Stranica 8 od 18 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 890

Tema: Što čitaju?

  1. #351
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih se ja brinula za mlađu, čokolada.
    Ako je već krenula ozbiljno s čitanjem, doći će joj opet to.

    I moj sin čita više u valovima, nego kontinuirano.
    X

    Identično. Dijete koje je pročitalo nekoliko knjiga HP (ni ja ne znam što jest, što nije - šestica se povlači po noćnom ormariću) i Hobbita sad već dugo zaobilazi Tolkienovu trilogiju. Tja, valjda mu je bilo dosta - HP imaš kaj čitati... Sad opet čita Kishona. Kojeg možeš čitati gdje god otvoriš. Nema strpljenja za romančine. I da - Adrian Mole mu se svidio kad su ga imali za lektiru, ali da bi se baš sam primio toga - teško...

    A stariji - taj ne čita ništa što nema veze s bilo kakvom tehnikom. Ali voli SF. To je jedino što čita mimo lektire. Ovo mu se dopalo: http://katalog.kgz.hr/pagesResults/b...ctedId=5007161
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.02.2015. at 11:28

  2. #352
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer je zgotovio spomenutu knjigu "Bacit ću ti kompjutor kroz prozor", i cijeli dan je bio nekakav neraspoložen i namrgođen, baš kao i glavni lik iz knjige (koji je osmaš), i gunđao da "ni njemu u životu ništa nije u redu, kao ni onom dečku u knjizi" (inače, dečko u knjizi markira iz škole, roditelji su mu razvedeni, ovisnik je o igricama, gleda cure i laže svima oko sebe, a na kraju ga prebiju huligani u parku - baš pravi primjer za identifikaciju )


    Moji čitaju Crveni alarm, za poludit, nadam se da neće krenut s identifikacijama

  3. #353
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni su blizanke tako bolesna knjiga
    rastaviti sestre, oduzeti u potpnosti jednoj oca, drugoj majku, koma
    znam da nema veze s temom, ali morala sam

    mojoj su za kaznu oduzete 6. HP i Šuplji grad i to je skriveno kod mene u ormariću, jer je počela dobivati loše ocjene, ništa ne uči, samo satima neprekidno čita
    e ne može

  4. #354
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    A. Dumas: Tri musketira

  5. #355
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    BTW, ovdje u 8. razredu imaju drzavni ispit-valuaciju edukativnog sistema (prove INVALSI), i vec se pomalo spremaju za njega.
    U petak su imali jedan od ispita pripreme, radilo se o razumijevanju dijelu teksta iz Quidditch through the Ages, J.K. Rowling. E. ga je 'razvalila'.

  6. #356
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jest da je 6. razred, ali Ammaniti u toj dobi i to još ta knjiga?
    Mislim, Ammaniti je izvrstan pisac, ali ta knjiga je mučna i odraslima, a kako djeca u dobi od 11-12 godina to percipiraju... ne znam baš
    Preporuka je bila ili knjiga ili film "Ja se ne bojim" (film je rezirao Gabriele Salvatores), pa smo odabrali pogledati film.
    Atmosfera jest mucna, to mic-po-mic otkrivanje sto se Filippu stvarno dogodilo i zasto je tamo gdje jest. Fotografija je prekrasna, glumci su odlicni.

    E. je film dozivjela dosta dobro: napeto ga je pratila, odahnula kad je Filippo spasen, a iz filma je izvukla pouku da nema gore zlocestoce od ljudske zlocestoce.
    Tipicno djecje, bilo joj je bitno znati da su i Michele i Filippo dobro, a teroristi uhvaceni.
    Oprostite na eventualnim spojlerima, knjigu nisam citala pa ne bih znala da li vjerno prati film, iako je scenarij napisao autor pa vjerujem da nema (vecih) odustupanja.

    Vjerujem takodjer i da je knjiga, zbog atmosfere, mucnija od filma.
    Sve u svemu, drago mi je da smo ga pogledali.


    Od novoprocitanog na njenu listu dodajem A. Dumas, "Grof Monte Cristo".

  7. #357

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Preporuka je bila ili knjiga ili film "Ja se ne bojim" (film je rezirao Gabriele Salvatores), pa smo odabrali pogledati film.
    Atmosfera jest mucna, to mic-po-mic otkrivanje sto se Filippu stvarno dogodilo i zasto je tamo gdje jest. Fotografija je prekrasna, glumci su odlicni.

    E. je film dozivjela dosta dobro: napeto ga je pratila, odahnula kad je Filippo spasen, a iz filma je izvukla pouku da nema gore zlocestoce od ljudske zlocestoce.
    Tipicno djecje, bilo joj je bitno znati da su i Michele i Filippo dobro, a teroristi uhvaceni.
    Oprostite na eventualnim spojlerima, knjigu nisam citala pa ne bih znala da li vjerno prati film, iako je scenarij napisao autor pa vjerujem da nema (vecih) odustupanja.

    Vjerujem takodjer i da je knjiga, zbog atmosfere, mucnija od filma.
    Sve u svemu, drago mi je da smo ga pogledali.
    Hm, davno sam čitala knjigu, ali iz ovog što si napisala čini mi se da su kraj na filmu prilično promijenili

    Kod mog sina u razredu, dobili su kao "bonus lektiru" ovaj mjesec "Ključić oko vrata" Nikole Pulića (nije im obavezno da pročitaju, ali preporuka je).
    Ja sam tu knjigu dobila za 10. rođendan, sjećam se da sam je tada pročitala u jednom danu i da mi je bila super.
    A. je čita, počeo je s voljom, ali ubrzo je rekao da mu je knjiga dosadna, razvlači je nekako, dogurat će do kraja, ali vidim da nije nimalo oduševljen. Negdje na pola knjige pitao me: "Dobro, i što će se još dalje događati?"
    Ponovnim prelistavanjem knjige vidim da je u pravu - kompozicija je totalno nesuvisla, nema nikakve fabularne niti, nego se knjiga sastoji od nekoliko epizoda povezanih istim likovima i mjestom radnje, ali nisu pripovijesti, nije pravi roman - uglavnom, neodređeno. Zapleti su naivni, raspleti nelogični, sve u svemu, nije neki zgoditak. A još prije mjesec dana zaklela bih se kako je to dobra dječja knjiga. Eto kako se pogledi lako mogu izmijeniti, ako ostanemo samo na jednom (i to dječjem) čitanju

  8. #358
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, davno sam čitala knjigu, ali iz ovog što si napisala čini mi se da su kraj na filmu prilično promijenili
    Sad si me zaintrigirala pa sam nasla knjigu u pdf-u i procitala kraj - razlike su minimalne.

    U film su dodali samo to da se Filippo, nakon sto mu je Michele pomogao pobjeci, vraca, usprkos tome sto se pojavio i Sergio (Michele je vec ranjen u nogu, ali ziv, otac ga drzi u narucju); Filippo i Michele si pruzaju ruku, policija nadlijece helikopterima, Sergio se predaje.

    Knjiga zavrsava tako da je Filippo uz Micheleovu pomoc pobjegao, otac je Michelea ranio u nogu, drzi ga u narucju i trazi pomoc od policajaca iz helikoptera.
    Posljednje uređivanje od Elly : 16.03.2015. at 09:06

  9. #359

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ok, priznajem da sam dosta toga zaboravila.

  10. #360
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    pa niste baš toliko trebale spojlati
    netko od nas bi i pročitao sam ammanitija

  11. #361
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Moj ima za lektiru Knjigu o džungli i primijetila sam kako se u nas razlikuju izdanja te knjige.

    Neke su duplo deblje, i u tima je tiskana i Druga knjiga o džungli iako nije posebno naznačeno na naslovnici.

    Izdanje koje imaju u sinovoj školskoj knjižnici je ono kraće, pa sam mu odnijela i deblje, neka čita i nastavak kad mu se sviđa.

  12. #362
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pa niste baš toliko trebale spojlati
    netko od nas bi i pročitao sam ammanitija
    X

  13. #363
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    N. je procitala Pitaj Alicu, odusevljena je. Zeli da ju kupimo, da ima doma
    http://znanje.hr/proizvod/pitaj-alicu/

  14. #364
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    N. je procitala Pitaj Alicu, odusevljena je. Zeli da ju kupimo, da ima doma
    http://znanje.hr/proizvod/pitaj-alicu/
    uh, nije preteško za njihovu dob?

  15. #365
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    kazem ti da je odusevljena toliko da ju zeli imati doma
    planiram i ja procitati (vec je vratila u knjiznicu, morat cu ponovo posuditi)

  16. #366
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    uh, nije preteško za njihovu dob?
    Je li to ona knjiga o ovisnicima?

    Čitao je to moj mlađi sin prošle godine, ali nije baš nešto bio oduševljen. Mislim da je za njega ipak bilo prerano. Stariji nije za tim ni posegnuo.

  17. #367
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Jules Verne, Put oko svijeta u 80 dana.

  18. #368

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Trenutno je u razredu veliki hit Amanda Hocking i njena Trilogija o Trilima http://www.worldofamandahocking.com/trylle, sad čita Zamijenjenu a druga je već u pripremi i to na engleskom.
    Na hrvatski su prevedene prve dvije knjige: Zamijenjena i Podijeljena.
    Ne znam za sada puno (osim da je nju oduševila), spremam se i ja pročitati ...

  19. #369

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mojoj se jako svidjela Velika jela.

  20. #370
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    Znam da su mnogi odavde citali i preporucili Dr. Proktora. Mojoj su curki knjige bile fenomenalne.
    Jucer sam na netu nasla film. Naravno, norveski je i ima integrirane norveske titlove.
    Ako cete ga gledati da znate da ne prati vjerno knjigu. Kad sam prevodila sam si dala oduska jer su izbaceni neki totalno smijesni dijalozi i nazivi.

  21. #371
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    http://www.worldofdavidwalliams.com/about-the-books/
    Moja M. otkrila Davida Walliamsa (uz mamin nevidljiv poticaj ) , oduševljena je, i super je za čitanje na engleskom.

  22. #372
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj branka0112 prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.worldofdavidwalliams.com/about-the-books/
    Moja M. otkrila Davida Walliamsa (uz mamin nevidljiv poticaj ) , oduševljena je, i super je za čitanje na engleskom.
    Super za ideju čitanja na engleskom. Moram to nabaviti.

    Moj mlađi već dugo čita serijale Star Wars (ne romane nego radne priručnike napravljene u skladu s filmovima - ovako nešto, ima ih nekoliko: http://www.superknjizara.hr/?page=kn..._knjiga=106761 ) Probao je Harryja Pottera na engleskom, ali nije ga se dojmilo.

    Nemam baš ideja što bih na engleskom ponudila starijem. Ni na hrvatskom. S guštom čita samo SF i sretna sam da bilo što uopće čita, jer kad pogledam cijelu tu generaciju - ne čitaju baš puno. Moj stariji više voli čitati na njemačkom, ali ne beletristiku nego stručnu literaturu, ovakvu: http://www.gsc-elektronic.net/elektr...k_komplett.pdf , a to se ne računa u čitanje.

  23. #373
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja je pročitala Bljakburgera, na hrvatskom, i nije joj loš
    nije ono turbo oduštevljenje, ali nije loš

  24. #374
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Ovo i moj devetogodišnjak čita.
    Ja im navečer čitam Pyleovog Kralja Arthura, jako im se sviđa.

  25. #375
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Kuća osam tajni

    Brzo se i lako čita, u Poljskoj lektira za 4. razred.

  26. #376
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    citamo nova do sad neobjavljena djela jules verna na hrvatskom, ima zanimljivih stvari

  27. #377
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Charlie i tvornica čokolade

  28. #378
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    I moja upravo čita istu knjigu !!

    Općenito je počela čitati sve knjige koje sam joj ja već bila pročitala kad je bila manja, zadnje Tiki traži neznanca, a sad Charlie i tvornica čokolade.

  29. #379
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Moj bi stalno ponavljao knjige.

    Neke je već i pročitao više puta, a neke naručuje, ali ja se ne sjetim donijeti (nismo još riješili kako da sam ide po knjige ).

  30. #380
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi ovo sve imamo doma, pokupovala sam joj dosta knjiga iz te Stribor biblioteke po niskim cijenama. Nedavno sam baš bila naručila naramak knjiga sa onog bestseller.hr - sve po 10 kuna

  31. #381

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    citamo nova do sad neobjavljena djela jules verna na hrvatskom, ima zanimljivih stvari
    Tko je izdavač, nisam vidjela tu knjigu kod nas?

  32. #382
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Dok se ne javi pikula:

    Vidjela sam nova izdanja Vernea od Naklade Zoro i Naklade Selman.

  33. #383
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Marjan knjiga iz Splita

  34. #384
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Nije fulali smo. knjige vraćene u knjiznicu i sad ne znam

  35. #385
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kipling, Knjiga o dzungli

    Na praznicima smo pa smo podigli Verneovu Mathias Sandorf - pa cemo u istrazivanje do pazinskog Kastela, Jame, Lima...

  36. #386
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Kipling, Knjiga o dzungli

    Na praznicima smo pa smo podigli Verneovu Mathias Sandorf - pa cemo u istrazivanje do pazinskog Kastela, Jame, Lima...
    Oooo, hvala na podsjetniku! Imam original negdje u buksi - baš bih ga mogla izvući, sad moji dečki već znaju engleski dovoljno dobro da se mogu probiti kroz to, budući da im je sadržaj poznat.

  37. #387
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Zaboravih, procitala je i "Arapske price", autor dr. A. Mutlak.

  38. #388
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Velika je na 7. HP (falabogu da je zadnji) i lektiri Mama je kriva za sve. Sad planira posuditi one Okrivljene, Zamijenjene, Podijeljene...ne znam točno kako se zove serija.
    Mala je ni iz čega počela s Kamenom mudraca .

  39. #389
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

  40. #390
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moj sad čita serijal o mladom Bondu, Jamesu Bondu
    Curka rijesava R.Dahla i Hrvoja Kovačevića. Sad je na Tajni robljeg oka. Sve knjige počinju s Tajna i po stilu su slične scooby doo krimi atmosferi.
    super im je bio Michael Ende Momo i Henryk Sienkyewicz Kroz pustinju i prasumu.

  41. #391
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Igre gladi

  42. #392
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    sad vidim da me jurana na drugoj temi pitala sto v. čita. on ima 8. zadnje što je pročitao je bljakburger, rekao je da je ok, ali nije bio previše impresioniran. još uvijek čita herije, to je svaku knjigu pročitao dvoznamenkasti broj puta. jako je volio i čarli i tvornica čokolade. pročitao je i hobita nedavno. potom eko eko. čudesnu istinu. emila i detektive. i jako voli čitati dokeo, onaj opći i onaj kako rade stvari.

  43. #393
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    vidim da i vaši ponavljaju knjige. mene je u jednom trenutku živcirao taj heri poter, stavrno non stop, od kad ga je prvi put čitao s 5 godina, ali sam zaključila da on valjda prerađuje radnju, ili ju razumije na nekom novom levelu... u svakom slučaju te mu knjige imaju neki utješni moment i uvijek ih bar malo čita jer su mu poznate i jako ga umiruju.

  44. #394
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    curka je preko praznika procitala lektiru paulinu p. ( sve ih je vec davno procitala). meni su te knjige koma : /

    dobila je i zlu zubaricu, 440+ stranica. jako, jako joj se sviđa. autor je napisao i bljakburger koji joj je isto bio odlican, ali pretanak.

  45. #395
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    vidim da i vaši ponavljaju knjige. mene je u jednom trenutku živcirao taj heri poter, stavrno non stop, od kad ga je prvi put čitao s 5 godina, ali sam zaključila da on valjda prerađuje radnju, ili ju razumije na nekom novom levelu... u svakom slučaju te mu knjige imaju neki utješni moment i uvijek ih bar malo čita jer su mu poznate i jako ga umiruju.
    Sjecam se da sam kao mala znala opsesivno vise puta citati jedne te iste knjige (Oliver Twist npr.), a i danas ima par knjiga koja svako malo uzmem i ponovo procitam.

    To na mene ima upravo ovaj efekt koji si opisala, smiruju me, odvode u neki drugi svijet i uvijek otkrijem neke nove detalje i spoznaje koje dotada nisam primjecivala.

  46. #396
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Sjecam se da sam kao mala znala opsesivno vise puta citati jedne te iste knjige (Oliver Twist npr.), a i danas ima par knjiga koja svako malo uzmem i ponovo procitam.

    To na mene ima upravo ovaj efekt koji si opisala, smiruju me, odvode u neki drugi svijet i uvijek otkrijem neke nove detalje i spoznaje koje dotada nisam primjecivala.
    ovako sam i ja
    pročitala xy puta knjige W. Saroyana Mama, volim te i Tata, ti si lud
    i sad znam cijele odlomke napamet

    baš to, djelovalo je umirujuće, poznato

  47. #397
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Mama, volim te, omiljena knjiga
    mojoj V nije zanimljiva

  48. #398
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    i tebi najdraža, aleks
    ni moja M ju neće čitati

    i uopće mi se ne čini da sam ju čitala prije 30 (!!!) godina

  49. #399
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    vidim da i vaši ponavljaju knjige. mene je u jednom trenutku živcirao taj heri poter, stavrno non stop, od kad ga je prvi put čitao s 5 godina, ali sam zaključila da on valjda prerađuje radnju, ili ju razumije na nekom novom levelu... u svakom slučaju te mu knjige imaju neki utješni moment i uvijek ih bar malo čita jer su mu poznate i jako ga umiruju.

    Sasa, nedavno me sestra sjetila na jednu moju obozavanu knjigu tako sto ju je poklonila mojoj kceri za rodjendan.
    Cudnovata istina Zlatka Krilica. Ne znam sto je meni bilo toliko magicno u toj knjizi da sam je procitala ukupno 14 puta! Obozavala sam je i cesto me bas smirivala, lijepo sam se osjecala citajuci poznatu knjigu u kojoj sam dijelove znala napamet.

    Moje dijete ju je zasad procitalo samo dva puta :D

  50. #400
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja baš ne reprizira knjige
    ni ja ih nisam prečesto više puta čitala, nekako mi se činilo kao gubitak vremena kada je bilo toliko nepročitanih knjiga predamnom
    mada jesam neke pročitala po više puta, one koje sam imala doma, često paralelno uz neku novu, da malo odmorim mozak uz nešto poznato
    ali ne mogu reći da me je smirivalo
    (to govorim o knjigama djetinjstva)

Stranica 8 od 18 PrviPrvi ... 678910 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •