Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: prestanak simptoma u trudnoci

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    8

    Početno prestanak simptoma u trudnoci

    Opet ja....dosadna vec
    Imam jos samo jedno pitanje,jel normalno da su simptomi trudnoce nestali u 10 tjednu? Mucnina i bolovi u grudima.....

  2. #2
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    sve je to normalno
    nije svakome isto i ništa ne brini

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Obično mučnine nestaju nakon prvog tromjesečja, no ipak je to individualno i razlikuje se od osobe do osobe. Sretno!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    19

    Početno

    Hope, kako je s mučninama? Jesu se vratile? I meni su najednom prestale, baš me nekako strah, jer i mirisi su prestali, sva sam se nekako unormalila... imam neki loš feeling

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    33

    Početno

    Ja sam sad 8+4 i iskreno molim boga da mi simptomi nestanu. Mucnine me toliko ubijaju i iscrpljuju da sam zakljucila da bi meni porodiljni il neko bolovanje trebal prva tri mjeseca trudnoce. Poslje mi je sve super i sve mogu. Bar mi 1. put tak bilo...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    72

    Početno

    Nemoj se zabrinjavati. Meni su simptomi dolazili i odlazili. Najbolje ti je ravnati se prema ultrazvuku jer simptomi nisu najpouzdaniji pokazatelji trudnoće. Sve će biti ok.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    11

    Početno

    ako si i dalje trudna znači normalno je... :D meni grudi nisu oupće natečene, a mučnine su mi totalno bezveze...svaki 5 dan pomalo mi bude loše i to je to...neš ti trudnoće

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja isto cijelu trudnoću nikakvi simptomi. Bilo mi je u početku tu i tamo loše u autu (i inače imam slab želudac), malo vrtoglavice (2 ili 3 puta), malo nesanice i sad malo grčevi u listovima po noći... to je to. Da nemam trbuh, zaboravim da sam trudna... Zapravo mi se i s trbuhom događa 8)

    Mislim da je u trudnoći sve normalno - i da ti je sve i da ti je niš

  9. #9
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Oduvijek me zanimalo, kada budem drugi put trudna je li nužno da ću imati iste simptome kao i u prvoj?? Do 6 tj. su me prali strašni simptomi slični PMS, bolovi u trbuhu, bolne grudi, valunzi. Kasnije su počele mučnine i sve mi je smrdilo... Je
    li nužno da ću i drugi put imati takce simptome ili može bit da prođem bez njih? Kakva su vaša iskustva?

  10. #10
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    moje iskustvo-mucnine neusporedivo gore nego u prvoj, i trajale puno duze (skoro 3 mjeseca u odnosu na 3 tjedna u prvoj T). dobitak na kilazi znatno manji, sad sam 32 tjedna na oko plus 10 :D , a u prvoj u tom tjednu vec bijah valjda na plus 25.

    zgaravicu nazalost imam, isto kao i zatvor i hemice

    trbuh mi je nekako nize i teze mi se namjestiti.

    sise mi nisu ponovo narasle, hvala bogu, i nisu tako tvrde kao u prvoj, mozda zato jer mali sisa.

  11. #11
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    od ovog tvog gore napisanog jedino mi je optimistično 15 kg manje

  12. #12
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    i meni :/

    a cuj, sto zena, sto trudnoca. moze ti biti bas drasticno drugacije.

  13. #13
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj kiara26 prvotno napisa
    Ja sam sad 8+4 i iskreno molim boga da mi simptomi nestanu. Mucnine me toliko ubijaju i iscrpljuju da sam zakljucila da bi meni porodiljni il neko bolovanje trebal prva tri mjeseca trudnoce. Poslje mi je sve super i sve mogu. Bar mi 1. put tak bilo...
    ja ću ovo potpisat (osim dijela kako je poslije, meni je prvi put pa :? ), naročito zato jer mi je fora što sam i ja 8+4 jučer (kad je ovo postano).

    kiara26

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    33

    Početno

    prima

    kao sto rekoh meni je u prvoj trudnoci bilo onak, malo neobicno prva tri mjeseca. Tipa nije mi se nis jelo, sve mi je bilo nekak odbojno i tak, al mi nije bilo ovak zlo. Sad doslovce pred kraj dana nemrem nikam. Toliko mi je zlo da se jedva iz kreveta mogu dignut.
    U prvoj trudnoci mi je do kraja bilo sve 5 do te mjere da sam u petak radila, a u subotu rodila...
    kak bu sad ne znam, al nadam se istom.

  15. #15
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Oduvijek me zanimalo, kada budem drugi put trudna je li nužno da ću imati iste simptome kao i u prvoj?? Do 6 tj. su me prali strašni simptomi slični PMS, bolovi u trbuhu, bolne grudi, valunzi. Kasnije su počele mučnine i sve mi je smrdilo... Je
    li nužno da ću i drugi put imati takce simptome ili može bit da prođem bez njih? Kakva su vaša iskustva?
    meni je u drugoj zasad puno drugacije nego prvi put
    mucno mi je bilo od 6tj i prvi put i sad s tim da sam u prvoj nakon 3 mj bila jos uvijek na istoj kilazi i to vrijeme mi je bilo pomalo mucno, ali nisam povracala dok sam sad povracala od 6 do 17tj i izgubila 4kg. polako mi je lakse (sad sam u 18tj) dobivam na kilazi jer sam gladna ali imam zgaravicu pogotovo navecer (sto u prvoj nisam imala) i vec sad mi je tesko spavati jer su mi kriza u totalnoj komi od kad sam zatrudnila. jedino pozitivno je to sto mi se cini da mi ovaj put dlake rastu rjedje i puno slabije nego inace sto je super 8)

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    bez brige, to što su ti simptomi prestali ne znači da nisi više trudna
    nit ja nisam imala simptome nikakve napočetku. osim hormona podivljalih. a to su definitivno simptomi najgori. kad divljaš i plačeš cijelo vrijeme. žasu.

  17. #17
    bjuma avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    296

    Početno

    meni je ispočetka bilo loše samo dok bih se vozila. povraćala nisam. mučnine trajale desetak dana, ali su više ličile na gubitak apetita. ali sam zlato barem jednom mjesečno imala svoj hormonalni show i niko- me- ne razumije- i- ne voli scene... ali, to je sve dio toga.
    sve je to individualno. treba vam biti drago da se ne mučite... uživajte u svakom trenutku trudnoće. to je stvarno nešto posebno. meni moji nedostaju... ipak su doveli do ovog osjećaja gdje ništa se ne može mjeriti s mojom malom štrucom koja trenutno spava u svom krevetiću.


  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    180

    Početno

    joj evo i mene...
    i ja sam se zabrinula...
    imala sam mucnine od 7-8 , a onda je prestalo!
    sada sam 10+1
    i sve mi cudno da ne bortam
    a dusu sam ostavila na wc-u
    bol u gornjim ekstremitetima jos uvek traje,.. lezanje na stomaku nemoguca misija!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    devojke, jel moye mala pomoc, plizzzz...imala sam drugi pokusaj vantelesne i 12 dan et beta 132, 14 dan et 309....17 dan et uvece sam doyivela prilican stres a ujutru 18 dan et, ustala, nista od simptoma...do tad su mi grudi bile osetljive, ne mnogo ali na dodir, jesu...od 18 dana nista...otrcim da uradim betu i bila je 1563 i nesto a ja na internetu svasta procitala o prestanku bola u grudima...danas 19 dan et i dalje nema bola u grudima, ludimmm a uz tek u utorak...mora li ovaj prestanak bola u grudima da znaci da sa bebom nesto nije u redu...zmam da neke zene nemaju uopste bolne grudi ali nisam sigurna da li je dobro ako imas, pa naglo bol prestane...od simptoma nista, bukvalno, samo placem non stop ali to je zbog straha koji se pojavio kad sam procitala svasta nesto za ovo sto mi se desilo...

  20. #20
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    nevena tea, nemoj se uzrujavati. vjerojatno je sve u redu. simptomi su vrlo individualni i mijenjaju se iz dana u dan.
    plakanjem i sekiranjem možeš samo napraviti veće zlo (vjeruj mi i ja sam dva dana plakala, jer sam svašta pročitala i tlak mi je skočio u nebesa i onda sam se silom prilike primirila, jer sam shvatila koliko škodim i sebi i da beba sve to osjeti). imala sam i ja par stresova dok nisam saznala da sam trudna i mrva se držala. vjerujem da se i tvoja drži.
    koliko kužim betu, dupla se kako i treba.
    držim fige da se smiriš i da u utorak sve bude u redu.

  21. #21
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ja mislim da ti je važniji pokazatelj beta koja ti se dupla pravilno nego simptomi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da bude sve OK
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 05.01.2013. at 18:59

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    jesen u meni, hvala...prilicno sam sigurna da me razumes, ja sam dva dana kao luda, nisam trebala ni citati nista...i bolje da me nisu bolele ni na pocetku, bilo bi mi lakse, moju sestru celu trudnocu nisu bolele...sad sam smirena...od kako sam sebe ubedila da nece biti u redu, nestala i napetost i nesanica i stres i nervoza i sve zivo...pa vidi sta mi psiha radi...kad bi opet samo malo zabolele, hahahhaahha...u utorak je uz, pa videcemo....znate ono, svako pravilo ima izuzetak, mozda cu ja biti taj izuzetak mala mimi, znam da to jeste vazno...samo mene su grudi prestale boleti to jutro kad sam isla vaditi poslednju betu...ne znam da li to nesto znaci...videcemo uskoro

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •