Cure, da li se koja od vas nakon bezbroj neuspješnih stimulacija susrela sa pretjeranom dlakavošću? Naime, pojavile su mi se crne dlačice na bradi, nadusnica, bedra... Očajna sam, ne znam kome da se obratim? Da li idem prvo gineklogu, endokrinologu, dermatologu, kozmetičaru?

Čitala sam da se radi o povišenim vrijednostima muških hormona, ali ne znam kojih? Htjela bih otići u neki privatni labos i izvaditi ih, ali ne znam koje da tražim? Zar je moguće da su gonali, menopuri, klomifeni i ostali lijekovi napravili svoje? I ako znate bilo što, molim vas...

Sada, kada sam odlučila izaći iz ove MPO priče, kada sam odlučila živjeti punim plućima i konačno se opustiti, čini se da neće biti tako. Ne mogu zamisliti da ću nakon svega, opet morati koristiti kontracepciju ili ipak postoji neki drugi lijek?

Ako znate kojeg dobrog endokrinologa (može i privatnik), najljepše vas molim info.

I oprostite ako sam na krivom mjestu za postavljanje ovog pitanja, ali mislim da mi neka od vas ipak može najviše pomoći.
Puno hvala