Stranica 51 od 65 PrviPrvi ... 41495051525361 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #2501
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    suuuuuuuuuuuuuper! čestitam!


    Citiraj mishica_zg prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje SD trudilice, ja sam nakon dugo godina i neuspjelih postupaka i zbog činjenice da nikako nisam uspjela dobiti lijekove...otišla u Vinogradsku
    eto moram se pohvalitit da sam od prvog pokušaja dobila + i 18 dan imam ß1554

    još uvijek ne vjerujem i mislim da su mi zamjenili krv, al za 10 dana idem na uvz da se uvjerim jel to stvarno moje
    ~~~~~svima i želim i vama ovakvu zbunjenost

  2. #2502
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    ja ne ležim. krećem se.

    ma mene zanima u kojem trenutku pitaju koliko hoćeš da ti zamrznu, vrate i sl. jer, meni su dvije oplođene i dvije vraćene, nitko me nije pitao bi li jedan zamrznula.
    jer, s mužem sam se dogovarala, budu li sve 3 oplođene, 2 vraćaju, 1 zamrzavamo. a ako su 2, 1 vraćamo,1 zamrzavamo. neke su statistike da je nešto veći postotak trudnoće od zamrznutih (mada se u to ne možeš pouzdati). jel ima neka iskustva oko dogovora?
    ok, možda kad je puno više JS, ali mislim da se svejedno treba dogovoriti.


    Citiraj antesa prvotno napisa Vidi poruku
    MalaMa ćestitam nadam se da ćemo i mi ostale imat takvu sreću!!!! Ja vam curke moje od četvrtka kad je bio transfer ležim,pa malo hodam al većinom ležim!!!! Nemam nikakve baš sad simptome,ponekad malu napetost u doljnjem dijelu trbuha,i malo su mi bradavice osjetljive,al tome pripisujem terapiju!!!!
    A Ljubavi , Nano šta ima kod vas????

  3. #2503
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj mishica_zg prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje SD trudilice, ja sam nakon dugo godina i neuspjelih postupaka i zbog činjenice da nikako nisam uspjela dobiti lijekove...otišla u Vinogradsku
    eto moram se pohvalitit da sam od prvog pokušaja dobila + i 18 dan imam ß1554

    još uvijek ne vjerujem i mislim da su mi zamjenili krv, al za 10 dana idem na uvz da se uvjerim jel to stvarno moje
    ~~~~~svima i želim i vama ovakvu zbunjenost
    mishice bravo!!!

    meni je malo krivo što nisam išla ponovit betu, ali sad je gotovo. ovaj put sam bila strpljiva i nisam poklekla pa napravila na svoju ruku. sutra idem na ultrazvuk, a osjećam se kao da idem na presudu. nadam se da bu sve ok.

  4. #2504
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    naravno, sve strepimo od jednog do drugog ultazvuka. ja sam se tresla kao šiba prije svakog ultrazvuka.
    MalaMa, sretno sutra! to će biti 19dnt? jesi već ušla u 6 tjedan trudnoće?

  5. #2505
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Meni u petak punkcija, biti će jedno 5-6 komada
    i dalje po 3 gonala + 1 menopur + 1 cetrotide - zapravo samo danas i sutra, sutra navečer štoperica

    i da, menopur se može rastopiti sa vodicom od gonala, to mi je super one ampule od menopura nikako da svladamo
    a gonal isto i menopur je tabletica u koju ide ta vodica - pa in jekcija i pik-pik

    ja jutros molila sestru da mi to sve zmuti, jer dok bi ja došla doma prođe malo previše vremena - 3 komada (gonal, menopur, cetrotide) - bila sam nutra 10 min - sorry žene iza mene

    a onda sam još ostala u bolnici jer mi je gore tetak od nedelje, imao je aneurizmu neke trbušne žile i bori se za život,

  6. #2506
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    mishica,super,brzo bude i ultrazvuk
    malama,držimo fige za sutrašnji ultrazvuk
    linalena,da ti punkcija prođe što bezbolnije....žao mi je za tetka,al probaj se smirit,i misli na sebe

    ja danas dobila m,tak da sam u utorak gore..jedva čekam

  7. #2507
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    naravno, sve strepimo od jednog do drugog ultazvuka. ja sam se tresla kao šiba prije svakog ultrazvuka.
    MalaMa, sretno sutra! to će biti 19dnt? jesi već ušla u 6 tjedan trudnoće?
    hvala inesz!
    sutra ulazim u 6 tjedan. ma sve bu ok. mora biti.

    iberc za sretan start~~~~~
    linalena sretno i drži se! ~~~~~ da sve bude ok s tetkom.

  8. #2508

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Bok cure. Zovem vec dva tjedna za lijekove dr baumana i sestra uvjek vjesto izbjegava da mi ga neda na telefon a kad ju pitam dal ima lijekova kaze da pitam doktora. Neznan kako da ga pitam kad ga neda a nisam iz zagreba da dezuram pred bolnicom. Jel ima tko br moba od doktora?

  9. #2509
    Mare 85 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    207

    Početno

    Draga Marija,
    mi svi telefoniramo isključivo sa sestrama i vjeruj mi što se tiče lijekova su bolje informirane od doktora..jer one dijele lijekove za sve njih.
    Reci nam koji si br na listi pa ćemo ti okvirno reći kad da se nadaš.

    Citiraj marijakr prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Zovem vec dva tjedna za lijekove dr baumana i sestra uvjek vjesto izbjegava da mi ga neda na telefon a kad ju pitam dal ima lijekova kaze da pitam doktora. Neznan kako da ga pitam kad ga neda a nisam iz zagreba da dezuram pred bolnicom. Jel ima tko br moba od doktora?

  10. #2510

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    202 ali ja trebam lijekove sad i to svega par komada jer idem na inseninaciju sa donorom a hzzo mi to placa. Ne nislim se ja gurat preko reda,samo slijedim upute od hzzo a. Ja niti sam sestri rekla da idem u cesku ni koji sam broj samo sam pitala za doktora i dal ima uopce lijekova pa ne kuzim zasto svima hoce dat informaciju a mene otpilila vec triput.

  11. #2511

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Istoćna Slavonija
    Postovi
    48

    Početno

    Draga Marijakr ja koliko znam i mislim,ti nemoš dići lijekove na KBC Sv.Duh i ići u drugu kliniku,to tako ne ide 100% sam sigurna,u klinici u kojoj ćeš imati postupak tamo dogovaraš i za ljekove,
    raspitaj se još al mislim da nisi upravu , ja ti želim puno sreće !!!!

  12. #2512

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Imam pravo jer je dr bauman moj mpo doc al posto je moj suprug neplodan mi idemo na oplodnju van s donorom i to nam placa hzzo i imamo ista prava ko i parovi koji se lijece u hrvatskoj. 100 posto sam ja sigurna da je tako jer mi pise na rjesenju koji sam dobila od hzzo da lijekove za stimulaciju dignem na svetom duhu.

  13. #2513
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    cure,obzirom da se super osjećam ja danas imala jače čišćenje stana. prvi put nakon postupka. između ostalog prala sam pod. sad mi se na dnevnom pojavila lagani roskasti trag . jel moguće da je to od napora? niš me ne boli, al me taj trag brine. šta mislite?

  14. #2514

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Istoćna Slavonija
    Postovi
    48

    Početno

    E onda kad nazoveš reci sestri koji si br, i tko si,i reci joj nek te odmah spoji sa Dr.B on ti je tamo utorkom tad radi anbilantno,al zovi poslije 13h,i nemoj biti ni mila ni draga,nego gruba,ako opet neš kao nebudu mogle e onda im reci da ćeš doć osobno i doktoru koji je upoznat sa tvojim slućajem da ćeš mu reć za ponašanje njihovo!!! mislim stvarno nije uredu da te zavlaće!!! Stisni zube i hrabro naprijed !!!!

  15. #2515

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Ici cu u petak ujutro za vrijeme folikolumetrije pa cu ga valjda ulovit.
    Ja imam vec jednu curu iz prve mpo trudnoce i prva tri mj nisam nista radila sa naporom. Sve laganini a kasnije vec sama osjetis kad je dosta. Mislim da trebas malo pripazit sta radis i kojim tempom. Sretno!

  16. #2516
    Mare 85 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    207

    Početno

    Marija, ja sam ti bila broj 20 i neki i lijekove sam dobila u 6 mj, 7 i 8 mj nisu dijelili .. čitala sam po forumu da su oko broja 50 sad. Imaš pravo na lijekove sa Sd ali morat ćeš čekati svoj broj. Znam jednu curu koja je br 160 i neki i rekli su joj nek nazove u ožujku 2013 i pita dokle su došli..tako da situacija nije bajna. Opet bi ti savjetovala da se naručiš na konzultacije kod dr B, nazovrš i naručiš se ne moraš se sestrama pravdati zbog čega se naručuješ-kaži zovem da se naručim za konzultacije kod dr B radi dogovora za postupak i daju ti termin, tako si najsigurnija da ćeš ga vidjeti i da će imati vremena za tebe da mu sve objasniš. Ovako između folikumetrija i postupaka teško da će te saslušati kako treba.

  17. #2517

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Ja sam bila kod doktora prije cetiri tjedna i dogovor je da ce mi dat ako ih bude. Ja u postupak idem u slijedecem ciklusu jer i hzzo ima svoj rok u kojem placa tak da to da ja cekam broj 202 propast ce mi lova od hzzo a. Ma sve je to tolko komplicirano da poludis.

  18. #2518
    Evelyn73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    68

    Početno

    marijakr, mislim da dr.B. zaista nije bio gore prosli tjedan, barem nekoliko dana, a danas mi se cinio nekako "leteci" + poslije 10 je otisao na sastanak u ministarstvo. Pokusaj ti otici na dogovor kako si mislila, ako se i ne uspijes naruciti tako rano. Ja sam pred mjesec dana dosla nenarucena i bez uputnice na 5minutni dogovor i primio me bez problema. Vjerujem da ako sestrama objasnis o cemu se radi da ces i od njih moci dobiti konkretniji odgovor.

  19. #2519
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    cure kod mene sve ok. samo je završeno razdoblje čišćenja stana,ono više ne smijem ponovit
    na uzv se vidi samo gestacijska v. što je, kažu, normalno, nešto je manja nego tjedni trudnoće. nadam se da to ne znači niš posebno. danas sam punih 5 tj.trudna. za tj. dana opet uzv. onda ćemo vidjet pravo stanje.
    podrav svima!

  20. #2520
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    MalaMa, baš mi je drago da je sve u redu

  21. #2521
    Evelyn73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    68

    Početno

    Da li je netko postavio pitanje u vezi zamrzavanja zamataka?? Ja jesam, no mozda ne pravoj osobi, a odgovor takodjer nije bio konkretan. Sada citam na temi druge bonice o licenci za zamrzavanje koja je potrebna, a koju navodno nema ni jedna bolnica!! Znate li ista o tome??
    Posljednje uređivanje od Evelyn73 : 03.10.2012. at 16:06

  22. #2522
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Evelyn i ja pokušavam doznati je li zamrzavaju...
    što su ti rekli oko zamrzavanja?
    tnx

  23. #2523
    Evelyn73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    68

    Početno

    Inesz, receno je otpilike - pa vidjet cemo prvo koliko se j.s. oplodi. U nastavku nije receno ni da ni ne, a ja nisam inzistirala na odgovoru jer sam, naivno i ocito nedovoljno informirano, uzela zdravo za gotovo da se zametci zamrzavaju. Teziste pitanja i daljnjeg toka razgovora je bilo na broju zametaka koje bih vratila i u kojem trenutku to moram dogovoriti s dr.
    Ne bih htjela raditi paniku, mozda sam u krivu... Zato i pitam - da li je netko dobio konkretan odgovor ili su malci vec nekom zamrznuti ovaj mjesec?
    Posljednje uređivanje od Evelyn73 : 03.10.2012. at 16:46

  24. #2524
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    ja sam neki dan pitala u vezi zamrzavanja

    ne znam nikog kome su u zadnje vrijeme zamrznuti oplođene js

    kad smo bili na transferu prošli tj., bila je jedna cura kojoj su vraćali zamrznute, ali njoj su zamrznuti davno, prije nekoliko mjeseci (ne sjećam se točno, ali mislim da je u proljeće)

  25. #2525
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    njoj su js zamrznute bile ne embriji

  26. #2526
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    aha, sori, to nisam skužila

  27. #2527
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    report: 8 oocita, sve idu na oplodnju - transfer u srijedu 5.dan, zovem u utorak da vidimo napredak

    zamrzavanje ovisi o broju, 2 vraćaju a ostale embrije zamrzavaju ako su uredu

    uglavnom ekipa je danas bila super, smijali se, objašnjavali, tetošili, zezali - je da me bolilo i onda sam još i krvarila no sve mi je nekao super, sada će tako i dalje

  28. #2528
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    linalena . šaljem ~~~~~ za dobar tulum ovaj vikend

  29. #2529
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tulum u labu

  30. #2530
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    linalena~~~~~~

    imaš pp još od prije koji dan!!

  31. #2531
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    lilalena super!

  32. #2532
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    joj da zaboravih, ako hoćete spermiogram nakon postupka morate samo zatražiti

    mi smo opet OA s 2 milijuna komada

  33. #2533
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Lina, bravo za tebe, tvoja "jajčeka" i ekipu gore...
    sad mantramo za ludi tulum noćas

    a jel bi ja smjela tebe pitati kakvu si imala stimulaciju? Ja uskoro krećem pa si nekaj gruntam oko jačine stimulacije.
    puno hvala i sreetnoo!!!
    Može i na pp...

  34. #2534
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    cekalice moje ima kakvih simptoma?

  35. #2535

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Istoćna Slavonija
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj nana0501 prvotno napisa Vidi poruku
    cekalice moje ima kakvih simptoma?
    Ja nano nemam niš,i doktorica mi je sinoć rekla da je to normalno,ponekad samo pritisak kao da ću dobit i to je to,M mi kasni 8 dana al to pripisujem utrogestanu!!! kako ti ima li kod tebe šta??? jesi test radila??

  36. #2536
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    meni je danas trbuh jako napuhnut
    inače do sada ništa
    kad ste mislile raditi test?

    antesa, kad radiš betu? zar nisi već trebala?

    Citiraj nana0501 prvotno napisa Vidi poruku
    cekalice moje ima kakvih simptoma?

  37. #2537

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Istoćna Slavonija
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj ljubav mamina prvotno napisa Vidi poruku
    meni je danas trbuh jako napuhnut
    inače do sada ništa
    kad ste mislile raditi test?

    antesa, kad radiš betu? zar nisi već trebala?
    Pa betu bi trebala radit u ponedjeljak,al pošto je pon neradan idem u utorak,rekla sam mužiću da mi kupi test,ujutro ću ga napravit pa di puklo,nemože me niš iznenadit,na negativne sam navikla,a ako bude pozitivan past ću u nesvjest!!! Moj ti je trbuh ogroman pogotovo navečer,i napuhnut a šta ja znam valjda i to tako mora.
    Ljubavi mamina,nano daj mi recite koliki vam je endometri bio na dan transfera?? moj je 6mm to je jako malo i doktorica mi je to rekla,al da ne brinem jer nemora bit da neće uspjeti,bitno je samo da stavljam utrogestan. Kad vas dvije trebate vadit betu??? iz Slavonije

  38. #2538
    ljubav mamina avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    111

    Početno

    pa ja se pitam nije li rano za test. ali neg. rezultat ne mora značiti da je točan. jesu li ti testovi dovoljno osjetljivi za tako rane nalaze?

    nije mi ništa prokomentirala, samo piše za svaki 8 st.

  39. #2539

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Ljubav mamina, meni je test bio pozitivan od 8 dnt, blijeda crta al je postojala

  40. #2540
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    jutro
    meni je endo bio 11mm i rekla je dr da su svi uvjeti za trudnocu tu
    ja cu danas u dezurnoj ljekarni kupit test oi ujutro ga napraviti

  41. #2541
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Curke moje držim figice svima !! antesa , nana ... mislim na vas !!!! ... ja čekam da dobim pa da krenem gore .... sve si nešto gruntam .. probala bi sa klomifenima..nemam pojma kaj bi .... ja sam tek 156 za ljekove.. uff. nemam pojma :/

  42. #2542
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    kleopatra ako trebas ja ti ih saljem odmah sutra!
    ja jutros imam + na clearblue compactu

  43. #2543
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    čestitam Nana!!!

  44. #2544
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    nemoj jos cestitati dok beta ne potvrdi ja testovima bas i ne vjerujem a i na cb ovom sam vec imala jedan lazni + ali drugog nije bilo sad u dezurnoj ljekarni

  45. #2545
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Nana super,ma sigurno nije lažan test...

  46. #2546
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    iberc hvala ali kazem dok ne vidim crno na bijelo ne vjerujem

  47. #2547
    Mare 85 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    207

    Početno

    ajme nana
    bit cce i crno na bijelo! Same lijepe vijesti sa SD!
    SREETNA!

  48. #2548
    nana0501 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    1,013

    Početno

    istina mare bas nam je gore lijepo krenulo neka tako i nastavi

  49. #2549
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    ma nije problem u tome....al mene muči to što neznam kak ću reagirat na to ...a broji se pod postupak ..mislim tak mi je dr.T rekla :/ .....budem se još s njima gore posavjetovala :/ javi nam velku betu )) kiss

  50. #2550
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    cure svima puno puno sretnih željica
    ja danas zovem da vidim stanje naših bebica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •