Stranica 31 od 55 PrviPrvi ... 21293031323341 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #1501
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj maja_st prvotno napisa Vidi poruku
    možda vam ne bi bilo loše spermiogram napraviti u Cito, zbog nove PICSI metode, pa da odmah naprave i HBA test ako dr. Š misli da je potrebno, a ne naknadno jer se onda defacto spermiogram platiš dva puta
    slazem se potpuno ! 300kn je spermiogram a ovaj test HBA 500kn ali se vidi jel potreban PICSI ...on je nasoj pinky donio dvi bebice....
    i ja cu raditi taj test....samo mislim da bi onda trebala najavit , ne znam zasto tako dr. kaze, spomeni sestri kad budes se narucivala...

  2. #1502
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    A sad onako laički, što je to PICSI?
    pretpostavljam, nešto novije od ICSI?

  3. #1503
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

  4. #1504
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Ja sam spermiogram radila u VV i priznali su mi ga. Kad je bila punkcija odmah su vidjeli da je sperma losa i radili picsi....zbog nje sam se i odlucila za CITO, i bila sam u pravu..jos ne mogu vjerovat da sam trudna!

  5. #1505

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    upravo sam se vratila sa pregleda.6 dc femara i dobili smo 6fol od 12-17mm.u subotu je punkcija u 8 ujutro.sritna sam da sam reagirala.je da se bojm punkcije,ali preživit ću ja to nekako.

  6. #1506
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Bravo Vedre! Lijepe brojke.
    Ne boj se punkcije, ako sam je preživjela i ti ćeš. Samo hrabro... ako boli, opusti se i sve će biti lakše.

  7. #1507

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Mojca fala ti. pokušat ću se opustit koliko to budem mogla.mene je hsg strašno bolio pa me je to dosta poplašilo.ma neka sam ja dobro reagirala pa šta bude.kako si ti.jeli te još muči prehlada.kako se inače osjećaš

  8. #1508
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Mi smo spermiogram zadnji put radili još 2005. tako da ga svakako moramo ponovit, bilo gdje. A ko zna, možda je nalaz danas malo bolji nego onda, pa nećemo ni trebat icsi...
    I opet imam pitanje? Femara - to je stimulacija, ali nije u rangu s gonalom i sl.? Jel se to tretira kao polustimulirani ciklus ili...
    oprostite ako je glupo pitanje, ali odkad sam ja zadnji put plivala ovim vodama, ima i previše novotarija...trebat će mi vremena da pohvatam...

  9. #1509
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

  10. #1510
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    Cure, a tko odlučuje o tome dali ce se raditi PICSI i taj HBA test? Ako smo u postupku u Cita preko HZZO-a, to se sigurno extra plača!? Nije ni naš spermiogram baš za neku pohvalu...

  11. #1511

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    tally dobro pitanje.i mene to zanima,ali mislim da bez obzira i ako smo preko hzzo da to posebno plaćamo.javit će se već neka cura koja zna točno

  12. #1512
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    da mislim da to ne placa hzzo...dr. mi je rekao 1500kn PICSI a HBA test 500kn. ..pa nije pod moranje ali ako ce pomoc neka....platit cemo i to...

  13. #1513
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Vedre, da, još me muči prehlada. Dosta mi je više!
    A inače, ne znam... promjenjivo. Ide. Još 8 dana.

  14. #1514
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    ma katka, ko da su gonali i menopuri išta bolji...
    femara su tabletice, vidiš kako je vedre imala super reakciju na 20 femara - bolje to nego žešća stimulacija.
    vjerujem da ćeš i ti dobro reagirati na femaru kad si tako reagirala na gonale.
    ne brini se, biti ćeš u stručnim rukama.
    picsi svakako preporučamo i ja i moje 2 picsi bebe

    vidimo se u petak u 18, meni je uzv u 17.20, pa možda malo zakasnem
    a paž - ja i moja objašnjenja - mislila sam na irenu lol

  15. #1515

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    nešto se dogovaramo denny, ja, jedna cura što je na mib... u slijedeći petak, 4.2. oko 18 u virusa? ako to nekome paše
    ajme a mene nitko ne bi zvao, baš ste neke (šalim se)
    kakav je konačni dogovor ako ikako uspijem voljela bi vas samo vidit na brzike imam neke goste pa ne mogu potvrditi 100%, aj javite konačni dogovor!!!!
    ja nikako uhvatit vrimena za napisat koju rič....Marijeta je jaaaaako zahtjevna bebica

    denny draga slikica je preprepremedena!!!!!

    pozz svima i nadam se da se vidimo!!!

  16. #1516

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj aleksandraj prvotno napisa Vidi poruku
    Denny, bebica/e su preslatke.. kako ces ih u pocetku razlikovati

    Ja necu moci na kavicu, a jedva sam cekala da vidim trudnice...moze repriza negdje poslije desetog..nadam se da ce se i blekonja pridruziti sa svojom ljepoticom
    možda vam je i dovedem pokazati ako ne bude grintava ili možda bude htjela spavati, ništa ne garantiram!!!

  17. #1517

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme ubijte me nisam sve postove čitala , a i čini mi se da sam malo poglupila od kad sam rodila vidim da je sve organizirano u Virusa u 18 u petak....nadam se da ću uspiti doći, a možda vam i curku dovedem iako mi je to malo kasna ura za izvodit ju vani, ipak je zima, ali nikad se ne zna, ako uspijem i ja doći radi tih gostiju!!!!

  18. #1518

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Znači, vridi dogovor za sutra u 18h, Virus? Ja znam jedino Pinky al skužit ćemo se nekako. Valjda neću doć krivom stolu i reć-bog, ja sam Kinki hahahaha ajmeeeeeeee.

  19. #1519
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Znači, vridi dogovor za sutra u 18h, Virus? Ja znam jedino Pinky al skužit ćemo se nekako. Valjda neću doć krivom stolu i reć-bog, ja sam Kinki hahahaha ajmeeeeeeee.
    toga se i ja plašim.....iako je mala vejrojatnost da će biti nekoliko stolova sa trudnicama.....možda ona ideja sa cito koricama i nije loša

  20. #1520
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo spermiogram zadnji put radili još 2005. tako da ga svakako moramo ponovit, bilo gdje. A ko zna, možda je nalaz danas malo bolji nego onda, pa nećemo ni trebat icsi...
    I opet imam pitanje? Femara - to je stimulacija, ali nije u rangu s gonalom i sl.? Jel se to tretira kao polustimulirani ciklus ili...
    oprostite ako je glupo pitanje, ali odkad sam ja zadnji put plivala ovim vodama, ima i previše novotarija...trebat će mi vremena da pohvatam...
    ja sam bila na femari i ako te financijski zanima.....to se tretira ko prirodni.....uz to ti eventualno može dodat malo menopura i sl...

  21. #1521
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Haha... tako smo mi jednom bili na kavici, a jedna forumašica pita neku curu: "Jesi ti jedna od nas?" Naravno ova je blido pogledala, mislila je valjda da smo iz neke sekte!
    Blekonja draga, nisam ja tebe zaboravila, samo sam previše lina, mislila sam danas zvat tebe i Irenu. Ajme tako mi je drago ako bi i vi uspile doć!
    A mene nećete promašit, bez brige, stomak se bome vidi! A mogu stavit i fasciklu od cita ako dođem prva.

  22. #1522
    sildad avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    428

    Početno

    Ma dajte cure, prepoznat ćete se, bez brige. Ja sam već upoznala 2 ekipe cura sa rode, ovo će mi biti 3. ekipa. Uvijek bi se prepoznale bez problema. Nastojat ću i ja doći sa još jednom curom sa foruma.

  23. #1523
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj maja_st prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam bila na femari i ako te financijski zanima.....to se tretira ko prirodni.....uz to ti eventualno može dodat malo menopura i sl...
    Da, zanimalo me u biti kako se to tretira. E sad, kad bi npr. nakon konzultacija i pregleda nalaza zaključili da npr. možemo probat jedan ciklus prirodni sa malim poticajem femare ili sl., (mislim na teret hzzo - a), da li se i to čeka mjesecima, ili se tu može upast prije? Pretpostavljam da se lista čekanja i određeni broj stimuliranih odnosi na gonale i sl.?

  24. #1524
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo, dogovorila sam sa dr. Š.
    Svježi brisevi, hormoni, (s - gram ćemo tamo), i povijest bolesti.
    Pošto mi je ciklus tek završio, hormone vadimo tek za cca 3 tjedna...Al nema veze, u međuvremenu ćemo ovo ostalo...
    Hvala vam drage moje na svim savjetima i informacijama...

  25. #1525
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    a paž - ja i moja objašnjenja - mislila sam na irenu lol
    I ja!
    A skupit će se tamo poprilično društvo, kako Kinki kaže, pušaći više neće ni imat di stat!

  26. #1526
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Haha... tako smo mi jednom bili na kavici, a jedna forumašica pita neku curu: "Jesi ti jedna od nas?" Naravno ova je blido pogledala, mislila je valjda da smo iz neke sekte!
    To se i meni u Zg dogodilo, s rolama u ruci pitam u krivom kafiću jesu one rode

  27. #1527

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam se vratila sa pregleda.6 dc femara i dobili smo 6fol od 12-17mm.u subotu je punkcija u 8 ujutro.sritna sam da sam reagirala.je da se bojm punkcije,ali preživit ću ja to nekako.
    vedre super reakcija! Pratim te iako ja nisam u Citu ali smo tu negdje po nalazu AMH. ~~~~ da ovo bude dobitni postupak!

    Btw jesu ove količine femare - 4 tbl dnevno - uobičajene?

  28. #1528
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Gargamelice,mala curica,ajmeeee,prekrasno.
    Meni je iskreno svejedno za spol ali bi tila znati,izgleda da se moja mrvica jedina skriva.
    Gargamelice,je li tvoj curetak počep lupkat,a da mama osjeća?

    Tako mi je žao što vas ovaj put neću upoznat,a pogotovo trudnice da se malo usporedimo i popričamo jer neću nikako moći doć.Molim,za reprizu!
    Vjerujem da će te prepoznat jedna drugu.Trudnice s najljepšim i najvećim osmijehom!!!!
    Pozdrav svima!!!!

  29. #1529
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Zanet evo tek zadnjih par dana je znam onako lagano osjetit ali znam da je ona a ne crijeva kao sta sam do sad bila u dilemi
    I meni je bilo svejedno ali smo morali znat spol
    Ja jos nisam sigurna jel dolazim na kavu jer imam obiteljski rodendan bas oko te ure .
    Ali cu jos vidit ......

  30. #1530
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Moj sljedeći ultrazvuk je 17.02. pa se nadam da ćemo vidit curicu ili dečkića.
    Želim vam lipi provod u Virusa!!!

  31. #1531
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    može jedna molba?
    nemam problema sa dimom, ali se (panično skoro) bojim gripoznih ljudi. inače izbjegavam kafiće u širokom luku.
    pa ako kašljete ili ste bolesni, molim vas da ne dođete na kavicu jer će biti i dobar broj trudnica, čisto zbog naših bebica.
    nadam se da nisam nikoga ovim uvrijedila.
    a izvadit ćemo cito papiriće lol pa ćemo se nać.
    moj prijedlog je da sjednemo gore na podest, na one foteljice prema wc-u

  32. #1532

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav drage cure!!
    Treba mi par informacija pa ću odmah u glavu. Koliko sam shvatila u Cita je moguće ići u postupak preko HZZO-a.
    E sad zanima me što je sa svim ostalim pregledima u Cita,između ostalog:brisevima,hormonima,HSG-om.....da li i oni mogu preko HZZO-a i ako da kakva je tada procedura?!

  33. #1533
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    lela@ preko HZZO se odnosi samo na IVF...i to je ogranicen broj ...i vec puna 2011 god. .....cak se i nove metode ivf u cita placaju tipa PICSI,IMSI ( valjda hzzo misli da se moze i bez njih )

  34. #1534

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Charlie hvala na podršci.ja sam pila femaru 2x2,a ima cura koje piju 2x1.
    vjerovatno sam pila veću dozu zbog takvog niskog AMH.A i jer na zadnje klomifene nisam ništa reagirala pa pretpostavljam da mi je zato femaru pojačao.šta je sigurno sigurno je
    jesi li ti u kojem postupku?
    pozdrav

  35. #1535

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Blekonja draga, nisam ja tebe zaboravila, samo sam previše lina, mislila sam danas zvat tebe i Irenu. Ajme tako mi je drago ako bi i vi uspile doć!

    ma šta se opravdavaš draga moja ja se šalim, bez brige.... lipo ste napisale kad i di je kava, tko može i želi doći doći će, a ja ako stvarno uspijem svratit ću bar na pet minuta da vas vidim najvjerojatnije bez Marijete jer mi je to već kasna ura i hladno je!!!

  36. #1536
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pinky... iako sam daleko od Splita i neću doći na kavu, imaš moju punu podršku sa zahtjevom. Mislim da su svi oni koji izlaze među ljude dok su gripozni/virozni zapravo jako neodgovori i bezobzirni.

  37. #1537

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    potpisujem Mojcu i Pinky

  38. #1538
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ok, čekam vas na foteljicama prema wc-u, ja i paž!
    Haha... vjerovali ili ne, taj wc je nekima donio sreću!
    Pusa svima i jedva vas čekam vidit.

  39. #1539

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, čekam vas na foteljicama prema wc-u, ja i paž!
    Haha... vjerovali ili ne, taj wc je nekima donio sreću!
    Pusa svima i jedva vas čekam vidit.

    Ja ću bit točna, bit ću u ljubičastoj jaketi a iman i ja CITO fasciklicu, onu prozirnu
    I nisam prehlađena,nikog neću zarazit osin ako mi ne misli pit krv buahahaha!

  40. #1540
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    Ja nisam sigurna hoću li moći doć, ali fasciklicu sam već spremila u torbu....prehlada mi je prošla ima par dana, imam malo alergije koja mi se uvik nakalemi nakon viroze........

  41. #1541

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Charlie hvala na podršci.ja sam pila femaru 2x2,a ima cura koje piju 2x1.
    vjerovatno sam pila veću dozu zbog takvog niskog AMH.A i jer na zadnje klomifene nisam ništa reagirala pa pretpostavljam da mi je zato femaru pojačao.šta je sigurno sigurno je
    jesi li ti u kojem postupku?
    pozdrav
    Bila sam u dva prirodnjaka, u drugom lov na stanicu nije uspio...zato razmišljam o alternativama tipa femara. Hvala na odgovoru, sretno sutra na punkciji!!!

  42. #1542
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Jutro cure, kako je bilo na kavi?

  43. #1543

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    prijavljujem jednu skroz bezbolnu punkciju.bila sam toliko poplašena,ali na kraju je sve ispalo super.svaka čast osoblju cita.uglavnom punktirana su mi 3,pa čemo vidit šta će mi sutra javiti.idemo dalje...
    nadam se da je curama na kavi jučer bilo super.

  44. #1544
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma super Vedre! Vibram za dalje!

  45. #1545
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Blekonja Marijeta prekrasno ime podsjeća me na ljeto , more i Velo misto

    vedre sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    cure dobra zabava na kavi, ako bude neka ljetna u kolovozu možda se i vidimo

  46. #1546
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Hej curke drage!
    Evo mene sa friškim dojmovima sa kavice! Dakle: 9 cura, 2 buduća tateka i nekoliko bebica u tobolcu!
    Skupilo se poveće društvo, zauzeli smo dobar dio Virusa, tako da jadni pušaći nisu ni imali šanse pored nas. Posebno su me razveselile AuroraBlu i još jedna cura iz Zagreba (by the way - Aurora sretno danas!) a i sve ostale cure, svaka sa svojom prićom, a opet, svaka sa istim snom.
    Pinky mi je sinoć sjajila nekim posebnim sjajem, onako "duša mi je na mistu", a ja sam imala neodoljivu potrebu da sve redom grlim i ljubim...
    Ukratko, meni je bilo lijepo, drago mi je što sam upoznala Vendy, Marinu, Auroru i maju_st, i jedino mi je žao što nisam mogla malo i više s nekima popričati. Da je bilo još par sati, bilo bi taman!

    Ali bit će prilike da ovo ponovimo, negdje na suncu kad još malo zatopli, i daj Bože da do tada sve budemo trudne, i pričamo samo o sretnim temama.

    Puno trudničke prašine vam šaljem svima! ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Vedre, bravo za bezbolnu punkciju! Bit će to tri borca, vidit ćeš!
    maja_st, Mojca ~~~ za velike bete!

  47. #1547
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Bas mi je zao sta nisam mogla doc ali sljedeci put se vidimo

    Vedre drzim fige !!!
    A za cekalice bete nek im broj bude troznamenkasti

  48. #1548

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    svim curama puno fala na vibrama.
    maja_st i Mojca držim fige za velike bete.nabacite smješak na lice

  49. #1549

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    ajme baš mi je žao što nisam uspjela doći na kavicu, ali virujte mi spremala sam se u dva navrata, ali od Marijete nisam uspjela nikako, a i gosti su mi neplanirano ipak došli ranije,a baš sam htjela svratiti, jedva čekam sljedeću što kaže Denny kad malo još zatopli, eto mene i Marijete sigurno!!!

    sretna35 draga hvala ti

  50. #1550
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Cure, baš mi je drago da sam neke od vas ponovno vidjela, a neke upoznala... a neke ću upoznati idući pit (Kinki, blekonja...)
    Denny, drago mi je da si sve dokumentirala, jer kako sam ja ipak u godinama malo sam zaboravila nickove, a neki su mi se i pomješali... Koji je nick cure iz Zg s VV??? Pozdravljam dakle redom: MajuSt, Denny 3 u 1 + muž, Irenu, venddy, curu iz Zg, Pinky 3 u 1 + muž, Kike s KBC i curu pored nje čije ime sam zaboravila
    Vidimo se u 4.mjesecu. Dobila sam protokol: po 3 femare od 2.do 6.dc, i po 3 menopura od 5.dc.
    Pinky, jesi li ti imala sličan protokol?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •