Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 91

Tema: reklama s pošaranom kutnom

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno reklama s pošaranom kutnom

    šta kažete na reklamu VB L kad mala pošara kutnu?moja svaki put zine na tu reklamu i komentira kako je curica super ukrasila krevet, a mi svaki dan objašnjavamo kako su mama i tata ljuti što je ona to napravila, da se to ne smije..bla, bla..strava. Kakva je poruka te reklame?Uništite namještaj i zadužite se kod nas , kupite novi??ili ona reklama kad žena ostavi muža i kupi si novi stan???Jesu to neke nove marketinške fore koje ne kontam ili što???Poruka pak te reklame je ostavite muža i kupite si stan ha???ma krasno, to je stvarno humor koji ne kužim...

  2. #2
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Meni je super u toj reklami kako mama i tata spavaju, a dijete sređeno i obučeno paradira po kući.

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Zato se to zove reklama, a ne stvarni život.

  4. #4
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Zato se to zove reklama, a ne stvarni život.
    No shit.

    Ali reprezentira stvarni život i treba biti uvjerljiva, zar ne? Meni je to recimo odmah upalo u oči.

  5. #5
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    No shit.

    Ali reprezentira stvarni život i treba biti uvjerljiva, zar ne? Meni je to recimo odmah upalo u oči.
    Ne bi se slozila, reklame karikiraju, preuvelicavaju i naglasavaju onaj aspekt koji zele napraviti upecatljivim. Koja reklama bi bila zanimljiva da prikazuje stvarni život.

  6. #6
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Moj je još mali pa ne kuži fore iz reklama, ali meni su baš smiješne.
    A ona di žena kupi stan i ostavi muža se nadovezuje na prošlu gdje ga ulovi u sa drugom jer se prerano vratila iz banke tako da... je, baš fora.

  7. #7
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Koksy -očito smo pisale u isto vrijeme i isto mislimo.
    U prvi tren sam pomislila da duplo vidim.
    Posljednje uređivanje od Zrina : 24.05.2011. at 14:23

  8. #8
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bi se slozila, reklame karikiraju, preuvelicavaju i naglasavaju onaj aspekt koji zele napraviti upecatljivim. Koja reklama bi bila zanimljiva da prikazuje stvarni život.
    baš tako...i svaka ta reklama je postigla svoj uspjeh jer pogledajte koliko nas na forumu raspravlja baš o tim reklamama, uspjele su postići ono za što su i napravljenje, skrenule su pažnju na proizvod/uslugu

  9. #9
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    meni je još bolja reklama za old spice s onim likom koji sebe smatra najnajnaj i onda kaže da su naši muškarci bezveznjaci ali mogu mirisati kao on
    on je na konju
    wtf?

    neke reklame stvarno vrijeđaju inteligenciju gledatelja

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    meni je još bolja reklama za old spice s onim likom koji sebe smatra najnajnaj i onda kaže da su naši muškarci bezveznjaci ali mogu mirisati kao on
    on je na konju
    wtf?

    neke reklame stvarno vrijeđaju inteligenciju gledatelja
    ma daaaaj
    meni je to trenutno najbolja reklama na teveu, svaki put se rastepem po podu od smijeha kad vidim tipa na konju
    i ostale old spice su mi dobre, ali ova mi je fantastična, užasno mi se sviđa ta njihova bizarnost i izokrenutost. i baš su mi ironične i inteligentne, imam skroz suprotan dojam od tebe

  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ma daaaaj
    meni je to trenutno najbolja reklama na teveu, svaki put se rastepem po podu od smijeha kad vidim tipa na konju
    i ostale old spice su mi dobre, ali ova mi je fantastična, užasno mi se sviđa ta njihova bizarnost i izokrenutost. i baš su mi ironične i inteligentne, imam skroz suprotan dojam od tebe
    Hm...ja isto volim bizarnost al old spice reklama kad onaj tip trkelja da je muskarac pa ipak nije nego je zena pa je ipak muskarac...?!? Nema mi nista inteligentno tamo...
    Posljednje uređivanje od koksy : 24.05.2011. at 14:42

  12. #12
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    meni je još bolja reklama za old spice s onim likom koji sebe smatra najnajnaj i onda kaže da su naši muškarci bezveznjaci ali mogu mirisati kao on
    on je na konju
    Meni je baš super ona prošla, kad ženska kaže raspadnutom tipu "mirišeš kao da izgledaš fantastično"

  13. #13
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je baš super ona prošla, kad ženska kaže raspadnutom tipu "mirišeš kao da izgledaš fantastično"

    Meni je još bolja reakcija moje bake koja se snebiva i žmiri od užasa kad vidi tu reklamu. XD

  14. #14
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    btw, meni je kutna garnitura kako ju je dijete sredilo baš lijepa

  15. #15
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    MM je sa njima prvi puta vidio reklamu, dođu oni spremi sa flomasterima gledaju me i žele šarati.
    Ja sam sva zbunjena gladela, pa kaj vam je sad došlo?
    Nešto su spominjali, pa vidjeli smo smo...tek dok sam i ja vidjela reklamu shvatila sam što su mi u stvari objašnjavali.

    A djeca u reklami nisu niti kritizirana niti opomenuta već suprotno.
    I to ih je valjda potaknulo da su uzeli flomastere u ruke i na posao

    Utjecaj reklama je strahovito velik, ili kad je neki crtić pa onda reklame,
    Ele mi viče, mama hoću ići u Spar-Interspar trgovine tamo ima kockica....
    Itd...

    Najbolje za sve je ukinuti TV, ja bi mogla, ali MM bi poludio

  16. #16
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja u strahu za svoju garnituru otkad mi je dijete "snimilo" tu reklamu!

  17. #17
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    šta kažete na reklamu VB L kad mala pošara kutnu?moja svaki put zine na tu reklamu i komentira kako je curica super ukrasila krevet, a mi svaki dan objašnjavamo kako su mama i tata ljuti što je ona to napravila, da se to ne smije..bla, bla..strava. Kakva je poruka te reklame?Uništite namještaj i zadužite se kod nas , kupite novi??ili ona reklama kad žena ostavi muža i kupi si novi stan???Jesu to neke nove marketinške fore koje ne kontam ili što???Poruka pak te reklame je ostavite muža i kupite si stan ha???ma krasno, to je stvarno humor koji ne kužim...
    Moj jos ne kuzi tu reklamu pa se nisam to ni zapitala... Al slazem se da ima reklama koje daju ne bas pametne ideje klincima. A ona di zena kupi stan i ostavi muza...pa zar nije to nastavak od one gdje ona dolazi doma iz banke gdje si je sredivala kredit a on za to vrijeme ljubuje s plavusicom?

  18. #18
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Da, nevjerovatno da smo skoro identicno napisale!
    Posljednje uređivanje od koksy : 24.05.2011. at 14:24

  19. #19
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Meni je ta reklama s "uređenom" kutnom baš simpa Osvježenje u masi glupih reklama.
    Ali nisam pomišljala da bi tako nešto moglo potaknuti djecu na nešto slično u RL. U tom slućaju ima i gorih stvari na TVu koje djeca viđaju.

    Mi smo zato imali sličnu situaciju u rl, ali ne potaknutu nečim sa strane već našom greškom
    Moj suprug se sjetio da bismo se mogli mjeriti (visinu) na zidu iza kuhinjskih vrata, pa je uzeo bojice i zelenom crticom označio našeg sina, crvenom mene i plavom sebe (malene crtice). Bilo nam je to fora. A sinčića smo namjeravali nastaviti označavati kako bi rastao...
    Sljedeći dan moj tada trogodišnjak dođe po mene u sobu dok sam slagala veš i kaže sav sretan: "odi mama nekaj glet!" Odvede me u kuhinju i pokaže mi svoje remek djelo. Tamnoplavom pastelom je nacrtao ooogroman crtež po cijelom zidu! Skoro sam pala u nesvjest.
    Tu večer smo svi troje zajedno čistili zid

  20. #20
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    moje su još u stomaku, ali kad sam vidila reklamu pomislila sam - fala ti bože što sam uložila u relativno jeftinu kutnu od eko kože. peri deri, a kad one navrše 5., može kut u smeće. i isplatio se.

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    jel ovo ta s konjem?

    i ima li ko link na tu s kutnom garniturom?

  22. #22
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    jel ovo ta s konjem?

    i ima li ko link na tu s kutnom garniturom?
    joooj na engleskom je još 10x bolja, nisu dobro skinuli tipa na hrvatskom

  23. #23
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    joooj na engleskom je još 10x bolja, nisu dobro skinuli tipa na hrvatskom
    što tip kaže na engleskom umjesto "ja sam na konju?"

  24. #24
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je to ta ja nisam ništa vidjela niti čula osim što sam odmjeravala tipa. A to - pogledaj svog čo'jeka, pa mene...je li to pametno, hmmmm?

  25. #25
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa Vidi poruku
    A to - pogledaj svog čo'jeka, pa mene...je li to pametno, hmmmm?
    Ono najvažnije se ionako ne vidi (ako ćemo samo o fizičkom)

  26. #26
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    je, i ta je genijalna
    ali ovaj kraj s konjem mi je the best

  27. #27
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

  28. #28
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    činjenica da vi tu diskutirate o toj reklami je samo i jedino znak da je upečatljiva i dobra, a sad .... koliko reklame trebaju bit životne o tom potom... djed mraz u coca colinim reklamama vam ne smeta?

  29. #29
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    činjenica da vi tu diskutirate o toj reklami je samo i jedino znak da je upečatljiva i dobra, a sad .... koliko reklame trebaju bit životne o tom potom... djed mraz u coca colinim reklamama vam ne smeta?
    Pa cocacola je i stvorila tog lika. A taj je pak tema za sebe.
    Mene ljuti kako djetetu objasniti da su on i sv Nikola zapravo jedno te isto?! Kad im u vrtić dolaze i jedan i drugi

    No, ovo je sad već off...

  30. #30
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    činjenica da vi tu diskutirate o toj reklami je samo i jedino znak da je upečatljiva i dobra, a sad .... koliko reklame trebaju bit životne o tom potom... djed mraz u coca colinim reklamama vam ne smeta?
    slažem se da je reklama upečatljiva, ali po mom ne i dobra, jer ja recimo dok sam sad tražila link kako bi stavili tu za one koji ne znaju o čem pišemo nisam znala za što je to uopće reklama..dakle onaj odjek na mene nije ostavila koji je trebala-cilj što reklamiraju (kreditiranje, vrstu, kamatu, rok..)Ono što je ostavila ostavila je poruka mom djetetu da se namještaj i auto mogu " ukrasiti" i da to super izgleda...Temu sam otvorila ponukana tom reklamom, nitko ne kaže da djeca ne reagiraju na djeda mraza u reklamama i da im to ne potiče maštu, da ne kupe kojekakve fore iz drugih reklama, emisija i crtića i da i u tim navedenim nema onoga što mi/nam smeta.

  31. #31
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    mrzim takve debilne reklame,,, pogotovo za prašak za veš ili suđe.... ona gdje mali baca pizzu u zrak pa mu padne na hlače i nikom niš.... (u rangu sa reklamom iz davnih dana kad mala pošara/zamaže novu haljinu a razgovor ide u stilu: mama-tvoja nova haljina! uništena je.... mala- ali ti ćeš je oprati mamice... mama- ah,srce.... :smajlićkojilupaglavomuzid: )
    i/ili ta s kutnom.... i onda ti objasni malom djetetu da to nije lijepo....
    dam se kladit da nema djeteta koje nakon te reklame s kutnom, nije došlo na ideju da ukrasi i svoju kutnu/fotelju/krevet....

    ma, nisu samo reklame u pitanju, već XX stvari na tv-u koje izgleda nitko ne kontrolira.... mene, recimo užasava i peppa pig gdje ona ako nešto ne dobije iste sekunde - hiti se na pod i histerizira...
    ili njen brat ne jede povrće jer mu je to "bljak" .... i naravno da je i moj mali (nakon samo jednog gledanja) pokupio tu foru da na hranu govori bljak.....
    e neš više....

  32. #32
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    svaki put kad filip provede par dana kod svojih bake i dede postane opsjednut s reklamama (i tv programom općenito). sad kad smo napokon počeli paliti tv da se siroče ne osjeća uskraćeno stanje je puno bolje- osim što ga muči reklama za uklanjanje crnih prišteva i za čepiće samo za žene (tako si je on protumačio tampone-a ja ga još nisam razuvjerila).

  33. #33
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    čitam i nemam pojma o kojoj reklami s konjem govorite i onda pogledam na link-kad jako dobro znam tog tipa ali moj mozak uopče nije zabilježil ni konja ni old spice
    da čovjek ne povjeruje-sve kaj sam zapamtila je tip-strašno!
    a ova sa kaučem-moj klinac samo skomentirao da je curica zločesta jer se ne smije šarati po kauču ni po zidu! ajd bar misli svojom glavom

  34. #34
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Meni je super reklama. I nikad mi nebi palo napamet da bi mi djeca to protumačila kao nešto što bi se moglo napraviti kući. Oni su vrlo dobro upućeni u to što je dozvoljeno a što ne, nikakva reklama ne može utjecati na to. Općenito, tv dijelimo od realnog života i jako dobro znaju da ljudi ne mogu letjeti iako superman, spiderman i slični mogu, da nije ok opiz.dit nekoga čekićem po glavi iako tom to stalno radi jeriju, da ne možemo skakati po krovovima kuća iako neki barba to radi radi mlijeka (ili kakoveć ide ona reklama).... Uopće mi je besmisleno pisati o takvim stvarima, pa valjda mi odgajamo tu djecu, nije da ih stvorimo pa pustimo da sama dolaze do zaključaka, sama istražuju i sama uče.

  35. #35
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    meni je reklama s kaučom užasno simpa + što uživam gledati lijepo uređene prostore, a njihov mi je stan sav ugodan
    i ja kao Trina, uopće ne mislim da bi dijete moglo pokupiti ideju, jer od najranijeg razlučujemo reklame od stvarnog života.

    doduše sad je već velika, ali i kad je mala bila mama joj je toliko isprala mozak da reklame ne prikazuju stvarno stanje
    pa je i sama često komentirala kako na tv- u često lažu.

    ovak "kunj" je skroz kjut

  36. #36
    pinguica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    808

    Početno

    ona sa kaučom mi je simpa
    ona sa konjem mi je fora
    ali ona sa mužem i ženom mi je odvratna

  37. #37
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj pinguica prvotno napisa Vidi poruku
    ona sa kaučom mi je simpa
    ona sa konjem mi je fora
    ali ona sa mužem i ženom mi je odvratna
    x
    i čim netko kaže "digla sam kredit, to mi je rješilo probleme" dobijem mlade ))

  38. #38
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je super reklama. I nikad mi nebi palo napamet da bi mi djeca to protumačila kao nešto što bi se moglo napraviti kući.
    Naše je dijete ukrasilo auto s kamenčićem. Nacrtala je tatu kako pruža ruke prema suncu na našem lijepom crnom golfu. Davno prije reklame...
    MM je komentirao ovu reklamu i rekao, e, baš ovakvu sam ja facu imao kad mi je Nera napravila crtež. Isto mu je rekla da ima iznenađenje za njega da ga razveseli kad ide na posao .

  39. #39
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    mi ne gledamo TV u večernjim terminima kad je dijete budno
    zapravo, ja ga upalim dok peglam, dakle jednom u tjedan dana...
    tada za vrijeme serija skužim što se događa pa se uglavnom naživciram
    ne volim rekalme koje kao prikazuju stvarni život, a daleko su od toga
    uh, mogla bih još puno pisati o tome, ali tko zna kuda bi me odvelo

  40. #40
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Meni su one crtarije po kauču preslatke. A obzirom da nam je kauč već u nikakvom stanju ne bi mi ni smetalo (glavna filozofija u životu mi je "A oprat će se"). Ali MD ne bi bio nimalo sretan. Sreća da mi dijete još ne razumije reklame.

  41. #41
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    joj meni su te reklame super mrak...meni, ali mislim da su skroz krive za djecu, i da loše utječu i da su fakat glupe do besvjesti!
    ali meni su za krepat ... a ćupi poludi od sreće na onu od odl spice...ja sam muškarac, mirišem kao muškarac, ma ne... ja sam žena...ne muškarac...ta joj je glavna...
    i često ju čujem da se igra pa pita ko je muškarac...

    a super je bilo to kad se ženila djevojka iz susjedstva...i sad mi ko prave babe na ogradu i gledamo...i pita ona mene ko se ženi , ja kažem jedna cura i onda pitanje...a di si je ona našla svog muškarca?
    Posljednje uređivanje od ninik : 25.05.2011. at 09:05

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    meni je dobra svaka reklama koja ne spominje tvrdokorne mrlje i milione bakterija.

  43. #43
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Moji klinci su prokomentirali "Pa jel ta curica normalna, kako će to njena mama oprati?" Moji jako dobro znaju pravila u kući, jer im se stalno o tome govori i ovu reklamu nisu doživjeli kao ideju za svinjariju. Jer se svinjarije kod nas rade vani.

    A što se tiče reklama općenito, kako bi vam "upala" u oko da nije drugačija, upečatljiva? To i je cilj reklame, da vi zapamtite i fiksirate se za neki proizvod(uslugu) i odaberete BAŠ njega u moru sličnih.

  44. #44
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    MM i ja odvaljujemo na ovu zadnju za oldspice, genijalna.... A ova s kreditom mi je totalno jadna, da je imalo duhovito ajde, ali ovak, za ljude koji čitaju moju tajnu i savjete žuži jelinek
    Posljednje uređivanje od pikula : 25.05.2011. at 10:00

  45. #45
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    a ja cila ponosna na sebe jer nisam vidila nijednu od tih reklama
    prije bi mi rijetko koja promakla
    zivile serije na disku i snimalica!

  46. #46
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    a ja cila ponosna na sebe jer nisam vidila nijednu od tih reklama
    prije bi mi rijetko koja promakla
    zivile serije na disku i snimalica!
    Ja sam ih isto prvi put vidjela tu na you tube...

  47. #47
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ima stvarno malih reklama- junkija. moja nećakinja npr.
    kad je tek počela pričati, idem ja vani i stavim parfem. ona dođe do mene i kaže mmmm milisno uje (tada je bila in glade mirisno ulje koje prostor ispuni mirisom)
    pa je tvrdila mami da joj ne valja stolica i da treba probati aktiviju 12 dana, da se isplati, vraćaju novac
    a najgore je bilo kad je tvrdila sa 4 godine da ima celulit i da joj treba garnier roll on..

  48. #48
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ima stvarno malih reklama- junkija. moja nećakinja npr.
    kad je tek počela pričati, idem ja vani i stavim parfem. ona dođe do mene i kaže mmmm milisno uje (tada je bila in glade mirisno ulje koje prostor ispuni mirisom)
    pa je tvrdila mami da joj ne valja stolica i da treba probati aktiviju 12 dana, da se isplati, vraćaju novac
    a najgore je bilo kad je tvrdila sa 4 godine da ima celulit i da joj treba garnier roll on..
    Meni se ipak čini da je ona bila previše izložena reklamama.
    Ok, mi smo možda ekstremniji, ne palimo preko dana TV, jer MM i ja ne gledamo ništa po danu.
    Mali ako želi, dobije crtić. Mada po lijepom vremenu je uglavnom vani.
    Sad će 4 godine i nije zapamtio ni jednu reklamu.
    Njega bi se reklama dojmila, jedino da pokazuje neku igračku koju nema.

  49. #49
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Meni je baš slatka reklama sa kutnom garniturom.

  50. #50
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Meni je reklama s ukrasenom kutnom i autom simpaticna.
    Starija kuzi vec reklamne poruke i nista je nije zbunilo, maldji ne dozivljava TV uopce.

    SVE reklame za Old Spice su (meni osobno) kretenske i totalno glupe. I ova "na konju" i ona "ja sam muskarac", ... bljak.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •