Ne znam da li sam napisala dobar naslov, ali ne znam kako bih ga sročila s obzirom da ni sama ne znam o čemu se radi i da li je to moguće. Već sam nešto spomenula u jednoj drugoj temi koja nema baš neke veze s ovim pa s obzirom da tamo nisam dobila odgovor odvojit ću jer me baš zanima slijedeće.
Ovak, ovaj mjesec mi je M kasnila 4 dana (od kada sam dobila M nakon poroda ciklus mi se ustabilio na 26-28 dana). I onda se dogodilo nešto meni jako čudno. M mi je došla nečujno kao i svaki put od kad sam rodila. Trebla bih naglasiti da me od poroda uopće ništa ne boli po tom pitanju, samo curka i to je to! M sam dobila ujutro a negdje oko podneva, iz čista mira odjednom me nešto jako presjeklo u trbuhu, zgrčilo, zabolila me glava, i nisam mogla k sebi doći dobrih pola sata, ni stat na noge nisam mogla kak treba, samo sam čučala i čekala da me to popusti. Uslijed svega toga, osjetila sam da je jako poteklo iz mene, što mi isto za prvi dan nije čudno, ali kad sam otišla na wc imala sam kaj vidjeti na ulošku. To je bilo nešto, ne ugrušak, nešto pout komada posteljice, onako malo uništene. A veličine oraha samo ne baš u tom obliku. Pričala sam s jednom prijateljicom, koja mi je rekla da je to vrlo vjerojatno bila trudnoća ali kratka, možda koji dan, i da zametak nije valjao pa je to smo izašlo iz mene, kao prirodna kiretaža, neki blagi spontani. Ja sam malo :shock: , kaj je to moguće?
Mislim jednom mi je teta koja je anesteziolog, pričala da može doći do trudnoće, pa ako se tada razboliš, plod nije ok ili kaj ti ja znam, trudnoća se prekida kad trebaš dobiti M, i onda taj zametak izađe s mengom da ni ne znaš da si bio u drugom stanju. Baš me zanima da li je to istina, da li je netko od vas možda imao takvo iskustvo ili zna nešto o tome? :?