Stranica 51 od 149 PrviPrvi ... 41495051525361101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #2501
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Buterrfly ja sam sama pitala da li mogu kod dr.Vlašića i sestra je rekla da da.imam preporuke za njega a vjerujem da su svi dobri.ti kod koga si?
    kiki30 ja sam zvala prvi put RI i rekla da zovem prvi put,sestra mi je objasnila da moram poslat uputnicu na faks i da zovem sljedeći dan za termin,sljedeći dan sam zvala -rekla je da zovem između 12-14,zvala odmah u 12 i dobila termin.
    kiki ja želim isto da na konzultacijama dođem s svim nalazima,da ne gubim vrijeme,a što dr.bude mislio da još treba ču naknadno.i ja ću izvaditi briseve tako da i to imam svježe makar ih imam prije 1 god.ja imam konzultacije 28.10.
    Posljednje uređivanje od vulkan : 11.10.2011. at 20:11

  2. #2502
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure, evo mene,bila ja danas na folikulometriji, moram priznat da sam se ugodno iznenadila. Imam cca 12-13 folikulića,vodeći je 10x12,ali mi je endometrij 0,7 a to mi se nekako čini malo...
    Nisam mislila da ću tako reagirat na gonale,pogotovo zato što sam onu prvu dozu sigurno smanjila za pola...hm,polako se budi nada
    Punkcija najvjerojatnije u subotu !
    Super, super!!!
    tako sam imala i ja i na kraju bilo 11 stanica!!
    e sad čekamo subotu!!!

  3. #2503
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj kiki30 prvotno napisa Vidi poruku
    meni se nitko nije javio a ja jednostavno ne stignem zvat s posla,sutra ću ranije završit pa poslije 13h idem vidjet gdje je zapelo
    uhhh,još nisam ni dobila termin za konzultacije a već sva sam neka nestrpljiva
    cure mogla bi ja napravit briseve sad odmah poslije menge tako da kad dođem kod dr. na dogovor da imam nalaze?će mi još neki nalazi osim briseva trebati?
    osim briseva moraš imati i...
    markere na hepatitis B i C ,HIV ,nalaz krvne grupe ,Rh faktora- za oba partnera
    pisanu potvrdu psihologa i pravnika
    kopiju vjenčanog lista ili ovjerenu izjavu od javnog bilježnika ako ste u izvanbračnoj zajednici
    kopiju osobnih iskaznica i OIB-a

  4. #2504
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    vulkan sigurna sam da je dr.V super,bila sam samo jednom kod njega na uzv.Mene vodi dr.Manestar i nekako mi se čini da sam mu ja jedina pacijentica jer nisam nikog čula da je kod njega! dali sam zalutala???

    Kiki30 tako draga, samo naprijed...vjerujem u uspijeh! evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve cure u postupku i one koje se spremaju

    Bebica hvala, dali ti miruješ? kako tvoja mala beba?
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 12.10.2011. at 13:45

  5. #2505
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    [QUOTE

    Bebica hvala, dali ti miruješ? kako tvoja mala beba?[/QUOTE]

    Je je mirujem sad već i da hoću nekud ne mogu jer me sve živo boli od ležanja, mišići nikakvi, tako da par koraka napravim i gotova sam, sad su me i kosti dole počele ful bolit tako da se jedva okrenem s jednog boka na drugi...ufff...al potrpit ću još malo!evo danas smo 30+3tj., bembolina pedalira ko luda i u ponedjeljak idemo opet na pregled!!

  6. #2506
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    skandy,zahvaljujem na popisu imam nalaze: markere na hepatitis B i C ,HIV stari su 2 godine,neznam dal će mi vrijedit-ali kad sam lani išla u mb isto su me pitali za te nalaze ali moja dr.mi nije htjela dat da opet vadim (kao da je skupo ) nego sam išla na zavod po kopiju tih prošlih nalaza i sve je bilo ok.
    danas sam išla na humanu i 27.10. sam naručena na konzultacije kod dr. Vlašića

  7. #2507
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    nalazi ne smiju biti stariji od 3-6 mj. tvoji su ipak prestari

    Doktor će ti napisati što je sve potrebno i ti ćeš to dati svojoj gin. opće prakse .morat će ti dati uputnice šta god ona mislila o tome

  8. #2508
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    ejla, kiki to je točno,jer i ja sam imala nalaze koji su bili stari pa sam sve morala ponavljati,a na onom listu di je nabrojeno koje sve nalaze treba donijeti piše da nesmiju biti stariji od 3 mj. Jedino što ne treba ponavljati jer je sigurno nepromjenjivo je rh faktor i krvna grupa.

    A sad imam pitanje,čini mi se da je jednom bila debata oko toga,ali ja malo zabrijala-- dali se može desti da folikuli puknu prije punkcije ili su doktori ipak toliko stručni da se ne treba zabrinjavat oko takvih gluposti???? Stvarno sam zabrijala
    Posljednje uređivanje od butterfly101 : 12.10.2011. at 19:52

  9. #2509
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    ma ni problem opet radit nalaze,nego problem je vrijeme nadam se da ću stići sve do sljedećeg ciklusa jer san jako nestrpljiva
    butterfy,draga ma ne sekiraj se,bit će sve ok. istina da sam i ja čula za takve događaje ali mislim da su rijetkost..samo se ti opusti i bit će sve kako treba bit i nakon tvoje velikeee bete nadam se da sam i ja na redu

  10. #2510
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Hvala kiki, ma malo sam se zamislila jer kad sam kihnula iz sve snage,nešto me probolo u lijevom jajniku da sam morala čučnut kako bi mi bol prošla, a znam da sam jednom pročitala da se to može desit. zato sam se zabrinula !

  11. #2511
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    a znam,nisam ni ja nešto bolja uvijek nešto mislim,nečega se sjetim,pa šta ako se meni to dogodi itd. mm poludi samnom,svaki dan nešto nađem
    a to je valjda tako,svega te strah,htjela bi da sve bude super da konačno uspije i onda na svaku sitnicu gledamo
    draga,drži mi se ,osmjeh na lice i pozitiva

  12. #2512
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Meni je jednom dr.rekao da se u stimuliranom postupku to ne događa,ja sam doživjela puno puta u prirodnjacima!ali bolje se ne sekirati!!!i ja nemam friške nalaze hepatitisa i hiv,mislite da bi trebalo i to imati svježe?
    kiki30 super za konzultacije,možda krenemo zajedno u postupak...da li znaš kad bi otprilike bio postupak nakon konzultacija...da li je moguće čekati i 3 mj.ili ide to brže?

  13. #2513
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sve markere moraš ponoviti, u Ri traju 3mj.

  14. #2514
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Trebam savjet!
    U pon sam trebala ići vaditi betu ali sam jutros napravila test i to dva različita i rezultat je nažalost negativan .
    Ovo mi je bio prvi postupak. Da li sad ima smisla uzimat utrogestane i ić vadit betu? Da li da se javim odmah danas na humanu? Kako sad ide postupak, nove konzultacije i to?
    Šta mislite za koliko će me dr. V uzet ponovo u postupak? Sad sam bila u dugom protokolu.
    Koliko god sam znala da je teško da mi baš iz prve uspije i to s jednim 4st zametkom, ipak sam se nadala. Uffffffff.....

  15. #2515

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Koji ti je danas dan od transfera?

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Lastin rep - ipak odi vadit betu, da budeš sigurna u ishod, a dok ne vidiš nalaze najbolje nastavi sa utrićima. Držim ti fige da te beta iznenadi!

  17. #2517
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Danas mi je 14 dan od transfera!
    Ahhhh...kad bi iznenadila !

  18. #2518
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj Lastin rep prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam savjet!
    U pon sam trebala ići vaditi betu ali sam jutros napravila test i to dva različita i rezultat je nažalost negativan .
    Ovo mi je bio prvi postupak. Da li sad ima smisla uzimat utrogestane i ić vadit betu? Da li da se javim odmah danas na humanu? Kako sad ide postupak, nove konzultacije i to?
    Šta mislite za koliko će me dr. V uzet ponovo u postupak? Sad sam bila u dugom protokolu.
    Koliko god sam znala da je teško da mi baš iz prve uspije i to s jednim 4st zametkom, ipak sam se nadala. Uffffffff.....
    Odi sutra izvadi betu, pa ćeš znati na čemu si.
    Nakon toga se javiš na humanu, zakažu ti nove konzultacije i s dr.-om dogovoriš slijedeći postupak, koji neće biti prije 5 mjeseci, jer si bila u dugom protokolu.

  19. #2519

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Ja sam imala blastociste, a test 11. i 12. dan od transfera negativan, kako mi se žurilo kao i tebi prestat sa utrogestanima izvadila sam betu 12. dan i JAKO se iznenadila kada sam čula broj 135
    I ja ti držim fige da se i ti iznenadiš....

    U svakom slučaju ne prekidat sa utrićima dok ne izvadiš betu...
    Posljednje uređivanje od mravak : 13.10.2011. at 11:40

  20. #2520
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Čekat ću onda do ponedjeljka, vadit betu pa šta bude bit će!
    Možda se čudo desi

  21. #2521
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Odi sutra izvadi betu, pa ćeš znati na čemu si.
    Nakon toga se javiš na humanu, zakažu ti nove konzultacije i s dr.-om dogovoriš slijedeći postupak, koji neće biti prije 5 mjeseci, jer si bila u dugom protokolu.
    zar se ne može dogovoriti postupak i ranije ako netko želi u prirodnjaku pokušati ivf ?

  22. #2522
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Lastin rep prvotno napisa Vidi poruku
    Trebam savjet!
    U pon sam trebala ići vaditi betu ali sam jutros napravila test i to dva različita i rezultat je nažalost negativan .
    Ovo mi je bio prvi postupak. Da li sad ima smisla uzimat utrogestane i ić vadit betu? Da li da se javim odmah danas na humanu? Kako sad ide postupak, nove konzultacije i to?
    Šta mislite za koliko će me dr. V uzet ponovo u postupak? Sad sam bila u dugom protokolu.
    Koliko god sam znala da je teško da mi baš iz prve uspije i to s jednim 4st zametkom, ipak sam se nadala. Uffffffff.....
    ma čekaj ti nisi procurila? betu si trebala vaditi slijedeći ponedjeljak ili ovaj koji je prošao? dok se ne procuri se ne prekida terapiju, test uvijek može biti lažno negativan, pa se ja ne bi pouzdala u njega.

  23. #2523
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Lastin rep prvotno napisa Vidi poruku
    Čekat ću onda do ponedjeljka, vadit betu pa šta bude bit će!
    Možda se čudo desi
    ok sad vidim odgovor na svoje pitanje. još malo strpljenja i sretno!

  24. #2524
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj thinkpink prvotno napisa Vidi poruku
    zar se ne može dogovoriti postupak i ranije ako netko želi u prirodnjaku pokušati ivf ?
    Prirodnjak da, ali stimulacija ne.

  25. #2525
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    meni je doktor napisao 18 dan od transfera vaditi betu, jesus tko će to dočekati
    mislim da je ipak malo pretjerao baš me zanima kakav je njegov stav ako se ode ipak prije izvaditi krv? bez brige za sada ne mislim to napraviti prije....ali ono samo da znam, možda se predomislim , ili puknem na živce u međuvremenu

  26. #2526
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Prirodnjak da, ali stimulacija ne.
    ja bi vrtila prirodnjake ako se njemu da. u dugom protokolu dobila dva folikula, pa ono.....mislim da je za mene opcija i pokušavanje u prirodnim ciklusima, jer ovulacije imam.
    ali sve u svoje vrijeme, sada sam na čekanju

  27. #2527

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    uf pa 18 dnt je brzo ja sam betu vadila na 20 dnt
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 13.10.2011. at 13:50

  28. #2528
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    uf pa 18 dnt je brzo ja sam betu vadila na 20 dnt
    lako se tebi sada smijati, ali čekala bi ja i 20 da mi bude kao tebi!

  29. #2529

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    a znam da, nisam htjela biti zločesta vjeruj mi. Makar iz ove perspektive sada mi se ti dani čine kao slatko iščekivanje (osim onog dana kad mi je trebala stić M - e taj je bio paklen) i želim ti od da ti ispadne isto onako sretno/zbunjeno/izgubljeno kao meni, sa istim ishodom (ako si želiš dvojčeke) ako ne nek ti bude jedna bebica, ali najbitnije neka ti jedno malo kuca pod srčekom dugih 9 mjeseci ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #2530
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    šumskice , nisam ništa loše mislila.....ja bi jednu bebu, dvije mi se čine malo SF za moje tijelo, dijagnoze i godine....da ne tražim previše bolje da se skoncentriram na jedno živo i zdravo, pa ako bude više nitko sretniji od mene.
    puno ti hvala na lijepim željama. a tebe stvarno uskoro čeka sreća od sreće veća. znam da nije lako nositi blizance, imam ih u najužoj obitelji i znam što smo prolazili dok smo ih dočekali svi zajedno.....ali sada su stvarno milina, dvije predivne 3-godišnje djevojčice.

  31. #2531
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Uh al ste se raspisale dok sam kuhala ručak
    Uglavnom nisam dobila menstruaciju, mada si nekako mislim da je to možda zbog utrića. Inače mi ciklusi traju oko 28 dana, čak i manje a danas mi je 32 dc.
    Nemam niti nekakvih specijalnih simptoma osim šta sam malo nabrijana i lagana živčanoća a i imam tu i tamo maniju za slatkim!
    Meni će u pon 17.10. ako ne dobijem do onda biti 18dnt.
    A za prirodnjake neznam da li bi išla iz jedinog razloga a to je kako to ukomponirat s poslom. Skoro svaki mjesec izostajat s posla za postupke! To mi je jedna od gorih stvari pri planiranju postupka - kako to priopćit šefici.

  32. #2532
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    i ja sam vadila betu tek nakon 15 dana, je malo dugo i znam teško je to čekanje al mislim da je bolje tako a ne se žurit!!

  33. #2533
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Lastin rep prvotno napisa Vidi poruku
    A za prirodnjake neznam da li bi išla iz jedinog razloga a to je kako to ukomponirat s poslom. Skoro svaki mjesec izostajat s posla za postupke! To mi je jedna od gorih stvari pri planiranju postupka - kako to priopćit šefici.
    kad se samo sjetim sebe i koliko sam se grizla oko posla i kako to sve uskladiti, na kraju mi je kriza išla na ruku, pa sad brinem jedino o svome zdravlju. nažalost, jako puno cura u čekaoni sjedi kao na iglama jer poslodavci za ovu temu nemaju i ne žele imati razumijevanja.
    ja sam shvatila da sam došla u škripac i da imam sada ili nikada vrijeme za liječiti se i bez obzira na posljedice trenutno razmišljam samo o tome.

  34. #2534
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj Lastin rep prvotno napisa Vidi poruku
    Uh al ste se raspisale dok sam kuhala ručak
    Uglavnom nisam dobila menstruaciju, mada si nekako mislim da je to možda zbog utrića. Inače mi ciklusi traju oko 28 dana, čak i manje a danas mi je 32 dc.
    Nemam niti nekakvih specijalnih simptoma osim šta sam malo nabrijana i lagana živčanoća a i imam tu i tamo maniju za slatkim!
    Meni će u pon 17.10. ako ne dobijem do onda biti 18dnt.
    A za prirodnjake neznam da li bi išla iz jedinog razloga a to je kako to ukomponirat s poslom. Skoro svaki mjesec izostajat s posla za postupke! To mi je jedna od gorih stvari pri planiranju postupka - kako to priopćit šefici.
    oo pa nemoj ti već razmišljat o novom postupku, u ponedjeljak ti odi vadit betu i javi nam dobre vijesti
    ni ja nisam imala baš nikakvih simptoma!!
    sretno!

  35. #2535
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Kada objektivno sagledam, razmišljam upravo tako - to je moje pravo da ako nažalost na prirodan način nemogu doći do trudnoće da je ovo jedini način pa makar to značilo da me na poslu više nema nego ima! No lako je to reći a je teško biti indiferentan na komentare i pokušat objasnit situaciju a da baš se ne ide u detalje i da baš svako na poslu zna situaciju s mojom vaginom Kaže meni mm - ti imaš na to pravo i to pravo ćeš iskoristit a oni nek se postave na trepavice . Tu imam jednu prednost jer sam na neodređeno i u državnoj službi.

  36. #2536
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Bebica_2 prvotno napisa Vidi poruku
    oo pa nemoj ti već razmišljat o novom postupku, u ponedjeljak ti odi vadit betu i javi nam dobre vijesti
    ni ja nisam imala baš nikakvih simptoma!!
    sretno!
    tenk ju

  37. #2537
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    [QUOTE=Bebica_2;1982729]oo pa nemoj ti već razmišljat o novom postupku, u ponedjeljak ti odi vadit betu i javi nam dobre vijesti
    ni ja nisam imala baš nikakvih simptoma!!
    sretno![/QUOT
    Posljednje uređivanje od thinkpink : 13.10.2011. at 14:57

  38. #2538
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Lastin rep jel ne možeš sutra vaditi betu, ako je 14 dana od transfera prošlo...mislim da će ti se pokazati

  39. #2539
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    bebica krivo sam te kvotala, izluđuje me ovaj forum....aaaaaa.....kad se ne može ništa pobrisati!

  40. #2540
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Lastin rep jel ne možeš sutra vaditi betu, ako je 14 dana od transfera prošlo...mislim da će ti se pokazati
    mislim da odugovlače s tim betama, jer čekaju da potencijalno bude jako visoka pa da ne šalju na novo vađenje. možda nisam u pravu, ali sve mi se čini da je tako.

  41. #2541
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Lastin rep jel ne možeš sutra vaditi betu, ako je 14 dana od transfera prošlo...mislim da će ti se pokazati
    Mogu da, samo neznam da li to mogu preko socijale, tamo u kbc-u ili moram ići privatno?

  42. #2542
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj vulkan prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jednom dr.rekao da se u stimuliranom postupku to ne događa,ja sam doživjela puno puta u prirodnjacima!ali bolje se ne sekirati!!!i ja nemam friške nalaze hepatitisa i hiv,mislite da bi trebalo i to imati svježe?
    kiki30 super za konzultacije,možda krenemo zajedno u postupak...da li znaš kad bi otprilike bio postupak nakon konzultacija...da li je moguće čekati i 3 mj.ili ide to brže?
    neznam kad bi bio postupak ali ja se nadam sljedeći ciklus -naravno ako uspijem skupit sve nalaze a ako ništa drugo bar ove godine..
    i sad da vas nešto pitam,do sad sam samo bila na stimuliranom postupku,ovaj zadnji je bio na kratki pa se sad nadam da bi probala na klomifene,mislite da ću moći ili moram duže pauzirati?

  43. #2543
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ma mislim da možeš preko socijale, vjerojatno ti ne piše datum kad moraš izvaditi, ja sam isto znala tako napraviti

  44. #2544
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Odi sutra izvadi betu, pa ćeš znati na čemu si.
    Nakon toga se javiš na humanu, zakažu ti nove konzultacije i s dr.-om dogovoriš slijedeći postupak, koji neće biti prije 5 mjeseci, jer si bila u dugom protokolu.

    Mislim da nema veze ako je bila u dugom protokolu, jer ja sam bila u 5/2011 u dugom pa me za novi dugi protokol dr.na konzultacijama naručio za 8.mj. a to je samo 3. mj razlike,zato mislim da treba biti najmanje 3 mj pauza između postupaka!

  45. #2545
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Cure, u subotu definitivno punkcija, imam dosta folikula, endometrij mi je 13,a nadam se da će se još zdebljat do transfera.
    Malo me prpa punkcije,držite fige da preživim!

  46. #2546
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    butterfy,super oooo,ma za tebe imam neki super osjećaj,bit će veselja odmah i ja dobijem još veću nadu...
    ma jaka si mi ti,sve za bebolinu sretno i navijamo za tebe i zato evo za punkciju puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  47. #2547
    Lastin rep avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da nema veze ako je bila u dugom protokolu, jer ja sam bila u 5/2011 u dugom pa me za novi dugi protokol dr.na konzultacijama naručio za 8.mj. a to je samo 3. mj razlike,zato mislim da treba biti najmanje 3 mj pauza između postupaka!
    To je sjajno za čut!
    Sretno u subotu, da prođe čim bezbolnije i sa što boljim rezultatom!

  48. #2548
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Sretno draga za subotu...navijamo za tebe,da bude puuunooo dobrih stanica!!!!!!

  49. #2549
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da nema veze ako je bila u dugom protokolu, jer ja sam bila u 5/2011 u dugom pa me za novi dugi protokol dr.na konzultacijama naručio za 8.mj. a to je samo 3. mj razlike,zato mislim da treba biti najmanje 3 mj pauza između postupaka!
    Pauza mora biti veća, pa ipak smo stimulirane s brdo hormona... Vjerojatno to kod dr.-a ovisi o godinama i dosadašnjim postupcima i njihovoj učestalosti. Pauza je oko 5-6 mjeseci, jedino privatnici (po mojem iskustvu) smanje na 4 mjeseca između dva stimulirana postupka. Kod klomifena je pauza manja.

  50. #2550
    Bebica_2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Gorski kotar
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj butterfly101 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, u subotu definitivno punkcija, imam dosta folikula, endometrij mi je 13,a nadam se da će se još zdebljat do transfera.
    Malo me prpa punkcije,držite fige da preživim!
    Super i sretno!!!!
    Mislimo na tebe!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •