Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Salmonela Coeln

  1. #1
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno Salmonela Coeln

    Drage rode,

    Samo vas želim informirati o ovom tipu salmonele. Moji nećaci su obolili lani u 12 mjesecu. Uglavnom, dobili su je u netipično vrijeme za salmonelu. To je bilo strašno! Temperatura preko 40 i krvavi proljev.

    Nakon hodoćašćenja po doktorima konačno je uzet bris stolice i potvrđen je netipični oblik salmonele za naše podneblje. Sestra je negdje nakon nekog vremena slučajno čula da kornjače znaju biti kliconoše. A oni su kupili klincima kornjaču u zbilja dobroj namjeri.

    Uglavno priča završava tako da je mali završio u bolnici jer ga je salmonela totalno izmučila da je na kraju svaki ˝klinac˝išao na njega, a mala je isla u bolnicu na infuziju.

    Pozdrav

    Sigurno se pitate što je bilo s kornjačom? Kako su kornjaču klinci zbilja volili nije mogla samo preko noći nestat. Prihvatili su priču da je kornjača otišla doktoru u zoološki vrt po ˝pikicu˝ i tamo će ostati na liječenju, jer su se od nje svi razbolili. a kad se izliječi ostat će se družit s drugim kornjčama jer joj je kod njih sigurno bilo dosadno! Fino su se složili s tom pričom.

    A zoološki dućan je izjavio da su oni već malo takvih slučajeva i da to nije ništa novo! Sad se ja pitam, zašto onda mi zato nismo nikad čuli za takvo što!
    Imam ˝filing˝ da bi bila dobra priča za novine. Jer što smo sve proživljavali tih mjesec i pol je strašno!

  2. #2
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Ovaj pozdrav je zabuno se našao u sredini! da ne bi mislili da sam nepismena!

    pozdrav

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •