Stranica 547 od 581 PrviPrvi ... 47447497537545546547548549557 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 27,301 do 27,350 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #27301
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Pitaj dr, jer ja nisam dr., ali kad sam sebi u Breyeru išla vadit željezo pisalo je da treba stanka.

    ako je osoba pod terapijom željeza i/ili multivitaminskih preparata obogaćenih željezom, kontrola željeza u serumu se izvodi najmanje:

    tjedan do 10 dana nakon peroralnog uzimanja preparata
    tri dana nakon davanja intravenoznih preparata
    mjesec dana nakon intramuskularnog davanja željeza
    Također se 24-48 sati prije uzimanja uzorka krvi ne preporuča uzimati vitamin C, piti sokove koji mogu utjecati na željezo (borovnica, crni ribizl, kupine, cikla) ni piti kupinovo vino.

    Na vađenje krvi treba doći ujutro i natašte.

    Određivanje feritina u serumu bolje od željeza pokazuje zasićenost organizma željezom. Za određivanje feritina nisu potrebne nikakve pripreme.

  2. #27302
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Meni počele kontrakcije prije nekih 10 dana, ali sam odmah uzela magnezij i nisam ih više osjetila. Doduše, ponekad neka nelagoda, koja bi, prema iskutvu, mogla biti kontrakcija, ali stavim ruku na trbuh i ništa ne osjetim. Zadnja 2 dana ih ponovno osjećam. Ali malo prije sam otišla autom do 3 dućana, i nije da sam nešto bila pretrpana stvarima, počelo me boljeti. Već na odlasku jedva sam čekala doći doma. Uzela sam sad normabel 2mg i nadam se da će stati. Jel to normalno? Utješite me. U prve 2 trudnoće mi nije nikad tako bilo. Pregled mi je tek 6.11.
    Gdje je još kraj?! Sutra sam tek 18tt.

  3. #27303
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Muma,ja bi ipak nazvala ginekologa i opisala mu situaciju ipak je to 18.tt.
    Vjerojatno ce ti i on sam prepisat normabel (ili nekaj slicno) i magnezij.
    Ali to ces vjerojatno dobit kao terapiju 2x dnevno.
    Barem sam ja tako zapamtila kad su cure pisale.
    Jel betka od vas zna di ima za kupit chicco ulozaka i koja je cijena?

  4. #27304
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    E sad, petak popodne vidjet ću kaj ću...
    Imaš u Bubamari uloške. 60kn
    Posljednje uređivanje od Muma : 20.10.2017. at 15:00

  5. #27305
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    joj Muma, nikako na zelenu granu
    ja sam u svim trudnocama imala dosta rano kontrakcije, od 15.-17.
    tjedna su pocinjale
    zapravo, u prvoj je pocelo kasnije, od 20 i nekog tjedna
    al ja sam sa svima napunila 38 tt
    kod tebe je malo drugacije, tako da, ako se nastavi, skokni ti do bolnice

  6. #27306
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Draga Muma, ja sam bila 17+5 tt kad sam otisla na hitnu zbog bolova (petak navecer ).
    Trajali su par dana, nisu bili jaki, ali su se pojacavali pa je MM rekao da odemo. Boljelo me je vise s lijeve strane i malo sam teze hodala. Presudna je bila kvrga koju sam osjetila pod rukom, valjda je to bila kontrakcija, a i bebu nisam osjecala 2-3 dana (osjetila sam je s 16+4 ).
    Pregledali su me ultrazvucno, vaginalnom, izvadili krv i analizirali urin. Bilo je sve u redu pa sam bila puno opustenija, a bolovi su se kroz neko vrijeme povukli.
    Ja bih ti isto savjetovala da radi mira odes na hitnu.
    Svi su bili jako ljubazni.
    Sretno, javi!
    Posljednje uređivanje od Optimist : 20.10.2017. at 15:43

  7. #27307
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja u ovoj trudnoći imam BH kontrakcije od cca 15-16tt (u 1. iza 30tt). U 95% slučajeva idu nakon napora (tu se računa i bilo kakav minorni napor, tipa duži hod). Također težina i lagana bol u donjem trbuhu.
    Nisam to ni prijavila doktoru ni popila nijedan mg, normabel, spasmex ili stavec jer sam cijelo vrijeme zatvorena, cerviks postojan.
    Sad čuj, ja sam to uzela kao specifičnost ove/ bilo koje koja nije prva/ trudnoće...i prvi se mali nije dao van ni indukcijom u 42tt...ti bi možda s obzirom na svoju tradiciju ranijih poroda ipak trebala konzultirati stručno lice. Nemaš šta puno, lezi pa vidi, a ni s hitne te neće potjerat...

  8. #27308
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Vidjet ću kakvo će biti stanje, pa ću odlučiti. Ipak mi je bolnica preko ceste praktički. Uglavnom, nema više nošenja ikakvog tereta iz dućana (mislim na više od 2 stvari), niti sauganja. Bit će ovo duga trudnoća za mm - nadam se

  9. #27309
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Sad je ostao samo još neki blagi pritisak. Normić radi svoje.
    p.s. Ginger sutra je dobra ekipa dežurna, sve već saznala

  10. #27310
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Jednom sam u ovoj trudnoci usisala dnevni boravak i nikad vise dok sam trudna!
    Nedugo nakon toga bolovi i rezanje u nisko u trbuhu.
    A usisavala sam stvarno polako.

  11. #27311
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I meni su kontrakcije počele već oko 15.tj. Neko vrijeme su baš bile česte, pogotovo kad mi je pun mjehur, pri promjeni položaja... Smanjile su se kad sam počela piti Mg šumeči. Sad ih imam nekoliko dnevno. Brinula saam se dok nisam uvidjela da su to one koje ne otvaraju. Već dugo u dučan idem sa onim kolicima na kotačiće.
    Meni se danas beba miče manje nego ovih dana, osječam da se okrenula prema leđima, pa možda i zato manje osječam. Uglavnom nervozna sam radi toga...

  12. #27312
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Meni sauganje nije bio problem, laganini, nemam nekih velikih tepiha nego 4 minijaturna u cijelom stanu...ali zezhuh samu sebe - promijenila sam vrećicu. Vuče da bi konja usisao Pa odustajem!

  13. #27313
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Muma

  14. #27314
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    E cure,
    Moze pitanje pls?

    Sad sam.se sjetila.
    Kad sam bila na pregledu, dokt.sam rekla da cesto imam neke bolove u donjem dijelu trbuha, od pocetka skoro, pa su se onda neki cudni pojavili....cak po noci se nisam mogla namjestiti....
    Nisu one klasicne kontrakcije, bar misllim, ali kao neke kontrakcije, jako mi je tesko opisati uopce...
    I rekla sam joj da uzimam magnezij svaki dan, i ona je rekla, ajmo mi ukinuti magnezij i pp popiti Normabel od 2 mg.
    Zasto mi je to rekla??
    U tom trenutku nisam ni razmisljala o tome, ali ne kuzim sad????
    Zasto ne bi smjela uzimati magnezij??

  15. #27315
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Evo i mene u klub kontrakcija ,zadnjih par dana me baš uhvate,u prosloj trudnoci sam ih tek pred kraj imala.
    Vidim da uzimate magnezij, sta koliko?da pitam dr ili mogu sama uzet?

  16. #27316
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Zeljkica,meni su ovdje cure preporucile magnezij citrat jer se najbolje apsorbira,mislim da se spominjalo cak 90%.
    I zato je potrebna manja doza nego kada se uzima u nekom drugom obliku.
    Mislim da je njega dovoljno 200mg dnevno uzimat,ima recimo od Solgara cca 160kn.

  17. #27317
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    E cure,
    Moze pitanje pls?

    Sad sam.se sjetila.
    Kad sam bila na pregledu, dokt.sam rekla da cesto imam neke bolove u donjem dijelu trbuha, od pocetka skoro, pa su se onda neki cudni pojavili....cak po noci se nisam mogla namjestiti....
    Nisu one klasicne kontrakcije, bar misllim, ali kao neke kontrakcije, jako mi je tesko opisati uopce...
    I rekla sam joj da uzimam magnezij svaki dan, i ona je rekla, ajmo mi ukinuti magnezij i pp popiti Normabel od 2 mg.
    Zasto mi je to rekla??
    U tom trenutku nisam ni razmisljala o tome, ali ne kuzim sad????
    Zasto ne bi smjela uzimati magnezij??
    Stvarno ne znam zasto je ukinula mg.
    Vecina koju muce kontrakcije pije i mg i normabel.
    Ja bi nastavila piti mg jer ne moze skodit ali ti za svaki slucaj nazovi dr pa pitaj.

  18. #27318
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Nastavila sam piti magnezij, jer ne znam zasto bi to ikako stetilo...ne kuzim iskreno.

    Taj magnezijev citrat su zrnca koja se mijesaju s vodom.'?

  19. #27319
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, ja sam ga narucila preko iherba-a, magnezijev citrat od New foods-a u tabletama.
    Mislim da je i Solgarov u tabletama, a da je u prahu onaj iz DM-a, ali nisam sigurna.

  20. #27320

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Evo ja pijem magnezij citat od solgara, tablete i to 800 mg (4 velike tablete). Tako mi dr u Ljubljani rekla da pijem do kraja i planiram tako i nastaviti. Pa bolje piti magnezij nego normabel. Doktori imaju razlicite stavove, ali moja soc dr je protiv normabela koji se pije svaki dan. Btw moja mama pije mg 500, a mi trudnice bi trebale ipak vecu dozu.
    Ja sam sad 26+5 i zna mi se stisnuti trbuh cak i kad lezim ali popusti ubrzo. Valjda je to normalno. Ne ide mi se u bolnicu. Idem kod svoje dr svaka 2 tj, bila prije tj dana i sve ok. Cerviks 47 mm.

  21. #27321
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Marijaxy,eto nisam bila sigurna u dozu mg koja se uzima.
    I ja sam protiv normabela ali iz razloga jer se meni svaki put (uzela sam mozda 3 puta u ovoj trudnoci) beba jako umiri i tomi prouzroci jos veci stres od bilo cega.
    Ja mg pijem od pocetka ali sam uzimala onaj 375mg od bioelectre.
    Neko vrijeme kad sam prestala pocele su me muciti "nemirne noge" navecer pa sam ponovno pocela piti.
    Da li koja od vas zna do kojeg tjedna se uzima mg?
    Negdje sam procitala da se sa 35.tt prestaje?!

  22. #27322
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx cure !
    Pogledati cu taj preko Iherba....sad koristim sumeci, ok mi je i taj.

  23. #27323
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Ja pijem onaj iz dm-a sumeci, isto je citrat. Al mi doza postala prejaka, ako pijem svaki dan dobijem proljev

  24. #27324

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Snelly, meni je dr rekla do kraja. Meni su neki stvarali proljev ali ovaj od solgara ne, taman onako kako treba, jer imam i vanjski hemeroid.

  25. #27325
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Mene trbuh više ne boli od kada sam redovna sa mg. I inače vrećice iz dućana su mi gore od usisavanja.
    Noćas me probudila vrtoglavica i mučnina. Pojela sam jogurt sinoć a mali voli rondati noću pa mislim da to nije bila najsretnija kombinacija. Danas nikako doći sebi. Muka mi je kao da sam lumpala cijelu noć[emoji849].

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  26. #27326
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Uzela sam i ja neki u dm sumeci,zvala sam dr kaze da nectrebam nista ,al eto isto sam uzela nece škoditi.

  27. #27327

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    pozdrav cure
    Pred cca mjesec dana sam zavrsila u bolnici i hospitalizirana radi mesntrualnih bolova... (tako bole ali blaze samo se poteglo na cijeli dan pa sam otisla) dobila sam nalaze briseva crp urinokulture sce je bilo sterilno. Tada sam bila 23 tjedan,sad sam usla u 27+3 cerviks je skracen 33 mm uloziva za jagodicu prsta(zenskog ) dobila spazmex i normabel,proslo je. Prije toga ja uzimam magnezij 375 g,pojacala sam bila dozu proljevi stalni,dobila sam po potrebi popiti spazmex,u tih mjesec dana znala me ukoviti ista bol sto mi je tjeralo strah u kosti od prijevremenog poroda. Kontrakcija nemam puno ali tu tupu sam znala osjetit i odmah popijem spazmex. Citam da cure pisu kako uzimaju od solgara magnezij,ja sam uzimala natura wealt sumeci pa razmisljam da promjenim da mozda izbjegnem te bolove,jer to je koliko sam shvatila drugacija vrsta magnezija. Mozda se ovaj sumeci ne apsorbira dovoljno dobro,pa me love ti menstrualni bolovi. Sto vi mislite o tome?

  28. #27328
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Vrci,
    Koji u dm sumeci citrat imas?? Koja marka? Njihova? Jer nisam vidjela citrat sumeci u dm.

    Alegra,
    Probaj promijeniti magnezij....pa ces vidjeti.

  29. #27329
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

  30. #27330

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo i mi smo obavili danas pregled, sutra punimo 32tj. Decko je procijenjen na 1750g, sve djeluje uredno, kontrola opet za 3tj kada planiramo bris na beta hemoliticki i onda kontrole jednom tjedno do velikog dana
    Proletilo mi... nisam jos ni rodila, a ja bih opet. Mozda se predomislim nakon poroda

  31. #27331
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx Vrci !

  32. #27332

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Evo kupila solgar..sad me malo frka da dozu ne zeznem...uzimala sam 2x 375 g i jos ono sitno iz elle baby... nisam pametns

  33. #27333
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj Allegra28 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo kupila solgar..sad me malo frka da dozu ne zeznem...uzimala sam 2x 375 g i jos ono sitno iz elle baby... nisam pametns
    Dozu uzimaj onu koja je preporucena.
    Mislim da cure piju po 2 tablete dnevno.
    Javit ce se vec netko.

  34. #27334

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Pise na kutiji preporufena doza 1 tableta a to je 200 mg,osobno mislim da je to premalo. A svakako bi se htjela tih glupih menstrualnih bolova rijesiti jer mi radi uzasan strah kd prijevremenog poroda,i moje iskustvo za sumecim natura wealth je konstantan proljev bez grceva doduse ali nije zgodno uopce.
    A sto se tice menstrualnih bolova navodno ih neke zene imaju tijekom cijele trudnoce i niko nema pojma uzrok. Sutra idem na kontrolu prvi put nakon ostanka u bolnici i vidjet cu pravo stanje cerviksa i sto ce se desavat dalje. A u tih mjesec dana je bilo stroze mirovanje.

  35. #27335
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Ti si mozes uvest 400mg pa ako izazove proljev smanjis.
    Mislim da je bas gore netko napisao da pije 2 tablete.
    Stetit ti nece.
    Sretno na pregledu
    Posljednje uređivanje od snelly85 : 22.10.2017. at 09:55

  36. #27336

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Puno ti hvala,bojim se malo

  37. #27337
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Magnezij ne može napraviti nikakvu štetu - osim proljeva

  38. #27338
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Nekakva normala magnezija u trudnoći je 375/400mg. Povećava se po potrebi ako dolazi do grčeva u nogama ili bh kontrakcija...i uoliko s tom dozom ne dolazi do proljeva.

  39. #27339

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam do proslog tj pila 2 solgarova magnezija dnevno. Sad sam podebljala na 3 zbog zatvora i grceva u nogama ujutro. Buduci nisam dobila proljev ocito mi je ta doza ok.
    Predozirati se ne mozes, mozes se samo jelte... zasrati

  40. #27340

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Ahaahahahahahaha! Mene brinu ti bolovi sto su mi u bomnici karakterizirali kao trudove,a nisu me stavili na ctg prerano je bilo,kontrakcija ja bas i nemam ako imam osjetim ali nisu srecom bolne,ali ovo me jako zna isprepadat,i to u prosjeki svakih par dana imam te “incidente” pa moram uzet spasmex forte po preporuci doktorice. Jos k tome je taj cerviks 33 mm po zadnjoj mjeri,neznam sutra cu doduse vidjet sad stvarno stanje nakon veceg odmaka. Pokusat cu sa 400 g,ako osjetim opet povecat cu,jedan proljev vise ili manje nece me ubit jel hvala vam cure sto se javite.
    Jel neks od vas isto osjecala bolove takve? Sto su vama rekli zasto je to?

  41. #27341

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nemam iskustva s takvim bolovima, ali imam s bh kontrakcijama u svim mogucim jacinama, bojama i oblicima. Neke osjetim samo kao pritisak na mjehur, neke kao stezanje cijelog trbuha, a neke, rijetko, i kao blagu bol u krizima. Ali ne bih nista id toga okarakterizirala kao bol, sto sam vise fokusirana na tijelo vise ih primijetim, ako sam cijeli dan u pogonu ne osjetim nista

  42. #27342

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Ja moram mirovati,bez sjedenja,stajanja,samo lezanne i hodanje sitno po stanu. Dala mi je da uzimam i utrogestan 100 2x1,iskreno nisam nasla koja mu je namjena u kasnijoj trudnoci. A bolovi su eto takvi kakve sam opisala. Kontrakcije budu onako neugodne ali ne bolne,evo od jutros osjetim na momente i morala sam uzet spazmex jer me strasi to,to je puno blaza bol od menstrualne ali kad znas da je ne treba biti isprepadas se. Kad ustanem recimo na wc onda to prestane... bas cudno.

  43. #27343

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Koliko si sad trudna?
    Utrogestan umiruje maternicu, zato si ga dobila.

  44. #27344

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Danas 27+3,bude mi lar dana ok ali onda dodje dan pa me krene frljit i onda spasmex i sve u krug,danas je taj dan

  45. #27345
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Allegra,
    Ja od pocetka imam bolove neke cudne...jako mi.je i tesko opisati...
    Kao neke kontrakcije jesu ali nisu one bh sigurno.
    Ja skroz od pocetka pijem magnezij i Normabel....normabel ne svaki dan, ali u zadnje vrijeme cak i da....
    Onda su mi bolovi prestali bili na par dana, i evo sad opet su se pojavili...uopce ne znam od cega su, ali nisu ugodni...

  46. #27346
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Moje iskustvo s magnezijem, Optimist(hvala ti) je preporučila Magnezij citrat od solgara i pijem ga više od mjesec dana,jedna tableta,odlično,ali ponekad u noći ipak grč u nozi , kada sam povećala na dva proljev svaki dan ...uhhh. Opet sam na jednom,ipak grč traje par sekundi,a proljev je zbilja puno gori po meni.
    Trbuh me nekad zna se stvrdnuti i zaboljeti,ali uglavnom je sve još ok...dosta se mazuckam..masiram gdje me zakoći...pa se malo opustim.

  47. #27347
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Hadasa probaj 1.5 tabletu magnezija.Mozda je to bas ta idealna doza

  48. #27348

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Vecer svima!
    Evo i mojih dvoje su se nesto "usetali" veceras, jedva hodam koji pritisak mi rade. A i inace me boli svaka kost i misic. Danas 32+2 i ne znam sto ce bit od mene ako izguram jos ovih 5- 6 tjedana do planiranog carskog....raspast cu se. Doktor najavio hospitalizaciju u 36tt i carski 38tt.

    Meni su ti menstrualni isto bili nekoliko puta, najcesce zavrsim na wc i onda prodje pa sam to pripisala crijevima. Doduse, tako su mi zadnji put krenili pravi trudovi pa me svaki put isprepada.

  49. #27349

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ovan,
    mi smo 2 dana razlike i kako nesto napises ja se u tome prepoznam. Mogu misliti kako je tebi jos i s duplim teretom.
    Jos malo. Drz se.

  50. #27350
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Jutro.
    Ja sam isto zabrinuta zbog tih svojih bolova. Oni jači u petak stali su kroz popodne, navečer opet pritisak. U subotu je bilo sve ok osim ponekog probadanja koje bi odmah stalo. Danas zovem dr zbog heferola i bolovanja, pa ću je pitati jel mogu ranije na pregled zbog ovih bolova.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •