Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: lupanje i preskakanje srca 2. i 3. tromjesečje

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    nataša u tim slučajevima se dobije holter (valjda se tako piše).
    To je "prijenosni EKG" koji nosiš 24 sata priključen na tijelo i bilježiš što si radila kad ti je npr. srce preskakalo.

  2. #2
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    sutra idem kod svoje ginekologinje, ponijet ću EKG, štitnjaču sam izvadila( mislim krv za hormone), kao da mi se opći dojam preskakivanja smanjio, čak imam i rijeđu tahikardiju, pa ću vidjet šta mi kaže!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    65

    Početno

    ja sam imala problema sa tahikardijom u prvoj trudnoći i evo u drugoj mi se neki dan dogodilo. uglavnom dogodi se ležim normalno i samo odjednom preskoči, krene lupati luđački, ne možeš izbrojati otkucaje, majica se trese koliko lupa. išla sam na ekg i kod kardiologa. došla ja na ekg i kaže se sestra gospođo smirite se, stroj vas ne može uhvatiti, a ja ništa ne osjećam, reko kako bi bilo da mi snima dok lupa ko ludo. kardiolog kaže ništa strašno, normabel po potrebi.
    tada sam to istraživala i mislim da se stvori taj pritisak na ošit i tu se nešto poremeti i preskoči. nakon što sam rodila sve bilo ok. inače sam jako visoko nosila, niska sam, pa mi je ta teorija o ošitu i pritisku najviše pila vode. normabel nisam pila.
    sada mi je samo jednom preskočilo i tako luđački lupalo, ali mi se dogodio taj neki neugodni osjećaj kada mi se trbuh stvrdne, pa taj neki pritisak u prsima, moraš duboko disati, sjesti.... sigurno da sam mjerila otkucaje bilo bi ih ajme....
    eto, nadam se da sam pomogla sa svojim iskustvom.

  4. #4
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj Barbie* prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam imala problema sa tahikardijom u prvoj trudnoći i evo u drugoj mi se neki dan dogodilo. uglavnom dogodi se ležim normalno i samo odjednom preskoči, krene lupati luđački, ne možeš izbrojati otkucaje, majica se trese koliko lupa. išla sam na ekg i kod kardiologa. došla ja na ekg i kaže se sestra gospođo smirite se, stroj vas ne može uhvatiti, a ja ništa ne osjećam, reko kako bi bilo da mi snima dok lupa ko ludo. kardiolog kaže ništa strašno, normabel po potrebi.
    tada sam to istraživala i mislim da se stvori taj pritisak na ošit i tu se nešto poremeti i preskoči. nakon što sam rodila sve bilo ok. inače sam jako visoko nosila, niska sam, pa mi je ta teorija o ošitu i pritisku najviše pila vode. normabel nisam pila.
    sada mi je samo jednom preskočilo i tako luđački lupalo, ali mi se dogodio taj neki neugodni osjećaj kada mi se trbuh stvrdne, pa taj neki pritisak u prsima, moraš duboko disati, sjesti.... sigurno da sam mjerila otkucaje bilo bi ih ajme....
    eto, nadam se da sam pomogla sa svojim iskustvom.
    ista stvar, ja sam i započela temu! zašpravo se upravo dogodi kad je kontrakcija u pitanju, dakle, kad mi se stegne trbuh, moram sjest, duboko disat, baš neugodan osjećaj..
    radila sam štitnjaču, nalazi su sasvim ok, EKG je bio normalan..moj dr opće šrakse kaže da kad rodim, a to je malo manje od 2 mjeseca, da ako bude potrebno da ćemo radit daljenje pretrage!
    Ja sam isto niska, 159 cm, trup mi je baš kratak, jako jako visoko nosim i stvrano mislim da je pritisak na ošit. Uostalom ovdje jasno piše da je to normalna pojava!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •