Stranica 452 od 581 PrviPrvi ... 352402442450451452453454462502552 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 22,551 do 22,600 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #22551
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sanjo, nadam se da ce sve biti ok i da ce pijelon prestati rasti. Drzi se.

  2. #22552
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    QBee, shvacam da ti je postalo emocionalno prezahtijevno i da ovo nije trenutak u kojem zelis biti u konfliltnoj situaciji i da se zelis posvetiti svojoj bebici. Falit ces nam tu jer si bila dobra dusa ove teme. Nadam se da ces brzo drzati u narucju svoju malu curicu (i da ces nam javiti vesele vijesti - ako budes od volje naravno).

    Ja ne mislim da si u ijednom trenutku ugrozavala svoju bebicu i znam da bi spremno potrazila pomoc kad bi ti pomoc zatrebala. I kao sto sam vec prije rekla, mislim da si super mama svojim starijim curicama, i svaka cast na tome koliko si im energije dale u ovim za tebe ipak iscrpljujucim danima. Drzi se i sretno!

  3. #22553
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Javit cu vam svakako! Jadranka drzi mi pomisao da je M imao 6mm u 23tt., a sa 31+3 6,6mm . stagnirao je. Do 39+4 je bio na 10mm.
    Pa me drzi da ce tako i sa njom! Da mozda bude stagnirao jedno vrijeme!

  4. #22554
    Zelena vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    142

    Početno

    QueenBee fališ mi

  5. #22555
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Jutro cure! Sanjo, drzim fige da bude tako i da izdrzite sto dulje!

  6. #22556
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    A ja sam bas za nista, i zivcana, i umorna, i ne da mi se vise. I ovaj stariji mali mi je bolestan s temperaturom i kasljem/inhaliranjem... a ja jos cijeli dan sama s njim... uf,bas mi se nekako sve skupilo.

    Imam dojam da kad mi neko kroz tjedan dana spomene indukciju, da cu isti cas rec, da, hvala! Moze odma!

  7. #22557
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam bas za nista, i zivcana, i umorna, i ne da mi se vise. I ovaj stariji mali mi je bolestan s temperaturom i kasljem/inhaliranjem... a ja jos cijeli dan sama s njim... uf,bas mi se nekako sve skupilo.

    Imam dojam da kad mi neko kroz tjedan dana spomene indukciju, da cu isti cas rec, da, hvala! Moze odma!
    Potpisujem samo sto je meni jos pre rano zaindukciju.
    Ziva se raspadam, ogromna sam, ponoci nespavam nego pisam i pokusavam se nariktat.
    Svako okretanje i dizanje za pisanje je poprilicno bolno i zahtjevno. Mala mi je prehladjena i ja sad skupa s njom. Ne moguni nos posteno ispuhatjelmiodmah krene krv iz njega. Mala je cijeli dan doma sto je zahtjevnije od cijelog dana na poslu i osjecam se krivojer nemam ni snage ni zivaca za nju
    I meni se danas bas skupilo ibas sam se prepoznala u tvom postu.
    Drzisevaljda ce proc

  8. #22558
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Zenske brzo ozdravite! Tocno znam kako vam je. Zato lupocet, inhalacije... Ja sam sa L radala grozno bolesna, tempe. Suosjecam sa vama u porpunosti

  9. #22559

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Jadro, ima li kod tebe ikakvih naznaka skorog poroda? Kod mene jos nista.

  10. #22560
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj bmaric prvotno napisa Vidi poruku
    Jadro, ima li kod tebe ikakvih naznaka skorog poroda? Kod mene jos nista.

    Nista konkretno... nesto me dole bokucka... al nista previse i poporilicno sporadicno.

    Kia, bas tako nekako!

    Sanjo, evo taman me pocelo grlo vatat :/ al malome skoro vec proslo pa se nadam da nece ni meni dugo trajat.

  11. #22561
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Što se tiče upozorenja admina, kužim da vrludamo po temi, ali isto tako barem ne pričamo o temama koje su već otvorene (poput ogtt-a i sl.). To se itekako ranije događalo na ovoj temi do razine iritantnosti, ali nitko nije reagirao. Nije baš sve o čemu pričamo panika, ali nije niti da vam je lako. Vjerujem da dosta vas nema s kim ovako razgovarati, s razumijevanjem, suosjećanjem i bez osuđivanja.
    Adminu ne treba ova tema da bi imao posla, nek samo pogleda koliko se tema duplicira, čak i triplicira. Unatoč upozorenjima, te teme i dalje stoje i nisu spojene ili zatvorene.
    Isto tako, na jednoj dotičnoj temi, ak se ne slažemo sa samozvanim divama, adminica uredno briše naše postove.

    I dogodi se zabuna, npr. mi svi skuzimo "pusenje" kao nešto drugo, a ne davanje pusa kao što je mislila QB.
    Osobno, ak me nešto muči, dođem ovdje. Ak se zapričate o nekim stvarima koje me ne zanimaju ili vas ne mogu pratiti od sililne postova, maknem se. Ionak sam u stisci s vremenom u zadnje vrijeme. Al ste tu ak vas trebam.

  12. #22562

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,nova sam ali valjda nisam profulala temu. Trudna sam 8mi tjedan,imam djevojčicu od 4 godine,prvu trudnoću test je bio negativan ali sam osjetila da smo trudna i tako je i bilo,poslije toga sam imala spontani pobačaj u 6mjesecu trudnoće, ali sada ovu trudnoću isto sam imala osjećaj da sam trudna i otišla kod dr, i potvrdila to. Nikada me osjećaj nije zezao hehe,ali sada zadnja dva dana uopste nemam taj osjećaj ne jede mi se ništa,danima sam jela kao luda sve mi se jelo,zadnja dva dana ništa,nisam ni gladna nikako,stomak kao onaj prije trudnoće nikakav osjećaj,kao da nešto nije isto kao prije dva dana kao da nema više trudnoće nemogu opisati vam to,jedino što sam napisala u dnu trbuha maternice nešto izbaceno pretpostavljam plod dirala sam i nema više pomakelo se vjerovatno. Da li se nekoj od vas desavalo to,da izgubi taj osjećaj valjda znate o čemu pričam kao da sam ona žena ista prije trudnoće koja sam bila čudno mi je mnogo. Bojim se da nije nešto bilo,da neće doći do spontanog??? Je li imao neko to iskustvo?? Pozzz

  13. #22563
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem da dosta vas nema s kim ovako razgovarati, s razumijevanjem, suosjećanjem i bez osuđivanja.
    X na ovo. Tema bas ima jedan pozitivni duh podrske i prihvacanja i otklanjanja strahova. I zaista mi je jako drugacije kad svoje strahove mogu podijeliti a trudnicom nego s prijateljicama, cak i ako su nedavno bile trudne.

    Sta ima u vas cure? U mene sve po starom. Ni trudova ni iceg... termin za tri, cetiri dana, od utorka pregledi u ta. Bas bi voljela rodit prije nego pocnu.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 30.09.2016. at 07:50

  14. #22564
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Jadranka ajmee i tebi se priblizio termin! Bravooo!
    Moram priznat da ponekad mi je bolje podijeliti strah sa nikad trudnom frendicom, nego ona koja je rodila, a kamoli nedavno rodila!

  15. #22565
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sanja, bas to! Vecina prijateljica koje su rodile aamo odmahnu rukom i kazu, ma bit ce to ok! Sto vjerojatno i je tako i sigurno cu i ja tako govorit brzo... al trudnicu moze zivcirat

  16. #22566
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Cure, je li imala koja od vas pozitivne proteine u mokraci ?
    Evo ja sam danas 33+3, prije par dana na kontroli kada sam dala u casi urin i sestra gurnula one stapice u urin, stapic pokazao poz na proteine .
    Dr mi nije rekao nista zabrinjavajuce oko toga, samo mi je dao terapiju i to je to (dobila sam antibiotik).
    Primjetila sam da mi je pogledao u noge tj zglobove da li sam natecena, tih problema nemam niti imam visoki tlak, moj tlak je ili uredan ili nizi (vecinom nizi) .
    Citala sam svasta nesto oko toga na internetu pa sam sada malo u strahu , sljedeca kontrola mi je kroz 10ak dana .

  17. #22567
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Ja imala prije nekih mjesec dana - isto to vidila na pregledu - al me poslala doktorica da ponovim analizu u labu i tamo se pokazalo da ih ipak nemam. Leukociti su mi isto bili ok - pa zakljucila da je to bilo zbog neke greske u mjerenju... isto me pitala za oticanje i rekla mi da pratim tlak... zbog moguce preeklampsije - tako da sam par dana svako malo mjerila tlak - srecom bio tlak ok stalno.

  18. #22568
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj *sunshine* prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, je li imala koja od vas pozitivne proteine u mokraci ?
    Evo ja sam danas 33+3, prije par dana na kontroli kada sam dala u casi urin i sestra gurnula one stapice u urin, stapic pokazao poz na proteine .
    Dr mi nije rekao nista zabrinjavajuce oko toga, samo mi je dao terapiju i to je to (dobila sam antibiotik).
    Primjetila sam da mi je pogledao u noge tj zglobove da li sam natecena, tih problema nemam niti imam visoki tlak, moj tlak je ili uredan ili nizi (vecinom nizi) .
    Citala sam svasta nesto oko toga na internetu pa sam sada malo u strahu , sljedeca kontrola mi je kroz 10ak dana .


    Odi u Dom zdravlja i ponovi urin da se smiris.Tko zna tko je prije tebe piskio u tu casu,tko zna gdje je stajala i s cime je u kontakt dosla.Isto vrijedi i za trakicu.Proteini su u svemu i puno je lazno poz rezultata.
    U pravom laboratoriju izvode taj test pouzdanijim metodom!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #22569
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Milenche , razmisljala sam o tome da odem u DZ da dam urin, kakvu uputnicu da trazim - za urinokulturu ili ?
    Ja sam sada na antibiotiku, Xorimax 500mg 2x1 , da li da cekam da popijem do kraja ili da bez obzira na to sto ga pijem odem i dam urin ?

  20. #22570
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    S tim da sam i na vaginaletama , Geonistin, zbog upale .

  21. #22571
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj *sunshine* prvotno napisa Vidi poruku
    S tim da sam i na vaginaletama , Geonistin, zbog upale .


    Bijela uputnica od dr opce prakse ili soc.ginekologa.Uz nju dobijes epruvetu.Prvi jutarnji,srednji mlaz.Ne urinokulturu samo cjelokupni urin.
    Lako moguce da su ti od vaginaleta poz proteini,tko zna sto je sve unutra,pa ako je malo toga dospjelo u urin...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #22572
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ola, cure!

    Čitam vas redovito, pišem neredovito

    Bili danas na pregledu, bebo super, odgovara mjerama za 26.tt.

    *sunshine*, meni danas na trakici pozitivni proteini i leukociti, gin me poslala na urinokulturu čisto da provjerimo iako kaže da ne mora biti nikakva beštija. Isto tako, idući tjedan idem na ogtt i krvnu sliku. Malo me frka ogtt-a jer sam do sad dobila 15kg, ali, vidjet ćemo.

    Edit: i zaboravih napisati da mi je papa test uredan, nakon poroda slijedi daljnja borba s cinovima ako se ne povuku.
    Posljednje uređivanje od Tanita14 : 30.09.2016. at 16:17

  23. #22573
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Tanita, super!

    Ja se bas osjecam uzasno, tuzno, zabrinuto, debelo, nikako, milion me nekih briga mori, vezanih uz sve i svasta...

    Zapravo se osjecam kao da imam najzesci moguci pms, ono kad menstruacija kasni pa od dan prije... i jedino sto se onda potajno nadam je da to znaci da i porod dolazi... a vjerojatno i ne znaci (mislim da sutra dolazi).
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 30.09.2016. at 18:26

  24. #22574

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Tanita, super!

    Ja se bas osjecam uzasno, tuzno, zabrinuto, debelo, nikako, milion me nekih briga mori, vezanih uz sve i svasta...

    Zapravo se osjecam kao da imam najzesci moguci pms, ono kad menstruacija kasni pa od dan prije... i jedino sto se onda potajno nadam je da to znaci da i porod dolazi... a vjerojatno i ne znaci (mislim da sutra dolazi).
    Jadro, ja sam isto od jucer nikakva, sve mi je tesko, ne mogu ni sjediti, ni hodati, ni lezati, pa me nervoza puca. Sinoc sam u pola sata 100 put promjenila polozaj i na kraju otisla u 20:45h u krevet. Nemam volje za nikog i za nista.
    Meni isto govore da je to to, a ja imam osjecaj da cu porod cekati jos 15ak dana.

  25. #22575
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kad se preforsirate, kako to osj3cate? Boli li vas trbuh i koji dio?
    Joj, danas sam i tuzna i jadna i bijesna. Sad mi je 5 mjeseci i dosadilo mi je govoriti mm da sam trudna i da ne moze ocek8vati da se ponasam kao prije. Jos imam i virozu i na antibioticima sam. Nije ni pitao kaj je rekla dr. Taj covjek je toliko u svom svijetu. A svekrva, kad mi je bilo negdje 3 mj., pricamo mi dok drzim malu od 11 kg, padne joj plisanac, sagnem se i dignem ga. A ona gleda.

  26. #22576
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    E Sadie, ponekad bas znam kako ti je. Drzi se!

  27. #22577
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mene brine kak ce ta beba kad budem u rodilistu. Imat ce 1g i 9mj. Mm je sve komplicirano. Mama ce nam prat ves, a on ce ju valjda nahraniti. Mala i on se vole i vesele jedno drugom, al on je tipicno musko u tim stvarima.
    A kad rodim, mama (koja zivi daleko i nema javni prijevoz do nas, inace bi cesce dosla uskocit mi) ce mi doc usisat i malo pocistit. A njegova stara nek gleda.
    Sad selimo sobe i ja cu ostat u djecjoj sobi pa makar na podu spavala. A on nek si ima svoj brlog. Kad se sjetim kak ce "nasa" s9ba bit natrpana stvarima i kak ce on postepeno skupljat nered, uopce ne zelim uc u nju.

  28. #22578
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    E, da. I osjecam se kao da nitko ne voli ovo drugo djete. Kao da ona ne mira docekati termin zdrava, bez komplikacija

  29. #22579
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,288

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Neces vjerovati,oni odbijaju krv,ali organe ne.Sto meni nema logike jer i krv je organ,ali ne bih u to ulazila...
    Možeš li pojasniti? Prvi put čujem takvo što.

  30. #22580
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sadie, snac ce se oni nekako dok budes u rodilistu. I me brini, svi ce volit drugo dijete kao sto vole i prvo! Mozda to se to sad cini jer zbog starije curice ne stignu puno mislit na mladju, al doc ce to na svoje kad se rodi.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 30.09.2016. at 21:37

  31. #22581
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Srecom drugo nije musko jer bi se njegovi starci raspametili i mala bi osjecala da je manje vazna.

  32. #22582
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Neka curica u mojoj obitelji sami muskici. Od sedmoro praunuka moje bake, sest su decki

  33. #22583
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš li pojasniti? Prvi put čujem takvo što.
    Nemoj nam odvlacit temu u krivom smjeru - administratori se vec ljute sto se ne drzimo naslova
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 30.09.2016. at 21:47

  34. #22584
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš li pojasniti? Prvi put čujem takvo što.


    Imaju teoriju da organe kirurzi prije nego sto im transplantiraju isperu fizioloskom otopinom i to ispere svu krv iz organa.Tako su oni meni objasnili


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #22585
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj nam odvlacit temu u krivom smjeru - administratori se vec ljute sto se ne drzimo naslova


    Jadro,nek pobrisu ako im smeta,za to su zaduzene!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #22586
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se preforsirate, kako to osj3cate? Boli li vas trbuh i koji dio?
    Joj, danas sam i tuzna i jadna i bijesna. Sad mi je 5 mjeseci i dosadilo mi je govoriti mm da sam trudna i da ne moze ocek8vati da se ponasam kao prije. Jos imam i virozu i na antibioticima sam. Nije ni pitao kaj je rekla dr. Taj covjek je toliko u svom svijetu. A svekrva, kad mi je bilo negdje 3 mj., pricamo mi dok drzim malu od 11 kg, padne joj plisanac, sagnem se i dignem ga. A ona gleda.


    Ja osjecam u ledima, donji dio leda me boli kasnije dosta dugo.. a sto se tice muskih nemoj se ni truditi i moj ti je takav ja sam odustala. On isto misli da ja mogu jednako kao da i nisam trudna.. jedno vrijeme sam se prepirala sa njim zbog toga pa odustala. Sva sreca pa ja jos uvijek mogu potegnuti i osjecam se odlicno za sada


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #22587
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mene zna boliti donji dio trbuha i mislim da je to od napora. Pojačaju mi se pms bolovi, ali nisam sigurna je li to od toga.
    Nadoći će mm (privremeno, dok sve opet ne zaboravi), a u međuvremenu ću ga pitati treba li istovariti neki kamion.
    Imam upalu grla i kak sam još uvijek iživcirana, otečeno mi je. Noćas sam bila u panici da će mi se zatvoriti u snu i da ću se ugušiti. Bila sam na rubu napada panike, al umorna pa sam ipak malo sklopila oko. I sad me glava rastura, al ne ko inače već baš "stečeno, ne iz čistog mira.
    Odvalila sam jedan veliki posao i danas zapičinjem nešto drugo pa ću se posvetiti tome. I narafski, najviše našem maleckom djetešcu.

  38. #22588
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Jadro,nek pobrisu ako im smeta,za to su zaduzene!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oprosti, ali ti se šališ?
    Naravno da nam smeta kad se krše pravila foruma sa kojima su se svi složili!
    ali bristi neću, jer nema vremena pratiti temu i secirati postove teme koja svaki dan dobije par stranica . Postoje i drugačiji načini moderiranja.
    Zato vas još jednom molim da se držite pravila foruma jer ste se slozili sa njima.

  39. #22589
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,401

    Početno

    brzinskim pregledom je na ovoj temi na zadnjih 2-3 strane napisano 10 stvari koje memaju veze sa temom.
    Mozda imaju veze (jer ih pisu trudnice, pa eto poveznice!), ali koristeci pretraznik sigurno postoji slicna tema na forumu pa se preporuca pitati i raspravljati na njoj.
    Zašto ? Ne zbog toga sto mi nekog ne volimo nego iz jednostavnog razloga da se novi forumasi ili korisnici foruma mogu snaci ako nesto traze.
    a ne da moraju procitati 100 stranica neke teme da mi naši informaciju o predaji urina u domu zdravlja ili o muzu koji ne dozivljava trudnocu intenzivno kao zena koja je trudna.

  40. #22590
    Milenche avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    662

    Početno

    Drage moje Rode,zbogom.S obzirom da ovo vise nema smisla sa zdravom pamecu,odlazim s foruma,oslobodit cu memoriju mobitela za nesto sto ima smisla.
    Ljubim vas sve,drage zenice,zelim da vam trudnoce proteknu sto mirnije.
    Sretno svima!!!!
    Everybody want's to roule the world...
    Hehe!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #22591
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    I ja sam se jutros probudila sva zastopana, virozna i sa glavoboljom + me muci 100 stvari vezanih uz posao od kojih slabo spavam. Tako bi se voljela opustit i umirit i samo bebici posvetit i njenom dolasku, al nikako... nadam se da on to ne osjeca, i da mu ne smeta. A mis mali.

  42. #22592
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj Milenche prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje Rode,zbogom.S obzirom da ovo vise nema smisla sa zdravom pamecu,odlazim s foruma,oslobodit cu memoriju mobitela za nesto sto ima smisla.
    Ljubim vas sve,drage zenice,zelim da vam trudnoce proteknu sto mirnije.
    Sretno svima!!!!
    Everybody want's to roule the world...
    Hehe!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ajajaj

    Ako je tako, sretno i tebi!!! Al ajd bar ostani da sibnes porukicu kad se rodi mala curica!

  43. #22593
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,288

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    brzinskim pregledom je na ovoj temi na zadnjih 2-3 strane napisano 10 stvari koje memaju veze sa temom.
    Mozda imaju veze (jer ih pisu trudnice, pa eto poveznice!), ali koristeci pretraznik sigurno postoji slicna tema na forumu pa se preporuca pitati i raspravljati na njoj.
    Zašto ? Ne zbog toga sto mi nekog ne volimo nego iz jednostavnog razloga da se novi forumasi ili korisnici foruma mogu snaci ako nesto traze.
    a ne da moraju procitati 100 stranica neke teme da mi naši informaciju o predaji urina u domu zdravlja ili o muzu koji ne dozivljava trudnocu intenzivno kao zena koja je trudna.
    Što bi netko želio tražiti na ovoj temi? Stranice su jedna nalik drugoj, kao kopije. Budemo pretraživali tuđe strahove i brige? Zato je važno da brige budu pregledne i dostupne u svako doba dana? Sačuvajmo crnjak!

    Sirius, seriously, očajno moderiraš. Nedostaje ti common sense.

  44. #22594
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    Zuta jesi rodila?

  45. #22595
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Slazem se sa zutom! Uostalom neka se nove clanice potrude kao i mi
    Neka, citaju, listaju, pitaju... Neka se pridruze!

    Tu sam nasla hrpu utjehe, i info oko uree. Bolje nego na otvorenoj temi.
    I srela divne ljude iako virtualne <3
    svima

  46. #22596
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja se odjavljujem do iduceg border line sloma zivaca il napada panike, krvarenja il cega vec doviljno ozbiljnog da je dostojno ove teme. Nije da nemam pametnijeg posla. U trenutku iskusenja, samo cu se podsjetiti da je ovo ipak Rodin forum i uskladiti ocekivanja s time.

    Pretpistavljam da, iduci put kad cu listati podteme na trudnoci, porodu i sl., necu naci istu podtemu u 3 primjerka.

  47. #22597
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se odjavljujem do iduceg border line sloma zivaca il napada panike, krvarenja il cega vec doviljno ozbiljnog da je dostojno ove teme. Nije da nemam pametnijeg posla. U trenutku iskusenja, samo cu se podsjetiti da je ovo ipak Rodin forum i uskladiti ocekivanja s time.

    Pretpistavljam da, iduci put kad cu listati podteme na trudnoci, porodu i sl., necu naci istu podtemu u 3 primjerka.
    Sretno! Nadam se da cemo se ipak nekako tipkati

  48. #22598

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Moj post je brisan od moderatorice... Dakle, citam ali ne pisem i ovo je jedan od rijetkih dinamicnih, zanimljivih topica. Ako zelite ugasiti topic, nasli ste idealnu moderatoricu!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #22599
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Zene moje, koliko vas jos ima na temi , ja krenula u rodiliste... puko vodenjak. Drzte fihmge da sve bude ok!

  50. #22600

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Zene moje, koliko vas jos ima na temi , ja krenula u rodiliste... puko vodenjak. Drzte fihmge da sve bude ok!
    Jadro, sretno!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •