Stranica 62 od 65 PrviPrvi ... 12526061626364 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,051 do 3,100 od 3227

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #3051
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Mima draga, a baš sam se nadala malom čudu!!!!! Žao mi je, skupi snage i hrabro dalje!!!!

  2. #3052
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    mima,kak ti veli kika,skupi snage za novi postupak...jel to bila biokemijska?
    kika super za tvoja dva borca...ti budu ostali svih devet mjeseci!
    cure moje,prošla sam vam ja već jedno deset punkcija,manje bolnih,malo više,sa devet stanica i bez stanica,svakavih,i svaki mi je put sve gore i uvijek me je sve jače boli,valjda su mi jajnici već dosta spikani,pa dosta boli..izdržala bum ja,bez brige
    više me je strah kad nema baš puno folikula,da ne budu prazni i da svo to kljukanje nije uzalud,mene u stimuliranom postupku više pogodi ak ne dojdem do transfera nego negativna beta.popila bum normabel i ketonal,pa kak bu,namjeravamo usput ići još u šoping jer si sređujemo tavanski pa nam još fali toga šoping uvijek izljeći bol poslije punkcije
    ma uživam ja još do ponedjeljka(sadim cvijeće,okapam gredice)sjedim vani,jorgovan miriši..viš kak sam i pjesnički nadarena,ma obožavam cvijeće,i mogla bi cijeli dan švrljat po njemu.

  3. #3053

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Nema ljepše terapije za sve u životu, nego prčkanje po zemlji... ja se još pazim do bete, a balkon izgleda prazan, neniknut na to u ovo doba godine...

  4. #3054

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Cure,slobodno tražite da vam daju analgeziju u venu za punkciju ili opću anesteziju,svaki puta sam tražila i dobila.Oni baš ne ponude ali ako se traži bez ikakvih problema sve daju.Sretno...

  5. #3055
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    ja sam tražila anesteziju pa opet niš,rekla dr da ih nije puno i da ne treba
    nego da vas pitam,dr mi dala i putni nalog za mm kad sam dizala uputnicu ta spermiogram,tko to može dolje potvrditi i dali uopće može?

  6. #3056
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,slobodno tražite da vam daju analgeziju u venu za punkciju ili opću anesteziju,svaki puta sam tražila i dobila.Oni baš ne ponude ali ako se traži bez ikakvih problema sve daju.Sretno...
    Ne mogu niti zamislit da se punkcija radi bez anestezije, ja moram reći u Splitu u Cita (a i u KBC Split isto) odmah daju lokalnu anesteziju čim se dođe na dogov. termin za punkciju, tu nema govora uopće da se punkcija radi bez toga. Evo ja zadnju punkciju, koja je bila 22.04. nisam niti osjetila, dr. završio, a ja mislila da nije niti počeo i još sam od anestezije cijeli dan doma prespavala i dobro se odmorila!!!

  7. #3057
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Iberc draga putni nalog za muža će on predat kad bude išao dati spermu u lab gore... Naravno da će ti ga potvrdit.... Isto tako od sestre traži da ti na tvoj nalog napiše da trebaš pratnju na dan punkcije... Reci da jako boli i da nisi u stanju sama voziti!!!! Puno sreće ti želim i puno jajčeka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #3058
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Iberc sretno ti bilo sutra na punkciji!!!!!! Samo hrabro !!!!!!!!!!!!

  9. #3059
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam tražila anesteziju pa opet niš,rekla dr da ih nije puno i da ne treba
    sramotno je, nehumano i neporfesionalno ovako nešto izjaviti pacijentici.

    e, pa draga doktorice-idi ti na stimulaciju, lezi na stol i dopusti da ti netko napravi aspiraciju "na živo"!

  10. #3060
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Hvala vam cure na ohrabrenju
    Inesz slažem se sa tobom,mislim da bi i za jednu stanicu trebale dobit aneateziju a ne da se tak patimo
    Javim kaj je bilo

  11. #3061

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sretnio Iberz: Zar ti nisu rekli da uzmeš ketonal, normabel, nešto?

  12. #3062
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    A jesam.popila sam ketonal.i normabel ali.slabo je to

  13. #3063
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Punkcija gotova....nije jako bolilo jer sam dosta nakljukala a i dr je bila nježna jer sam ih obavijestila kak me strah
    Inačw dobili tri stanic,sad još samo da se oplode

  14. #3064

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    da se sve oplode!!!

    Tko je danas gore? Samo dr. T?

  15. #3065

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Bravo, daj nek se sve oplode!

  16. #3066
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ti ideš mojim stopama Iberc draga, samo kaj se tebi možda budu sve tri oplodile!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~super!!!!!! Držim fige!!!!!

  17. #3067
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Joj cure hvala vam tak sam sretna i za ove tri
    Je danas je samo.dr t gore
    Kika i da se samo dvije oplode i da se obadvije prime nitko sretniji od mene.

  18. #3068
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Kika kad si ti ujutro zvala da pitaš za transfer,nije mi dr niš rekla u kolko sati a ja zaboravia pitat

  19. #3069

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Ja sam zvala oko 10

  20. #3070
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Zvala sam malo prije 10, rekli su mi da zovem poslije 10, ali nisam mogla izdržati.... Ovaj put me je baš bilo strah da se ne bude nijedna oplodila, a vidiš eto 2... Znam da si u brizi ali izdrži, sve će biti dobro!!!!

  21. #3071
    monika 55 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    dali netko mozda zna koji broj je na svetom duhu za injekcije?

  22. #3072
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Malo me brine kaj moram zvati odmah drugi dan,to je tak obično kad stanice i nisu baš najbolje..mislim si da su dobre da bi morala zvati za dva dana.

  23. #3073

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    Malo me brine kaj moram zvati odmah drugi dan,to je tak obično kad stanice i nisu baš najbolje..mislim si da su dobre da bi morala zvati za dva dana.
    Iberc ne brini ,gore se uvijek zove drugi dan. Sve će biti u redu,držim fige...

  24. #3074
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa Vidi poruku
    Malo me brine kaj moram zvati odmah drugi dan,to je tak obično kad stanice i nisu baš najbolje..mislim si da su dobre da bi morala zvati za dva dana.
    Kak znaš da nisu baš najbolje?????Nema veze ak i nisu, nemoraju ni biti savršene u posudici već savršene u tvojoj buši!!!!!! Imaj vjere!!!!!

  25. #3075

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Kad sam ja bila sve smo morale zvat sljedeći dan tak da nemaš brige zbog toga

  26. #3076
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Joj sad mi je puno lakše..brzo bude došlo sutra

  27. #3077
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    iberc sretno!!! da te i ja utješim. oba puta sam zvala drugi dan,a oba puta su stanice bile odlične. u prirodnom sam već 3dan nakon punkcije išla na transfer i bingo! kažem to zato jer postoji neka sumnja da se oplođena stanica ranije vraća ako nije baš dobra pa da ima bolje uvjete u maternici. no moja je bila odlična i ipak su je vratili 3dan. nemoj brinut i puuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~

  28. #3078

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Joj, jesmo mi stvarno sve pune strahova, hoće li bolit, koliko js, kakve kvalitete, oće se oploditi, smjestit, beta... sad kad promislim, stvarno sam bila ovih zadnjih dva tri tjedna pod velikim stresom.
    Iberc draga, samo se opusti, bit će sve dobro... nemojmo se unaprijed bojati, ionako nije do nas, pa zar ne dajemo sve od sebe, na ovo na što ne možemo utjecati prepustio onome tko umjesto nas upravlja... Pusa ti

  29. #3079
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Jesi zvala Iberc??????????? Jedva čekam da se javiš....

  30. #3080
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    sad sam zvala,oplodila se samo jedna,transfer u četvrtak..malo mi je žal kaj nisu dvije,ali i jedna je dosta

  31. #3081
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Iberc naravno da je dosta i jedna!!!!!! Ova bude baš zato super stanica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  32. #3082

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Jedna je sasvim dovoljna, sretno u četvrtak

  33. #3083

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    297

    Početno

    Držim

  34. #3084
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Iberc sretano u četvrtak !!!!! neka bude dobitna !!!!!

  35. #3085
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    cure hvala vam,puno
    tranfer obavljen vraćena jedna šestostanična i jedna četverostanična mrva,biologica veli da je ova šestostanična odlična
    inače i ovaj je put transfer prošal u suzama,dr veli da mi je cerviks nekak tvrd i nikak napravit transfer...punkcija mi je bila mila majka,rekla mi i dr da danas pijem utrogestane kad je to dolje sve još bolno
    uglavnom mm ima danas rođendan i za poklon je dobio curu i dečka...ovaj put samo pozitiva..beta za 12 dana,to je 21.5

  36. #3086

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Sretno ti draga Iberc! Sigurna sam da sve biti uspješno! Žao mi je što ti je transfer tako bolan, ali ajde - i to si izdržala pa nek bude za veselje!

  37. #3087
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    iber žao mi je što je transfer opet bio bolan. al sad kad je to iza vas mora sve bit odlično. ~~~~ da se mrvice dobro prime za mamicu.

  38. #3088

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Cure kakvu ste terapiju dobile nakon punkcije u stimuliranom?

  39. #3089
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja sam dobila samo utrogestane i andol 100, po vlastitoj želji tražila sam folicin od gin... I to je to... Sretno draga

  40. #3090
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    Dobro jutro cure moje, jedna za sve !!! evo ja sam dobila prvu M (10.5) nakon kiretaže koja je bila(25.3) .... svom ginu se moram javiti iduči tjedan radi papa testa i isto tako u Petrovu nakon M na kontrolu i uvid u PHD-nalaz! konačno je krenulo nešto ... u isčekivanju ove M osječala sam se kao polovična ... sad ipak startamo u akciju punom parom po našu bebitosicu !!! pa na koji god način upalilo !!!! svima vam želim velike bete i lijepa ,velika,zdrava srćeka!!

  41. #3091
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

  42. #3092
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    1 ivf 3 stanice-1 embrij
    2 ivf 4 stanice-1 embrij
    3 ivf 3 stanice-2 embrija
    Nikad nikakav smrzlić....

  43. #3093
    kleopatra avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    209

    Početno

    1 ivf 4 stanice= 2xosmostnični-beta negativna
    2 ivf 5 stanica=1blastica-beta pozitivna-missing ab u 9tt
    Smrzlići=0

  44. #3094
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    anketa ima svoju temu, ova velika slova u Kadauninom postu su link

  45. #3095
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku


    cure, ovo ljubičasto je link na novu temu.

    kliknite ljubičasto iz kadaunina posta i tamo odgovorite da bude sve na jednom mjestu i pregledno.

    hvala!

  46. #3096

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    cure, ovo ljubičasto je link na novu temu.

    kliknite ljubičasto iz kadaunina posta i tamo odgovorite da bude sve na jednom mjestu i pregledno.

    hvala!
    Pozzz, nije me bilo dugo na ovom forumu...ukratko ja i mm smo se odlučili da konačno nakon 5 godina dugog truda, muka i pretraga odemo na umjetnu? Muž mi je radio spermiogram na Sv.Duhu, kojem giniću ste išle na pregled, i kako to odprilike ide....muž je izvadio sve potrebne nalaze što mu je androlog dao da napravi....sad dali mi koja od vas može dati kakvu preporuku u vezi ginekologa na SV.Duhu? kako doći do potrebnih iglica, tabletica, koje trebaju za umjetnu?čitam mnogo o tome i jednostvno na internetu ima toliko toga i sva sam zbunjena...pa ako bi mi koja mogla pomoći....samo u kratkim crticama....HVALA do neba

  47. #3097
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    aj za početak izbriši iz svih moždanih sinapsi riječ umjetna i zamijeni je potpomognutom oplodnjom! kad zatrudniš nećeš roditi umjetno dijete?! ili misliš da hoćeš?

    sad nazovi odjel za reproduktivnu ne umjetnu medicinu, lijepo se naruči za pregled i oboružaj se strpljenjem. pročačkaj malo forum, malo se educiraj, vidjet ćeš da te čeka dug i strmoglav put koji može rezultirati trudnoćom odmah iz prve, a možda zapneš kao ja ovdje 4 godine prije prve pozitivne bete. a to ti ne želim sigurno!

    uglavnom, prvo pregled, pa dugo dugo čekanje... osim ako nećete privatno...

  48. #3098
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    ikaaa dobrodošla!
    istina je što ksena kaže. termin umjetna nikako nije prihvatljiv. a ja sam u jednoj bolničkoj brošuri vidjela taj naziv, užas!
    što se biranja dr. tiče ja nisam ništa birala. išla sam onom tko me prije mogao primiti na konzultacije. i bila sam zadovoljna. u postupcima ti nije sigurno da će ti biti samo tvoj dr. oni se često izmjenjuju tako da ti se može dogodit da ti punkciju i transfer ne radi dr. kod kojeg se vodiš.
    na prve konzultacije ponesite svu dokumentaciju. sretno!! i bez zavaravanja čeka se po prilično dugo na lijekove, ali možete vidjeti i druge opcije ovisno o dijagnozi.

  49. #3099

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj MalaMa prvotno napisa Vidi poruku
    ikaaa dobrodošla!
    istina je što ksena kaže. termin umjetna nikako nije prihvatljiv. a ja sam u jednoj bolničkoj brošuri vidjela taj naziv, užas!
    što se biranja dr. tiče ja nisam ništa birala. išla sam onom tko me prije mogao primiti na konzultacije. i bila sam zadovoljna. u postupcima ti nije sigurno da će ti biti samo tvoj dr. oni se često izmjenjuju tako da ti se može dogodit da ti punkciju i transfer ne radi dr. kod kojeg se vodiš.
    na prve konzultacije ponesite svu dokumentaciju. sretno!! i bez zavaravanja čeka se po prilično dugo na lijekove, ali možete vidjeti i druge opcije ovisno o dijagnozi.
    Hvala puno....znam da umjetna znači nekako pregrubo i sam te naziv nekako...... znamo da nas čeka dugi put za bebicu, ali nakon 5godina iščekivanja, i sa mojim visokim prolaktinom, muževom olibospremiozom..... nadam se uspjehu.... hvala puno.

  50. #3100
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Znate li do kojeg su broja došli?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •