ma ja sam bila tu i čitala temu jer i mene zanima vbac (iako još nisam trudna)....pa sam pročitala ovo od tebe Lutonjica i onda mi se upalila lampica...Svakako mi nije namjera plašenje, nikako, samo sam to spomenula i evo opet naglašavam - zato jer sam svjesna da ne mogu znati kako će netko čitati i odnositi se prema onom što pišem.
no kako je tema postavljena sa "iskustva i savjeti"....ja samo mogu posvedočit za savjete koji su tu izrečeni iz svog iskustva, znači =vjerujem sada da je dobro izbjegnut ili odgodit prokidanje vodenjaka...(to je kod mene povuklo vjerojatno posljedicu da sam stalno ležala, 12 h....)

Prema onom što sam ja sve pročitala tu na forumu (članci i priče o prirodnom porodu, te kombinirana iskustva) zaključila sam (za eventualno svoj vbac) da bi bilo najbolje da je porod ne-interventan i što je moguće manje neometan... na tragu tog razmišljanja dođe se i do zaključka da treba razmisliti i o mjestu poroda i ev osobe koja te prati i "brine" o stvarima o kojima ti trebaš ev brinuti prije ali ne i za vrijeme poroda koji odrađuješ tj. doživljavaš