Stranica 8 od 55 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #351

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Cure moje sa potpomognute u Splitu hvala Vam na lijepim željama znam da su od srca jer dolaze od tako meni dragih i priraslih srcu vas suborki sa ovog foruma.Ja sutra vadim drugu betu da vidimo jel se dupla pravilno.Svim ostalim curama sretno u postupku.
    Deny draga moja gdje si mi ti kako je prošao prvi uzv ne javljaš se.
    Matto i tebe nema odavno ne javljaš se ,kada službeno krećeš u postupak?

  2. #352

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    adikica čestitam od srca i vibram za sutrašnju novu betu ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    denny di si nam??

  3. #353
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cure, jel se kome javila Denny?

  4. #354

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Blekonja molim te ako imaš broj od Deny da se čuješ sa njom ako je moguće , stalno mi otvoren forum i gledam dali će se Deny javiti ,malo se brinem .Deny javi seeeeeeeeeeeeeee

  5. #355
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Vide se dvije gv, za sve ostale prognoze je na žalost još pre rano.
    Za desetak dana ćemo znati više. Na žalost, to je sve što trenutno znam.
    Ali bit će sve ok, mora.

  6. #356
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Naravno da ce bit sve ok ,pusa

  7. #357

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Deny drži se prokucati će srce junačko bitno da su bebe tu.

  8. #358
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    adikice za sutranju beturinu za past na dupe
    denny bit ce to sve ok....malo je ipak rano, kad je sl. uzv? sretno

  9. #359
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    adikice za sutrašnju beturinu za past na dupe
    denny bit ce to sve ok....malo je ipak rano, kad je sl. uzv? sretno

  10. #360
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Denny draga biće to sve ok, šaljem ti milion~~~~~~~~~~~~~ za tvoje mrvice. Ostani pozitivna kao i do sada, za svoja dva pilenceta, ubrzo ćeš ti nama čuti najljepše otkucaje na svijet. tvoje dvije mrvice će se javiti mami.

  11. #361

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    denny draga evo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ bit će to super ne brini!!!!

  12. #362
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Denny, ~~~~~~~~~~~~~~~i ovdje za dva mala snagatora!

  13. #363
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Citiraj rozalija prvotno napisa Vidi poruku
    Denny draga biće to sve ok, šaljem ti milion~~~~~~~~~~~~~ za tvoje mrvice. Ostani pozitivna kao i do sada, za svoja dva pilenceta, ubrzo ćeš ti nama čuti najljepše otkucaje na svijet. tvoje dvije mrvice će se javiti mami.
    denny, za tvoja dva andjelka. slijedeci put ce te obradovati najljepsim zvukom za sve nas~~~~~~~~~~~~~~uzivaj draga za sve nas

  14. #364
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    Bok, borci iz Cita Splita...moze li mi koja od Vas odgovoriti kako se racuna postupak IVFI/ICSI ako je stimulacija Femarom, i mozda par injekcija, mozda ne, ako se dobije 3 stanice? Da li to spada u pravi stimulirani ili prirodni IVF/ICSI? Jer meni je u cilju dobiti ne vise od 3 stanice. Zna li netko? Vidim na cjeniku da je rzalika u nekih 5 000 kuna izmedju prirodnog i stimuliranog, a to bas i nije malo.HVALA cure

  15. #365
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    mislim da ti se računa ko prirodni, naravno, ovisno i o reakciji....

  16. #366
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Adikice,neka ti ovaj sunčan jesenski dan donese jednu duplu betu i vjeru u najbolji ishod !!!
    Denny, tvoje mrvice su se udomaćile, uskoro ćeš suziti slušajući otkucaje !!!
    Svim ostalim curama sretno, neka nam što prije jave dobre vijesti!

  17. #367

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Moja beta na današnji dan 16 dnt je 644

  18. #368

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    adikice mislim da je to skroz ok čestitam ti od srca!!!!

    cure interesira me koliko dođe spermiogram u Cita i da li rade i spermokulturu i kolika je cijena ako netko zna, znam da se pisalo, ali sam stvarno lina sad tražit, a i hića mi je!!!!! thanks

  19. #369

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    upssss oprostite išla sad na prvu stranu i vidjela da je spermiogram 300 kn!!
    svejedno pitanje za spermokulturu ostaje

  20. #370
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage cuer, ne stignem se javiti ovih dana, ali na kratko otvorim forum tako da znam za sve dore vijesti
    Adikice, draga tvoji simptomi znala sam i rekla sam ti da su trudnički, opusti se uživaj u trudnoći i ne misli na biokemijsku jer je kod te trudnoće beta manja od 50, meni je bila 40 a nije bila biokemijska tako ti uopće nemaš razloga za brigu,
    Denny, spavalice pa to ti je simptom trudnoće a ti misliš da prolaziš bez simptoma, sve trudnice što znam su spavalice, a neke su tolike spavalice pa su se budile u podne. Namjerno ne pišem za dvojčeke jer sam znala da su dva prije svih osim prije doc.P. Draga ne brini sve će biti u redu,
    Anabanana, kao iskusna Citašica mislim da ti je to 5000 kuna, dakle kao blago stimulirani postupak u kojem uglavnom nema jajnih stanica za zalediti (ah nekad ne tako davno se nisu ledile jajne stanice no sad što je tu je), a ima i slučajeva odnosno pravih koka nesilica kod kojih ima što za zalediti i s femarom i kojim gonalom bez obzira na godine,

    U ponedjeljak sam bila u Splitu i pokupila femaru, stane na dlan ili bolje rečeno stimulacija za džepić novčanika, zapravo nisam ni bila svjesna da sam išla po stimulaciju. Tako dok sam sjedila u čekaonici nisam se osvrtala na lica oko sebe bila tužna, bila radosna ovaj put me nisu zanimali i sigurna s nekom hladnokvrnošću i bez suvišnih emocija prekoračila sam prag do postupka.

    Na žutom balkonu zgrada u susjedstvu zamijetila sam na zidu okačen bicikl bliže plavetnilu neba nego hladnom pločniku grada. To su sigurno ruke nečijeg oca okačile bicikl da bude bliže nebu, pomislila sam i postalo mi je toplo oko srca u jednom trenutku u jesenji dan škrtog sunca. Sada mi više nego ikad trebaju te ruke da me zadrže da ne padnem da me vrate nebu. U kutu sobe odložila sam drvenu igračku, leptira plavih krila kojeg sam kupila, sjećate se na kraju ljeta sretna zbog ponovnog postupka, koji je tog dana zaustavila cista. Gledam jutros tog leptira i mislim da je spreman za let, neka je jesen vjerujem da je vrijeme leptira...

  21. #371
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    matto, nek sad dođe tvoj leptirić

  22. #372
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Matto, ti ćeš mene rasplakati..dogodine ćeš pjevati uspavanke u predvečerje ..

  23. #373

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Matto hvala ti na rječima utjehe ja se isto nadam da će biti sve u redu .Tebi od srca želim uspjeh u ovom postupku i neka tvoj leptir poleti visoko ka nebu .

  24. #374
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Matto

  25. #375
    bubi33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    ni tu ni tamo
    Postovi
    102

    Početno

    Matto, sretno !

  26. #376
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Drage moje hvala vam na lijepim željama, hvala što mislite na mene a sada zante trebat ću vaše vibrice jer od sutra bih trebala početi s femarom. Danas sam trebala obavijestiti doc. o prvom danu ciklusa.
    Međutim, (kod mene uvijek nešto kao u nikoga ) kako je danas praznik, nisu mi se javili u Citu nakon mojih bezbroj poziva pa sam shvatila da možda i ne rade za praznik. Najgore je što sam doc. poslala mail začuđena zašto mi se nitko ne javlja.

    Kako god da bilo sutra startam s femarom, a u utorak sam valjda na folikometriji, nadam se da u utorak nije neki praznik i da doc. P neće biti u čudu kad me vidi u ordinaciji. (Bila sam ja u ponedjeljak dolje pokupila femaru, javila se Stefani nije mi se dalo smetati doc. dok pacijenti čekaju) …e sada da zbog praznika odgađam ponovno postupak ne pada mi na pamet, ionako pauziram 8 mjeseci, a svakako mi je ovo treći postupak s femarom tako da tu nema nepoznanica
    može nešto početi naopako i na kraju završiti sretno,
    želim vam ugodan vikend
    trudnicama pusice za njih i bebice
    Gargamelici sreću do neba do trocifrene bete

  27. #377
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Matto hvala ti Trebat ce mi srece

    Ja ti zelim plodan pocetak i naravno nastavak

    Svim curama puno posebno zlatici,natici,denny

  28. #378
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    super matto
    gargamelica sretno
    ostalim curkama ~~~~~~~~~~~

    ja 25-26 .10 idem po lijekove ..blizi se bliziiiiiii

  29. #379
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Cure imam pitanje...u pon primam drugi choragon ...jel rano u petak (11dpt)vadit betu ili da se strpim do ponedjeljka
    .Znam da se pisalo o tome ali da ne trazim moze li netko pomoc

  30. #380
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Gargamelice, mislim da nije rano za betu,
    test mi je za taj dan već upitan
    onako prema visini bete može se puno toga znati,
    Želim ti u petak trocifrenu betu
    ma tko bi mogao čekati taj ponedjeljak

  31. #381
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Nije rano, ako su se uhvatile, do 11 dpt nešto će se svakako pokazati. Nemoj se samo iznenaditi bude li ti brojka manja od 100, ionako ćeš je ako bude pozitivna ponovit u ponedjeljak.
    Držim ti fige da nastaviš naš trudnički vlakić!

  32. #382
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Hvala na odgovoru ...mislim i ja da necu cekat ponedjeljak ...vec me popusta optimizam

  33. #383

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj gargamelica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje...u pon primam drugi choragon ...jel rano u petak (11dpt)vadit betu ili da se strpim do ponedjeljka
    .Znam da se pisalo o tome ali da ne trazim moze li netko pomoc
    Ako u pon primaš štopericu, bojim se da bi ti u petak nalaz mogao bit lažno pozitivan, mislim da triba proć minimalno 5 dana od štoperice da bi bila sigurna.

  34. #384
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj bubi33 prvotno napisa Vidi poruku
    Matto, sretno !
    X
    Znaš sve šta ti od sveg želim. Čujemo se mi.

  35. #385
    norah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    54

    Početno

    drage moje,
    ja još trajem!!!ha ha
    dans mi je 15 dan od 1 dana menge i na inekcijama...
    kaže dr da sporo rastem..
    pukla mi je cista i sada oba rade
    1 je 4*14 mm
    a drugi 3*15+1*17
    i dalje sam na stimulaciji ali bojim se hiperstimulacije jer ipak 17 dana je previše.je li nekome bilo slično

    ta je najgore kašljem dosta....je li to smeta folikulima...strah me da će ispast
    upomoć

  36. #386
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Primila ja jucer tu injekciju podrske zutom tijelu i sestra mi kaze da ni slucajno ne vadim u petak jer treba 5 do 7 dana da izade iz organizma (
    A nista mi ne preostaje nego se strpit (ako ne poludim) nekako nemam nikakvih simptoma pa se pripremam na najgore da me ne strefi .....
    Norah sretno

  37. #387
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    To je istina, ali ja sam vadila betu 6. dan od choragona i bila je skoro 400. Ne znam šta bi ti rekla, ako ti pokaže neki mali broj, grizla bi se cili vikend jeli to od trudnoće ili choragona, a opet, ako bi bila recimo 100 peti dan nakon choragona sigurno nije od inekcije. Ti procjeni. Svakako te čeka pakleni vikend. Uff... znam kako ti je!
    A za simptome ne brini, ja sam trudna 7 tjedana i još nemam ni jedan jedini!
    I da, upravo sam na matto istresla tone trudničke prašine, ovaj put ima da bude bingo!
    Matto, velika pusaaaa!

  38. #388
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Denny hvala ...cekat cu pon tad bi i trebala dobit menzis pa cemo vidit ....

  39. #389
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Je, je, čekaj ti, ponedjeljak je sretan dan! I Adikici je donio veliku betu, vibram iz sveg srca da bude i tvoja velika, pa da se ponovo veselimo i skačemo po forumu!!!!
    Svima u postupcima šaljem puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno trudničke prašine i da sve trbušaste diočekate Božić!
    A našim dragim trudnicama da maze svoje mrvice i uživaju u svakoj sekundi trudnoće.
    Rozaliji za skori susret sa svojom curicom
    Blekonjinoj curki da bude prva beba u 2011
    matto za lijepe vijesti
    Adikici za prvi uzv

    I svima ostalima puno vibrica za sve što vam treba!

    Curke, puno poljubaca vam šaljem svima!

  40. #390

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima,
    Evo da vam se pridruzi i jos jedna iz Splita.
    Koliko vidim većina je vas iz Cita, a ja sam jednom pokusala tamo, nazalost nisam ni docekala betu.
    Pocetkom ovog mjeseca sam ponovno radila ICSI ali u KBC Split i evo brojim sedam dana od transfera.
    Sa nekim se simptomima nemogu bas 'pohvaliti', imam klasican PMS,malo bolne grudi i nista vise.
    Pozdrav i sretno svima vama!

  41. #391
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Pozdrav Lilu drzim ti fige

    Ja evo brojim osmi dan od transfera

  42. #392
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sretno Lilu

  43. #393

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    134

    Početno

    Pozdrav mojim dragim curama nismo se dugo čule.
    Samo da poželim mojim curama sreću u postupcima i da vam donesu trocifrenu betu kao Deny i meni i da nastavite puniti jesenski vlakić.
    Mato znaš šta ti želim
    Gargamelica ja bih ipak pričekala ponedeljak jer kao što kaže Deny meni je donio sreću kao što i tebi želim.
    Lilu i tebi sretno i znaj simptome pms i trudnoće nemožeš prepoznat zato opusti se i uživaj, znam da je teško ali pokušaj.
    Crvenkapice da nam se i ti pridružiš u vlakić uskoro.
    Svim ostalim curama aleksandraj,Pinky sretno od srca .
    A Deny tebi veliki čuvaj svoje malene .
    Kada ideš na drugi uzv, ja sam u petak na svom prvom uzv.
    I našim trudnicama Blekonji,goi, rozaliji posebno veliki pozdrav za skorašnji susret sa svojom dječicom .
    Pozdrav od Adikice.

  44. #394
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Dobro jutro, u ovaj oblačan dan nadam se da će i danas proviriti sunce barem na kratko, ili pola vremena od jučer, ah kako lijep dan i poseban je osjećaj biti posut trudničkom prašinom.
    Jučer smo stvarno uživali na terasi, kao tri guštera (Denny, njm, i ja)grabili zrake sunce, dobre su i za bebice, bit će vitamina D i za folikuliće i naravno bilo je tu smijeha, smijeha i suza radosnica, pa se jutros tako dobro osjećam.
    U ovaj postupak nisam htjela ući s nekom euforijom nego onako rekli bi čisto poslovno i tako je bilo do prvog UZV-a i susreta na terasi. Od jučer ponovno imam krila, hvala Denny i naravno hvala nasmiješenom doc. P.
    U ordinaciju sam ušla pomalo uplašena, strah me bilo da se cista ponovno ne pojavi, zvuči smiješno poslije kontracepcijskih. Na pregledu više ne gledam u UZV nego u lice doc. P. znam da ako bude loše bit će namrgođen ako bude dobro smijat će se. Jučer se smijao i to baš lijepo, pa sam i ja odbacila ljušturu i nasmijala se od uha do uha kad je doc. P. ponovio pregled kako bi me uvjerio da su folikuli tu. Njih 6,ili 7, (što za femaru nije malo) samo su na jednom jajniku malo manji, a na drugom kako je doc. rekao savršeni pravilni, a znate da doc. P. ne izmišlja i ne uljepšava situaciju nego kazuje onako kako je. Možda od tih folikula ostane na kraju jedan, možda dobijem jednu jajnu stanicu, možda šest sedam ne znam ne zamaram se s tim u ovaj dan ulazim zaražena smijehom od jučer i posuta trudničkom prašinom (a tako sam čvrsto zagrlila Denny i šapnula u sebi bebice rastite morale su to osjetiti).
    Adikice ukrala si mi misao baš sam jutros htjela pitati kad ti je prvi UZV, žalim ti od srca jedno malo titravo ispod tvog
    Gargamelice, žalim ti pozitivu betu bez obzira kad se odlučiš uvjeriti se u to
    Rozalija je od ponedjeljka u bolnici pa ne može čitati ali prenijet ću vaše pozdrave, vjerujem da je susret s bebicom za desetak dana možda i prije
    Lilu pozdrav i tebi i da nastaviš pozitivan niz Splita, bez obzira što nisi u Cita,
    Pozdravi svim curama bilo da čitaju ili pišu, ja ovaj put odmaram otvorila sam bolovanje, i lagano

  45. #395

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    66

    Početno

    cure molim da mi neka objasni ako zna...
    ima li netko broj za doktoricu Šunj, srijedom je u ambulanti na firulama.
    znate li radi li u smjenama, ima li neki broj na koji se treba naručit ili samo...

  46. #396
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Bog evo moje iskustvo s kbc ako nisu mijenjali
    Dodes srijedom s uputnicom i cekas ...mislim da su brojeve ukinili.
    Nema narucivanja ali sve to ipak provjeri na tel 551 422 to je odjel za humanu

  47. #397

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala svima na toploj dobrodošlici
    Jucer sam bila u teskoj depresiji (bio mi je 29dc, kada sam prošli postupak prokrvarila), a kako stvari stoje nista mi bolji ni današnji dan bit.
    Imam osjecaj da su mi i siimptomi PMS-a koje sam imala nestali, jedino me nervoza i osjetljivost(lako se rasplaćem) nikako da napuste.
    Cak me ni grudi bas ne bole vise. Vjerovatno cu svaki cas procuriti.
    Danas mi je devet dana od transfera i u utorak mi je vadit betu, ako je docekam.
    Gargamelice vidim da je tebi u ponediljak beta, imaš li ti kakve simptome?
    Sretno svima vama i da vam se bete još sretnije duplaju!!!

  48. #398
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Lilu, malo optimizma!
    Sve smo iste, samo osluškujemo svoje tijelo, umjesto da se opustimo.Kažu da su simptomi isti i za T i pred M pa ne znam šta si umišljamo.
    Ja sam u istoj situaciji kao ti i nadajmo se velikim betama!!!!

  49. #399
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Draga lilu i ja imam te ispade nervoze i mogla bi zaplakat svaki tren
    A sta se tice simptoma jedino novo mi je da mi se od jucer napuhao stomak i tvrd kao da sam pred punkciju a ne betu..
    Grudi su mi bolne od pocetka stimulacije i vece za jedan br ali tako je kod mene uvijek u postupku pa se ne obazirem
    Ja bih trebala vadit betu u pon a i to mi je datum za novi menzis pa cemo vidit ....
    Mozda u ned napravim test da budem spremna za sve opcije ...

  50. #400

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala vam na podršci!
    Meni je danas 30dc, transfer mi je bio 5.10. (3 dana nakon aspiracije). Testove više ne kupujem iz protesta, tako da čekam utorak i vađenje bete.
    Buni me to što me (.)(.) više ne bole i što se osječam posve normalno. Moja jedna prija je isto tako nakon postupka nije imala nikakve simptome i nakon pozitivne bete počeli i simptomi i eno danas grli malu curicu.
    Ja inace imam jedno dijete začeto prirodnim putem,ali poslije njega nikako uspit. Kada sam tada bila trudna, grudi su me užasno bolile i bile su na brekle, a o bradavicama de ne govorim i imala sam užasnu žgaravicu, a sada NIŠTA.
    Žanet, di si radila postupak?
    Navijem za vas cure!

Stranica 8 od 55 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •