Pozdrav svima!

Za pocetak bih zamolila admina da premjesti ovu temu ako ne pripada ovamo. Jednostavno ne znam gdje bih je uvrstila.

Ovako, trenutno ne zivim sa muzem, vec sam se vratila k svojim roditeljima sa djetetom koje ima godinu dana. Tu smo vec sest mjeseci. Muz i ja upocetku smo jako tesko komunicirali i kad bi dosao vidjeti malu, uglavnom bi ili sutio ili bi se svelo na medjusobno predbacivanje odgovornosti i svadju. Sad, nakon 6 mjeseci, stvari su se malo sredile i mozemo normalno razgovarati o nasim problemima koje smo imali. On zeli pod svaku cijenu spasiti nas brak, jer kaze da me voli i da mu strasno nedostajemo mala i ja. I ja njega volim, iako mi je tesko preci preko svega i dati drugu sansu. Ali bih pokusala. Ne bih se voljela jednoga dana lupati po glavi mislici kako smo mogli spasiti brak i biti sretni da smo SVE poduzeli.

Da se vratim na temu, zanima me, dali netko zna za kakvo obiteljsko savjetovaliste da postoji? Na internetu ne mogu nista naci. A cula sam da su se nekad takvi susreti i radionice odrzavale u Vinogradskoj bolnici. Zna li netko nesto o tome? Bila bih zahvalna na svakoj informaciji!

Muz i ja se i dalje volimo, ali jednostavno nam treba netko tko ce nam dati smjernice! Kako komunicirati, kako se dogovarati oko nekih stvari, kako da oboje budemo zadovoljni u svom braku. Jer sam sigurna da je do nasega rastanka doslo zbog toga sto se nismo znali CUTI, ni komunicirati, a i sto nismo bili iskreni jedan drugome.

Jos pitanje-dali je netko mozda isao u obiteljsko savjetovaliste ili na nekakve radionice?
Unaprijed zahvalna na odgovorima!