Stranica 59 od 581 PrviPrvi ... 949575859606169109159559 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #2901
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Partusisten se i dalje daje u Vinogradskoj, prijateljica koristila nedavno.

  2. #2902
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj stork prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima od friške trudnice! Danas smo 5+3 po ZM. Za gina je još rano pa mi svašta prolazi kroz glavu. Npr: više simptoma sam mala od O do termina M, nego sada. Prekjučer su me cice rasturalo i jedva sam držala oči otvorene na poslu, a jučer 0 simptoma i puna energije. Danas nešto malo cicke kao piknu s vremena na vrije, a križa rasturaju od ranog jutra. Jel' bilo kojoj ovako da nema simptoma? Čitala sam ako ih nema u početku, da nešto nije ok s ranim razvojem
    Ja nisam imala nikakve simptome!
    Ne brini,sve je to ok. A kako si na pocetku,jos uvjek ti se mogu javiti neki simptomi,mada budi sretna ako ih nemas

  3. #2903
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Jel itko od vas iskusio smetnje s vidom u ranoj T??Imam osjecaj da ce mi oci iskociti van i imam distorzije u slici i textu, uobicajene naocale ne pomazu apsolutno nista.Imam jako malu dioptriju, koristim ih samo kada je oblacno.
    Ja sam isto znala imati te smetnje,a citala sam negdje da je to normalno...

  4. #2904
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj allie.rock prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam isto znala imati te smetnje,a citala sam negdje da je to normalno...
    Bilo je jednokratno i nadam se da se nece vise ponoviti.

    U potrazi sam za jednim odgovorom ali nigdje ne nalazim do kraja objasnjenje.Radi se o sljedecem: U prosloj T koja je bila u ljeto i u ovoj imam strasnu tresavicu i hladnocu, svaki dan: ne bira mjesto niti vrijeme, tresem se nenormalno vecinom prije spavanja ali ni to vise nije pravilo.Koza mi se najezi i ostane najezena po par min(odvratan osjecaj) nisam anemicna, nisam prehladena, temp mi ne prede mjereno ispod ruke 36.6, btt mi je uvijek 37.1-2.E sada svugdje procitam da je to povremeno normalno a meni je prisutno svaki dan.

    Jeste imale taj simptom svakodnevno?

  5. #2905
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Hvala ljubi na info

    Meni je utrogestan do 34tj dao cijenjeni Dr iz Kbc Split Dr Roje , jako je stručan Dr,,, nadam se da neću imat problema sa jetrom jer pijem svasta nesta jos

  6. #2906

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Mi danas bili na pregledu, 31tt.
    Ja sam na +14 kg. A NITI NE VEČERAJEM!!!!!
    A malena ima već 2kg. Velika cura izgleda!

    Least nisi se javljala sa veličinom/težinom, a nešto si pitala vezano za tjedne i mjere.

  7. #2907
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Kriszg, ja sam u ovoj trudnoci imala takve simptome: najezenu kozu i osjecala sam da mi je hladno i stresla bih se povremeno... Trajalo je skoro do 4 mjeseca. Prva trudnoca je bila u istom periodu godine, ali bez ovakvih simptoma

  8. #2908
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Cure, idući tjedan me čeka OGTT. Pa imam pitanje za one koje su to prošle. Dan prije smijem normalno jesti ili postoje neka ograničenja?

  9. #2909
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Dino barem 8h prije vadjenja nemoj jesti. Al ionako taj dio prespavas. Vecera nek bude laksa, tipa palenta s necim. I nemoj pretjerati sa slatkim dan prije

  10. #2910
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    dino84,ja sam dan prije vađenja ogtt jela do 19 poslije više ne,pila sam samo vodu a iza 22 h ništa,tako su meni rekli.

  11. #2911
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    dino84 cure su ti sve rekle. Ja u ponedjeljak idem na ogtt. Mjerim doma šećer i uvijek je dobar tako da se nadam da će i ogtt bit ok.

  12. #2912
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    I nemojte vecer prije jesti mljecno,jer zadržava masnoću.. kao ni slatko,da vam ne bude povisen secer

  13. #2913

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Crvenkapice, meni se posteljica digla u 20 tt. A sta jos koristis od lijekova, pitaj ih za serklazu. I pitaj da li ima nesto drugo umjesto partusistena. Jel imas i kontrakcije? Daj Boze da izdrzis do kraja!! Drzim ti ogromne fige

  14. #2914
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Partusisten se i dalje daje u Vinogradskoj, prijateljica koristila nedavno.

    Jesi sigurna u to? Ja sam prošle godine lezala u Vg i doktor mi je rekao da partusistena vise nema, kad nisam bila na tokolizi pila sam Cordipin

  15. #2915
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Cure imam pitanje...rečeno mi je da mogu u glukozu (ogtt) staviti limun ili limunsku kiselinu. Dosad to nisam stavljala.
    Zanima me koju količinu limunske kiseline stavim? Pola žličice?

  16. #2916

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    I ja sam čula to za limunsku kiselinu, ali nisam prakticirala jer na VV navodno već to imaju u glukozi...

    jedno pitanje za one koje su bile u TA u Vinogradskoj. Ja sam sad 30 tj, sutra sam naručena u TA. Poslala sam im mail narudžbe i dobila vrlo brzo termin jer dr. Rudman navodno nema idućih tjedana, a ja bi kod nje. Kod svog priv ginekologa radila sam vaginalni pregled prošli petak i uzv. Uzv bi rado da mi sutra naprave da vidim kako bebica napreduje, međutim nema potrebe za još jednim vaginalnim pregledom. Kako to kod njih ide, odmah skidanje za vaginalni ili prvo vidi što ti treba raditi?

  17. #2917
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    U TA ide prvo skidanje i vaginalni. No prije svega imas davanje urina i mjerenje tlaka,ali samo kod sestre
    U TA ne rade niti imaju uzv. Za to se ide posebno,u drugu ordinaciju i mislim da je onda drugi doktor

    I nemoj se iznenaditi ako te u TA doceka netko drugi. Ja sam isto trazila kod odredene dr,a od 4 puta je ona bila samo jednom.

  18. #2918

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ma joj kad mi je rekla da dođem 11.4 uopće nisam imala osjećaj da je to ovaj petak. Nekako sam mislila da se tu duže čeka.
    Ne znam jel ti vaginalni pregledi štete? Jel pipa samo prstom ili ono metalno gura unutra? Ja sam ga imala prošli tjedan i glupo mi je da me opet ispipava. Najradije nebi išla...
    Mog socijalnog nema, na GO je, a privatni me naručio za 4 tjedna. najviše me zanima UZV i kako bebač raste, tj. da mi potvrdi da je trbuščić narasao

  19. #2919

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi sigurna u to? Ja sam prošle godine lezala u Vg i doktor mi je rekao da partusistena vise nema, kad nisam bila na tokolizi pila sam Cordipin
    Ima ga u infuziji. U tabletama ga ne bi smjelo biti, povučen je (zabranjen za uoptrebu) na razini EU. Cordipin može biti alternativa.

  20. #2920
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    U potrazi sam za jednim odgovorom ali nigdje ne nalazim do kraja objasnjenje.Radi se o sljedecem: U prosloj T koja je bila u ljeto i u ovoj imam strasnu tresavicu i hladnocu, svaki dan: ne bira mjesto niti vrijeme, tresem se nenormalno vecinom prije spavanja ali ni to vise nije pravilo.Koza mi se najezi i ostane najezena po par min(odvratan osjecaj) nisam anemicna, nisam prehladena, temp mi ne prede mjereno ispod ruke 36.6, btt mi je uvijek 37.1-2.E sada svugdje procitam da je to povremeno normalno a meni je prisutno svaki dan.

    Jeste imale taj simptom svakodnevno?
    Ja sam imala u ovoj T i dr. me poslao vaditi FT4 i nalaz je bio hipotireoza tako da od onda pijem blagu terapiju. Točno kad je prodjelovala nakon 14 dana, tj. digla razinu FT4 prestala me drmati treskavica. Možeš vaditi i privatno, u Suncu je npr 70 kn a nalaz nakon dva sata

  21. #2921
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ima ga u infuziji. U tabletama ga ne bi smjelo biti, povučen je (zabranjen za uoptrebu) na razini EU. Cordipin može biti alternativa.

    E da, u infuziji sam ga i ja dobivala skupa sa normabelom

  22. #2922
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala u ovoj T i dr. me poslao vaditi FT4 i nalaz je bio hipotireoza tako da od onda pijem blagu terapiju. Točno kad je prodjelovala nakon 14 dana, tj. digla razinu FT4 prestala me drmati treskavica. Možeš vaditi i privatno, u Suncu je npr 70 kn a nalaz nakon dva sata
    Nije to, ja vec pijem tiraq zbog tsh prije T 3,5...nakon 6tjedana terapije, tsh mi je 2.Mislim da nemre onda biti od toga, ali tnx

  23. #2923
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Nije to, ja vec pijem tiraq zbog tsh prije T 3,5...nakon 6tjedana terapije, tsh mi je 2.Mislim da nemre onda biti od toga, ali tnx
    e onda ne znam kaj bi moglo biti

  24. #2924

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Least kod koliko ginekologa ti ides inace i jeli te svi pregledavaju?
    Uvijek se savjetuje sto manja manipulacija vaginalno. Ono metalno je spekulum i on je manje bitan od njihovog manualnog pregleda s obzirom da mjere cerviks i njegove promjene.
    UZV nije stetan, bar nije dokazano. Al isto tako u svoj med.literaturi stoji da ga je potrebno raditi tri il evenutalno cetiri puta za vrijeme trudnoce. (Iako nas sve ginekolozi ultrazvucno pregledavaju svaki mjesec, neke i vise puta).
    I ne vjerujem da, ako dodjes kod nekoga ko te vidi prvi put, da ti nece raditi vaginalni pregled. Sigurno ce ga napraviti pa to je osnova gin.pregleda.

  25. #2925

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    ja sam kod svog gin privatno cijelu trudnoću. međutim kako bi htjela roditi u vinogradskoj gdje ne pripadam poslala sam im da me naruče u trudničku ambulanu, čisto da se vide da sam jednom bila i da me tamo ne mogu odbiti kada dođe do termina.
    kad sam slala mislila sam da će me naručiti tek za jedno mjeseca dana, tada bi već bila 34 tj, a ono dobila sam termin za 3 dana
    glupo mi je odgađati, doći ću tamo, objasniti sestri pa ću vidjeti što ćemi reći.
    i ja smatram da tih pregleda nebi trebalo biti baš previše, zato i nebi dala da me sutra pregledavaju.

  26. #2926

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ma okrenut cu se ako bude htjela gledat i bok. Sta sad, dobila sam termin, a pregled imala prije tjedan dana i vjerojatno bi svatko od njih rekao da ne vidi smisao novog

  27. #2927

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ako sad ne idem, pa valjda me nece odbiti tamo oko 35 tj? Mislim mogu li oni trudnicu odbiti i poslati da ide u TA u bolnicu u koju pripada

  28. #2928
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Bok
    Krepal mi laptop a pored mm ne stignem na komp
    Danas bila na kontroli,sve je ok,doktorica mi radila i ultrazvuk kaj nisam očekivala,bebo je za dva tj veći ima 1430g,ja sam u plusu 7 kg pa je rekla da pripazim na prehranu

  29. #2929

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Ibrec, mi smo u 31tt, ja u +14kg, a cura 2kg.
    Nije mi nista o prehrani govorila (iako ja sama pazim!). Pitala sam jel velika za tjedne, kaze ona beba ti je super!

  30. #2930

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Ma cure dobre su vam kilaze...meni u 29tj je bilo 1300g, nesto manji, ali pretpostavljam da oko 31 bi mogao imat oko 1700?! Ako gledam ono 200g tjedno

  31. #2931
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Least123 mislim da će te pregledavati vaginalno, u biti piše ti na uputnici. Ja sam prvi put u ta išla u 38. tt ali na uzv i ctg.
    Iskreno ne znam kako će ti oni reagirati ako odbiješ vaginalni pregled.

  32. #2932
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Iberc koji si ti tjedan? Zanima me jer sam i ja tu negdje s kilažom a beba je isto veća pa moram na ogtt.

  33. #2933

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Nazvala sam sestru, rekla da sam dobila prerani termin i da sm pregledana prošli tjedan pa da mi zakaže novi. I da, navodno ne odbijaju trudnice i ako ne pripadaš to rodilište...mada ja znam provjereno za jedan slučaj...

  34. #2934

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Sani koliko si ti tjredana i kolika je beba?

  35. #2935

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Kakav vam je jutarnji urin?
    Meni zadnjih nekoliko dana malo pretaman. A kad sam imala onu alergiju, uzeli su mi urin i pisalo je da ima dosta eritrocita, poneki leukocit, ali bez bakterija.
    Nakon dva dana sam napravila urinokulturu i bila je sterilna.
    Ali mi je urin i dalje nekako tamniji.
    Na pregledu kod gin. sestra je rekla da je s urinom sve u redu.
    Ništa ne razumijem.

  36. #2936

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    Bok
    Krepal mi laptop a pored mm ne stignem na komp
    Danas bila na kontroli,sve je ok,doktorica mi radila i ultrazvuk kaj nisam očekivala,bebo je za dva tj veći ima 1430g,ja sam u plusu 7 kg pa je rekla da pripazim na prehranu
    Ibrec, mi smo u 31tt, ja u +14kg, a cura 2kg.
    Nije mi nista o prehrani govorila (iako ja sama pazim!). Pitala sam jel velika za tjedne, kaze ona beba ti je super!

  37. #2937
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Urin moze imat drugačiju boju ako si nesto pila , ja kad sam pila dok od cikle imala sam skoro crven urin

    Pregledi... Hm... Ja sam u 18 tj a do sada 10 vaginalnih uzv i 7 pregleda , previše ,
    a sta cu kad mi trudnoća ne ide glatko :/

  38. #2938
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Citiraj Sani1612 prvotno napisa Vidi poruku
    Iberc koji si ti tjedan? Zanima me jer sam i ja tu negdje s kilažom a beba je isto veća pa moram na ogtt.
    jučet 28+1,ma ja se ne zamaram baš time,bila ja na djeti ili ne bebač si uzme kolko treba,a i možda nekaj fulaju,glavno da je beba ok
    moja dr je inaće malo osjetljiva na kile,pa bum malo manje kruha i slatkog a više voća i gotovo,tek da me ne gnajvi kilama jer kao nisam ja dobila preveć nek bebica

  39. #2939

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Urin moze imat drugačiju boju ako si nesto pila , ja kad sam pila dok od cikle imala sam skoro crven urin

    Pregledi... Hm... Ja sam u 18 tj a do sada 10 vaginalnih uzv i 7 pregleda , previše ,
    a sta cu kad mi trudnoća ne ide glatko :/
    Da znam. Al nisam n išta posebno crveno jela ni pila. Baš ciklu nisam dugo jela, a ni pila neke sokove koji mogu obajati mokraću.
    Nema mirisa drugačijeg, bar ne primjećujem, al boja je skoz čudna.

  40. #2940

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    meni boja urina dosta oscilira. urinokulture su mi isto uredne. ako je tebi tako i nemaš nikakvih tegoba mislim da je to u ovisnosti o hrani koju jedeš. primjerice meni je nakon što popijem omegu nešto tamnija mokraća.

  41. #2941
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Least123 u 27 tt sam i beba je 1100 g.
    Iberc ja inače ne jedem ništa s bijelim brašnom i ne jedem slatko, dosta pazim na prehranu pa mi nije jasno zašto ogtt.
    Ne smatram da sam dobila previše kila. A i sam dr je rekao da trenutna kilaža bebe ne mora značit da će se roditi velika.
    Ma nemam pojma, znat ću slijedeći tjedan da li je šećer u pitanju.

  42. #2942
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Btw u usporedbi sa vašim bebama moja mi se uopće ne čini velika

  43. #2943

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    A tek moja kako je sitna...1300 u 29 tj.
    a što da mu ja radim, jedem, valjda će i on narast.
    samo ne kužim te tablice po netu, dal strane ili naše stranice, sve do jedne ukazuju da je to ok za 29 tj.

  44. #2944
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    meni je ogtt dobar
    ma ne želim se uopće zamarat tablicama i kilažom,sve dok ne vele da zaostaje u rastu dobro je,a ak bu i veći kaj sad nekak bum rodila
    ima žena kaj su dobile puno više na kilaži,meni se mojih 7 ne čini tak strašno,za moje tjedne
    moja sestrična je startala sa 97 i dobila 18,to mi je puno

  45. #2945

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj Sani1612 prvotno napisa Vidi poruku
    Least123 u 27 tt sam i beba je 1100 g.
    Iberc ja inače ne jedem ništa s bijelim brašnom i ne jedem slatko, dosta pazim na prehranu pa mi nije jasno zašto ogtt.
    Ne smatram da sam dobila previše kila. A i sam dr je rekao da trenutna kilaža bebe ne mora značit da će se roditi velika.
    Ma nemam pojma, znat ću slijedeći tjedan da li je šećer u pitanju.
    Sani moja beba je imala 1 kg u 27 tjednu. A ja sam tada bila na +12kg. Doktorica ničin nije pokazala da je to nešto zabrinjavajuće.
    Čak sam je ja sama pitala za OGTT, ona je rekla da to nije potrebno, jer ni u obitelji nema dijabetesa i beba nije toliko veća, a nisam ni ja pretjerano dobila.
    Sad na zadnjem pregledu ja +14kg, beba 2kg.
    Rekla je samo: Beba ti je super.

    Valjda se onda ne trebam brinuti!

  46. #2946
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    A tek moja kako je sitna...1300 u 29 tj.
    a što da mu ja radim, jedem, valjda će i on narast.
    samo ne kužim te tablice po netu, dal strane ili naše stranice, sve do jedne ukazuju da je to ok za 29 tj.
    ma nije niš sitna,taman je
    mene mm stalno maltretira da moram ležat na lijevom boku,jer onda kao dobivaju više hrane,al ja ležim i na desnom,nemrem samo na lijevom,jedino nisam baš na leđima,bokovi mi i više pašu
    ma u ničem ne treba pretjerivati

  47. #2947
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    meni je i moja i mm baka imale šećer,pa me valjda zbog toga slala na ogtt
    evo danas sam bila kod svojih na poslu pa sam dala usput izmjerit šećer,bil mi je 5,2 i to poslije kave,tak da se niš ne zabrinjavam oko toga

  48. #2948

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Least HVALA!
    Pijem omegu, vjerojatno je od toga (iako je pijem od 3 mjeseca trudnoće). A sad u visokoj trudnoći i bubrezi su propusniji za sve te molekule (veće manje), preko noći se još mokraća više koncentrira.
    Preko dana bude sve okej!

  49. #2949

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    meni nije svaki puta ista boja, ma kako kada, ali uglavnom našle smo uzročnika

    e cure a kaj ste vi stvarno stalno na lijevom boku?? ja to ne mogu, osobito kada trebam zaspati jer se već zaležim predvečer

  50. #2950

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Ja ne mogu spavati drugačije osim na boku. Malo lijevi malo desni, al više na desnom zapravo, jer mi na lijevom tako brzo otrne ruka.
    Na leđima ne mogu spavati, jedino ako gledam televiziju zavalim se, ali zaspati tako u krevetu baš i ne mogu.
    Ja sanjam o tom danu (daj Bože da se beba rodi živa i zdrava i sve prođe dobro) kad ću moći leći po svom starom običaju: na prsa i trbuh i raširiti se po krevetu koliko god mogu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •