Stranica 41 od 50 PrviPrvi ... 313940414243 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #2001
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Četvrta sezona Sinnera mi je bila odlična.

    Onda sam išla gledati The woman in the house across..., a to mi je bilo bezveze što mi je žao jer sam joj se radovala.

    Danska Chosen želi biti Stranger things, ali osim dobre glazbe, nije joj ni blizu.

    Sad mi je srednjoškolac predožio da zajedno gledamo Archive 81, a s obzirom na to da on skoro više ništa ne želi raditi zajednički, odmah sam pristala. Pogledali smo prve 3 epizode i dosad mi je jako zabavno. Osjećam se kao kad sam u mladosti otkrila Dosjee X.

  2. #2002

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Inače slabo gledam serije, ne privlače me, Netflix smo tek nedavno upogonili, tako da mi je cijela ova tema manje-više kao da čitam na japanskom (tj. ništa ne razumijem ), ali jednu seriju moram komentirati, naime Područje bez signala.

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Odgledala Područje bez signala. Nisam čitala Perišićevu knjigu po kojoj je serija nastala, pa ne znam je li dobro izvedena. Ok je, ali ništa posebno. Ulazi u kategoriju onih serija i filmova - pogledala, nije me iziritirala, ali neću je vjerojatno preporučivati, niti pamtiti po nečemu.
    Svojedobno sam pokušala čitati Perišićev roman i odustala jer mi je bio dosadan i bezličan. Zato ni od serije nisam puno više očekivala. Ono što sam vidjela, nadmašilo je sva moja očekivanja. Fasciniralo me kako je Matanić iz dosadnog romana napravio životnu, uvjerljivu priču s jakim likovima (tome pridonosi i vrhunska glumačka ekipa). Eksterijeri, fotografija, sve mi je bilo izuzetno dojmljivo od prvog kadra. Tko se sjeća prve epizode, prva scena je kad se Rene Bitorajac i Krešimir Mikić zaustave autom u nekoj zabiti da bi pišali uz rub ceste a oko njih nema ničega - kroz točno takve pejzaže sam se vozila više puta zadnjih godina i valjda me se zato sve to skupa tako jako dojmilo.
    Izbor glazbe ("Konjuh planinom") je savršeno pogođen.
    Manje zamjerke idu nekim predvidivim scenama (previše očito je "što je režiser htio reći"), sporijem tempu nekih epizoda i nedosljednosti (u prvoj epizodi je nedostatak signala ogroman, gotovo nepremostiv problem, da bi se prema kraju ta činjenica ignorirala) - ali u cjelini, ja sam oduševljena. Šteta što je gotovo.

  3. #2003
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Usput, sljedećeg tjedna počinju izlaziti nove epizode Genijalne prijateljice

  4. #2004
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Younger/Mlađa -serija na Rtl Playu-pozitivna i zabavna
    Erkency Kus/Sanjalica/Ptica ranoranilica-serija na Rtl Playu-zabavna, maalo u nekim dijelovima iritantna, ali ne nešto negativno, u globalu odlična serija za odmoriti mozak u ove pandemijske dane

  5. #2005
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ja sam jučer pogledala cijelu The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window, nisam mogla stati, meni je odlična i super zabavna.

  6. #2006
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja odustala na 2.epizodi. Svako popodne bi zaspala cim bi to pokrenula.

  7. #2007
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ma daj, pa kako, meni je serija urnebesna

  8. #2008
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj, pa kako, meni je serija urnebesna
    take-your-kid-to-the-work day :D

  9. #2009

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Inače slabo gledam serije, ne privlače me, Netflix smo tek nedavno upogonili, tako da mi je cijela ova tema manje-više kao da čitam na japanskom (tj. ništa ne razumijem ), ali jednu seriju moram komentirati, naime Područje bez signala.



    Svojedobno sam pokušala čitati Perišićev roman i odustala jer mi je bio dosadan i bezličan. Zato ni od serije nisam puno više očekivala. Ono što sam vidjela, nadmašilo je sva moja očekivanja. Fasciniralo me kako je Matanić iz dosadnog romana napravio životnu, uvjerljivu priču s jakim likovima (tome pridonosi i vrhunska glumačka ekipa). Eksterijeri, fotografija, sve mi je bilo izuzetno dojmljivo od prvog kadra. Tko se sjeća prve epizode, prva scena je kad se Rene Bitorajac i Krešimir Mikić zaustave autom u nekoj zabiti da bi pišali uz rub ceste a oko njih nema ničega - kroz točno takve pejzaže sam se vozila više puta zadnjih godina i valjda me se zato sve to skupa tako jako dojmilo.
    Izbor glazbe ("Konjuh planinom") je savršeno pogođen.
    Manje zamjerke idu nekim predvidivim scenama (previše očito je "što je režiser htio reći"), sporijem tempu nekih epizoda i nedosljednosti (u prvoj epizodi je nedostatak signala ogroman, gotovo nepremostiv problem, da bi se prema kraju ta činjenica ignorirala) - ali u cjelini, ja sam oduševljena. Šteta što je gotovo.
    Zanimljivo mi je pročitati mišljenje bazirano u odnosu na knjigu. Matanić je i inače meni dobar redatelj, ali Novine su mi bile bolje od ove serije, realističnije na zastrašujući način.

    Gledam i ovu ženu-kuću-prekoputa, zabavno i nezahtjevno, iako mi se ne sviđa ova grozota koju magriz spominje. Znam da je to važno zbog njenog sadašnjeg stanja, ali ipak, moglo je i bez toga. Mada, prestpostavljam da će i njen muž imati neku bitniju ulogu do kraja serije, pa je valjda zato to tu.

  10. #2010

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo mi je pročitati mišljenje bazirano u odnosu na knjigu. Matanić je i inače meni dobar redatelj, ali Novine su mi bile bolje od ove serije, realističnije na zastrašujući način.
    Eh, to je sad već pitanje osobnog dojma. Novine jesu odlična serija (barem 1. sezona, kasnije nisam više gledala), ali svi likovi tamo su mi iz epizode u epizodu bili sve odvratniji (zato sam ih i prestala gledati nakon 1. sezone ). U Području bez signala barem nije bilo likova koji su toliko gadni - čak je i najgoreg negativca igrao Slavko Štimac pa je imao neku simpatičnu crtu
    Ali to je zaista samo osobni dojam, ne više procjena kvalitete serije.

  11. #2011
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja trenutno gledam The Hook Up Plan, francuska produkcija. Odlična mi je, lagana, zabavna, a glavna glumica mi je toliko lijepa i slatka da se stalno smješkam dok ju gledam.

    Završili smo After Life, jedna od rijetkih serija koje smo muž i ja uživali gledati skupa, sad smo opet svaki na svome..

    Pokušala sam And just like that.. čisto iz nostalgičnih razloga, ali ne.. ne mogu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2012

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, to je sad već pitanje osobnog dojma. Novine jesu odlična serija (barem 1. sezona, kasnije nisam više gledala), ali svi likovi tamo su mi iz epizode u epizodu bili sve odvratniji (zato sam ih i prestala gledati nakon 1. sezone ). U Području bez signala barem nije bilo likova koji su toliko gadni - čak je i najgoreg negativca igrao Slavko Štimac pa je imao neku simpatičnu crtu
    Ali to je zaista samo osobni dojam, ne više procjena kvalitete serije.
    Ne može Ljuban biti antipatičan, ma koliko se trudio

  13. #2013
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sam danas s najmanjim počela gledat Cobra Kai i baš mi je super. Ja sam se ko klinka družila samo s dečkima jer nije baš bilo curica u ulici i glavna špica su nam bili Karate kid i Rocky. A ovo je nastavak 30y later... I ima strašno dobre ocjene na imdb
    Posljednje uređivanje od babyboys : 01.02.2022. at 21:48

  14. #2014
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja obozavam Cobra Kai (never dies)!

  15. #2015
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja trenutno gledam The Hook Up Plan, francuska produkcija. Odlična mi je, lagana, zabavna, a glavna glumica mi je toliko lijepa i slatka da se stalno smješkam dok ju gledam.

    Završili smo After Life, jedna od rijetkih serija koje smo muž i ja uživali gledati skupa, sad smo opet svaki na svome..

    Pokušala sam And just like that.. čisto iz nostalgičnih razloga, ali ne.. ne mogu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam pogledala prvu sezonu i bila mi je simpatična, ali nažalost, druga nije bila dobra pa sam odustala. Pogledala sam još samo epizodu o lockdownu (jer to inače gledam gdje god ima).
    Posljednje uređivanje od Jurana : 02.02.2022. at 08:06

  16. #2016
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Joj ne, taman završavam 1. sezonu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2017
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Jel tko gledao Emily in Paris? [emoji2960]
    Muz mi se je smijao svaki put kad bi vidio da to gledam.[emoji38]

  18. #2018
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,979

    Početno

    Moj je rekao da se serija o sklapanju stolica cini zanimljivija od Emily

  19. #2019
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pogledala prvu sezonu i bila mi je simpatična, ali nažalost, druga nije bila dobra pa sam odustala. Pogledala sam još samo epizodu o lockdownu (jer to inače gledam gdje god ima).
    joj, ja isto jako volim serije o covidu i lockdownu, ko zna šta prerađujem
    The morning show druga sezona se zbiva pred lockdown, ono vidiš da se valja, a oni nemaju pojma, osjećaj je ko na početku hororca kad glavni likovi rade nešto po kući nedužno, opterećuju se glupostima, a mi vidimo da ih izvana gleda čudovište

    Jesi gledala Staged?

  20. #2020
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Nisam, a htjela bih.

  21. #2021
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Pogledala prvu sezonu Successiona, i sad sam navučena kao junkie. Nego, jel se ikad objasni kako se Shiv uopće spetljala s onim odvratnim Tomom?

  22. #2022
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledala prvu sezonu Successiona, i sad sam navučena kao junkie. Nego, jel se ikad objasni kako se Shiv uopće spetljala s onim odvratnim Tomom?
    pa, da, postane s vremenom jasno zašto je ona s njim, a ako nisi sam skužio do tada, pred kraj treće sezone ona objasni

  23. #2023
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledala prvu sezonu Successiona, i sad sam navučena kao junkie. Nego, jel se ikad objasni kako se Shiv uopće spetljala s onim odvratnim Tomom?
    Isti takav dojam sam ja o njemu imala na početku, a na kraju mi je najdraži lik serije

  24. #2024
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pogledala prvu sezonu i bila mi je simpatična, ali nažalost, druga nije bila dobra pa sam odustala. Pogledala sam još samo epizodu o lockdownu (jer to inače gledam gdje god ima).
    Drugu sezonu The hook up plan počela gledati, odustala sam nakon druge epizode....dosadna mi je bila.

  25. #2025

    Datum pristupanja
    Jan 2022
    Postovi
    4

    Početno

    Oduševljena sam sa serijom Zatvor, u produkciji BBC-a, čini mi se da ju nitko nije spomenuo. Samo su tri epizode, u glavnoj ulozi je Sean Bean. Baš onako životna priča, preporučam!

  26. #2026
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Drugu sezonu The hook up plan počela gledati, odustala sam nakon druge epizode....dosadna mi je bila.
    Isto i kod mene...

  27. #2027
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ja gledam Lenu i Lilu treći dio, odlične su, samo su glumice stvarno malo previše mlade pa mi se nekad čini da gledam onaj neki stari film u kojem su djeca glumila odrasle.

    Počela sam i The Gilded Age, nije loša ali niti posebno zanimljiva. I još pratim Euphoriu i odbijam prihvatiti da je to realan prikaz tinejdžerskog života

  28. #2028
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    J I još pratim Euphoriu i odbijam prihvatiti da je to realan prikaz tinejdžerskog života
    Nisam gedala a ne znam nakon ovog niti bih li željela. Imam tinejđere doma i radije zamišljam da je to i dalje kao u Beverly Hillsu

  29. #2029

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja gledam Lenu i Lilu treći dio, odlične su, samo su glumice stvarno malo previše mlade pa mi se nekad čini da gledam onaj neki stari film u kojem su djeca glumila odrasle.

    Počela sam i The Gilded Age, nije loša ali niti posebno zanimljiva. I još pratim Euphoriu i odbijam prihvatiti da je to realan prikaz tinejdžerskog života
    Bugsy Malone? Glumi i Jodie Foster. https://www.imdb.com/title/tt0074256/?ref_=vp_back Taj film sam gledala kao dijete i bio mi je super, baš bih mogla opet, Sjećam se da je bio za jednu Staru godinu, ali samo taj jedan put.

    Odgledala sam Ženu u kući... Kraj je bizaran i cijela taj scena u kući preko puta. Kao da su se odlučili u zadnjoj epizodi sprdati sa svime, osim ako se u 2. sezoni opet ne dogodi neki preokret kao što se dalo naslutiti na samom kraju.

    Serije gledam u tri kategorije - sa svim članovima obitelji, s mužem i sama (najčešće neka trešerica). U ovu posljednju spada I tek tako... Nije mi to bilo tako jako loše, malo razvučeno i kao da nisu znali što bi, a na momente zabavno, kao npr. onaj zaključak Charlotte nakon što ju kći tinejdžerka stalno zivka da joj pomogne izvući izgubljeni 'končić', da joj je sada isto kao da ima novorođenče, samo s mobitelom i tamponom.

    Emily smo gledali svi skupa u prvoj sezoni, glavna glumica mi je bila ekstremno i nerealno uvijek super pozitivna. Drugu sezonu odustali, iako joj se možda vratim jer mi je zgodan onaj njen Francuz kuhar.

    Ovo s BBC-a bih baš mogla pogledati, kao i Euforiju iako mi je to isto nekad nelagodno gledati, kao u onoj španjolskoj seriji Elita.

  30. #2030
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Muž i ja smo pogledali Murderville, neobičnu komediju na Netflixu, u svakoj epizodi je jedan slavni glumac koji dobije ulogu pomoćnika detektiva, i mora riješit umorstvo. Kako sam shvatila, taj jedan gost manje više improvizira, sve skupa ispadne dosta zabavno.

    Lenu i Lillu ću pričekat da izađu sve epizode. Al i mene je u trailerima iznenadilo da su zadržali glumice, bila sam uvjerena da će za treću sezonu promijenit.

    Pogledala sam Midnight mass, odlična mi je bila

  31. #2031
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Ja sam se nakon Midnight Mass i Archive 81 sad okuražila pa sam počela njuškati oko Haunting the hill house (ali još uvijek ne sama, nego nagovaram tinejdžera koji je sa mnom gledao Archive, da pogledamo i ovu).

    Još smo u procesu skupljanja hrabrosti


    Sama sam pogledala Curon, talijanski nadnaravni triler smješten u Južnom Tirolu (u kojem nitko ne govori njemački)
    Posljednje uređivanje od Jurana : 11.02.2022. at 08:01

  32. #2032
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    meni je Euforija kao neka tinejdžerska destruktivna fantazija
    pogledala sam prvu sezonu, bila mi je ok, drugu sam počela i shvatila da više nemam strpljenja za tinejdžerske destruktivne fantazije

    Woman in the house sam u jednu večer progutala. Sviđa mi se ideja da se parodiraju svi ti psihološki trileri koji preplavljuju prostor trenutno, al isto tako sam skužila da gomili ljudi nije bilo jasno do zadnje epizode da se radi o parodiji. Meni je također nedostajalo malo boljeg komičnog ritma. Shvaćam da nisu željeli preočitu parodiju, ali da je samo mrvicu više prevagnulo na komičnu stranu, mislim da bi ukupni dojam bio bolji. Doduše, ako "take your daugther to work day" nije clue da se radi o parodiji, ne znam šta je Prvo sam mislila da trola terapeuta kad je počela pričati o tome, kad ono ne...
    Nego, znate li gdje se može kupiti onaj otvarač za vino?

    And just like that... mi nije bila užasno loša, ali nije ni posebno dobra. Meni su svi ti woke tokeni bili previše. Osobito jer sami tokeni, odnosno sporedni likovi nemaju nikakvu svrhu niti u priči protagonista, niti u vlastitim pričama. Samo su im naljepljeni nekakvi atributi kako bi se postigla što veća raznolikost. Kao da nisu stvarne osobe. Bilo mi je lijepo vidjeti SJP u pedesetima, meni ona baš lijepo stari. Da, ima bore i ima sijede, al meni je to bolje od plastično zategnutog lica. Al ona Mirandina perika je bila grozna.

  33. #2033
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku

    And just like that... mi nije bila užasno loša, ali nije ni posebno dobra. Meni su svi ti woke tokeni bili previše. Osobito jer sami tokeni, odnosno sporedni likovi nemaju nikakvu svrhu niti u priči protagonista, niti u vlastitim pričama. Samo su im naljepljeni nekakvi atributi kako bi se postigla što veća raznolikost. Kao da nisu stvarne osobe. Bilo mi je lijepo vidjeti SJP u pedesetima, meni ona baš lijepo stari. Da, ima bore i ima sijede, al meni je to bolje od plastično zategnutog lica. Al ona Mirandina perika je bila grozna.
    Slažem se, te su cure manje više uvedene kao nekakve kopije svojih bijelih originala, osim one jedne koja ima originalnu priču da ona ne želi djecu, a muž joj želi. Che mi je ok, ali neuvjerljivo da se toliko nakačila na Mirandu
    onako, okej zabava za nedjelju popodne, od odjeće mi je još ljepši neki namještaj i zidne tapete, i okej su mi ti neki momenti tipa "operacija kuka", ali kad se iz anestezije od te operacije budi u bolnici sa 4 biserne ogrlice oko vrata..
    I naravno, onaj komentar na kraju svake epizode, i prije mi je bio iritantan, sad mi je još gori Ko sastav koji završava sa "i tako sam provela ljetne praznike"

  34. #2034
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    tako je i SATC imao poštapalicu: I couldn't help but wonder...
    Možda će to biti naslov nove sezone

    Za Che+Miranda se slažem
    da sam ja non-binary osoba koja nije u vezi, odnosno da me vani čeka El Dorado od muškaraca, žena i svega između, zadnje što bi me zanimalo je neka sredovječna gospođa koja tek otkriva svoju seksualnu fluidnost i uz to je prilično clingy

  35. #2035

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Zna li netko gdje se mogu pogledati serije iz devedesetih "I to mi je neki život" i "Jack i Jill"? Tko zna bi li s svidjele današnjoj djeci. Kako se to promijenilo, nekad su to bile tinejdžerske serije, ni trunka brutalnosti kakve su danas pod normalno u serijama tipa Euforija, Elita i slično. Pravo je pitanje prate li serije stvarnost ili obrnuto, ili su tadašnje serije uljepšavale stvarnost.

    Gledala sam njemačku Mi djeca s kolodvora Zoo, nastalu prema knjizi koju smo vjerojatno svi čitali još u osnovnoj školi. Malo je preušminkana s odjećom i spikom, i dalje grozomorna, ali ne prikazuje dovoljno motivaciju likova. Manjka joj karaktera kao i njezinim protagonistima.

    Uhvatila sam slučajno negdje neku epizodu Narcosa, svidjelo mi se. Jel se isplati gledati otpočetka?

  36. #2036

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    tako je i SATC imao poštapalicu: I couldn't help but wonder...
    Možda će to biti naslov nove sezone

    Za Che+Miranda se slažem
    da sam ja non-binary osoba koja nije u vezi, odnosno da me vani čeka El Dorado od muškaraca, žena i svega između, zadnje što bi me zanimalo je neka sredovječna gospođa koja tek otkriva svoju seksualnu fluidnost i uz to je prilično clingy
    Da, ova veza je neuvjerljiva, prebrzo je krenula od nezainteresiranosti do totalne zaljubljenosti, no u duhu Valentinova dopuštam da ljubav zaista nema granica

  37. #2037
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko gdje se mogu pogledati serije iz devedesetih "I to mi je neki život" i "Jack i Jill"? Tko zna bi li s svidjele današnjoj djeci.
    Ajme di me nađe
    Obožavala sam obje!

  38. #2038

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Da, super su bile. Tada sam nekako gledala i Gilmorice koje su sada na Netflixu, ja bih se još i zainteresirala, ali djetetu je bilo premonotono.

  39. #2039
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ja bih vam rekla gdje možete pogledati My So-Called Life, ali mislim da ne smijem
    No, mogu na pp

    Na Narcos sam i ja naletjela (bilo je to na RTL 2 vikendom navečer) i nisam mogla prestati gledati, ali je nekako besmisleno bilo usred sezone, pa planiram ispočetka nakon Successiona (kojeg još nisam počela, opet sam na Midsomer Murders )
    Posljednje uređivanje od Svimbalo : 15.02.2022. at 17:50

  40. #2040

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih vam rekla gdje možete pogledati My So-Called Life, ali mislim da ne smijem
    No, mogu na pp

    Na Narcos sam i ja naletjela (bilo je to na RTL 2 vikendom navečer) i nisam mogla prestati gledati, ali je nekako besmisleno bilo usred sezone, pa planiram ispočetka nakon Successiona (kojeg još nisam počela, opet sam na Midsomer Murders )
    Može na pp

    I kod mene je bilo isto s Narcosom pretprošli vikend, već su bili sitni sati, ali sam odgledala dve epizode i pokušavala pohvatati konce i skužiti jesu li ono pravi dokumentarni snimci ili su isto odigrani.
    Posljednje uređivanje od lonni : 15.02.2022. at 17:55

  41. #2041
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ajme Jack&Jill, obožavala sam tu seriju!

    I Sisters!
    I Once and Again.

    Zašto više ne rade takve serije, o životu..
    Da nema silovanja i ubojstava, ali i da nije glupi sitcom.

    "My so called life" mi je bila najdraža serija u mladosti - dovoljno je reći da sam se ošišala i stavila crveni preljev na kosu - kao Angela :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #2042
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,703

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Počela sam i The Gilded Age, nije loša ali niti posebno zanimljiva.
    meni je zabavna, baš za uživanciju, izašle su zasad 4 epizode... za fanove Downtown Abbey i sličih

  43. #2043
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,141

    Početno

    Pogledala sam drugu sezonu Stanje braka. Prva mi je bila super i prvo sam se razocarala da su drugi glumci, al na kraju sasvim solidno ispala.

    Pocela sam gledati na HBOu Somebody somewhere, samo 2 epizode. Jesam li propustila da je spominjana ovdje?

  44. #2044
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pogledali smo Inventing Anna. Mislim ono... Išla sam gledat na instagram.actually postoji profil sa njezinim outfitima sa suđenja i ima na tisuće lajkova.
    Teško mi je povjerovati da joj je sve samo tako prošlo, da su ljudi oko nje bili tako.... Ne znam.
    Baš sam malko u šoku .

    Gledam i Gilded age , kad dođem na red jer moji dečki nikako ne vole taj tip serija,pa gledam sama.

    Sa malim gledam Raising Dion. O nekom malom superheroju. Fora je, dječja, za ljubitelje tematike.

  45. #2045

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    723

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledala sam drugu sezonu Stanje braka. Prva mi je bila super i prvo sam se razocarala da su drugi glumci, al na kraju sasvim solidno ispala.

    Pocela sam gledati na HBOu Somebody somewhere, samo 2 epizode. Jesam li propustila da je spominjana ovdje?
    Stanje braka, je li to ono kad se nalaze u kafiću netom prije odlaska na bračno sajetovanje? To mi je bilo super.

  46. #2046
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,141

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Stanje braka, je li to ono kad se nalaze u kafiću netom prije odlaska na bračno sajetovanje? To mi je bilo super.
    Da. To je ta serija. U drugoj sezoni je drugi par. Puno stariji, preko 60g. Prvo sam se razocarala, a onda sam se skroz upecala.

    Somebody somwhere je o nekoj ženi u cetrdesetim u Kanzasu, koja se preselila kod roditelja. Piše da je drama-comedy, i zbilja je. Tu i tamo neka zraka humora proleti. Ima trenutno 6. epizoda. Sljedeca krajem tjedna izlazi.

  47. #2047
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Stanje braka, je li to ono kad se nalaze u kafiću netom prije odlaska na bračno sajetovanje? To mi je bilo super.
    Ajme, to je po knjizi Nicka Hornbyja, super mi je ona bila, mala tanka, a slasna, nisam znala da ima serija, baš ću pogledat

  48. #2048
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Gledam drugu sezonu Ozarka,Jason Bateman u ulozi u kojoj ga nisam navikla gledati, izvrstan mi je.

    Odgledala i srpsku seriju Besa (2.sezone), doduše ne na legalnim siteovima. Oduševljena sam! Radnjom,glumcima,produkcijom! Na razini svjetskih krimi serija.

  49. #2049
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, to je po knjizi Nicka Hornbyja, super mi je ona bila, mala tanka, a slasna, nisam znala da ima serija, baš ću pogledat
    Epizode su od 10 minuta, jedina takva serija, meni se svidjela. Rosamund Pike i Chris O'Dowd

  50. #2050
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,141

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Rosamund Pike i Chris O'Dowd
    Samo u 1. sezoni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •