Stranica 20 od 25 PrviPrvi ... 101819202122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #951
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Ja sam kupila djeci (11 i 14 god) sat iz Lidla
    ovaj https://www.lidl.hr/hr/p/ispunite-do...ess-sat/p48056
    Nadam se da će biti ok ti satovi


    Još sam mislila kupiti neku društvenu igru, ali se ne mogu odlučiti koju
    Jel imate za preporučiti neku koja ima trajanje 30 - 60min, a nije gradnja nekog grada/sustava i previše taktike/logike. Ja iš nešto zabavno gdje ima puno smijeha.
    Znači ne bih igre tipa catan, rizik, carcassone, monopoly nego više nešto tipa dixit.

  2. #952
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Taman sam htjela reć dixit
    Probaj Ubongo , nama je super, a vidjela sam da je na nekakvoj akciji u muelleru.

    Ili story cubes, ovo https://www.storycubes.com/en/games/

  3. #953

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila djeci (11 i 14 god) sat iz Lidla
    ovaj https://www.lidl.hr/hr/p/ispunite-do...ess-sat/p48056
    Nadam se da će biti ok ti satovi


    Još sam mislila kupiti neku društvenu igru, ali se ne mogu odlučiti koju
    Jel imate za preporučiti neku koja ima trajanje 30 - 60min, a nije gradnja nekog grada/sustava i previše taktike/logike. Ja iš nešto zabavno gdje ima puno smijeha.
    Znači ne bih igre tipa catan, rizik, carcassone, monopoly nego više nešto tipa dixit.
    Alias je fantastična igra za taj uzrast, i jako zabavna. Moj ju je obožavao, a i u srednjoj školi je znao to igrati s društvom, dok su se još smjeli i mogli nalaziti.
    Jedina je mana što treba imati dovoljno igrača pri ruci jer se igra u parovima (slično kao i Pictionary). Nije za igranje udvoje.

  4. #954
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Babyboys, predivna prica s mamom i poklonom Ja sam se sva raznježila.

    Ima li jos tih fitness narukvica u Lidlu ili bilo, pa proslo?

  5. #955
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moje osnovnoškolsko dijete će ili za Božić ili za rođendan dobiti kalkulator koji se može koristiti za maturu.
    Bolji mu još x godina ne treba i ne vidim razlog da ga ne dobije u vidu poklona.
    Možda dobije i laptop, da za on line školu ne koristi staru kompjutor kantu u dnevnoj sobi.
    Moja je taj kalkulator dobila za firmu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.12.2020. at 16:49

  6. #956
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Kak je munkica napisala da ima traume od čarapa za poklon tak mislim da bih ja imala traume od poklona za školovanje, da sam ih ikad dobivala. A mislim da nisam, jer bih se sjetila. To je nekaj kaj se podrazumijeva, pa bila to olovka ili udžbenik ili komp.

    Zbog ove teme ja sad tražim aparat za kavu. No to je tak skupo, da nema šanse. A to bi recimo bio pravi poklon.

  7. #957

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Moje jedno teen dijete hoće RC auto na daljinski.
    A takvih ima u rangu vrijednosti laptopa (ili pak moga pravog autombila).

    Ili pak laserske pištolje...
    Što reći...

  8. #958
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Hvala na idejama

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li jos tih fitness narukvica u Lidlu ili bilo, pa proslo?
    Bilo ih je u ponedjeljak u lidlu. Ne znam jesu li sve rasprodali.

  9. #959
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Želje mojih klinaca su ipak umjerenije,možda zato jer pišu sv.Nikoli
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.12.2020. at 17:20

  10. #960

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Kak je munkica napisala da ima traume od čarapa za poklon tak mislim da bih ja imala traume od poklona za školovanje, da sam ih ikad dobivala. A mislim da nisam, jer bih se sjetila. To je nekaj kaj se podrazumijeva, pa bila to olovka ili udžbenik ili komp.
    Dok smo čekali da nam se dijete rodi, MM je komentirao: imat će rođendan taman pred početak škole, pa može za poklon dobivati školski pribor
    Na što sam se ja tad zgrozila, ali s vremenom se pokazalo da to uopće nije loš poklon. Dapače, kroz cijelu osnovnu školu, baka mu je za rođendan poklanjala školski pribor i bio je time oduševljen, navukao si je punu ladicu tog pribora, kao hrčak.
    Otkako je u srednjoj školi, to više nema smisla jer mu sad treba puno manje pribora. Ali htjedoh reći da svašta može biti poklon, ovisi o željama, interesima i raspoloženju. Ovaj moj se veseli i čarapama ako su zamotane kao poklon, voli iznenađenja bilo koje vrste. Ali kad ga pitam što želi za poklon, najčešće ne zna

  11. #961
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ma da, ni ja ne znam kaj moji žele. Zato i kupujem hrpu sitnica. I mislim (odnosno nadam se) da će moju čarape veselit.
    Oaim ak ne nadjem željeni aparat za kavu za 500 kn. A to neću sigurno jer su prek 1000.

  12. #962
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Daj oglas možda nekom stoji bezveze

  13. #963
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Tu na Rodi? Ma nece onaj na kapsule, nego bas espresso. Zato i je tako skup

  14. #964
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Tu na Rodi? Ma nece onaj na kapsule, nego bas espresso. Zato i je tako skup
    ja sam si pred koji tjedan uzela espresso masinu, na snizenju za malo iznad 1000kn, htjela sam odredenu boju i model, ali vidjela sam neke po ~700kn. a nade se i na njuskalu povoljno ako ti igra rabljeno

  15. #965
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ne razumijem ovo čuđenje na stvarima za školu kao poklon, al okej

    lili, ako želiš fitness narukvicu, ne znam čemu se ograničit na Lidl
    ja sam lani dobila xiaomi, i ove godine namjeravamo uzeti starijem takvu, samo noviji model
    naručit preko e-kupi, mislim da je oko 300kn
    i maloj naručujemo poklon preko weba tako da te konkretno obilaske dućana smo preskočili

  16. #966
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pa nećeš kupovat aparat za kavu svake godine,ispunit ćeš želju. To i je moj point. Čarape moze dobit jer je utorak i bile su na akciji.
    Ja sam za Božić ko malo diejte, do zla boga naivna. To je jedino vrijeme u godini kad dopuštam kič, kad sam over the top sa svime, ispunjavam želje i održavam vjeru u božićnu čaroliju.
    Znam da to ima veze s tim što sam istraumatizirana iz vremwna svog djetinjstva, ali baš me briga, sad nadoknađujem čaroliju sebi i poklanjam je njima.

  17. #967
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Mislim da je to ta: https://www.ekupi.hr/hr/Sport/Sports.../p/EK000323640

    s tim da na e-kupi večeras nakon 20 sati ima i nekakav late night popust od 10% za plaćanje karticama Zagrebačke banke

  18. #968
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Babyboys i ja sam takva. Kupljeni su svi pokloni, a jutros u 6 sam onilne kupila iznendajenje za cijelu familiju. Jedva cekam kad ce doci. Nadam se na vrijeme.

    Moji su dobili poklone vezane uz kompjuter koje su zele. Slusalice i disk.
    Dakle s njihog pipisa je.

  19. #969
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je to ta: https://www.ekupi.hr/hr/Sport/Sports.../p/EK000323640

    s tim da na e-kupi večeras nakon 20 sati ima i nekakav late night popust od 10% za plaćanje karticama Zagrebačke banke
    Wooow, ova je bas supeeer, ma razmisljala sam za tatu za rodjendan, al vec je prosao. Zapamtit cu ovaj model,pa kad se maknem s antireces.teme poklonit ću mu.

    Hvala ti
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.12.2020. at 19:21

  20. #970
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam si pred koji tjedan uzela espresso masinu, na snizenju za malo iznad 1000kn, htjela sam odredenu boju i model, ali vidjela sam neke po ~700kn. a nade se i na njuskalu povoljno ako ti igra rabljeno
    Ma ta koju bi ona je oko 1300. Ne bih polovnu. A i ne bihvto uopce. Al sad kad je doma, znam da bi ju veselilo. Ja pijem tursku

  21. #971
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    magriz koji si uzela? Još ćete me i nagovorit.

    Mogla bih kupiti onaj na kapsule jer je jeftiniji, al mi vjera brani unašanje nove plastike u domaćinstvo

  22. #972
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    uzela sam ovaj https://www.delonghi.com/hr-hr/proiz...85r-0132106139
    nije velik i nije tezak. mislim da ce sa mnom na more po ljeti

    kapsule mi vjera brani jer plastika, plastika, plastika. cijena kapsula je ogromna u odnosu na dobru kavu, a i pomisao da mi kroz plastiku toci kipuca voda mi je :/
    Posljednje uređivanje od magriz : 12.12.2020. at 21:16

  23. #973
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Taj se i meni sviđa. Al sad bas gledam kak je rasprodan. Naela sam neki drugi i taj je dosta jeftiniji. Još ću vidjet.

    A oko plastike se apsolutno slažemo

  24. #974
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ne razumijem ovo čuđenje na stvarima za školu kao poklon, al okej
    Ne razumijem bilo kakvo čuđenje bilo kakvim stvarima za poklon.
    Pretpostavljam da u siromašnim obiteljima baš te potrebne stvari djeca i dobivaju kao poklon.
    Babyboys, pokon tvoje mame me baš raznježio.

    J. ove godine nema nekih velikih želja. Pidžamu na gingerbread mana koju nisam našla, ali ajde našla sam neku majicu.
    Što je veća to ja manje umam ideja a i ona želja. Razmišljala sam kako je opsjednuta s engleskim jezikom u zadnjih godinu dana. Engleski uči u školi stranih jezika već 4.-tu godinu, a od ove godine joj je to i 2. jezik u OŠ. Razmišljam kako inače voli knjige da joj uzmem neku knjigu na engleskom ili o engleskom ili nešto u tom stilu primjereno za njenu dob, a da je zanimljivo. Ima netko kakvu ideju?
    Napravila mi je ove godine adventski kalendar s citatima na engleskom jeziku pa možda nešto i u tom stilu.

  25. #975
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    uzela sam ovaj https://www.delonghi.com/hr-hr/proiz...85r-0132106139
    nije velik i nije tezak. mislim da ce sa mnom na more po ljeti

    kapsule mi vjera brani jer plastika, plastika, plastika. cijena kapsula je ogromna u odnosu na dobru kavu, a i pomisao da mi kroz plastiku toci kipuca voda mi je :/
    Javi kakva je kava. Ja si tako nešto želim već dugo. Davno saž uzela Dolce gusto, žali bože novaca. Onda smo imali neki žnj.. Isto bezveze pa me strah kupiti neki novi da se ne zeznem opet. Kad sam čitala po forumima teška filozofija oko tih aparata, glava me zabolila.

  26. #976
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Javi kakva je kava. Ja si tako nešto želim već dugo. Davno saž uzela Dolce gusto, žali bože novaca. Onda smo imali neki žnj.. Isto bezveze pa me strah kupiti neki novi da se ne zeznem opet. Kad sam čitala po forumima teška filozofija oko tih aparata, glava me zabolila.
    meni je odlicna. cak i pjenica bude dobra, ali to ne pijem

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  27. #977

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila Opću i anorgansku kemiju "pod bor" na prvoj godini faksa.
    Ja sam bila samohrana mama studentica, a moja mama je čekala božićnicu da mi kupi knjigu. Jer drugačije nismo mogli. Opću sam položila s odličnim i bila beakrajno zahvalna na poklonu.
    Filipović-Lipanović

    Ja sam na faksu u Zg kupila samo drugi dio, od frendice frend prodavao itd.
    Svoje originalne s prve godine nisam mogla ponijeti, nisu stale u izbjeglički kofer

    Poslije kad sam upoznala muža i počela živjeti s njim, ispostavilo se da on ima samo prvi dio, anorgansku je nekome posudio pa je nestala

    Sparismo se mi

    On topic: obožavam knjige kao dar, mogu i udžbenici, samo da je od papira LOL Nemam pojma što ću kupiti svojima.
    Posljednje uređivanje od Danka_ : 12.12.2020. at 23:14

  28. #978
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Danka ni moja izbjeglička vrećica nije podnijela nego par stvari. Jedna od njih je moj 1.dnevnik i dan danas ga čuvam, planiram ga pokazati svojoj kćerki kad napuni te godine, uskorooo

  29. #979
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam kupila djeci (11 i 14 god) sat iz Lidla
    ovaj https://www.lidl.hr/hr/p/ispunite-do...ess-sat/p48056
    Nadam se da će biti ok ti satovi


    Još sam mislila kupiti neku društvenu igru, ali se ne mogu odlučiti koju
    Jel imate za preporučiti neku koja ima trajanje 30 - 60min, a nije gradnja nekog grada/sustava i previše taktike/logike. Ja iš nešto zabavno gdje ima puno smijeha.
    Znači ne bih igre tipa catan, rizik, carcassone, monopoly nego više nešto tipa dixit.
    Moji vole camel up (super je i za mladje, a ni nama starijima nije dosadna), king of tokyo, takenoko. Patchwork je odlican ali je za 2 igraca. Ima jedna super igra od samo pregrst karata i s ful jednostavnim pravilima, love letter, a zabavna je fakat od 7 do 77 god.

  30. #980
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Mislim moze i mladje od 7 ako su djeca inspirirana, moj stariji je totalni freak za drustvene igre i taj je s 4 godine igrao takve igre da ne vjerujes, sa 6 me je pokusavao nauciti pravila android netrunnera, sto se za mene pokazao kao prevelik zalogaj. Mladjem je pak domet king of tokyo i eureka. Preporucujem oboje za predskolski do skolski uzrast :D

  31. #981
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ne razumijem bilo kakvo čuđenje bilo kakvim stvarima za poklon.
    Pretpostavljam da u siromašnim obiteljima baš te potrebne stvari djeca i dobivaju kao poklon.
    Babyboys, pokon tvoje mame me baš raznježio.

    J. ove godine nema nekih velikih želja. Pidžamu na gingerbread mana koju nisam našla, ali ajde našla sam neku majicu.
    Što je veća to ja manje umam ideja a i ona želja. Razmišljala sam kako je opsjednuta s engleskim jezikom u zadnjih godinu dana. Engleski uči u školi stranih jezika već 4.-tu godinu, a od ove godine joj je to i 2. jezik u OŠ. Razmišljam kako inače voli knjige da joj uzmem neku knjigu na engleskom ili o engleskom ili nešto u tom stilu primjereno za njenu dob, a da je zanimljivo. Ima netko kakvu ideju?
    Napravila mi je ove godine adventski kalendar s citatima na engleskom jeziku pa možda nešto i u tom stilu.
    Gregov dnevnik je dobar početak za čitanje na engleskom: https://znanje.hr/product/diary-of-a-wimpy-kid-1/251122

  32. #982
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Gregov dnevnik je dobar početak za čitanje na engleskom: https://znanje.hr/product/diary-of-a-wimpy-kid-1/251122
    Vidiš.. A Gregov dnevnik obožava... Moram pronjuškat što ima na hrvatskom da ne uzmem isti.

  33. #983
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ako imaš vremena, pogledaj malo po knjižarama, bivši Algoritam u hotelu Dubrovnik ima stvarno velik izbor knjiga na engleskom i za djecu

  34. #984
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Mitovski, ne znam koliko ti je curka stara al moja već dugo, a i dosta čita knjige na engleskom. Ak gledam ovu generaciju u odnosu na dvoju, stvarno su puno jači u engleskom - barem neka korist od toga kaj su stalno pred ekranom.

    Ja sad da i hoću kupit taj aparat za kavu , uglavnom he rasprodan. Nije samo tamo gdje su cijene više

  35. #985
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    uzela sam ovaj https://www.delonghi.com/hr-hr/proiz...85r-0132106139
    nije velik i nije tezak. mislim da ce sa mnom na more po ljeti

    kapsule mi vjera brani jer plastika, plastika, plastika. cijena kapsula je ogromna u odnosu na dobru kavu, a i pomisao da mi kroz plastiku toci kipuca voda mi je :/
    Ovakav sam si prije 5-6 godina kupila pod bor. Jos uvijek radi bez problema (kuha u prosjeku 2 espressa dnevno). Par puta godisnje propustim kroz njega onu kiselinu za ciscenje iz DMa.
    Jedina mana - malo kratak ovaj nos za pjenu.

  36. #986
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mitovski, ne znam koliko ti je curka stara al moja već dugo, a i dosta čita knjige na engleskom. Ak gledam ovu generaciju u odnosu na dvoju, stvarno su puno jači u engleskom - barem neka korist od toga kaj su stalno pred ekranom.

    Ja sad da i hoću kupit taj aparat za kavu , uglavnom he rasprodan. Nije samo tamo gdje su cijene više
    Ima 10g. J. nije tako puno pred ekranom, ali engleski uči od 1.r u školi stranih jezika i jako smo zadovoljni. Inače joj je u školi 1. jezik francuski i isto joj dobro ide, ali engleski baš jako voli.
    Što tvoja curka čita na engleskom?

  37. #987
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Moja je starija. Ona si sama odabire knjige, al mogu je pitat. Imaš i onaj dućan Hoću knjigu u Cityju. Isto drže stranu literaturu

  38. #988
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Jel ovdje ili na nekom drugom forumu, netko tražio aparat za espresso? Totalno sam se pogubila.
    Držala baš danas jedan u ruci , 600 kuna. Jako zgodan.

  39. #989
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ovdje ili na nekom drugom forumu, netko tražio aparat za espresso? Totalno sam se pogubila.
    Držala baš danas jedan u ruci , 600 kuna. Jako zgodan.
    Pa Nano je tražila, zar ne?

  40. #990
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ne razumijem ovo čuđenje na stvarima za školu kao poklon, al okej
    ni ja

  41. #991
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Moj prvorođeni pati malo od finog školskog pribora, pa smo vječito u potrazi za faber castel tehničkim olovkama, koji ako i ima u našem selu skuplje su duplo nego neke druge. Tako da neki ulet preko web shopa ili povratak iz većeg grada sa dobrim školskim priborom njega uvijek obraduje, i mlađeg naravno jer kopira brata.
    Ne znam, dečki su već veliki i ne mogu reći da ih ne raduje neka određena vrsta odjeće ili marka odjeće. Tako da sam neplanski na about you kupila svakom po super dry majicu za 70 kn (inače su cca 180, akcija 120). Trenutno im te majice ne trebaju, ali kad mi na proljeće zacvile da ime nedostaje majci kratkih rukava evo, sigurno im neke markirane ne bi kupovala u punoj cijeni na početku sezone.
    Neki fini, željeni komad robe ne vidim zašto ih ne bi obradovao, barem moje obraduje.

  42. #992
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Moje takodjer razveseli i školski pribor (ja patim na njega kao sin od Kosjenke) i odjeća i razne druge karifeke, sve ovisi u kojem su filmu bitno je da je poklon dobar onome kome se poklanja, da se njemu sviđa.

  43. #993
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Moj prvorođeni pati malo od finog školskog pribora, pa smo vječito u potrazi za faber castel tehničkim olovkama, koji ako i ima u našem selu skuplje su duplo nego neke druge. Tako da neki ulet preko web shopa ili povratak iz većeg grada sa dobrim školskim priborom njega uvijek obraduje, i mlađeg naravno jer kopira brata.
    Ne znam, dečki su već veliki i ne mogu reći da ih ne raduje neka određena vrsta odjeće ili marka odjeće. Tako da sam neplanski na about you kupila svakom po super dry majicu za 70 kn (inače su cca 180, akcija 120). Trenutno im te majice ne trebaju, ali kad mi na proljeće zacvile da ime nedostaje majci kratkih rukava evo, sigurno im neke markirane ne bi kupovala u punoj cijeni na početku sezone.
    Neki fini, željeni komad robe ne vidim zašto ih ne bi obradovao, barem moje obraduje.
    Oooo, da, ovo smo i mi radili i povremeno još i danas, iako si naši dečki sad sami nabavljaju pisaći pribor. Vole i točno određene vrste olovaka - npr. Faber Castell grip (trokutastog presjeka https://shop.skolskaknjiga.hr/olovka...r-castell.html), kao i posebne vrste bilježnica (stariji sa spiralnim uvezom, mlađi blokove (on je ljevak, pa mu spirala smeta dok piše), te flomastere s kuglicom i signire (mlađi). Ako dobijem kakav poslovni poklon iz te domene, rado uzmu...

    Inače, pretprošle godine dobili su PowerBank i to im je bilo super za putovanja. Sad to više nije tak aktualno, ali ako nekom treba - ovo: https://www.ronis.hr/prijenosne-baterije-2981/2981/

  44. #994
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Moja 15-godisnjakinja ce dobiti ovu knjigu, stariji sin neku gamersku tipkovnicu i misa, a mala je zapela za cry baby tigrica koju bas nigdje ne mogu naci.... moram vidjeti s njom neku alternativu. Malenom nista, kupila mu baka i to mu je dosta zasad, dok ne zna prigovarati jos.
    Kako je kod nas puno djece skupilo se dosta igracaka po kuci pa svako malo gledam rjesavati se viska a s druge strane opet kupujemo povremeno nove. Zao mi je da mlađa (6g.) bude zakinuta za neke igracke koje su trenutno aktualne jer ima doma svasta ali to nije ono sto je sama odabrala. Kako vi razmisljate po tom pitanju?

  45. #995
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    moji su odabrali poklone
    on zeli ps5, a ona laptop ili iphone
    draga su to i skromna djeca
    btw, meni je laptop savrsen poklon

    njoj sam kao iznenadjenje bila kupila pivo pod, za snimanje videa, na kraju nije bila nesto odusevljena, i sad cu ga vratiti
    a mislila sam da sam savrseno pogodila
    ubuduce pitam
    Posljednje uređivanje od summer : 14.12.2020. at 16:32

  46. #996
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Summer
    Ja jos muku mucim s mazom. Na kraju cu ga morat pitat sta zeli

    E da, i ja bi laptop za poklon steta sta meni to nece niko poklonit

  47. #997
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Tebi laptop ne treba za online školu, pa ga nećeš ni dobiti.

    I dalje se dvoumim oko aparata za kavu, odnosno kupila bih ga mirne savijesti da vjerujem da će skuhati više od 3 kave

  48. #998
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ja si isto espresso aparat želim za neku prigodu, nikako da dođem na red. Bio i rođendan, sad i Božić. Možda za Novu Godinu.

  49. #999
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Tebi laptop ne treba za online školu, pa ga nećeš ni dobiti.

    I dalje se dvoumim oko aparata za kavu, odnosno kupila bih ga mirne savijesti da vjerujem da će skuhati više od 3 kave
    Dnevno?

  50. #1000
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    moja ima doma ima odlicno desktop racunalo, moj laptop, dva tableta

    odlucim li joj ipak kupiti laptop, itekako ce biti poklon, a ne nuzno pomagalo za obrazovanje i nesto sto se moralo kupiti

    uglavnom, veci darovi idu samo djeci, za ostale u obitelji, ako se vidimo za bozic, bit ce vjj sitnice, slatkisi, kozmetika i slicno, cisto da se nesto nadje pod borom
    Posljednje uređivanje od summer : 14.12.2020. at 17:46

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •