
    I baš mi je čudno da obustavljaju postupke nama koji plaćamo, pa koliku će lovu oni izgubiti???

  41. #191
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    I baš mi je čudno da obustavljaju postupke nama koji plaćamo, pa koliku će lovu oni izgubiti???
    Ovo bi bilo van pameti i ne vidim zasto im smanjivati prekovremene kad se sami financiraju od nas.Ali onda bi morali napraviti izuzetke za klinike koje imaju samoplacnike.To je problem kad u Slo nemaju mogucnost privatno raditi IVF.

  42. #192
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Nije to mariborsko previranje, nego opće u Sloveniji i liječnici očekuju da će kratko trajati.
    ma znam, ali jedina naša druga slovenska opcija je Reš, on je skroz privat pa se to ne odnosi na njega... Maribor je alfa i omega hrvatske ivf dijaspore... na to sam mislila...

  43. #193
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ksena28, dr.V mi je rekao da u Slo ne mogu raditi privatne IVF klinike i da misli da bi i u Hr bilo dobro da je tako pa nisam bas sicher kako Res radi.

  44. #194
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    cure, žao mi je da se slomilo na vašim leđima koje imate postupak u listopadu, ali stopiranje postupka bi zaista moralo biti privremeno, jer sve drugo nema logike
    šaljem~~~~~~~~~~~~da čim prije sve bude po starom i mb ekipa počne punom parom raditi dalje
    curkama pikalicama~~~~~~~~~~~~~~~~~za dobru reakciju i lijepe folikule!

  45. #195

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    moj prvi uzv je (tek) u srijedu, 08.09. u 16:30, ambulanta Nova Vas
    Hm, sasvim je moguce da ce to onda biti i jedini UZ prije punkcije . Ja racunam da bi mi drugi UZ trebao biti u srijedu pa se mozda ipak vidimo.

    Citiraj fresia prvotno napisa Vidi poruku
    Cure upravo sam saznala da mozda nece biti nista od postupka, u ponedjeljak bi navodno trebalo stici zvanicno obavjestenje.
    Nemam rijeci, ne mogu prestati plakati...
    Poslije toliko cekanja i nadanja, uopste ne znamo sta i kako dalje
    Potpuno shvacam tvoje razocarenje. Maribor nam je ovdje pojam pouzdanosti, da bi se nasli u situaciji kada ne znamo sta ce biti s nasim postupcima u koje smo vec krenuli...

    Obzirom da se ovo desava na drzavnom nivou i ja se nadam da ce se stvari brzo rijesiti i da ce se uskoro opet sve vratiti na normalu. Ali, bojim se da je odredjena steta vec napravljena...

  46. #196

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    70

    Početno

    čitam sta pišete i ne mogu vjerovati , meni je u četvrtak sestra Jasna poslala mail da je na bolovanju i da mi se javi tokom vikenda jer još nisam primila protokol a naručeni smo za 11 mjesec , neki dan kad sam zvala javila se neka druga sestra i kao sve je ok . Sad vidim da se ipak nešto događa ... nadam se povoljnom rješenju

  47. #197
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ovo je stvarno strašno i šteta......... cure koje ste trebale krenuti.... držite se.. sigurna sam da je ovo samo kratkog vijeka. Treba izdržati ali se slažem s Aurorom* određena šteta je već vjerojatno učinjena ((

  48. #198
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Cure,Slovenci sigurno nece jedan tako delikatan problem ostaviti dugo otvorenim.Razumijem vasu paniku i nevjericu,ja bih isto reagirala..

  49. #199
    dudadudaduda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    VT
    Postovi
    65

    Početno

    Ja sam isto u pauzi počinjem ponovo s kontrac.7.9.,ja nisam dobila nikakakvu obavjest da saćekam s kupovinom lijekova ,a vidjećemo onda u ponedj. dali ću dobiti kakvu obavjest.

  50. #200
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    I baš mi je čudno da obustavljaju postupke nama koji plaćamo, pa koliku će lovu oni izgubiti???
    Pa, nije to čudno, čudno bi bilo da kažu da će u radno vrijeme raditi samo privatno, a svoje građane koji plaćaju zdravstveno osiguranje, njih neće primati.

    ali i mene malo zbunjuje što taca kaže. ne znam je li to solidarnost ili što, ali za razliku od drugih odjela, IVFovci bi se morali moći pokriti svoje prekovremene iz naših džepova.

    Ne znam je li Reš skroz privatno, i meni je djelovalo da je. Meni je logičan izbor ona klinika prije Graza. Oni su se nešto reklamirali da imaju način odrediti najbolji trenutak za injiciranje spermija u js pa da im je veći postotak oplođenih stanica.

Stranica 4 od 75 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •