Stranica 27 od 55 PrviPrvi ... 17252627282937 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #1301

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Diana čestitam na princezici Leni!
    Ajme koje sunce........guštajte (ko može,ko ne može... pooooooomalo)
    Kinki nadam se da će sve bit ok!
    Svima

  2. #1302
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj matto prvotno napisa Vidi poruku
    Ugodan sunčani dan svima,
    Diana, čestitke, kao da je jučer bilo kad si javila betu,
    sada će Cito beba biti po cijelom svijetu....
    Zlatice idu dani, nadam se da ćeš podići na noge ovaj uspavani dio foruma,
    ovih dana tragam za DHEA, i naručila sam ga u par ljekarni te preko interneta, pošto nigdje nemaju trenutačno, ako sad dođe u sve te ljekarne koje sam zvala imat ću više bočica nego u cijeloj državi. Drage trudnice Pinky, Denny, gargamelica, Kinki prošetajte svoje stomačiće na suncu i uživajte.
    U dvorištu svako večer čujem mačke koje najavljuju veljaču, a
    što znači da idemo ponovno u akciju, ali bez jedne mace koja negdje nizvodno
    ponosno šeće svoj trbušić, pa je pozdravljamo s jednim mjauuuu i želimo joj ugodnu trudnoću,
    mi smo nasli u web shopu između osijeka i siska ali enznam napamet naziv mogu provjeriti

  3. #1303

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav svima!!
    Pošto se već jako dugo trudimo za bebicu a još nikakvih rezultata i pored svega smo zašli u tridesete odlučili smo se u Poliklinici Cito napravit sve pretrage pa da vidimo gdje zapelo.
    Ne očekujem da ćemo sve riješit u dva dana ali se nadam da ćemo što manje lutati i da ćemo imati dovoljno hrabrosti i živčeka za sve ono što nas čeka. Za sada sam za Cito čula samo riječi hvale pa sa nadam da se nećemo razočarati. Mužić bi za početak napravio spermiogram da odmah vidimo ima li kakvih problema kod njega pa bi me zanimalo da li se dovoljno naručit onako na svoju ruku?! Znam da nije potrebna nikakva uputnica jer se radi o privatniku ali mislim da li ja trebam čekat mišljenje svog ginekologa o tome da li je po njemu potrebno radit spermiogram?!

  4. #1304
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    pozdrav lela77,

    ne trebaš ničiju preporuku za napravit spermiogram, možete na svoju ruku, a kako bi bilo dobro da i ti napraviš neke pretrage, onda je uobičajeno da najprije odeš na razgovor kod doktora, i onda vam on oboma da preporuku koje pretrage napraviti

  5. #1305
    delfin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj lela77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!!
    Pošto se već jako dugo trudimo za bebicu a još nikakvih rezultata i pored svega smo zašli u tridesete odlučili smo se u Poliklinici Cito napravit sve pretrage pa da vidimo gdje zapelo.
    Ne očekujem da ćemo sve riješit u dva dana ali se nadam da ćemo što manje lutati i da ćemo imati dovoljno hrabrosti i živčeka za sve ono što nas čeka. Za sada sam za Cito čula samo riječi hvale pa sa nadam da se nećemo razočarati. Mužić bi za početak napravio spermiogram da odmah vidimo ima li kakvih problema kod njega pa bi me zanimalo da li se dovoljno naručit onako na svoju ruku?! Znam da nije potrebna nikakva uputnica jer se radi o privatniku ali mislim da li ja trebam čekat mišljenje svog ginekologa o tome da li je po njemu potrebno radit spermiogram?!
    Ako već duže vrijeme,kao što navodiš, ne dolazi do trudnoće mužić slobodno može napraviti spermiogram jer ta vas pretraga ionako čeka. U Cita ćeš dobiti zaista kvalitetno mišljenje ( ja nisam išla,ali vidim da su cure koje su tamo prezadovoljne).
    MM i ja smo na dijagnozu izgubili 2 godine jer je moja soc.gin ( plus još nekoliko liječnika ) tvrdila da je sve ok,i to samo na temelju običnog pregleda koji uključuje vaginalni pregled, ultrazvuk, papa test i hormone. Kad sam vidjela da ću sama morat nešto poduzet, primila sam stvar u svoje ruke i mi smo došli do naših dijagnoza ( s obje strane! )iako je pretragama prethodila jedna prirodna trudnoća koja je zvršila u 6. tjednu.
    Stoga, lela, samo vi napravite pretrage a Cito je odličan izbor.

  6. #1306
    maja_st avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    99

    Početno

    Dobro jutro cure.....
    danas je moj drugi dan femare.....krećemo!!!!!

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    diana cestitam na princezi

    (sta si za 3 dana vec bila doma poslije carskog ?)
    Hvala draga, tako je,poslije 3 dana kazu sve je uredu mozete kuci, a ja jedva docekala..nista me ne boli i super se osjecam.

  8. #1308

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Cure je li mi 10 dpt 5d prerano za vadit betu?(primila brevacid 1500 6.dan)

  9. #1309
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja sam vadila 12 dpt blastica, a doktor mi je rekao da vadim 14. ajde strpi se još dva dana bar da beturina bude za past na dupe!!

  10. #1310
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam vadila 12 dpt blastica, a doktor mi je rekao da vadim 14. ajde strpi se još dva dana bar da beturina bude za past na dupe!!
    ovo mi je super!!!

    maja_st sretno od početka

  11. #1311
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    zlatice sretno

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Hvala Pinky,crvenkapice,mislim da ću ipak pričekat... 10.dan mi je u petak a kako je to ispada rano,strpit ću se do pon.
    A i da tada bude tolikaaaaaa da je ne trebam ponavljat!
    Maja_st sretan početak!
    Gargamelice draga "maši" se obilato prašinom...

  13. #1313

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj zlatica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure je li mi 10 dpt 5d prerano za vadit betu?(primila brevacid 1500 6.dan)
    Ja sam pišala test 9. dan poslin transfera treći dan, i bio je plus Isti dan beta bila 70, za dva dana 149 i tako dalje

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Kinki ne mogu radit test zbog brevacida rano,ma ni kasnije sam odlučila da neću jer će me izludit ako ima crte kakva je,je li od brevacida,je li tanka,debela bla bla....a ako je nema,nadanja oče li me ipak beta iznenadit...uglavnom odlučila sam se poštedit bar tog djela psihijatrije!Eto strpit ću se do pon. uf....

  15. #1315
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    svaka čast na pametnoj odluci zlatice!
    rano vađenje bete je gora igra živaca nego čekanje 14. dana.
    a ja ZNAM da ćemo u ponedjeljak svi ovdje skakati

  16. #1316
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Jeeeeee, i ja sam spremna za feštu!!!

  17. #1317

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Hvala Pinky,Denny iz vaših postova u Božje uši...

  18. #1318
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    bolje onda pricekaj ponedeljak ako mozes....ja i pinky smo ranije vadile betu jer smo pocele brljavit , onda stvarno ne mozes cekat a ovak dok krvi nema bolje pricekat jos koji dan ...
    ja u ponedeljak idem kod poljaka na dogovor ....

  19. #1319
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    Cure, ja imam jedno pitanje koje me malo muci! U dosadasnja 3 IVF-a vracene su mi mrvice treci dan! O cemu ovisi dali ce dr pricekat stadij blastica ili nece? Mislim, jel to on sam odluci ili vi recete svoje misljenje? Ja bi ovaj put išla na to,jer su nam šanse jako male,(odmrznute) pa da bar malo skratimo muke! Ovo me interesira vezano za dr u Citu!

  20. #1320
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    doktori sami odluče s obzirom na kvalitetu oplođenih js, njihov broj i razvijanje.
    ja sam imala 5 ivf-ova i samo u zadnjem blastice.u prethodna 4 su mi vraćani 3. dan.
    međutim, to nije presudno za trudnoću. ima jako puno trudnoća mrva vraćenih 3. dan a isto tako i neuspjeha sa blasticama.
    ja sam posložila mozak da ću jednog dana ostati trudna, a kad - ne ovisi o meni. na meni je samo da ne odustanem. i dogodilo se nakon 3 aih na 5. ivf-u.

  21. #1321

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav svima!!
    Cure već sam par postova prije napisala kako će mužić na spermiogram u Cito,naravno i ja bi se posavjetovala sa ginekologom i napravila preglede kod njih pa me zanima vaše mišljenje dr.Poljak ili dr.Šparac i što se tiče briseva i hormona da li ih vadite isto privatno ili preko HZZO-a?!

  22. #1322
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    cekanje bete je stvarno igra zivaca. ja sam zadnji put kao u nekom transu otisla po test u apoteku. spremila ga u ormar na dno. sutra ujutro se digla bez zvonjave sata i zapiskila ga. nazalost bio je negativan i odmah sam nakon dva dana dobila M tako a nisam ni vadila betu jer je bio bozic. sada se svega toga sijecam kako u nekom davnom snu. bolje reci nocnoj mori. zanimljivo kako mozak pokusava zaboraviti negativna iskustva.
    iduci cu put ocekujem puno bolji scenarij sa velikom betom, tako da vise nikada necu raditi testove.

    zlatica sretno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    sad naravno imam par pitanja kao i uvijek;
    1. cure koje ste u prirodnjaku a niste iz splita vi bi to mogle znati, jeli uopce izvedivo odnosno dozvoljava li cito da folikulometrije radis u svom mjestu? ja sam u DU i "malo" bi mi bilo nezgodno putovati od 8. dana svako dva dana na folikulometrije da ne spominjem da bi me na poslu razapeli.
    2. radite li nakon punkcije do transfera? moj posao je sjedaci ali brate da je stresan, stresan je pa bi nakon transfera odmorila doma koji dan ali ako je moguce raditi do tranfera bilo bi super
    3. ide li se na blastice u prirodnjaku ako se embij dobro razvija ili ipak tranfer 3. dan radi sigurnosti?
    4. moguce je dobiti vise od jedne JS?
    5. mozes zapravo u prirodnjak svaki mjesec? nema tu ogranicenja? dobro financijskih sigurno ima

  23. #1323
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hmmm na prirodnjak čisti nikad nisam išla. najslabija stimulacija mi je bila 15 femara i 10 menopura. ali mogu ti samo reći da se na blastice najvjerojatnije neće ići zbog broja stanica. ne vjerujem da ćeš u prirodnjaku imati više od 1-2, a tada ne riskiraju ići na blastice.
    jesi li to dogovorila baš čisti prirodnjak? ako nema nikakvog doziranja lijekova ne vidim razlog zašto na folikulometrije ne bi išla u dbk.
    mislila sam da cito ne prakticira čistake, parovima nije isplativo. ipak je to 4-5000 kn a uz malo stimulacije se čuda mogu postići

  24. #1324
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    Hvala Pinky! Nema meni ništa od blastica, cini mi se, jer imam samo 3 zaleđene,pa neće htjet riskirat, sigurno! A ona pauza od 3 mj. iza postupka mi ne odgovara nikako...zato sam u muci! A ništa, onda neću pametovat doktoru

  25. #1325
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj lela77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!!
    Cure već sam par postova prije napisala kako će mužić na spermiogram u Cito,naravno i ja bi se posavjetovala sa ginekologom i napravila preglede kod njih pa me zanima vaše mišljenje dr.Poljak ili dr.Šparac i što se tiče briseva i hormona da li ih vadite isto privatno ili preko HZZO-a?!
    neznam, P. ili Š., izaberi jednog, nećeš pogriješiti ( a moš poslije i minjat), brisevi i hormoni su prilično skupi privatno, pa to većina ljudi odradi preko hzzo, a u cita su na to navikli ( možda možeš i dogovoriti da ti oni uzmu bris a ti sama nosiš na higijenski + priložiš uputnicu soc.ginekologa)

  26. #1326
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    1. cure koje ste u prirodnjaku a niste iz splita vi bi to mogle znati, jeli uopce izvedivo odnosno dozvoljava li cito da folikulometrije radis u svom mjestu? ja sam u DU i "malo" bi mi bilo nezgodno putovati od 8. dana svako dva dana na folikulometrije da ne spominjem da bi me na poslu razapeli.
    2. radite li nakon punkcije do transfera? moj posao je sjedaci ali brate da je stresan, stresan je pa bi nakon transfera odmorila doma koji dan ali ako je moguce raditi do tranfera bilo bi super
    3. ide li se na blastice u prirodnjaku ako se embij dobro razvija ili ipak tranfer 3. dan radi sigurnosti?
    4. moguce je dobiti vise od jedne JS?
    5. mozes zapravo u prirodnjak svaki mjesec? nema tu ogranicenja? dobro financijskih sigurno ima
    1. mislim da da, a najbolje da pitaš direktno doktora (moš poslat mail)
    2. da
    3. ovisi od slučaja do slučaja, kako je Pinky gori napisala, mislim da su blastice u prirodnjaku rijetke
    4. da
    5. da

  27. #1327
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala vam cure.
    @ pinky - ma nisam dogovorila jos nikakav postupak. odmaram se od zadnjeg promasaja u 12. mjesecu. to je bio puni stimulirani na firulama pa bi sada za sljedeci trebala cekati barem 6. mjesec. a radim u turizmu i znas vec kako to izgleda.....
    @ prima - danas cu pocet sa sastavljanjem maila za poljaka. moram se ogranicit na jednu A4 stranicu da mu ne posaljem bas "rat i mir". jos bi me mogao uputiti u neku drugu kliniku... onu za glavu

    ako i moram na folukulometrije u st nije to tako strasno. krenem u 5, tamo sam u 8, folikulometrija i nazad sam najkasnije u 12. stignem jos odraditi 8 sati. ako dovrse autoput do ploca mogla bi i brze! go HAC, go HAC!

  28. #1328
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Zlatice ...prašim ja prašim od pocetka i drzim fige
    A kako je Denny napisala spremna za festu !!!!!

  29. #1329
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    tally biolog će sam odlučiti (ovisno o kvaliteti js) hoće li ići na blastice ili ne. Mislim da ne možeš baš birati, ali za utjehu imaju jako dobru opremu za analizu js, novu PICSI metodu, a i jako dobar uspjeh. U dobrim si rukama, jedino što možeš je opustiti se i misliti pozitivno, a mi ćemo vibrati da ovaj put bude bingo.

    lela77 ako nisi iz ST pravilo je da se naručiš kod dr. (Poljak ili Šparac, svejedno) i naglasi što vam treba jer biolog tada mora biti tu. Muž će dati spermiogram, za pola sata ćete dobiti nalaze i onda s tim idete u dr. na razgovor što dalje.
    Briseve i hormone preporučam raditi preko HZZO-a jer su te pretrage skupe, a ako već plaćamo preglede da nam bar država plati to najosnovnije. Dakle dr. će ti napisati da izvadiš briseve, hormone itd. i s tim ideš u svog soc. gin.

  30. #1330
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    legal alien
    1. cure koje ste u prirodnjaku a niste iz splita vi bi to mogle znati, jeli uopce izvedivo odnosno dozvoljava li cito da folikulometrije radis u svom mjestu? ja sam u DU i "malo" bi mi bilo nezgodno putovati od 8. dana svako dva dana na folikulometrije da ne spominjem da bi me na poslu razapeli.

    U Citu je praksa Femara + Menopur, to je polustimulirani, i po meni puno bolja opcija. Ne znam jeli nertko radio čisto prirodni, mislim da dr. sa pokojim menopurom žele poboljšati reakciju i povećati šansu za uspjeh. Platiti IVF sa jednom prirodnom stanicom se zbilja ne isplati, a cijena je li-la.

    2. radite li nakon punkcije do transfera? moj posao je sjedaci ali brate da je stresan, stresan je pa bi nakon transfera odmorila doma koji dan ali ako je moguce raditi do tranfera bilo bi super

    Do transfera možeš raditi, a nakon ET-a će ti dr. napisati mirovanje, i idi na bolovanje do bete.

    3. ide li se na blastice u prirodnjaku ako se embij dobro razvija ili ipak tranfer 3. dan radi sigurnosti?

    Transfer je treći dan. Ali ako si u polustimuliranom i dobiješ kvalitetne js, ide se na blastice.

    4. moguce je dobiti vise od jedne JS?

    Da, ali za to treba bar neka stimulacija (Femara, menopur, gonal isl.)

    5. mozes zapravo u prirodnjak svaki mjesec? nema tu ogranicenja? dobro financijskih sigurno ima

    Da, može se svaki mjesec. I u polustimulirani isto, ali mislim da to nekako fizički, a ni psihički nije izvedivo za ženu. Dobro se nakon takvog postupka odmoriti barem jedan ciklus.

  31. #1331
    tally avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa Vidi poruku
    tally biolog će sam odlučiti (ovisno o kvaliteti js) hoće li ići na blastice ili ne. Mislim da ne možeš baš birati, ali za utjehu imaju jako dobru opremu za analizu js, novu PICSI metodu, a i jako dobar uspjeh. U dobrim si rukama, jedino što možeš je opustiti se i misliti pozitivno, a mi ćemo vibrati da ovaj put bude bingo.
    Denny

  32. #1332
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dobro jutro svima, samo da sve pozdravim
    Jučer obavila UZV kod dr. Š., imam 5 folikula, što je za moje godine sasvim ok, večeras štoperica, u subotu punkcija. Pa ćemo vidjeti ima li čega u tim folikulima.
    Sinoć sam čula da osim dr. R. imaju još jednu biologicu koja je prešla sa Firula. Znate li vi što o tome? Da li je R. i dalje glavni ili mi se može desiti da me dopadne ova druga?

  33. #1333

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    split
    Postovi
    168

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam čula da osim dr. R. imaju još jednu biologicu koja je prešla sa Firula. Znate li vi što o tome? Da li je R. i dalje glavni ili mi se može desiti da me dopadne ova druga?
    Mojca, osim dr R je i dr Baranović i to već duže vrijeme.Mislim da je jednako i stručna,dobra,topla i ugodna i da se po tom pitanju ne trebaš bojati,dapače!U krajnju ruku rade u timu.

  34. #1334
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Meni su oplodnju radili oboje zajedno, a transfer dr. Romac. Za oboje sve pohvale, ne brini.

  35. #1335
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala denny! primjetila sam vec na forumu da je femara popularna u cita. imam osjecaj da ce to biti i moj dobitni protokol.

  36. #1336
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Dr. Baranović je u Citu već oko dvije godine.

  37. #1337
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala cure.

  38. #1338

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Cure hvala vam na informacijama i savjetima,divne ste!!

  39. #1339
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    www.cito.hr - ideš na osoblje

  40. #1340
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    od 1.1. vrijedi novi cjenik - imate ga na stranici
    i uskoro uvode novu metodu - IMSI (morfološki odabir najboljih spermija)

  41. #1341
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Muko moja! Za koju godinu bit će dovoljno da nas biolog samo pogleda - i eto bebe!
    Ali jupppppiiiii za Cito, i svaka čast za nove tehnologije!

  42. #1342
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo gledam - u mojoj kategoriji, prema njihovim statistikama, bilo je 36 pokušaja (od toga 3 moja lani) i 9 trudnoća. 25% uspjeha. nekako mi se to malo čini. ne znam.
    u mlađoj dobnoj skupini nevjerojatni rezultati

  43. #1343
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    od 1.1. vrijedi novi cjenik - imate ga na stranici
    i uskoro uvode novu metodu - IMSI (morfološki odabir najboljih spermija)
    mislim da nama to treba...sve mi se cini da imamo problema sa morfologijom.....

  44. #1344
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kad sam išla na štopericu sam provjerila, oba biologa su pristuna.

  45. #1345
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Eto vidiš, i meni su bili. SRETNOOOOO!!!

  46. #1346
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Drage moje!
    Dugo nisam pisala ali vas pratim svakodnevno.
    Prvo čestitke na našim malim bebicama, neka su sretne i vesele,a mame neka uživaju-Blekonja i Diana!
    Jedva čekam primit svoju malu mrvicu onako toplu i poljubit je ali ću još pričekat,tek smo na pola puta.
    Sve je u redu i bebica napreduje kako treba,udara mamicu i javlja se da je tu.
    Jučer smo bili na ultrazvuk i ona sjedi s prekriženim rukama,neda nam vidit da li je curica ili dečkić.Jedino što je loše, dobila sam upalu sinusa i to jaku pa sam na antibiotiku ali ima ih koji ne škode plodu pa će bebica i to nadam se bezbolno preživit.
    Debljamo se,do sada u 18 tjednu+4 kg i stomačić se lipo vidi.
    Pinky i Kinki čuvajte svoje bebice i neka lipo napreduju.
    Pozdrav i Gargamelici i Denny koje su već okruglastih stomačića.
    Svima ostalima koji su u borbi za svoje anđeliće,samo hrabro s puno vjere i bez straha.Ja se molim da svima uspije što prije i neka bude puno Cito bebica,da s njihovim slikama popunimo sve zidove u Cita!
    Puno poljubaca i prosipam vam trudničku prašinu!!

  47. #1347
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Zanet bas sam se pitala gdje si i ja sam prosli tjedan morala uzet antibiotik ( kasalj,temperatura)
    isto mi nije bilo svejedno pogotovo zbog bolova misica trbuha od jakog kaslja
    Zato sam vanredno otisla na uzv prosli tjedan i sve ok.
    Mi smo sad 18+3 i krajem 16 tj sam osjetila skakljanje a sad zadnjih 10 dana nista uh cijelo vrijeme osluskujem !!
    Tad mi je dr rekao da je prerano i da to nije beba .
    A nista cekamo da mrva propleše
    Ja sam vec oko 5-6 kg dobila a i dosta sam trbusasta

    Zlatice drzim fige za betu do neba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  48. #1348
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Ja osjetim svaki dan,pogotovo kad legnem na leđa ima nekih tjedan dana.Ne osjećam ništa kad hodam i kad sam u pokretu već kad se umirim.Ja sam uvjerena da je to bebica jer ne može biti ništa drugo,razlikuje se od rada crijeva.Spomenula sam i Šparcu i on kaže super.To je sve indvidualno i nema nekih posebnih pravila.Čitala sam da prvorotkinje osjete između 18-20 tjedna,a ja eto u 17.E, još sam nešto čula da i to ovisi o položaju maternice.
    Neka su one dobro,a osječat ćemo mi sve više i više!

  49. #1349
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Slazem se nek je sve skolski do kraja

    Svima zelim sta prije ove slatke brige

  50. #1350
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Samo da se ispravim jer sam krivo napisala.
    Navodno osjet micanja bebe i ovisi o POLOŽAJU POSTELJICE(sprijeda ili straga),a ne o položaju maternice.
    Sorry

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •