Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Matko avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    205

    Početno

    Molim vas recite ,i dali imam ikakvih izgleda za potpomohnutu oplodnju...ako moj suprug ima dijagnosticiran genetski poremečaj 2 i 4 krmosoma?U Sloveniji smo bili ,i preskupo je.Hr ne odobrava postupak PGD-a.Nedavno smo dobili nalaze spermiograma i ima jako malo pokretljivih.ja nisam sigurna u svoju ovulaciju...anoovulatorni ciklusi.Sve jako osjetljivo...kad pogledam mi smo im i onako vec rizik.????Sigurna sam da bi bilo moguce u privatnoj klinici.negdje u Splitu...ali novca nemamo.da imamo vec bi sve odradila u Sloveniji.Pozdrav unaprijed hvala.

  2. #2
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Matko prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas recite ,i dali imam ikakvih izgleda za potpomohnutu oplodnju...ako moj suprug ima dijagnosticiran genetski poremečaj 2 i 4 krmosoma?U Sloveniji smo bili ,i preskupo je.Hr ne odobrava postupak PGD-a.Nedavno smo dobili nalaze spermiograma i ima jako malo pokretljivih.ja nisam sigurna u svoju ovulaciju...anoovulatorni ciklusi.Sve jako osjetljivo...kad pogledam mi smo im i onako vec rizik.????Sigurna sam da bi bilo moguce u privatnoj klinici.negdje u Splitu...ali novca nemamo.da imamo vec bi sve odradila u Sloveniji.Pozdrav unaprijed hvala.
    svrati na mame i bebe, neplodnost. tamo ima priča cure koja je išla na pgd, ali išla je u austrijsku kliniku, a zametke su slali na pgd čini mi se u bratislavu, ali u sklopu postupka u austriji. sam pgd nije odobren ni u hr ni u austriji, ali su se austrijanci snašli.
    kako ste uopće došli na ideju o provjeri gena u muža (sad me je zainteresiralo, mi to nismo radili, sad ne znam trebamo li...)?

  3. #3
    Matko avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    205

    Početno

    Nakon 2 spontana ,naša je ginekologica posumljala na to.radi se u splitu u prizemlju skroz ljevo od ulaza za hitnu.Odjel za humanu genetiku.kariogram radi dr. Vida Čulić

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •