Stranica 13 od 155 PrviPrvi ... 311121314152363113 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 7735

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #601
    ljiljan79 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    19

    Početno

    Sela,hvala ti na informaciji tako ću napraviti napisat ću molbu idući tjedan.Sretno svima i puno sreće faith79.

  2. #602
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj venddy prvotno napisa Vidi poruku
    cure molim pomoć, nisam baš najbolje shvatila sve pretrage koje je Mirna poslala. Napravila sam danas EKG i spirometriju te pregled interniste. Da li je to dovoljno ili bi trebala baš imati rendgen pluća?
    e ovo i mene zanima. ja već imam uputnice za rendgen srca i pluća.

    venddy , da li ti je internista obavio pregled srca i tu spirometriju?

    meni je sestra na šalteru za narudžbe rekla da će mi internista napraviti pregled srca .ja sam očekivala da ću to obaviti kod kardiologa.zbunjena sam totalno.

  3. #603
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ljiljan-samo podsjetnik: u molbi takodjer obavezno navedi klasu i urudzbeni broj svog rijesenja na koje se referiras.
    Meni rekose da se molba za produzenje izvrsenja moze napisati par dana prije nego izidje rijesenje,ali iz svog iskustva(a i godisnji odmori
    dolaze)dobro je napisati ranije.Sretno!
    Cure,sretno sa pregledima!
    OKNP any news?
    Milivoji kako gospodjica a kako roditelji?

  4. #604
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    [,Venddy cini mi se da ti radis dosta opsezne pretrage uoci svog postupka,valjda ih je Mirna trazila(ja nisam radila spirometriju)..
    Ako je trazila internisticki pregled sa EKG,to je krvna slika,urin,tlakic.fizicki pregled,EKG i misljenje.,[/QUOTE]

    Sela hvala ti na razjašnjenu, pretpostavljala sam da su to ove osnovne pretrage ali nisam bila sigurna, a bilo bi mi bed doći na konzultacije pa da ispadne da nisam napravila sve što trebam. Ja sam prije dva dana bila na godišnjem sistematskom pregledu kojeg obavljam svake godine preko firme tako da mi tamo naprave i EKG, krv, urin, tlak, internistički, spirometriju, ginekološki, pregled grudi. Kako mi se na da čekat po bolnici za sve preglede ovo mi se super vremenski poklopilo, samo sam još dodatno htjela provjerit s vama da li je to to.

  5. #605
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Da,Venddy to bi bilo to,Mirna napise ako dr trazi nesto specijalno mimo osnovnog pregleda.Ja sam prvi puta nosila ovo gore sto sam ti napisala,pa briseve,krvnu grupu,spolne bolesti,dok je mm nosio spolne bolesti,spermiogram i krvnu grupu.Ali naravno da nismo svi isti i vjerujem da se mogu traziti i dodatne pretrage kod nekih cura ovisno o dijagnozi,postupku koji se trazi
    i slicno.Super ti se poklopio sistematski,nalaz vrijedi 6 mjeseci.
    Posljednje uređivanje od Sela : 05.06.2011. at 14:47

  6. #606
    faith79 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    93

    Početno

    stigla u najljepši grad, zasad je sve super....šaljem vam puno praških pusa
    i normalno popit ću koju kriglu i za vas....

  7. #607
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Faith sretno i nauzivaj se pive (umjereno) i za nas!!!Javljaj sto ima ...

  8. #608
    skandy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Da,Venddy to bi bilo to,Mirna napise ako dr trazi nesto specijalno mimo osnovnog pregleda.Ja sam prvi puta nosila ovo gore sto sam ti napisala,pa briseve,krvnu grupu,spolne bolesti,dok je mm nosio spolne bolesti,spermiogram i krvnu grupu.Ali naravno da nismo svi isti i vjerujem da se mogu traziti i dodatne pretrage kod nekih cura ovisno o dijagnozi,postupku koji se trazi
    i slicno.Super ti se poklopio sistematski,nalaz vrijedi 6 mjeseci.
    što više čitam i informiram se to sam sve zbunjenija.

    mene ne samo da nisu tražili spolne bolesti nego mi je Mirna naglasila da ih po njihovom zakonu žena ne mora imati.

  9. #609
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hello Skandy!Ja sam isla lani u 10 mj u postupak,mozda se sto promijenilo.Uglavnom,imala sa izvadjene markere za HIV,hepatitis,sifilis i jos neke.
    Imao je i mm frisko izradjene,ali zbog ceskog zakona, u ordinaciji dr L su mu jos malo krvce izvadili bas zbog njih.
    A ne znam vise..ja naglasim Mirni da mi napravi popis svega sto trebam u detalj i po njemu se ravnam.A od viska glava ne boli..

  10. #610

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    ej curke, pozdrav svima. faith uzivaj u pragu i vrati nam se trudna. Ja cu sutra napraviti testić, mada sam vec sada uvjerena da nista od ovoga. vec sam lagano otplakala i planiram novi FET u kolovozu. ako bude sve ok i rjesenje dode na vrijeme, a nisam jos ni predala novi zahtjev. sve u svemu nada umire posljednje

  11. #611
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Joj,OKNP !!!Rado bih te sokolila i bodrila!Znam kako ti je...Napravi taj testic,tko zna..mozda se iznenadis ugodno!!!

  12. #612
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    skandy, testove na spolno prenosive bolesti radi onaj s čijim spolnim stanicama rade (što sam lijepo objasnila)
    faith, uživajte u izletu, nama se toliko dopalo da ćemo opet na jesen (a nakon toga, nadam se više nikad).

  13. #613
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mare,nasa djeca ce morati imati ceska imena-meni bi se bebica da je bio sincic i opstao ,kako je dr R prognozirao iz nekih razloga(necu sad) ,zvao definitivno Jan.
    Blesav post,tak mi je doslo.

  14. #614
    simicv avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    143

    Početno

    bok!
    odobreno mi je liječenje doniranom jajnom stanicom.
    Nisam nova u IVF priči, ali bi mi koristile informacije iskusnih sa Pragom.
    Inače, da nije bilo foruma, olakšali bi me za 5 000 eura. Slučajno sam vas
    otvorila, i postupila pametnije.
    Hvala.
    Da ne opterećujem temu, molim da mi se javite pp

  15. #615
    venddy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    858

    Početno

    skandy ja sam napravila sve ovo što je gore pobrojano, samo nisam spolne bolesti (stari nalazi su nam stari oko 8 mjeseci) jer je Mirna napisala da će ih tamo ionako ponovit zbog njihovog zakona pa sam sebe poštjedela još jednog bockanja. Iovako se već osjećam ko narkomanka koliko sam puta u zadnjih 20 dana vadila krv. U Splitu imamo bolnicu na 2 lokacije ali onda i unutar tih lokacija ideš u različite laboratorije za sve pokupit. Ajme.
    Kako su nam cure već pojasnile da ne trebaju neki posebni pregledi, dovoljno ti je otići kod interniste s tim da napraviš i EKG.

  16. #616
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    da ne brkamo lončiće-spolne bolesti rade oboje ako se ide na vlastite stanice, kod donacije ne rade oboje...
    Sela, lijepo ime....ma preselila bih se gore s djecom čeških imena samo zbog medovnika ako zbog ničeg drugog, cure, probajte medovnik...nešto predivno

  17. #617
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    faith79, sretno i uživajte!!!!

    Sela

  18. #618
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    testove na spolno prenosive bolesti ne treba raditi kod nas jer ne vrijede nego se zbog češkog zakona moraju raditi na dan punkcije kako Mare reče od onih s čijim se stanicama barata...mi svaki dali po ampulicu krfce i to je to samo što se ne može izbjeći tih 100 eurića al nema veze...
    Sela mž je super ma zapravo ko da je na lakim drogama koliko ima energije i planova a sutra je 28 tjedan
    naravno radi cijelo vrijeme i oboje smo prilično haj...kupujemo baby opremu i radimo preinake po kući uglavnom sve je super
    u utorak idemo na 4D uzv pa ćemo definitivno znati jel gdin ili gđica
    ~~~~~~~~~~~~za sve drage čehinje i velike bete

  19. #619
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    milivoji (pozdravi cure)
    Kako su naše druge betočekalice? Ima li simptomčića?

  20. #620

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    simicv ne mozemo ti slati pp, iimas premalo postova, pa mi se javi na misspremanga@hotmail.com da razmjenimo podatke, a i planirana je neka kava u srijedu,koliko znam, pa ako si u zg slobodno nam se pridruzi. Moj test je super negativan, tako da jos idem sutra napraviti betu formalnosti radi. Planiram fet u kolovozu. >Dobro sam curke i bacam se na pijenje peruanske mace.

  21. #621

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    97

    Početno

    oknp ne mora nista da znaci test, drzim ti palceve za betu. ja cekam 14 , a ne znam zasto, malo sam cak i prehladjena a ni s od simptoma.

  22. #622

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    OKNP....iskreno mi je žao,drago mi je da si dobro i svakako uredi sutra betu nikad se ne zna stim testovima!
    Mravic....da bude pozitivno!

  23. #623
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    milivoji pozdrav!

    OKNP, žao mi je, al vidim da si već u novim planovima.
    šta je peruanska kava?

  24. #624

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj m arta prvotno napisa Vidi poruku
    milivoji pozdrav!

    OKNP, žao mi je, al vidim da si već u novim planovima.
    šta je peruanska kava?
    nisam napisala peruanska kava, nego maca, cita se maka. to ti je samljeveni korijen peruanske biljke koja raste na visinama od 4000 metara i smatra se da pomaze u regulaciji hormona u tijelu, bez da u sebi ima ima ikakve hormone, tipa soja. Google je nas najbolji prijatelj

  25. #625
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    simicv, ne opterećuješ nikoga, zato smo tu da dijelimo sve, a ako si iz Zg-čekamo te u srijedu na kavi!
    mravic, navijamo i dalje i čekamo!
    OKNP, sve znaš
    Posljednje uređivanje od mare41 : 06.06.2011. at 09:45

  26. #626
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Poz curke!
    OKNP zivot nam se u MPO svodi na cekanje,pa sto je onda mjesec dva do sljedeceg FETa??Pazi s tom Macom,nadam se da si se dobro informirala.
    Milivoji tako mi je lijepo cuti info od vas!!Zamisli vec 28 tjedan!!!!Jos trc mrc i vi roditelji!!!!Mogu misliti kako uzivate u kupovini djecje opreme
    i uredjivanju sobice za malu princezu(ili princa-velite da jos nije sto posto)...A zenici se divim na poletu i energiji,bravo!!!
    Simicv pisi nam malo o sebi!
    Faith javi sto ima!
    Bit ce ovo odlicna godina!

  27. #627
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Uoci odlazaka u Prag,uvijek smo sami sve organizirali,put,hotel,vrijeme provedeno gore.Medjutim jedno smo propustili-
    htjela bih preporuke za dobre restorane u Pragu,ne skupe,sa autohtonom hranom i dobrim osobljem.Znam gdje se moze jeftino jesti,
    ali htjeli bismo obici sljedeci puta par zaista solidnih restorancica sa vasom preporukom.Mi smo bili u nekoliko njih odoka izabranih,ali
    osim pive koja je bozanska (ljudi moji ima jedna smijesna stvar s tom pivom-inace sam tip koji ne pije puno tekucine i kad pijem,
    piskim svaka pola sata,medjutim nakon krigle od pola litre ja sam na silu isla u WC jer me bilo strah da me nece ulovit negdje na putu-nije islo
    nista,kap,dvije,da mi prostite.....i vrativsi se kazem muzu :Kud ces veci dokaz da pivo nije pice nego hrana!!)nismo nasli nesto vrijedno spomena.
    A onaj Pospisil koji sam spominjala po jeftinom gulashu,boze moj,tamo smo jeli najskuplju hranu u Pragu i ne bas domacu....I gulasha nije bilo.
    Mozda temica bas ne spada pod Potpomognuta u Ceskoj,ali jako je bitno znati i takve detalje jer su dio naseg boravka gore.
    Dakle curke,ako su vam se dopali kakvi restaci,pliz preporuku.

  28. #628
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Sela, mogu samo reći da smo ovaj put naučili da nešto od vepra je zapravo kuhana šunka, opet preporučam medenu pitu

  29. #629
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno klopa u pragu


    Što se tiče tipične češke kuhinje (koja nam je nakon par dana ipak počela opako teško padati na želudac) preporučam U fleku http://www.ufleku.cz/ (kaže muž kao stručni pivopija- najbolja piva koju je ikad pio) U Medvediku http://www.pragueexperience.com/places.asp?PlaceID=1008 i V Vojvodi http://www.pragueexperience.com/places.asp?PlaceID=962 (meni simpatčnija atmosfera i interijer).
    Mislim da su sva tri dosta popularna kod turista pa cijene baš i nisu da ne možete naći jeftinije, ali gulaš sa knedličkama kod fleka je fakat fini!
    Dobar tek!
    Posljednje uređivanje od patuljchica : 06.06.2011. at 12:39

  30. #630
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    OKNP, ja sam danas malo šik,šik, ja sam sebi umislila da si napisala kavu, što ćeš, ludo pa živi.

    Sela, mi smo išli na preporuku milivoja u dva restorana i ODLIČNI SU I NISU SKUPI, sve preporuke.
    " K Pravdi" u Žitnoj,
    a drugi je još bolji u Viteznoj ulici "OLIMPIJA" koji spada u lanac restorana Klkovna, mi ćemo opet u njemu papati, jako smo zadovoljni bili.

  31. #631
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    jel netko bio u hotelu Absolutum, jablonskeho 4., prag 7.?

  32. #632
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    http://upravdu.com/
    ovdje sam najbolje jeo u Pragu...preporučam juhu od luka u kruhu (oprez porcije su grande, znate da su i mene iznenadile, a ko me upoznao zna da to nije lako )
    http://www.kolkovna.cz/index.php?show=contact&place=12
    visoko drugo mjesto, čak bolji interijer, vrhunska klopa(gulaš) normalne cijene...preporučila nam jedna domaća Pražanka...
    Flek je standard samo što je pomalo turistički...koljenica definitivno bolja U Pravdu...

  33. #633
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    naravno Mare medena pita je odlična , samo se ne mogu sjetiti slastičarne u kojoj sam bio...negdje je u onim uličicama kod glavnog trga...
    još bi napomenuo da je pizza u Pragu blagi debakl, žali Bože novaca i jela pored ostale dobre klope...mi jeli na 5-6 mjesta, čak i iz narudžbe ali đaba niškoristi...

  34. #634
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    zaključak: tako se dobro jede i pije u Pragu, da možemo samo zbog toga ići
    inače, ako si neko želi skratiti put iz Praga do doma-mi smo ovaj put spavali u Lednicama (drugi dan)-prekrasan izlet, taj cijeli dio Moravske je turistički razvijen (i tamo smo dobro jeli....ujutro, kad su nas probudile ptičice (a po noći se svadile žabe i patke), već smo bili blizu Beča, a to nam je ko da smo već doma

  35. #635
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Evo da i ja napisem nesto vezano uz hranu..pošto mi je to bila jedina preokupacija....sta cete žena na hormonima jako se fino jede "U Parlamentu"na samoj stanici Starometska linija br 17 kad se izađe iz tramvja prva ulica desno.Preko puta Parkhotela "bagels burger"nije češka kuhinja ali odlično pivo i fantastičan doručak i burgeri
    Pusa svim betalicama........i puuuuno sreće

  36. #636
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hvala vam na preporukama,eto to sam htjela cuti.Vasa omiljena mjesta gastro uzitaka dok se ceka punkcija,transfer ili nesto trece.
    Neka cemo sigurno posjetiti.Vec sad mi fali Prag.To se zove pragostalgija.
    Ima jedna vijest koja je ucinila da se smjeskam cijelo popodne.
    I sad razvijam teorije.Naime,spermiogram mog dragog je -bezprijekoran.
    Cure,normoozospermia!!!Cant beleive it!Kako je moguce od katastrofalne OAT koja traje vec 2 godine i cak sa spemiogramom kad nije bilo nadjeno ni jedan pokretan spermij!!!!!!, da smo dosli do normoozospermije!!????Istina granicne,ali ono nikad,nikad,nismo bili ni blizu nje.
    I sad moja teorija je da je to zato sto smo u donacijskim vodama,sa puno manje pressinga,sporijim ritmom postupaka i manje stresa.
    Dok nisam krenula u donaciju,imali smo postupak svakih mjesec,dva dana i to nas je kostalo zivaca i losih nalaza.U mom zadnjem IVFu imala sam nezrelu js a moj dragi (tada) nije imao ni jedan pokretan spermic.To nas je slomilo.Kad smo odlucili u don.vode,spermiogram je krenuo poboljsavati se...vjerujem da nalazi variraju od perioda do perioda,ali ovo....Cure osjecam kao da sam vec 30% trudna!!!!

  37. #637
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    I jos mi "samo" fali odlicna js i da dr Hlinka ima zaista dobar dan...
    Patuljchice kako je u trudnoci?

  38. #638
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Sela,,samo tako...odusevilo me ovo 30%hi...hi...bravo za vas dvoje
    Kada se spremas ponovo u nas grad?Ja planiram 9mj

  39. #639
    patuljchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    292

    Početno

    Sela bravo za spermiogram! Stvarno čaroban napredak! Još malo, i vi ćete dobiti zabranu putovanja na 9 mjeseci! I onda nema više tulumarenja po Pragu!
    Što se tiče tipične češke kuhinje, ipak, moram napomenuti da veprovina, knedlički i zelje u kombinaciji sa utrogestanom nisu baš najsretnije rješenje za trbuščić koji se sprema za bebicu... (jedan dan nisam znala više što me boli i probada - na kraju se ispostavilo hmmm.... crijeva. Dakle, pred punkciju ipak predlažem juhice .

    Hvala na pitanju, ja sam se baš htjela pohvaliti... Bili smo danas na uzv (9+5) i vidjeli i čuli malo naše srčeko, glavicu, ručice i nožice i našeg junaka kako nam maše. I kad ga/ju je dr. "piknula" preko trbuha, bogme se promeškoljio i zamahao ručicama i nožicama. Osjećaj - neprocjenjivo! Nemoram vam pričati o suznim okama i muža i mene... Želim vam svima što prije ovu sreću!
    I samo hrabro dalje, jer ako je dr. Hlinka nama uspio "smučkati" bebolinca uz naše omjere, onda se čuda događaju, i uvjerena sam da ćete sve vi drage moje ubrzo postati majčice!

  40. #640
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Patuljchice bravo za vaseg savrsenog bebolinca!!!!Vec je tak vejiki!!!Ganuce je golemo ,znam,kad vidite tako zivahnu bebicu na UZV koja kao da kaze "juhuu
    bas mi je super ovdje,vidite me mama i tata,tu sam si bas sef (ica) po mjeri!!!!"Bravo mama i tata!!

  41. #641
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mario mozda se vidimo u Pragu tko zna...

  42. #642
    mario avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    50

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Mario mozda se vidimo u Pragu tko zna...
    Sela,bilo bi lijepo da se vidimo u Pragu... maratonke trče počasni krug
    Neka nam jesen donese sreću

  43. #643
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Drage ženice....imam nekoliko pitanja za vas...

    Dobila sam odgovor od Danice .... sve smo dogovorile preko maila....ne idemo na konzultacije...moj odlazak u Prag polako se približava(9 ili 10 mj) i baš sam nekako ushićena jer mislim da će to biti točka na i...

    Zanima me tko je bio u Pronatalu...koji ste hotel uzimali...ja ne bih tamo kod njih u sklopu klinike jer mi je malo skup....koliko je potrebno prije rezervirati hotel...svaka ideja mi je dobro došla....

    Veliko pozdrav svima

  44. #644
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Nadajmo se da nećemo raditi natjecanje ko je najbolji maratonac, i još velika nada da će ih biti sve manje....
    Iva, pregledaj sve na booking.com (bit će sigurno i tu prijedloga), al još čekamo ovaj tvoj postupak i ~~~~~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od mare41 : 07.06.2011. at 09:49

  45. #645
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Hvala mare (btw.mare će se zvati mali smotuljak ako naravno bude cura; baš kao tvoj nick name) .... da, da čekam ishod svog postupka; sutra je dan D
    Posljednje uređivanje od Iva Mia 2009 : 07.06.2011. at 09:52

  46. #646

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj Sela prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam na preporukama,eto to sam htjela cuti.Vasa omiljena mjesta gastro uzitaka dok se ceka punkcija,transfer ili nesto trece.
    Neka cemo sigurno posjetiti.Vec sad mi fali Prag.To se zove pragostalgija.
    Ima jedna vijest koja je ucinila da se smjeskam cijelo popodne.
    I sad razvijam teorije.Naime,spermiogram mog dragog je -bezprijekoran.
    Cure,normoozospermia!!!Cant beleive it!Kako je moguce od katastrofalne OAT koja traje vec 2 godine i cak sa spemiogramom kad nije bilo nadjeno ni jedan pokretan spermij!!!!!!, da smo dosli do normoozospermije!!????Istina granicne,ali ono nikad,nikad,nismo bili ni blizu nje.
    I sad moja teorija je da je to zato sto smo u donacijskim vodama,sa puno manje pressinga,sporijim ritmom postupaka i manje stresa.
    Dok nisam krenula u donaciju,imali smo postupak svakih mjesec,dva dana i to nas je kostalo zivaca i losih nalaza.U mom zadnjem IVFu imala sam nezrelu js a moj dragi (tada) nije imao ni jedan pokretan spermic.To nas je slomilo.Kad smo odlucili u don.vode,spermiogram je krenuo poboljsavati se...vjerujem da nalazi variraju od perioda do perioda,ali ovo....Cure osjecam kao da sam vec 30% trudna!!!!
    Ej! Pozdrav!
    Nije trošio baš nikakovu terapiju?

  47. #647
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    OKNP isprazni inbox

  48. #648
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Samo da vas pozdravim i poželim sreću svima koji su u akciji. Neko je rekao da se MPO svodi na čekanje, slažem se meni ovo čekanje najteže pada. Mi imamo 2.5-3 mjeseca čekanja do FET-a

    Sela bravo za spermiogram, kod vas je to stvarno bio veliki napredak
    Patuljčica čestitam na bebici, pravom malom junaku. Uživajte u "neprocjenjivom" osjećaju sreće

  49. #649
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    drage pražanke i pražani, virkam već neko vrijeme, pa onda da se i prijavim u vaše redove...još točno 10 dana do zakazanih konzultacija u našoj maloj klinici, uzbuđenje je na nivou
    vidim bit` će gužvovito krajem ljeta, ali tim i bolje...to samo znači da će većina nas (daj bože sve) nagodinu u ovo vrijeme ljubiti svoje dugo čekane srećice

  50. #650
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ivica dobrodosla medju nas!!!Otisla cim prije u trudnice!!
    Marijakr nista nismo koristili i uopce ne znam sto se desilo.Nalaz je krasan,ali vjerovatno ipak samo privremen.Medjutim dobro zvuci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •