MM je postavio teoriju kako je opet došlo vrijeme luđaka, kao poslije rata, a koji su sposobni učiniti nevjerojatna sranja pa je bolje izbjegavati masovna okupljanja.

Cijela priča je krenula od ovog događaja.
Naime, živimo u blizini tog bajera (sto metara) i gotovo smo svakodnevno tamo. Bomba je bačena u nedjelju (nismo bili kod kuće i nismo ništa čuli), a u ponedjeljak smo Maša i ja išle prošetati među štandovima, vozile se na ringišpilu. Čula sam kako ljudi pričaju o nečemu, vidjela policije više nego obično, no nikada mi ne bi palo na pamet da bi netko mogao napraviti ovako nešto.

Prvo smo čuli kako se radi o konkurenciji. Ekipa koja je do ovih godina držala šator u kojem se prodavala cuga i klopa ove godine nije dobila pravo na najam pa se osvetila. No, tko bi normalan tako nešto napravio?

MM i ja inače nismo tipovi za takve pučke veselice i ne posjećujemo ih. U gužve smo išli samo kada bismo išli na koncerte (a i to nismo već godinama). Ovdje smo vodili dijete zbog lunaparka, no nakon ovoga sam se stvarno zamislila.

Ok, nisam baš paranoik kao MM. On tvrdi da su ljudi totalno zamračili, stanje u društvu je takvo da se bijes ljudi akumilira ili u prosvjede kojih smo bili svjedoci ili u ovakva sranja.
Ja nekako ne mogu povjerovati da postoje osobe koje bi mogle nauditi nedužnim ljudima i djeci (na bajeru uvijek ima djece), ali to sam ja, Imagine i ta sranja !

Što vi mislite o tome?