Stranica 51 od 80 PrviPrvi ... 41495051525361 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 3965

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #2501
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Možda zna netko kad se točno vraćaju sa go? Točno prvog ili 3.9. ili ranije?

  2. #2502
    polončica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima!
    Nova sam i imati ću pitanja... Do sad sam samo škicala vaše postove i plakala s vama što od radosnica što od tuge no odlučila sam se i ovako pridružiti. Nemojte zamjeriti ako neću poloviti sve termine koje koristite...

    I mi već duže pokušavamo dobiti bebicu, no bezuspješno pa smo odlučili krenuti u Vg. Bili smo na konzultacijama, te nakon svih nalaza početkom 4mj, kad su nam rekli da smo na listi za 9mj IVF/ICSI. Moram piznati da taj dan dr nikako nije bio od nekih riječi (nije bio isti dr kao na konzultacijama) i dosta sam bila razočarana... No sad je stigao i taj 9 mj pa me zanima kakva je točno sad procedura? M ću dobiti kroz 2-3 dana. Da li trebam već sad zvati pa da se uspije u ovom ciklusu ili će se to odgoditi za idući ciklus?
    Molim vas da me prosvijetlite

    Hvala puno
    pozz

  3. #2503
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Mislim polončica da ćeš u postupak s idućim ciklusom, ako se nisi drukčije dogovorila sa sestrama. Jesi li dobila lijekove i protokol? Ako nisi moraš ih zvati 3. rujna da te naruče za doći po lijkove, to ide relativno brzo pa ćeš dobiti daljnje upute. I sretno. Arianm mislim da počinju raditi 3. rujna.

  4. #2504
    polončica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    hvala anddu. Tako nekako sam i mislila.... Nisam se ništa dogovarala sa sestrama, rekle su da se javim u 9mj, isto kako je dr rekao i to je to.
    A ništa, čekam 3.9. pa ću vidjeti kako dalje.

  5. #2505
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Dr Tomić radi već

  6. #2506
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Mary123 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se čeka na ivf u vinogradskoj?
    upisuje se lista za prosinac

  7. #2507
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Laky mila....aj obriši inbox pls...nema šanse poruku poslati....

  8. #2508
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ok

  9. #2509
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    bok...

    imam dogovor za konzultacije u VG 11.9 za novi termin pa me zanima da li znate koliko se ceka za novi postupak,jer kad sam bila na kontroli u 7mj sestre su mi rekle da su 9,10,11,12 mj vec popunjeni....

  10. #2510
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Medenija sam zvala u 6 mj i to na početku i zapisana sam za 11. mj. jer prije nije bilo više mjesta a sad u četvrtak imam konzultacije. Molim vas jel ikoja zna kakav je princip nakon polustimulacije pauza isto 6 mj. do sljedeće pune stimulacije ili ne? Jer bi sad u 9 mj. kupila sama ljekove za polustimulaciju al kako sam zapisana za 11. mj. za ljekove onda ne znam dal mogu tako dva puta zaredom. tj. svaki drugi mjesec.

  11. #2511
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    polončica, ako si na listi za 9-ti mjesec IVF idi samo gore po lijekove mislim da još stigneš s pikanjem
    ja sam tako napravila i već se pikam

    a što se tiče kako rade....od prošlog tjedan su počeli raditi

  12. #2512
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj ARIANM prvotno napisa Vidi poruku
    Medenija sam zvala u 6 mj i to na početku i zapisana sam za 11. mj. jer prije nije bilo više mjesta a sad u četvrtak imam konzultacije. Molim vas jel ikoja zna kakav je princip nakon polustimulacije pauza isto 6 mj. do sljedeće pune stimulacije ili ne? Jer bi sad u 9 mj. kupila sama ljekove za polustimulaciju al kako sam zapisana za 11. mj. za ljekove onda ne znam dal mogu tako dva puta zaredom. tj. svaki drugi mjesec.
    ja sam bila na punoj stimulaciji u 6mj i posle neuspjeha dr kuna me je htio staviti na prirodnjak al smo se dogovorili a se malo organizam oporavi,tako da ti tu nemogu pomoci....ali se toplo nadam da me nece staviti na spisak za 2013god jer bi poludila od cekanja

  13. #2513
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ARIANM prvotno napisa Vidi poruku
    Medenija sam zvala u 6 mj i to na početku i zapisana sam za 11. mj. jer prije nije bilo više mjesta a sad u četvrtak imam konzultacije. Molim vas jel ikoja zna kakav je princip nakon polustimulacije pauza isto 6 mj. do sljedeće pune stimulacije ili ne? Jer bi sad u 9 mj. kupila sama ljekove za polustimulaciju al kako sam zapisana za 11. mj. za ljekove onda ne znam dal mogu tako dva puta zaredom. tj. svaki drugi mjesec.
    ja sam isto zapisana za ljekove u 11.mj, ali ne znam koje (menopur ili gonal), sad ovaj mj ponavljam hormone i briseve pa kad to budem imala naručim se za konzultacije ili????

  14. #2514
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Meni je sestra rekla kad sam u 6. mj zvala da me zapiše za lijekove da moram prvo na konzultacije,al sam je molila da me ipak zapiše pa ću naknadno konzultacije odradit tako da ću tek sad u čet znati dal moram koje nalaze ponavljat ili ne. Imam briseve i papu od 10 mj. 2011. pa ne znam dal vrijedi ili moram ponovo.

  15. #2515
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj ARIANM prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je sestra rekla kad sam u 6. mj zvala da me zapiše za lijekove da moram prvo na konzultacije,al sam je molila da me ipak zapiše pa ću naknadno konzultacije odradit tako da ću tek sad u čet znati dal moram koje nalaze ponavljat ili ne. Imam briseve i papu od 10 mj. 2011. pa ne znam dal vrijedi ili moram ponovo.
    ja sam bila kod dr T u 6.mj, tad sam za ljekove zapisana, zbog stim nisam ranije mogla odradit hormone, pretrage sam sama tražila, zato pitam kad ću znat koji lijekovi, trebam li s nalazima na konzultacije opet

  16. #2516
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Ne bih ti znala reči to,probaj zvrcnut sestru pa će ti reči.

  17. #2517
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    moji svi nalazi su novi koje sam vadila od 4-6mj prije postupka.....nece valjda opet sve to ponovo prolaziti kad su mi svi nalazi ok i relativno novi...
    sestra mi je samo rekla da ponesem papire uobicajene koje nosim kad dolazim na pregled....

  18. #2518
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj medeni.angel prvotno napisa Vidi poruku
    moji svi nalazi su novi koje sam vadila od 4-6mj prije postupka.....nece valjda opet sve to ponovo prolaziti kad su mi svi nalazi ok i relativno novi...
    sestra mi je samo rekla da ponesem papire uobicajene koje nosim kad dolazim na pregled....
    ja sam sama tražila ponavljanje nalaza jer slabo reagiram na stim. pa da malo provjerimo stanje

  19. #2519
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Pirice, kad budeš išla po lijekove ići ćeš kod doktora da odredi protokol, tad mu daj nalaze i tad će odlučiti hoće li toi dati gonale ili menopure, decapeptyle ili cetrotiode, količinu...

  20. #2520
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Pirice, kad budeš išla po lijekove ići ćeš kod doktora da odredi protokol, tad mu daj nalaze i tad će odlučiti hoće li toi dati gonale ili menopure, decapeptyle ili cetrotiode, količinu...
    hvala draga
    ovaj put se nadam gonlau, jer eto kao mpo-ovka s povečim stažem nikad nisam bila na gonalu

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    9

    Početno

    Bok cure!
    Nova sam na forumu i svima nam želim ubrzo toliko željeni + i .
    Koliko se čeka na prvi pregled/dogovor za IVF?

  22. #2522
    mishica_zg avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    hvala draga
    ovaj put se nadam gonlau, jer eto kao mpo-ovka s povečim stažem nikad nisam bila na gonalu
    tako sam se i ja nadala i dobila sam ih
    ugl...sutra idem na prvu folikulometriju pa javim kakva je razlika....već sama činjenica da je manje pikanja ja sretna
    pozz

  23. #2523
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ja jučer zvala , naručili me na konz. 12.9. kod prof. Kune...ako nekoga ima tada, neka se javi da popijemo kavu...ja crna, MM crn i zavlačimo po slavonski...

  24. #2524

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala ti na informaciji.

    Znači da se čeka cca tjedan dana.

    Pošto čekam nalaze pape(još 2 tjedna) i briseva(tjedan dana), da li je prerano zvati za konzultacije?

  25. #2525
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Pozz svima...nakon godine pauziranja i mi se spremamo na konzultacije za daljnje postupke. Imam pitanjce za sve "stare" pacijentice s odrađenim postupcima po prethodnom zakonu: da li imate info da li Vg izbjegava ova 2 zakonski obvezna prirodnjaka prije stimuliranih? Općenito me zanima kakva je situacija po pitanju novog zakona za nas pacijente sa stažem. Nama su, konkretno, rekli da nema smisla raditi prirodnjake, pa ne bih htjela da sad zbog novog zakona moramo opet ići u prirodnjake.

  26. #2526
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ivka nigdje u zakonu ne piše da ti moraš odraditi 2 prirodnjaka, piše da HZZO pokriva 6 postupaka od cega 2 moraju biti prirodna. Ti možeš odraditi 4 stimulirana a ova 2 ne moraš nikad.
    Btw odradeni postupci su resetirani tako da imaš pravo na 4 nova stimulirana postupka.
    Sretno svim curama u Vg~~~~~~~~~~~

  27. #2527
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Upravo su me i zabrinjavala ova 2 prirodna koja po novom zakonu moraju biti od ukupno 6 dozvoljenih.
    Gabi, hvala na info.
    Sretno svima!

  28. #2528
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    netko je bio pitao ne znam tko ovako:
    prvi pregled se čeka cca do deset dana, stim. postupak 4-6mj, prirodnjak može odmah (naravno ako se imaju svi traženi nalazi)

  29. #2529
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Pozdrav svima...nisam još nikada bila u postupku i imamo dog kod dr. 14.9. moj muz ima azooligospermiju, prema doktoru ja sam ok.

    dr.Grbavac nam je zadnji put spominjao stimulirani postupak...mene zanima pod kojom se terapijom ide na stimulirani?

  30. #2530
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    U našim klinikama se ide ili s menopurima ili s gonalima, s tim da se uz njih koristi i spresija opet ovisno o doktorima i raspoloživim lijekovima - od suprefacta preko decapeptyla, ili se kasnije uvode cetrotide. Ako si na to mislila pod kojom terapijom
    Posljednje uređivanje od anddu : 07.09.2012. at 13:55

  31. #2531
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Evo malo ohrabrenja za sve... prirodni u Vg, sad smo 21 tjedan trudni (6. pokušaj)... inače drugo dijete, prvo je isto Vg prirodni (5. pokušaj)...
    Sretno svima!

  32. #2532
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    pa iskreno nemam pojma..ime terapije nije spominjao, nego nam je rekao da cu dobiti terapiju od koje cu imati vise jajnih stanica pa ce raditi ivf...eto...ne znam..idem prvi put i uzasno me strah...

  33. #2533
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Becky prvotno napisa Vidi poruku
    Evo malo ohrabrenja za sve... prirodni u Vg, sad smo 21 tjedan trudni (6. pokušaj)... inače drugo dijete, prvo je isto Vg prirodni (5. pokušaj)...
    Sretno svima!

    Ovo je jako lijepo! Čestitam!


    Bravo za ekipu iz Vinogradske!

  34. #2534
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Čestitam Becky!

  35. #2535
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jučer zvala , naručili me na konz. 12.9. kod prof. Kune...ako nekoga ima tada, neka se javi da popijemo kavu...ja crna, MM crn i zavlačimo po slavonski...
    Bok...steta sto nisi u utorak 11.9 jer ja i kolegica stizemo u Vg na kontrolu i po informacije za novi postupak....mozda se budemo upoznali posle u cekaonici...i ja crnka

  36. #2536
    ARIANM avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    456

    Početno

    Mi bili na konzultacijama i moram ponoviti sve hormone,papu,briseve i neki dan izvadila AMH i u 11. mj. krečemo u punu stimulaciju. Jedva čekam!!!

  37. #2537
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Ivka nigdje u zakonu ne piše da ti moraš odraditi 2 prirodnjaka, piše da HZZO pokriva 6 postupaka od cega 2 moraju biti prirodna. Ti možeš odraditi 4 stimulirana a ova 2 ne moraš nikad.
    Btw odradeni postupci su resetirani tako da imaš pravo na 4 nova stimulirana postupka.
    Sretno svim curama u Vg~~~~~~~~~~~
    Morat ću sama sebe citirati i ''ispraviti''.
    Naime danas sam dobila mišljenje jednog MPO-ovca da će se ipak prije stimuliranih morati odraditi ova 2 prirodna postupka.
    Moram priznati da ja to nisam tako shvatila a vjerujem da će i doktori imati razna tumačenja dok ne dođu pravilnici pa te molim ivka13 da ipak provjeriš sa doktorima u VG kako oni razmišljaju i javiš nam ovdje.

  38. #2538
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Evo,
    ako nitko ne dobije odgovor na prethodno pitanje, ja ću pitati prof. Kunu sutra, jer imam termin u 12 h za konzultacije. Nadam se da ću odraditi to, jer postoji mogućnost da ga nema - po riječima njegove tajnice, bez obzira imala dogovorreno ili ne...... Meni je sutra 6 dc, te ću vidjeti i pitati, ako mogu u prirodnjak odmah ovaj ciklus.

  39. #2539
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,
    ako nitko ne dobije odgovor na prethodno pitanje, ja ću pitati prof. Kunu sutra, jer imam termin u 12 h za konzultacije. Nadam se da ću odraditi to, jer postoji mogućnost da ga nema - po riječima njegove tajnice, bez obzira imala dogovorreno ili ne...... Meni je sutra 6 dc, te ću vidjeti i pitati, ako mogu u prirodnjak odmah ovaj ciklus.
    sretnoooooooo

  40. #2540
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja sam stekla dojam da sve bolnice sad furaju polustimulaciju bar tamo gdje su mi frendice trenutno,VV,Cito,VG svi idu par dana klomifen (Cito Femaru) pa menopur.

  41. #2541
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam stekla dojam da sve bolnice sad furaju polustimulaciju bar tamo gdje su mi frendice trenutno,VV,Cito,VG svi idu par dana klomifen (Cito Femaru) pa menopur.
    ovo bi mi bilo čudno, prečudno. Ima smisla kod low respondera da furaju neke polustimulirane jer se stimulirani ne isplate ili bi bilo logično ako štede pa si na taj načn naplate full stimulirani a ustvari su koristili manje lijekova. Aj provjeri jesu li te frendice a) low responderi ili b) jel npr. taj Cito postupak HZZO-ovski

  42. #2542
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ću sama sebe citirati i ''ispraviti''.
    Naime danas sam dobila mišljenje jednog MPO-ovca da će se ipak prije stimuliranih morati odraditi ova 2 prirodna postupka.
    Moram priznati da ja to nisam tako shvatila a vjerujem da će i doktori imati razna tumačenja dok ne dođu pravilnici pa te molim ivka13 da ipak provjeriš sa doktorima u VG kako oni razmišljaju i javiš nam ovdje.
    Tek ću u petak zvati da se naručim na konzultacije (čekam nalaze kod svog doktora) pa neću još neko vrijeme imati info. Ako tko sazna prije, neka javi.

  43. #2543

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    9

    Početno

    Konzultacije dogovorene za 25.09. u 9:30.

  44. #2544
    medeni.angel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    114

    Početno

    10mj prirodnjak
    ako bude srece da ovaj put uspijemo ostvariti trudocu onda nemoramo ici na punu stimulaciju u 12mj....

  45. #2545
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ću sama sebe citirati i ''ispraviti''.
    Naime danas sam dobila mišljenje jednog MPO-ovca da će se ipak prije stimuliranih morati odraditi ova 2 prirodna postupka.
    Meni ovo iskreno nema smisla (mada sam na svom dosadašnjem MPO putu shvatila da u Hrv puno toga nema smisla), pogotovo kod onih cura koje su već prošle određeni broj postupaka...

  46. #2546
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ola cure..vratila sam se home sa dobrim vjestima ...pošto dr. Kuna ima drugih obveza, kako sam skužila - preuzeo me dr . Bolanča! Imala sam dogovoreno u 12, primljena u 12 i izašla u 12:05 h. Pregledao nalaze i: Dođite mi 8 dc i krećemo u prirodnjak! E tu ja: Recite mi dr, da li je pod muss da se prvo odrade 2 prirodnjaka pa onda stimulirani ??? On meni: Ma ne, odakle vam to!!! - eto infoa!!
    Što se mene tiče - ja kao i medeni.angel - 10 mj prirodnjak ! Mogla sam odmah ovaj mjesec ali financije ne dozvoljavaju nažalost putovanje u Zg svaka 2 dana

    Medeni.angel - here we come

  47. #2547
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Može li mi tko reći - kojim danima i kako se naručuje na psihološko savjetovanje u VG? Pravno mogu odraditi u Obiteljskom centru, a psihološko me traže - 350, 00 kn - nisam cicija ali je to bezobrazno.....

  48. #2548
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Može li mi tko reći - kojim danima i kako se naručuje na psihološko savjetovanje u VG? Pravno mogu odraditi u Obiteljskom centru, a psihološko me traže - 350, 00 kn - nisam cicija ali je to bezobrazno.....
    Draga psiholosko niti pravno nije vise obavezno po novom zakonu tko ti to trazi?
    Posljednje uređivanje od laky : 12.09.2012. at 22:55

  49. #2549
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ja ću se zadaviti!!!!!!!!!! Pa ja još budala danas naknadno zovem iz auta sestru u Vg i pitam kad moram to donijeti - ona kaže da mogu i naknadno!! Jesi ti 1000% da ne moram????

  50. #2550
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću se zadaviti!!!!!!!!!! Pa ja još budala danas naknadno zovem iz auta sestru u Vg i pitam kad moram to donijeti - ona kaže da mogu i naknadno!! Jesi ti 1000% da ne moram????
    100000000000000000000000000%

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •