Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Gdje kupiti jastučić za AS

  1. #1
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno Gdje kupiti jastučić za AS

    Imam autosjedalicu od 0 do13 ali bez jastučića za novorođenče pa me zanima gdje to ima za kupit i koliko košta, može li novorođenče u as bez tog jastučića?

  2. #2
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    ovisno od sjedalice. neke ga imaju neke nemaju. ako je tvoj model imao, ali je izgubljen, obrati se uvozniku ili proizvođaču.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Mene isto zanima kupnja tog jastučića. Nisam je dobila uz as (Chicco Synthesis). U jednom su mi dućanu pokazali nekakve univerzalne jastučiće (za sve vrste as), ali se nisam odlučila kupiti ih jer mi je ostalo u sjećanju (s ovih stranica) da se u as ne stavlja ništa što nije sam proizvođač predvidio. Zvala sam Chicco dućan gdje sam jučer kupila as (u kompletu s kolicima i košarom) i kažu da nemaju originalne jastučiće za naručiti, što me prilično zbunilo (u uputstvima, bolje reći kopijama uputstava na slikama su jastučići i zaštitne trakice (protiv žuljanja remena i kopče). Sad nisam sigurna što je pametnije - kupiti te univerzalne (nisu ni jeftini, oko 250,00 kn) ili koristiti stolicu bez ičega.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    imam ja jedan takav jastučić, korišten na maxi cosi,mažda da stavite dekicu unutra u rupu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Imali smo i mi za stariju djecu, sa MC jajem. Nekako sam pretpostavljala da će i ova imati (da je među onim paketićima dodatne "opreme", nizom navlaka i kupola...), pa gotovo da nisam ni vidjela jaje koje nema te dodatke. Dekica mi nikako nije opcija, mislim da definitivno narušava sigurnost. Informitat ću se malo kod proizvođača, možda se ovima u dućanu u Rijeci jednostavno nije dalo gnjaviti s naručivanjem.

  6. #6
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    ako si kupila novu sjedalicu koja bi trebala imati jastučiće a nema ih onda a ovi u dućanu se prave grbavi, obrati se prvo uvozniku a zatim i proizvođaču. zašto bi se ti gnjavila i dodatno plaćala nešto što je ionako trebalo biti na sjedalici i što si uostalom već platila kad si kupila komplet.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Provjerila sam i u drugim dućanima, uz ovo jaje ne idu jastučić i zaštitne trakice. Ako ih proizvođač nije predvidio, onda je bolje ništa ne dodavati? Ako postoji opcija dodatno naručiti, onda bih to i naručila (u originalnom obliku), jedino mi ne dolazi u obzir improvizacija uradi sam, a ono u što nisam sigurna je jesu li ti univerzalni jastučići prihvatljivi?

  8. #8
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ih proizvođač nije predvidio, onda je bolje ništa ne dodavati?
    Upravo tako. Ne znam kakvi su univerzalni jastučići, tko ih proizvodi i sa kakvom deklaracijom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •