Stranica 23 od 120 PrviPrvi ... 1321222324253373 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #1101
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    b.a.b.y gdje si kupovala cetrotide i koliko si plačala ? Cetrotide služe upravo tome što si napisala

  2. #1102
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Kupila sam ih u ljekarni Filipović u Zagorskoj. Cijena je oko 340 kn. U Karlovcu je cijena oko 550 kn tako da mi se je isplatilo proć u Zagreb po potrebne ljekove.

  3. #1103
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    to je onda slicno decapeptylu

  4. #1104
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Opet ja sa svojim problemima. Danas mi je peti dan pikanja( u čet. idem na UVZ) i osim jakih bolova u trbuhu imam i pojačani iscjedak i to žute boje. :/ Recite mi da li ste imale sličan problem i jeli to normalno? Pozdrav svima...

  5. #1105
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    B.a.b.y.,pojacan iscjedak je ok ali ne znam bas da je ok sto je zut. Mozes ti i sutra popodne kod dr, nije obavezno da odes bas u cetvrtak.

  6. #1106
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    baby svakako se javi doktoru. Da li su ti brisevi bili ok (ako si ih radila prije postupka), jer meni taj žuti iscjedak zvuči kao neka bakterija...

  7. #1107
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    baby slažem se sa curama, ja sam imala pojačani iscjedak za vrijeme stimulacije ali je bio onaj proziran, ovulacijski
    nazovi doktora ili odi sutra do njega- a ja držim fige da nije ništa...

  8. #1108
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Vidim da je baby prije napisala da ima e. colli i ja je dobila samo nemam iscjedak za sad.

  9. #1109
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    iscjedak takav žuti zna biti od stvari tipa gardnerela i slične bakterije. Ima li i neugodan miris? Svrbež...? Nemoj se igrati, obavezno reci doktoru za to

  10. #1110

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav, djevojke!

    Molila bih za savjet suborke koje su dugo u ovim vodama. Upravo sam prošla svoj prvi IVF privatno kod dr. L. Nakon 36 Merionala dobili smo 4 stanice od kojih su se dvije oplodile i vraćene su (jedan dobar zametak, a drugi tak-tak). Danas mi je 7. dan poslije transfera, grudi su mi se skroz ispuhale, nemam nikakve grčeve i nisam ni malo napuhnuta, pa se pribojavam da od ovog postupka ne bude ništa. Nastavit ću s utićima i vaditi betu (ako ju dočekam), ali bih se htjela unaprijed pripremiti za idući postupak. S lovom sam malo kratka pa me zanima koju bi državnu ustanovu preporučile prema vašim iskustvima i koliko se otprilike čeka na termin. Ili skupljat lovu pa nastavit kod dr L.? Nisam pametna, molim za sve sugestije i unaprijed hvala. Pusa svima

  11. #1111
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Sarahkay dobro došla, prvo pričekaj rezultate nemoj suditi po znakovima oni ti ne znače ništa.
    Pogledaj malo niže imaš post od Ksene Hrvatska MPO zbilja i kako odabrati kliniku
    I ukoliko bude beta negativna i pošto imaš 38 godina svakako se probaj ugurati u državne klinike dok ne skupiš lovu za sljedeći postupak kod privatnika jer vrijeme leti a visoki FSH nije baš dobar znak.
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 05.04.2011. at 20:18

  12. #1112
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Slažem se s Mali Mimi da odeš u državnu kliniku dok čekaš postupak u privatnika. Iako ja sam se odlučila za dr L do kraja...Ipak, godine i visok FSH nije dobra kominacija.Sretno tebi i svima ostalima!
    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Sarahkay dobro došla, prvo pričekaj rezultate nemoj suditi po znakovima oni ti ne znače ništa.
    Pogledaj malo niže imaš post od Ksene Hrvatska MPO zbilja i kako odabrati kliniku
    I ukoliko bude beta negativna i pošto imaš 38 godina svakako se probaj ugurati u državne klinike dok ne skupiš lovu za sljedeći postupak kod privatnika jer vrijeme leti a visoki FSH nije baš dobar znak.

  13. #1113

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    210

    Početno

    Sarahkay -zaista je nekad bolje ne opterećivati se simptomima-ja sam u prošlom postupku imala hrpu simptoma a na kraju ß tek 1.2! Zato nastavi prema uputama Dr. bar do vađenja ß. Inače meni je 6. dan nakon ET isto kod dr. L. i ako ne uspijemo ni ovaj put razmišljam da ostajemo kod njega! U većini se klinika čeka pa mi je to ipak mislim najbolja opcija- o stručnosti i ostalom da i ne govorim! Al nek ti ovaj postupak bude dobitni ! Sretno !

  14. #1114
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    I ja sam kod dr L. Naručena sam 15.4. To ce mi biti drugi postupak, i opet kod nejga!
    Citiraj miba prvotno napisa Vidi poruku
    Sarahkay -zaista je nekad bolje ne opterećivati se simptomima-ja sam u prošlom postupku imala hrpu simptoma a na kraju ß tek 1.2! Zato nastavi prema uputama Dr. bar do vađenja ß. Inače meni je 6. dan nakon ET isto kod dr. L. i ako ne uspijemo ni ovaj put razmišljam da ostajemo kod njega! U većini se klinika čeka pa mi je to ipak mislim najbolja opcija- o stručnosti i ostalom da i ne govorim! Al nek ti ovaj postupak bude dobitni ! Sretno !

  15. #1115

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala puno! Svakako ću pričekati betu, nada umire zadnja. Puno mi govori to da ste se odlučile i dalje nastaviti kod dr L. Vidjet ću s njim što mi preporučuje za idući postupak pa pokušati namaknuti lovu za bar još jedan postupak kod njega. Pozz!

  16. #1116
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Sarahkay preporučam ti da se u međuvremenu javiš i u koju državnu kliniku, jer se u njima počelo čekati na postupak oko 4-6 mjeseci (nedostatak lijekova za stimulaciju) tako da možeš kombinirati privatno (kada imaš love) i preko HZZO-a. Pogledaj malo topice po klinikama, pa se odluči. Možda Vinogradska ili Petrova ili VV gdje trenutno nema čekanja, ali je tamo jako mlad i neiskusan tim. Moraš misliti na sve to zbog svojih godina i visokog FSH-a.
    Ali držim fige da ti svi ovi savjeti neće biti potrebni !
    Posljednje uređivanje od Marnie : 06.04.2011. at 10:00

  17. #1117
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Sarahkay držim fige za visoku betu. Hvala cure na savjetima. Poslušala sam vas i napravila briseve.Nalazi još nisu stigli. Dao mi je ginekolog vaginalete i danas je iscjedak proziran. Od bakterija imam već dugo e-coli i nikako je se rješit Sutra idem na prvi UVZ i nadam se da će bit sve u redu. I dalje me bole jajnici za poludit,dobila sam prištiće kao da sam u pubertetu,derem se na sve žive i plačem svako malo. No sve to nije ništa ako će uspjet da konačno upoznam svoju bebicu Pozdrav svima....

  18. #1118

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    21

    Početno

    Cure, baš ste sve drage! Hvala puno na podršci! Jučer me malo uhvatio crnjak ali danas je već bolje. Nekako sam mislila da ako unaprijed napravim plan za novi postupak da će mi biti lakše čekati do bete i prebroditi ev. neuspjeh. Sad više neću misliti na to da se ne zacopram.(pljuc, pljuc) Pusa svima!

  19. #1119

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    pozdrav svima, čitam postove unazad nekoliko stranica ali nisam našla nešto što me zanima.
    naime, ja u petak idem na razgovor u Vili, kod dr.Radončića, pa molim da nešto napišete o njemu što bih trebala znati: npr. da li šutljiv pa treba izvlačiti iz njega riječ i sl.
    svaka informacija mi je dobrodošla i hvala na njoj.
    kako ste vi prošle na prvom razgovoru? bio kakav pregled ili?

  20. #1120
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Zlatta, dr. R je jedan od rijetkih MPO doktora u Hr s kojim se moze potpuno otvoreno i slobodno razgovarati o svemu sto te muci vezano za lijecenje. Meni je na prvom pregledu cak djelovao malo suzdrzano, pregledao je detaljno sve moje dotadasnje nalaze, dao upute za dalje ali sva njegova pozrtvovanost je tek kasnije dosla do izrazaja. Mozes biti sigurna da ces imati potpuno individualan pristup ali moras se i ti pripremiti tj. znati postaviti prava pitanja. Ja sam se u Petrovoj navikla na minimalnu komunikaciju tako da mi je odlazak u Vili bio velika promjena nabolje.

  21. #1121
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Potpisujem tacu, sve pohvale dr. on je prvi koji se stvarno posvetio našem slučaju i uveo neke promjene

  22. #1122
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Zlatta, dr. R je jedan od rijetkih MPO doktora u Hr s kojim se moze potpuno otvoreno i slobodno razgovarati o svemu sto te muci vezano za lijecenje. Meni je na prvom pregledu cak djelovao malo suzdrzano, pregledao je detaljno sve moje dotadasnje nalaze, dao upute za dalje ali sva njegova pozrtvovanost je tek kasnije dosla do izrazaja. Mozes biti sigurna da ces imati potpuno individualan pristup ali moras se i ti pripremiti tj. znati postaviti prava pitanja.
    Radončić, Vlaisavljević, Šparac - komunikacijski super MPO doktori, pravi užitak je bit u kontaktu s njima, ono... sve izgleda tako jednostavno.. i normalno... malo izaziva nevjericu pa se trebaš naviknut (nije se uvijek ful jednostavno naviknuti ni na dobro). Malo se šokiraš prvi put jer si naviknut na drugačiji odnos. Mislim da ćeš uživati.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.04.2011. at 09:15

  23. #1123
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zlatta, na konzultacijama dr nema običaj raditi UZV, osim ako se niste tako dogovorili, možeš to tražiti ako ima potrebe. Inače, pitaj slobodno sve što te zanima, kako su cure već i napisale.

  24. #1124
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    baby, javi nam se nakon UZV-a, nadam se da će to s bolovima biti dobro.

  25. #1125
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zlatta, kad ste sutra u Viliju? Ide još neko sutra?

  26. #1126
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Hoću javit ću vam se! Idem danas oko 4! Joj već me hvata prpa a tek sam na pola puta! )) Meni je Radončić već na prvim konzultacijama napravio UVZ ali me je prvo pitao da li to želim jer možemo to napravit i kasnije tj. prije pikanja. Pošto sam bila dan ranije na depilaciji pristala sam na UVZ ahahaha. ))) Pozdrav cure i uživajte u ovom prekrasnom danu....

  27. #1127

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    zlatta, kad ste sutra u Viliju? Ide još neko sutra?
    naručeni smo za 15,15.
    hvala svima na odgovorima, ne znam što mogu očekivati pa mi puno znače vaši odgovori.
    javim se kako je bilo.

  28. #1128
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    moram ovdje kad ne ide drugačije: zlatta, očisti inbox.

  29. #1129

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    odmah

  30. #1130
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav svima!
    Eto jučer sam bila na UVZ-u i imam 7 jajašca. Radončić kaže da to nije loše. Endometrij mi je 9. U ponedeljak idem opet na UVZ i vjerovatno u utorak na punkciju.

  31. #1131
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj b.a.b.y prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!
    Eto jučer sam bila na UVZ-u i imam 7 jajašca. Radončić kaže da to nije loše. Endometrij mi je 9. U ponedeljak idem opet na UVZ i vjerovatno u utorak na punkciju.
    7 folikula draga, jajne stanice se tek vide poslije punkcije
    Sretno

  32. #1132
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    hehe skužila sam kaj sam napisala tek kasnije ali mi se nije dalo ispravljat. Uglavnom razumijete kaj sam htjela reć

  33. #1133
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    baby, držimo fige!
    zlatta, šteta što se nismo stigle dogovoriti, uglavnom, nabacila sam smile kad ste izlazili, jeste zadovoljni?

  34. #1134
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Bok svima. Hvala Mare, sutra idem na drugi UVZ i vjerovatno prekosutra na punkciju. Pikam se i sa Cetrotide a sutra moram uzet sa sobom štopericu. Kaj se više sve to bliži sve me je više strah. No danas sam čula odličnu vijest. Kolegica s posla čiji muž ima istu dijagnozu kao i moj je nakon neuspješne IVF u Viliju ostala trudna prirodno

  35. #1135
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Ide li neko kod dr. L krajem tjedna?

  36. #1136
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    BlaBla123 idem ja,a koji dan ideš ti?

  37. #1137

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav cure!
    Evo ja sam nova na ovom forumu, a zanima me da li koja od vas ima iskustva s Poliklinikom Podobnik?

  38. #1138
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Ja idem dr L u petak.
    Citiraj BlaBla123 prvotno napisa Vidi poruku
    Ide li neko kod dr. L krajem tjedna?

  39. #1139
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno

    Onda cemo se sresti; Sretno i uspjesno svima kod dr L u postupku 04/05.
    Sta je dr. L preporuka nakon transfera u smislu mirovanja?

  40. #1140
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    sunceko1 dobrodošla na forum i još brže nam ostala trbušasta .
    Sa Podobnikom nemam osobnih iskustava, ali bilo je već pisanja na tu temu, pa malo preko pretražnika foruma pronađi što te zanima o Podobniku. Ja ti osobno preporučujem da izabereš neku kliniku sa MPO specijalistima sa više iskustva, Podobnik je više porodničar. Ako želiš ići isključivo privatno tu su ti poliklinika Vili, IVF poliklinika ili IVF Centar u Zg te veliki uspjeh ima i poliklinika Cito iz Splita. Cito i IVF poliklinika rade postupke i na teret HZZO-a.
    Što god izabrala želim ti svu sreću i da što prije dođeš do bebice .

  41. #1141

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj BlaBla123 prvotno napisa Vidi poruku
    Onda cemo se sresti; Sretno i uspjesno svima kod dr L u postupku 04/05.
    Sta je dr. L preporuka nakon transfera u smislu mirovanja?
    meni je rekao 4,5 dana barem odmirovati i onda da mogu ići raditi...mislim da ti to ovisi o tome kakvu si reakciju imalana stimulaciju...

    sretno!
    Posljednje uređivanje od Jesen82 : 13.04.2011. at 14:35

  42. #1142

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Marnie- hvala na dobrodošlici i preporukama. Nadam se da ću čim prije biti trbušasta . Inače ja sam već prošla jedan ICSI kod Podobnika. Uspjela sam doći do 5+3/7tj. trudnoće i onda je nakon toga za 2-3 dana moja beta pala na 25 i moj gest. mjehur se jednostavno smanjio (nestao). Sad čekam da se čim prije oporavim i da krenem ponovo. Ne znam da li je moj odabir Poliklinike najbolji, ali nadam se da ću što prije uspjeti. Iz tog razloga sam htjela čuti eventualna iskustva drugih cura s Podobnikom.

  43. #1143
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    sunceko1, mislim da ces ovdje tesko naci nekoga ko se lijeci kod dr.Podobnika ali to ne znaci da ne mozes svoja iskustva podijeliti s nama. Napisi nesto vise o vasoj dg, protokolu koji si dobila i kako si reagirala na stimulaciju.

  44. #1144
    ivanova avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    267

    Početno

    Citiraj sunceko1 prvotno napisa Vidi poruku
    Marnie- hvala na dobrodošlici i preporukama. Nadam se da ću čim prije biti trbušasta . Inače ja sam već prošla jedan ICSI kod Podobnika. Uspjela sam doći do 5+3/7tj. trudnoće i onda je nakon toga za 2-3 dana moja beta pala na 25 i moj gest. mjehur se jednostavno smanjio (nestao). Sad čekam da se čim prije oporavim i da krenem ponovo. Ne znam da li je moj odabir Poliklinike najbolji, ali nadam se da ću što prije uspjeti. Iz tog razloga sam htjela čuti eventualna iskustva drugih cura s Podobnikom.
    ako smijem znati koja je cijena postupka i dal on sve sam radi? bas me zanima....

  45. #1145

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Bok ! Čitam vas često i odlučila sam se priključiti. Moja priča ide ovako, teško sam ostala trudna prvi put( endometrioza i nemam jedan jajnik), ali smo uspjeli na kraju prirodnim putem, teška trudnoća i rodila sam mjesec dana ranije. Nakon nekog vremena odlučujemo ići na još jedno dijete, pokušavamo prirodno, ali ne ide, muž radi spermiogram i dijagnoza je OAT. Odlučujemo se odmah na ICSI, i to kod prof.Podobnika jer mi je vodio cijelu trudnoću i kod njega sam rodila. Prošla sam 2xICSI- oba puta biokemijska, oba puta su završile sa 6 tjedana, beta raste, vidi se gestacijski mjehur i tada sve nestane. Što meni nije bilo normalno jer se ne mogu dogoditi dvije identične situacije, na što on meni kaže bude bolje idući put. Ja sam tada odlučila otići na razgovor u druge klinike, Škvorc - tamo su mi rekli da je sve ok samnom, samo da je on pretjerao sa lijekovima poslije transfera i da je on poznat po "biokemijskim trudnoćama". To isto mi je potvrdio i Lučinger, te Radončić koji me poslao na dodatne pretrage jer mu je to bilo sve sumnjivo. Na kraju je otkrio da imam problem zgrušavanjem krvi i da mi treba fragmin. Onda sam morala donijeti tešku odluku i odlučiti između Lučingera i Radončića za slijedeći postupak i odlučila sam se za Radončića. I evo imala sam ET dvije morule 4 dan, beta pozitivna, bila sam na UZV 5+1- vidi se gestacijska vreća i gestacijski mjehur, sad čekamo otkucaje srca. I nadam se da će ovaj put biti sve ok.
    Bitno je da svatko odluči najbolje za sebe, a ako nekome nešto "smrdi" da traži dalje. Ja ću ponovno otići kod Podobnika da mi vodi trudnoću jer je stvarno dobar porodničar, ali jednostavno kako mi je rekao jedan poznati gin.kirurg, on nema dovoljno iskustva sa umjetnim oplodnjama. I to je činjenica. Teško je biti idealan na svim poljima.
    Nadam se da sam nekome pomogla sa svojim iskustvom.

  46. #1146

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    sunceko1, mislim da ces ovdje tesko naci nekoga ko se lijeci kod dr.Podobnika ali to ne znaci da ne mozes svoja iskustva podijeliti s nama. Napisi nesto vise o vasoj dg, protokolu koji si dobila i kako si reagirala na stimulaciju.
    Taca70-zašto misliš da ću ovdje teško naći nekoga tko se liječi kod dr. P.? Stvarno mislite da nije dovoljno iskusan ili su možda razlog cijene njegovih usluga? Pročitala sam svašta na forumima- iskustva su svakojaka. Ima i dobrih i loših. Ja se još uvijek nadam dobrome jer imam još 3 smrzlića kod njega. Inače imam 35god (zdrava), ali MM ima oligo. Jedini način za potomstvo je ICSI postupak. Kod dr. P. sam stimulirana sa Gonalima i Decap., sve normalno podnijela bez ikakvih poteškoća, punktirano mi je 6js, te su mi 3 zametka vraćena. Kraj priče znate, jer sam ga već prije napisala ((

  47. #1147
    b.a.b.y avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav cure, eto samo da javim da sam jučer preživjela svoju prvu punkciju. Dobili smo 4 jajne stanice ( rekao je Radončić da je to dosta malo) i večeras moram zvati da vidim jesu li se oplodile. Malo me danas boli u trbuhu ali ništa strašno!

  48. #1148

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    može jedno pitanje.. Dali je točno da IVF poliklinika radi postupke na teret HZZO-a?

  49. #1149
    ANGEL_26 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Kaduna da sad ne pisem na dugo i široko nemam ništa puno reći jer sve piše na http://www.poliklinika-ivf.hr/compon...lang,hrvatski/ Ovde su navedeni svi koji rade,detaljan opis i doktora i biologa.
    I imam samo riječi pohvale za svih koji tamo rade!

  50. #1150
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Sunceko mislim da je Taca jednostavno mislila na činjenicu da se zaista vrlo malo pacijentica dr.Podobnika javlja ovdje. Zašto je to tako, neznamo. Bila je svojedobno Bony - čini mi se, ali ona je rodila svoje trojkice, tako da, vjerujem, nema baš vremena za forumiranje.
    B.a.b.y. glavno da je sve dobro prošlo - sad neka samo tulum u labu bude dobar! A što se tiče boli, odmiruj i pij puno vode.
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •