Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: urolog

  1. #1
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno urolog

    Trebala bih preporuke za dobrog urologa. U jednoj od zagrebačkih bolnica ili domova zdravlja.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Meni je bila najbolja dr. Višnja Škerk u Fran Mihaljević, obično je do nje dosta teško doči, ali meni je bila odlična i uspjela mi istrijebiti ešerihiju.
    Ja sam kod nje išla kao uvod u trudnoću (radi ešerihije) i stvarno mi je napravila kompletne pretrage i urina i uretre (brrrrr) i sve moguće briseve, za MM isto tako.
    Da, inače sam krenula prvo u Vinogradsku, ali tamo kad sam urologu spomenula da planiram trudnoću, odmah me je "sprašio" u Fran Mihaljević kod baš te dr. Škerk. Dobro ajde u Vinogradskoj su mi barem napravili UZV bubrega (da nisam baš došla uzalud).

  3. #3
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    dr.Igor Tomašković iz vinogradske, meni fenomenalan.

  4. #4
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Puno hvala!

  5. #5
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Puno hvala!

  6. #6
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    prof. Škerk je infektolog, a ne urolog
    istina ona je bavi urogenitalnim infekcijama tako da bi možda i ona zadovoljila ANKARA-u, ako je problem u infekciji

    ne mogu se sjetiti imena, kad se sjetim napisat ću, ali je super urolog na Sv. Duhu, ima ambulantu svaki ponedjeljak popodne, mislim da on jedini ima tad ambulantu pa ne možeš pogriješiti
    za njega sam dobila preporuku od jedne med. sestre koja je radila na urologiji na SD, poslala sam jednu pacijenticu k njemu, došla je oduševljena (koliko čovijek može biti oduševljen cistoskopijom i bužiranjem) da na tako mirnog i strpljivog liječnika još nije naišla

  7. #7
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    MM ima problema sa bakterijama u ejakulatu. Uputili su ga na urologa pa sad tražimo najboljeg a pomogućnosti i najdostupnijeg jer bi htjeli u postupak MPO.

  8. #8
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    aleksandra70vanja, hvala na ispravku. Ovisi za što čovjek treba. A s bakterijama u ejakulatu se dr. Škerk valjda bavi. :/ Mi smo baš kod nje radili sve moguće pretrage ejakulata i urina prije i poslije.

  9. #9
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj ANKARA prvotno napisa
    MM ima problema sa bakterijama u ejakulatu. Uputili su ga na urologa pa sad tražimo najboljeg a pomogućnosti i najdostupnijeg jer bi htjeli u postupak MPO.
    Parazajder na Sv. Duhu je davno slovio kao dobar. Mislim da su na Duhu svi OK. Jedino definirajte treba li vam urolog (rješava kirurgiju, ako sam dobro shvatila) ili nefrolog (ja sam sad kod jedne zbog moje ešerihije). Moj vam je savjet jedino da ako nađe varikokelu to ne operiravate, jer je uspjeh operacije minmalan, a vani (Maribor, Brisel) se te opreacije više ne preporučaju u svrhe popravljanja spermiograma - čim postoji ICSI, tehnika kojom se loš spermiogram (osim ako nije azospremija) jednostavno zaobilazi. Taj vam savjet ide pogotovo ako ste relativno "stariji" (ti preko 35) i treba hvatat dobro ovarijsko vrijeme i ne gubit vrijeme na varikokelu. Ako ste mlađi i imate vremena za čekanje, onda nije loše to napraviti.

  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Dostupnih imaš i privatno - Urocentar (u smislu brzo na red, sam pregled nije nešto preskupo).

  11. #11
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Ina hvala ti ali taj doktor više ne radi. I ja sam čula za njega ali on je u mirovini. Mislim da MM nema varikokelu. Dijagnosticirana mu je asthenozoospermia a ove bakterije su nešto novo. On ima 40 godina a ja 31.

  12. #12
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj ANKARA prvotno napisa
    Ina hvala ti ali taj doktor više ne radi. I ja sam čula za njega ali on je u mirovini. Mislim da MM nema varikokelu. Dijagnosticirana mu je asthenozoospermia a ove bakterije su nešto novo. On ima 40 godina a ja 31.
    Ajde, super, ti si mlada, to vam je najbitnije. Ja sam kontaktirala s dr-ovima na Sv. Duhu kad sam imala upalu bubrežnih čašica nakon carskog, svi su mi se činili OK, ali to je bilo po hitnome, i svakoga sam vidjela jedan put, tako da to nije neki sad dubinski odnos bio.

  13. #13
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Saznala sam da na Rebru radi dr.Kaštelan i da je jako dobar. To nam je blizu kuće pa će se MM vjerojatno naručiti kod njega. Vidjet ćemo. Negdje će morati otići ali se užasava pretraga na koje će ga eventualno poslati. Brisevi i ostalo.

  14. #14
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    A šta se može, nije ni naš ženski dio lijep u tom smislu - punktiranje jajnika na živo i sl. Svi to preživješe - moj isto bio - ali da boli - boli, i vjerojatno će mu bit neugodno mokrit dan-dva nakon briseva. Sretno .

  15. #15
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Upravo tako. S obzirom na to što ću ja sve morati pretrpjeti kad krenemo u MPO postupke, ovo njegovo je prava sitnica. Hvala ti.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Imam dogovoreno kod dr. Čičin-Šain sad u četvratk. Imam kroničnu echerihiju coli, ili kak se već piše Jel ima netko saznanja o njemu? Čula sam da je ok.

  17. #17
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Podižem! Molim preporuku za urologa u Zg, moze i u bolnici i/ili privatno. Hvala!

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I mene bi zanimala preporuka za urologa

  19. #19
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Ja sam svojedobno bila kod prim. Gorana Štimca iz Vinogradske.

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Dr Mažuran- Sveti Duh


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #21
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svojedobno bila kod prim. Gorana Štimca iz Vinogradske.
    Dr. Štimac je izvrstan!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Sv. Duh dr. Ovčariček, dr. Bokarica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •