Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kako da prebrodim ljubomoru???

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno Kako da prebrodim ljubomoru???

    da, muci me ljubomora. Da li postoji jos iko ko je ljubomoran na sadasnju djevojku BM. Ja priznajem da jesam, ali isto tako naglasavam da to nema veze sa tim da ja još volim BM. To nije istina, samo mi neka nelagoda kad pomislim da je ona slobodna mlada zena, svi mi kazu da je lijepa i uspjesna, pa mi proradi neka mucnina u stomaku. Mozda sam nezadovoljna sama sa sobom, a mozda i nisam. Mozda sam samo iskrena i ima nas jos puno puno... Da vas cujem

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    To je jednostavno (bar za reći): okreni se sebi i svom životu, a bm-a pusti da živi svoj.

    Da vam je sve štimalo i valjalo, ostali bi zajedno. Ovak, iskoristi pruženu priliku (gledaj dobru stranu situacije u kojoj si se zatekla) i živi za sebe. BUdi sebi lijepa i sebi uspješna, umjesto da gledaš druge oko sebe, bile to nove prijateljice tvog bm-a ili neke druge žene, to uopće nije važno. Bolje ćeš se osjećati i s vremenom će sve doći na svoje mjesto. Ne treba se osvrtati, od toga zaboli vrat. Gledaj naprijed.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    hahaha lijepo se to rekli da se ne treba osvrtati od toga zaboli vrat dopada mi se
    Sve ja to znam i za sve ste u pravu, ali ja sam samo covjek koji ima svojih mana i osjecanja koja bih htjela da podijelim. Ja zivim svoj zivot i okrenuta sam sebi u svakom pogledu, samo sam mislila da ce me zenska populacija razumjeti kad kazem da postoji u meni neka iglica koja me ubode svaki put kad o tome mislim. Ne zelim ni jednog trena da se vratim prijasnjem zivotu, naprotiv gajim neku vrstu gađenja prema tome, ali me nesto bocne kad pomislim da sam zamijenjena boljim modelom hahahahahah da...drage moje meni i to padne na pamet, a vama?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    moram priznati da meni to ne pada na pamet.. vrlo brzo nakon sto smo se rastali BM je dosao do nas sa svojom curom, nisam ju dobro vidjela jer je sjedila u autu, vidjela sam samo da je izblajhana i plava,. i.. to mi je bilo dosta
    hehe

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Samo pomislite kako bi bilo njoj da je na vašem mjestu i kako bi se osjećala i izgledala da je samohrana majka, i da nema vremena za spavanje, odmaranje, uređivanje itd.
    Ali to nije ni važno jer nema nešto najvrijednije: moje prekrasno dijete, nije ga nosila 9 mjeseci, rodila, dojila, ljubila, odgajala, hranila.... ma znaš što? nije mi ni do koljena.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    eh blago tebi samamama...meni cesto padne na pamet
    a sta bi znacilo to "VIDJELA SAM SAMO DA JE IZBLAJHANA I PLAVA"

  7. #7
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Elektra, daj vremenu vremena.

    Nekad je dovoljno i da ti shvatiš da si privlačna drugim muškarcima (ne nužno da si u novoj vezi), pa da se počneš osjećati bolje sama sa sobom i zaboraviš na razmišljanja o njegovoj novoj.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    Ripkord, imam ja sve vrijeme ovog svijeta i dajemn sebi vremena, ali to su stvari koje moram da prebolim, a ne da zaboravim. Barem sam ja tog misljenja. Istina je da ne smatram sebe bas mnogo privlacnom zenom, ali ne fali mi nista imam i viska, ako me razumijete ali da se vratimo temi - kako da zaboravim kad me stalno dijete podsjeca da ona postoji, a ona je uvijek vesela, draga, igra se sa djetetom, kupuje mu igracke i tih dva do tri sata je za moje dijete svijet iz snova. Sve to i ja radim, ali to ni upola moje dijete ne odusevljava kao prethodno navedeno. Imam ja dosta samopouzdanja i znam koliko vrijedim da ne bi pomislili da mi toga manjka -jednostavno to je nesto sto me nagriza polako, a svjesna sam da ne treba. Radim ja na sebi jako, obrazovana sam, uspjesna u poslu, sagradila sam topao dom za mene i moje dijete, imam podrsku porodice u svemu ali...uvijek ima ono prokleto ali...

  9. #9
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj malosunce prvotno napisa Vidi poruku
    Samo pomislite kako bi bilo njoj da je na vašem mjestu i kako bi se osjećala i izgledala da je samohrana majka, i da nema vremena za spavanje, odmaranje, uređivanje itd.
    Ali to nije ni važno jer nema nešto najvrijednije: moje prekrasno dijete, nije ga nosila 9 mjeseci, rodila, dojila, ljubila, odgajala, hranila.... ma znaš što? nije mi ni do koljena.
    X

  10. #10
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    elektra totalno te kuzim...to okretanje prema sebi pomaze, ali...vjecni ali...da bi se okrenula sebi morala bih imati KAD to napraviti, a uz ponasanje bm-a koji je cesto jednostavno rekao "ne mogu biti s klincima (u vrijeme koje je dogovoreno kao njegovo" i "imam svoj zivot" (na moj prijedlog da onda u neko drugo vrijeme bude s njima, jednostavno sam gotovo cijelo vrijeme samo MAMA. ni lijepa ni mlada ni privlacna niti u drustvu ikoga osim sebe same i drugih roditelja s djecom s koima se druzimo. financijski konteskt je katastrofa -struka je posebno nastradala u recesiji tak da ne mogu ni platiti da netko cuva da bi se maknula, a moljakati svaki tjedan da mi netko radi uslugu kako bi se ja maknula iz kuce i ucinila nesto za sebe je jos uvijek pretesko
    potpisujem i malo sunce, al samo u svoje dobre dane kad sam psihicki u stanju drzati glavu poprilicno iznad vode i gledati u ta svoja dva cuda na taj nacin...a ostale dane si cestitam ako smo se barem malo smijali, ako nisam puno vikala, ako je prosao dan bez kazne, a kad sam jos skuhala i cijeli rucak..nema mi kraja

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    Draga Saska, ponekad mi je jako tesko pronaci snage da uradim nesto za sebe, da odem prosetat, kod frizera itd, ali cini mi se da to nije posljedica fizičkog umora, vec ogromne praznine unutar mene. Moje dijete mene ispunjava i cini sretnom, ali jedan dio mene je prazan.
    Ja nisam sama, ja sam usamljena

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    75

    Početno

    i ja se osjećam jako usamljenom,a s druge strane kad malo bolje razmislim pa i jako dugo,za mene predugo sam bila usamljena i mm je samo radio dok sam se ja bavila sama s ogromnim problemima našeg sina.Trenutno,ali samo trenutno na to gledam s nekim olakšanjem jer i dalje prema kretenu,moram se na žalost tako izrazit osjećam nešto,Jako sam ljuta ogorčena,mrzim ga itd sve mi je zbrčkano u glavi.Način na koji je to izveo je fuj,nema opravdanja.Ukoliko se on bude pridržavao dogovorenih sastanaka i sve ostalo što bude išlo uz to mislim da ću si život jako dobro znati posložiti i bez njega.Trenutno boli jako boli,raspadam se iznutra,a mulicu od 20 godina nevidim kao neku konkurenciju na duge staze jer jednostavno nije mi ni do koljena a kamo li još da je dorasla svim problemima koje prouzrokuje naš sin.Mislim da boravak našeg sina kod njega će zakuhat odnose između njih u to sam sigurna.To je pak njihova stvar i to je zaslužio definitivno.Čovjek koji ne želi se sredit prvo s svojom ženom i zamjenjuje ju jaaaako mlađom i nije neki čovjek.Tako pričam kad sam ok zato pravac psihoterapeutu kako bi to sve prebrodila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •