Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: boja ociju?

  1. #51
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    E, Jesen, ako svi TMovi imaju smeđe oči, male su šanse da će mu dijete imati svijetle, bez obzira na tvoje zelene. Male, ali ne nemoguće!

    No, kakve god bile, tebi i TMu će biti najljepše na svijetu. Garantirano.
    sad kad nas te predivne okice gledaju izvan trbuha, javljam da su smeđe. čak i tamnije od tatinih. i da, baš kao što je beti rekla, najljepše su na svijetu <3

  2. #52
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno


  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Već sam ja to gore crtala ali evo opet. Kako ja volim biti učitelj, kad mojima doma dosadim, evo mi foruma da vas tlačim.

    Nije plava preuzela dominaciju, nego je jedina. Pa nema nikakvog izbora I ti i tm ste im prenijeli "plavi gen".
    Ovako: svi ljudi naslijeđuju po jedan gen od mame i po jedan od tate. Plavooki imaju i jedan i drugi plavi i samo u toj kombinaciji, oči će biti plave.

    Tvoja djeca su imala 25% šanse za zelene oči i 75% šanse za plave. I 0% šanse za smeđe.

    Ti imaš zelene, ali jedan od tvojih roditelja (tata u tvom slučaju) ti je isporučio gen za plave oči koji u tvojima nije došao do izražaja, jer je recesivan, a ovaj za zelene ( koji ti je dala mama) je dominantan pa su ti oči zelene. No, taj recesivni plavi si prenijela svojoj djeci. Vjerojatno na njihovu veliku sreću, jer najljepše je imati plave oči, rijetke su.
    Hvala ti na odgovoru, sad mi je sve to malo jasnije.
    a što se boje tiče, bitno da nisu smedje, jer bi me muž pitao jesu li klinci poštarevi ili od susjeda.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •