Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: uzv dojke

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    16

    Početno uzv dojke

    gdje otići na uzv dojke privatno, a da te ne izvrijeđaju jer dojiš dvogodišnje dijete?
    napisala sam svoje negativno iskustvo s eljugom, tj doktoricom sušac (mislim da se tako preziva) na podforumu o problemima dojenja.
    meni se ne da slušati vrijeđanja i još plaćati za to..

  2. #2
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    E pa ne mogu vjerovati da te je eljuga razočarala... ljerka eljuga se meni čini 100% OK i još majka 4 djece

    Evo ovdje..
    http://www.poliklinikapintaric.hr/usluge.htm

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    16

    Početno

    ma to je bila druga doktorica, nisam bila kod vlasnice. ali mislim da bi vlasnica trebala znati kako se njena zaposlenica odnosi prema pacijentima.

    hvala ti na linku, proučit ću

  4. #4
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Vidim da je ta dr.Sušac onkolog, možda trebaš tražiti onkologa za pregled

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Trebala si tražiti baš doktoricu Eljugu, ona je stvarno krasna, a za ovu drugu, što reći.

  6. #6
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    avaj! a ja baš mislila otić kod sušac na pregled. ona me i zadnji put pregledala pa mi se nije dalo puno razmišljat gdje otić. sve češće mi se događa da me liječnici raznih vrsta ispreskaču ko malo dijete jer još dojim.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Da se prikrpam ovoj temi (i ne otvaram drugu..)
    Da li mislite da je potrebno ići i prije prestanka dojenja na pregled?
    Naime izgleda da imam velike predispozicije za RD.... ali sam mislila pričekati da potpuno prestanem.
    I da li smijem ići na mamo?

  8. #8
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    ja na preglede i uzv odlazim redovito, unatoč dojenju. na mamo još nisam išla. u mojoj obitelji sve vrvi od RD tako da ne mogu čekati da prestanemo s dojenjem.
    sušec sam otkazala. nit mi je simpatična, nit mi se čini temeljita kod pregleda, nit mi se sviđa da netko koluta očima na moje dojenje, a i prosto su skupi u toj poliklinici.
    našla sam bolje i jeftinije

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    info na sunce!

  10. #10
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    http://www.drinkovic.hr/
    ne da ne vidi problem u dojenju, nego ga potiče. ispratio me riječima da dojim koliko me volja.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    a cijena?

  12. #12
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    uzv i pregled 400kn. kod eljuge je 600kn.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    16

    Početno

    ma eljuga je precijenjena, ne znam. drugi put ću se naručiti kod tog drinkovića.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    kod eljuge je stvarno preskupo 600kn, ali ja vjerujem dr Matković koja inače radi u petrovoj na onkologiji, a četvrtkom kod eljuge. jedino mogu do nje kod eljuge i sretna sam da me uopće može primiti. jako je jednostavna i ljubazna, jednako se ponašala kad sam dolazila na preglede u petrovu (preko uputnice) i privatno, što nije slučaj kod mnogih liječnika.

  15. #15
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    ja sam bila u poliklinici Vili (ne znam ime profesorice, ali je jedina za uzv dojke). Isto sam dojila i jedino je komentirala kako bi trebala dojiti čim duže mogu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    ja sam nadavno bila na uzv-u kod dr. Sušac i moram priznati da je bila iznimno ljubazna, stručna i profesinalna. čak i nakon što se uspjela zašpricati kad mi je stisnula bradavice
    a dojenje dvogodišnjakinje je prošlo bez ikakvog komentara, samo uz pitanje imamo li neku ideju do kad ćemo ili idemo "po sluhu"?

  17. #17
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Dižem topik, gdje se može otići na uzv dojke, preko uputnice, ali da je dobra liječnica, tj. da zna gledati ultrazvuk?

  18. #18
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Taman planiram na uzv a dojim pa mi google izbacio ovo! Dakle da je Ilona Susac neljubazna i povrsna... Ne mogu to vjerovati, meni je rijesila gadan mastitis, puno pomogla, a iz strucnih krugova sam za nju cula same pohvale. Osobno joj se moze ne svidjati dojenje dvogodisnjaka (kad nije probala) ali je to ne cini ni losom osobom niti losim lijecnikom. Kasnije smo sesrele a moj dojilacki staz je bio tada i duzi od 2 godine pa se ne sjecam ismijavanja. Okej, nije se niti divila ali i zasto bi? No, svatko ima pravo na svoje misljenje, ofkors...

  19. #19
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    može li mi netko preporučiti dobrog dr. za UZV dojke u Zadru?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •