Stranica 11 od 149 PrviPrvi ... 9101112132161111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #501
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Šumskica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sutrašnji uzv i predivni dan - 22.11.!!!

  2. #502
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Tigrical pa čini mi se kao da se niš ne miče niš ne događa jer je dva ultrazvuka situacija ista pa zato kažem to a dobro onda cu se nadati da ce narasti, Bebach hvala ti puno si mi pomogla!!! Šumskovoce neka ti je sa srecom draga javi nam kakva je situacija!!! Mravak uživaj u trudnoci draga!!!!!

  3. #503
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Pozdrav svima!
    Evo, da se i ja javim (iako, moram priznati, sve sam se nadala na nekoj drugoj temi, ali, eto) nakon dugo vremena - ne stignem se uključiti koliko bih htjela, ali tu i tamo vas škicnem i drago mi je da se nešto zbiva - ohrabrujuće! Čestitam svima koje ste uspjele
    Evo i pitanja - uskoro ćemo se morat naručiti u KBC Ri u ambulantu za neplodnost pa me zanima koliko se čeka na konzultacije i je li to samo razgovor ili se vrši i prvi pregled i spermiogram?
    Unaprijed hvala!!

  4. #504
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    fijolica ne čeka se puno, barem mi nismo...nekih 2 tjedna...možda sad ide i brže, probaj nazvati i pitati njih koliko se čeka, pa ćeš najbolje znati. Kod nas na prvoj konz. mene nije pregledao, imala sam nalaze od mog gin. pa po njemu valjda nije trebalo (bo!), a MM je dao s-gram...pregledao me tek prije hsg-a... evo to je moje iskustvo...
    to će vam biti prvi postupak ili?

  5. #505
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Citiraj bebach prvotno napisa Vidi poruku
    Šumskica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sutrašnji uzv i predivni dan - 22.11.!!!
    X Želim ti draga sretan, sretan, najsretniji! Neka bude veselje na uzv!

  6. #506

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Hvala na čestitkama drage moje.... imala divan bolnički ročkas.....
    Moja trta i frka oko punkcije je otpala...dr je rekao da imam jako, jako jako puno folikulića, da je punkcija u srijedu, pod anestezijom
    Endometrij je isto buco mali... naravno da opet neznam ni jedan broj (dakle folikula može bit 10, 20, 30....????? tko zna koliko, ali puno) a endometrij može bit 10, 15, 20 mm (OK, pričam gluposti, znam) ali doktor je zadovoljan,
    pa sam i ja. Iskreno rečeno, najzadovoljnija sam anestezijom ali i brojem folikulića... Činjenica da ako mi ovaj postupak ne uspije, u njihovom frizeru će ostat cijela nogometna momčad mojih smrznutih JS-a me trenutno ne zabrinjava...jer sam kao i inače u oblacima...Nadam se da ću tamo i ostati...barem nekih 9 mjeseci

  7. #507
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Hvala, bebach! Ma ja uopće ne znam što me čeka i kako će se stvari dalje razvijati. Ovaj tjedan idem kod svoje gin zbog izostanka menstr. (opet) pa ću vidjeti što ćemo se dogovorit. Da, prvi nam je put, do sada je uspjelo prirodno (nažalost vanm.) i od kada nemam jajovod, nikako. A i ta menga zeza...(Ne, nije trudnoća u pitanju!) Mislim da mi ne gine HSG. Kod kojeg si ti doktora?

    Sumskovoce, sjećam te se od prošli puta kada sam bila ovdje, želim ti puno sreće!!

  8. #508

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Lijep pozdrav svima.Inače sam nova na forumu i neznam kome da se obratim pa se nadam da ćete mi vi odgovoriti na moja pitanja. imala sam policistične jajnike te sam u ožujku ove godine radila laparo,sad su se ciklusi unormalizirali( 29-35dana), hormonska slika još uvijek nije baš u najboljem redu(prog smanjen...),suprug ima oligoastheno. Zadnji nalaz mu se poboljšao(od mens argimaxa valjda) pa sad nalaz kaže količina 3,8.Rapidnih 19%,medium8%,slow9% statičnih 64%.Moje pitanje glasi da li je ovo materijal za inseminaciju ili za ivf. Dali i za inseminaciju sada treba proći protokol(pravnik,psiholog...). Koliko se čeka na nju u kbc Rijeka? I s obzirom da dr. Vlastelić ide u penziju kako se mogu prebaciti kod drugog doktora i kojega mi preporučate?Hvala na saslušanju i unaprijed hvala. Molim vas savjet!

  9. #509
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Ja jucer radila pi-pi test i dobila jedno veliko NISTA. Sutra radim betu jer jos nisam dobila pa cisto da imam na papiru i da mirne savjesti prestanem s utricima. Nego zna li koja sta sad dalje, koja je procedura nakon negativne bete? Jel moram kod primarne ginice pa se javit opet na humanu ili mogu drito na humanu. Muci me sto dr. V. ide u mirovinu a ja bi onda presla kod drugog dr.V. i sad nisam pametna kome da se javim da me stavi na listu za iducu godinu... Iskusnije, savjet pliz!

    Luce moja, i sama znas da su ti i ta dva dosta, nekako nemam osjecaj da ce ti se sta novo pojaviti od folikula ali nikad se ne zna. Bolje da imas 2js pa da su ti zrele nego 10 a da ti od toga nis ne vrijedi.

    Curke, ne pratim vas bas previse al zelim da vas sto vise ostane trudno, trudnjacama da bude dosadno skolski do kraja a novopecenim mamicama da uzivaju u svojim zamotuljcima.

    Ljubim sve i nadam se kakvoj kavici do kraja godine!!!

  10. #510
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Kikica1 žao mi je
    Sad s betom (za koju se ja još uvijek ipak nadam da će bit pozitivna ) ideš na humanu, javiš se našem dr V i onda će ti on najbolje reć šta da radiš dalje.

    Sumskovoce želim ti najpozitivniju betu

    Lucija sama si rekla da ni zadnji put nisi nešto previše reagirala, ali vidim da Gabicu to ništa nije smetalo pa ti želim da i ovaj put bude tako.

    Naravno i svima ostalima želim što prije pozitivne bete.

  11. #511
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Kikica draga i ja se skupa sa Cranky nadam da te beta ipak iznenadi!!!
    Cranky i to sto kazes ma ne sikiram se ja previse, samo sam ih ocekivala vise s obzirom da je dosta jaka stimulacija i tko zna cini mi se da ce se ovaj "kratki! protokol pretvoriti u duuuuuugiii!!
    Svim trudnicama mazite svoje trbušćiće i osluškujte svoje tijelo jer kad prvi put osjetite da se miče to malo čudo u vama nikad nećete to zaboraviti!! Mravak i Cranky i Tia puse vama!!!

  12. #512
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Šumskica juuupii jeeeee biti će ludi party u labosu! bit će brdo "ekipe" hehee... ma super,presretna sam zbog tebe i želim ti da budeš pozitivna kao i do sada i ~~~~~~~~~~~~~~~ da ovaj postupak bude bingo!!!

    fijolica, ja sam kod dr.Vlastelića, a poslije ne znam di ću...baš mi je teško odlučiti! šta si bila na laparoskopiji? ako jesi, onda ti možda neće trebati hsg...

    Kikica1 i ja se pridružujem cranky i luciji i ~~~~~~~~~~~ da te beta iznenadi!

    Luce kao što si i sama rekla, sa Gabicom si imala isto 2 i sve je bilo super! Tako da, no sikiriki...želim ti da i ovaj put završi sa takvim happy end-om!!
    Malena72 hvala ti na podršci! ~~~~~~~~~~~~~~~ za sve šta ti treba!
    ranga~~~~~~~~~~~~~~za dobitni postupak!
    miari dobrodošla! iskreno, ne znam ti dati odgovore na tvoja pitanja,ali ima tu cura koje su upućene pa će ti se one javiti...a vezano za dokt., ne znam ni sama kojeg ću poslije izabrati (ili kako to već ide) tako da ti baš ne mogu pomoći...

    Mravak velika

    svima puuunooo vibrica i brdo cmokića!
    Posljednje uređivanje od bebach : 23.11.2010. at 09:09

  13. #513

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Cranky ja bi da mi požeiš nek mi bude kao tebi to bi bila najljepša želja koju možeš složiti
    Bebach hvala ti draga, tvoje lijepe vibre su isto pridonijele mojim folikulićima - znaŠ!!!!! Tako ću ja tebi vibrat još malo!!!!
    kikica i ja bih da te beta iznenadi!!!Vibram jako ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Luce ova dvojica će bit pobjednici baš kao Gabica!!!!! Vidjet ćeš!!!!
    fijolica ~~~~~~~~~~~~~ da se M ustali i sve krene najboljim tijekom!!!!!!
    Veliko hvala i loks i snekici koje sam jučer udavila s problematičnom iglom štoperice Na kraju sam se junački piknula u moju veeeeeeeeliku guzu i sve je ispalo OK. loks da mi nisi posebno napomenula ono za stiskanje, danas bi cvilila ko praščić....instinktivno dođe da stisneš guz
    Dany, tigrical seUtmrrW

  14. #514
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Dok vas sve ne pohvatam potpisujem sve gore navedeno...

    Kikica jbg, nemam ništa drugo za reć...

    sumskovoce vibram da sutra sve dobro prođe, nisam sigurna ako će biti seUtmrrw jer ja ću doći rano...

  15. #515
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    sumskovoce ja jučer bila sva u oblacima pa zaboravih ono najvažnije...za dobre želje nikad kasno a ni topić nije krivi, sigurna sam da mi neće zamjerit da ti ovdje poželim sretan rođendan i da dobiješ najljepši mogući poklon!
    guza se sama stisne znam, probala ja, e pa kad sam već ja cvilila ne moraju i drugi...
    svim ostalim curkama

  16. #516
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    hej curke, da li se na kbc Ri dobije nešto (inekcija ili u kojem već obliku) poslije transfera, tipo Choragon (valjda se tako zove ) ili sl.?

  17. #517
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    poslje transfera jedino utrogestan..i nista vise..

  18. #518
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    možda sam smiješna ali ne znam pa pitam...da li je utrogestan sličan tome ili je slabiji? da li se može samovoljno kupiti taj choragon pa da se to uzme umjesto utrogestana?
    mayica hvala ti na odgovoru uauuu koja beta! čestitam!!! di ste bili na bingo postupku?

  19. #519
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    u rijeci smo bili..sve postupke..upravo sam dosla sa pregleda i mamo malo srceko i cula sam ga kako kuca...
    mislim da je choragon jedno a utrogestani drugo ali neka ti objasne cure koje se vise razumiju,ali uglavnom u rijeci se poslje transfera dobiva jedino utrogestan i to je to..
    sretno svim cekalicama od srca..

  20. #520
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    mayica tnx još jednom! za mrvicu i !!!
    našla sam jednu temu pa ću se tamo malo raspitati u čemu je razlika...a baš sam tamo i vidjela da su nekad i u Ri to davali (choragon)...a bo!

  21. #521
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    evo i mene sa ne baš dobrim vjestima... uglavnom prekidamo stimulaciju jer nema odgovora na nju, doktor me salje vaditi hormone FSH, LH, PRL, E2, TESTOSTERON I HORMON šTITNJAČE...
    Svima hvala na lijepim željama.
    Sretno curke!!!

  22. #522
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    @ bebach: choragon je stoperica, znaci beta hcg a utrogestan progesteron. takve boostere sam cula da daju na VV ali kod nas u Ri ne.

    Luce, zao mi je, ne kuzim sta se desilo ali se nadam da cete bar otkriti gdje je kvaka.
    Hvala svim curama na lijepim zeljama, al moja betica je ispod 5, znaci corak ovaj puta ali to ne znaci da drugi puta nece biti vise srece. Uostalom ne moram uvijek uspjeti iz prve, u bedu za sada nisam a imam i svog zvrka pa mi je odmah lakse.

    Sutra se stacioniram uz telefon pa cemo vidjeti sto i kako dalje.
    Posljednje uređivanje od Kikica1 : 23.11.2010. at 15:15

  23. #523
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    bebachj, bila sam na laparoskopiji prije godinu dana kada sam završila na hitnoj zbog vanmat. - tada je drugi jajovod bio ok, ali kako se od tada ništa ne događa, doktorica je to spomenula kao opciju. Al trebala bih i hormone vadit budući da ne znam što je s tim ovulacijama, meni se čini da ih nisam imala niti uz duphaston. Sljedeći tjedan idem kod svoje gin, pa ću vidjeti što i kako dalje, ma luda sam više od svega

    sumskovoce, hvala na lijepim željama, želim ti jednu ljetnu bebu!

    mayica01, čestitam i želim najljepših devet mjeseci

    lucija83, žao mi je Vidim ti u potpisu da si mama, je li to bilo prije ili poslije jajovoda? Šta si i ti imala vanmat. ili...? Kakvi su ti ciklusi nakon odstranjenja - redoviti, neredoviti?

  24. #524

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Sumskovoce~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    za bebu ili dvije !!!!!!!!!!! Ponavlja ti se moj scenarij !! Puno, puno folikula... ja ni dan danas ne znam koliko

    bebach da postupak što prije krene !!

    Lucija83 žao mi je zbog ovoga neočekivanog scenarija...

    GIZMOS

    ranga nadam se da si zadovoljna sa ultrazvukom !!


    Malena72~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bebače iz zaleđene jajne stanice !!!!!!!!!


    Skandy

    mayica01

  25. #525

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    bebach hvala što si me se sjetila i na dobrim vibrama...
    lucija83 žao mi je to čuti. pa šta nisu mogli ništa napraviti s ta dva folikula koliko si ih imala ako sam dobro shvatila?

    ja sam danas bila na ultrazvuku i isto ne reagiram baš dobro, imam samo 3 mala folikula na jednom jajniku, na drugom ništa. Baš sam bila malo razočarana, ovo mi je već dvadeseti dan pikanja, a rezultat tako slab (prema riječima docentice). mislila sam da će mi pojačati terapiju, ali nije - i dalje po 2 menopura do četvrtka, onda opet ultrazvuk...isto mi je gledala u nalaze kakvi su mi hormoni....

  26. #526

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    bebach hvala što si me se sjetila i na dobrim vibrama...
    lucija83 žao mi je to čuti. pa šta nisu mogli ništa napraviti s ta dva folikula koliko si ih imala ako sam dobro shvatila?

    mravak, hvala što misliš. bila sam na uzv-u i kaže docentica da ne reagiram baš dobro, imam samo 3 mala folikula na jednom jajniku, na drugom ništa. Baš sam bila malo razočarana, ovo mi je već dvadeseti dan pikanja, a rezultat tako slab. mislila sam da će mi pojačati terapiju, ali nije - i dalje po 2 menopura do četvrtka, onda opet ultrazvuk...

  27. #527

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    bebach hvala što si me se sjetila i na dobrim vibrama...
    lucija83 žao mi je to čuti. pa šta nisu mogli ništa napraviti s ta dva folikula koliko si ih imala ako sam dobro shvatila?

    mravak, hvala što misliš. bila sam na uzv-u i kaže docentica da ne reagiram baš dobro, imam samo 3 mala folikula na jednom jajniku, na drugom ništa. Baš sam bila malo razočarana, ovo mi je već dvadeseti dan pikanja, a rezultat tako slab. mislila sam da će mi pojačati terapiju, ali nije - i dalje po 2 menopura do četvrtka, onda opet ultrazvuk..

  28. #528
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Šumskovoće želim da ti bude kao i meni!!!!!

    Citiraj bebach prvotno napisa Vidi poruku
    hej curke, da li se na kbc Ri dobije nešto (inekcija ili u kojem već obliku) poslije transfera, tipo Choragon (valjda se tako zove) ili sl.?
    Ja sam dobila nakon transfera BREVACTID 2 500 IE.
    Ne znam po čemu oni to odrede kome će dat, a kome ne.
    Citiraj lucija83 prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene sa ne baš dobrim vjestima... uglavnom prekidamo stimulaciju jer nema odgovora na nju, doktor me salje vaditi hormone FSH, LH, PRL, E2, TESTOSTERON I HORMON šTITNJAČE...
    Svima hvala na lijepim željama.
    Sretno curke!!!
    A joj draga baš mi je žao da je tako krenulo. Ali ajde, sad ćete povadit te hormone pa ćeš vidjet di je problem i onda u novu pobjedu

    tigrical evo ti nos ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  29. #529

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    oprostite na 3 iste poruke, nešto mi je štekao komp. ,ja mislila da ih neće poslati, a ono otišle tri iste, a sad ih ne znam izbrisati...

  30. #530
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    cranky dočepat ću se ja tog nosa i u live verziji!

  31. #531
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    cranky dočepat ću se ja tog nosa i u live verziji!

  32. #532
    bebach avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    310

    Početno

    Luce draga, baš mi je žao! samo da sad brzo otkriju u čemu je problem, pa da nastaviš dalje, u nove pobjede!
    fijolica želim ti da ti se ta situacija što prije riješi i da sve krene najboljim putem do tvoje beboline!
    kikica hvala ti i za stav!!! glavu gore i hrabro naprijed!
    mravak tebi i mrvici! kako si nam ti? sve 5?
    ranga~~~~~~~~~~~~~~ za folikuliće i sutrašnji uzv!!!
    Šumskica ~~~~~~~~~~~~~~~ do neba i nazad!
    Posljednje uređivanje od bebach : 24.11.2010. at 09:33

  33. #533
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Fijolica draga to je bilo nakon jajovoda, nisam imala vanmaterničnu nego kao mala saam imala upalu slijepog crijeva i prilikom prvog posjeta ginekologu vidjelo se da su mi jajovodi prošireni i začepljeni, šalju me na laparaskopiju i oni mi miču jajovode jer od njih nije niš bilo, godinu dana nakon tog sam zatrudnila, a menzes mi je kako kad u proljeće i ljeto mi poludi znaci imam jako slabo a jesen i zima su mi ok normalne ajmo reći...
    eto hvala vam cure na svemu ni ja nisam ocekivala da ce se to dogoditi ali događa se sretno svima!!

  34. #534
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    lucija83 baš mi je žao...samo se nadam da ti nije štitnjača u pitanju...može čuda napraviti, meni je zagorčala život...
    Ostalim curkama sretno a trudnjačama pusa!

  35. #535
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Diabolica i ostale curke, u subotu nazdravljamo za malog Andreja a i tebe Luce tješimo, samo dođi. Javite se na "Riječku kavicu".

  36. #536

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Bok curke drage i HVALA na vibricama i vašim mislima!!!! Jučer sam imala punkciju, 8 JS, jajnici me sad bole prilično, sjedit ne mogu baš, ležanje i stajanje ne bole....
    U subotu idemo vidjeti kako se razvijaju naše mrve i kad je transfer.
    Diabolica, Cranky, Mravak, Mayica01, Lucija83 i Kikica zanima me da li su vama vratili mrve 3. dan ili su čekali blastice? Ja jedva čekam da mi vrate mrve, ali dr. je rekao da imamo veće šanse ako čekamo blastociste... pa me zanima kakva su vaša iskustva...

  37. #537
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    moja dr je uvijek zahtjevala vracanje 1 mrve..ali od te 3 sta su mi uvijek bile oplođene uvijek je 1 bila super i dogurala do blastice,a ove druge dvije se prestale razvijat tako da sam i htjela vise vratit nisam mogla..dva puta smo dogurali do blastice i to u stimuliranom ciklusu a u klomifenskom sam imala dvostanicne,cetverostanicne i osmostanicne..

  38. #538
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Meni su vratili 2 js i to 1 osmostaničnu i 1 šestostaničnu 3. dan....obadvije su se primile ali samo jedna ostala i danas uživam u njoj...evo u naručju mi je dok ja tipkam jednom rukom!

  39. #539
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    E da, zaboravila sam napisat da sam bila na Klomifenima i od 5. dana na Gonalima...dobili smo 4 folikula od kojih 2 dominantna na jednom jajniku i ta dva su mi punktirana...danas kad malo razmišljam, imala sam dosta sreće!

  40. #540
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Lucija83, super je čuti da je uspjelo iz prve, to zvuči tako lijepo i ohrabrujuće! Želim ti još jednog bracu ili seku za tvoju curicu!

    Sumskovoce, super vijest - sretno u subotu!

    Svim ostalim curama želim da čuju lijepe vijesti!

    Ja čamim čekajući sljedeći tjedan i svoj pregled

  41. #541
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke drage i HVALA na vibricama i vašim mislima!!!! Jučer sam imala punkciju, 8 JS, jajnici me sad bole prilično, sjedit ne mogu baš, ležanje i stajanje ne bole....
    U subotu idemo vidjeti kako se razvijaju naše mrve i kad je transfer.
    Diabolica, Cranky, Mravak, Mayica01, Lucija83 i Kikica zanima me da li su vama vratili mrve 3. dan ili su čekali blastice? Ja jedva čekam da mi vrate mrve, ali dr. je rekao da imamo veće šanse ako čekamo blastociste... pa me zanima kakva su vaša iskustva...
    IIIHAAAAA a sad tulum u labu

    Meni su 3. dan vraćene 2 mrve, jedna osmo druga sedmostanična. Rekao je dr na punkciji (dobili smo 5js) da se javim treći dan pa ćemo onda vidjet da li ćemo čekat blastice, ali nismo i evo ga već guramo 19+2

  42. #542

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    cranky meni je dr. na punkciji rekao istu stvar i nadam se da ću i ja gurati te prekrasne tjedne..... obožavam čitati tvoje postove...sva se raznježim
    Zanima me onaj brevactide koji si dobila nakon transfera...to si ti pitala? Dr. predložio? Jesu li ti objasnili zašto?

  43. #543
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    cranky meni je dr. na punkciji rekao istu stvar i nadam se da ću i ja gurati te prekrasne tjedne..... obožavam čitati tvoje postove...sva se raznježim
    Zanima me onaj brevactide koji si dobila nakon transfera...to si ti pitala? Dr. predložio? Jesu li ti objasnili zašto?
    nadam se stvarno da ćeš mojim stopama.
    Ne, za brevactid nisam ništa pitala niti mi ga je bilo tko spominjao. Samo je sestra, dok sam ležala nakon transfera, došla i spičila mi ga nisam ja onda ni znala šta je (a nisam se snašla ni pitat ju), tek sam na otpusnom pismu vidjela da je to bilo to.
    Stvarno ne znam po kom kriteriju odrede kome će dat, a kome ne.

  44. #544
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Sumkovoce meni su vratili 2 mrve 3 dan i rezultat je u avataru nadam se da ce i tebi biti slično!!

  45. #545

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    cure drage imam novosti! Danas vracene dvije 8stanicne mrve :- D

  46. #546
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    sumskovoce...sretno i cuvaj mi mazi i pazi mrvice )..pokusaj se nekako zabavit dok cekas betu..citanjem,gledanjem tv -a ili nekak drukcije samo da ne mislis na to..puse i sretnoo

  47. #547
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    sumskovoce nek ti budu osmostanične mrve dobitne! Mazi ih i pazi da imaš lijep božićni poklončić!

  48. #548
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    sumskovoce sretno! I da se tvoje dvije mrve izbore i lijepo smjeste ispod tvog srca na idućih devet mjeseci

  49. #549
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    cure drage imam novosti! Danas vracene dvije 8stanicne mrve :- D
    Bravo! Sretno!

  50. #550
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Sumskovoce bit će to sve super, vidjet ćeš

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •