Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Pomagaj roditeljski narode

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Post Pomagaj roditeljski narode

    Kada službeno dijete postaje predškolac? Iza 6 rođendana? Naime razmišljam o tome da curu ispišem iz vrtića preko ljeta pa opet obilazim birokraciju na jesen. Iskreno luda sam i neznam šta da napravim, jedva smo se izborili za mjesto u vrtiću, 3 mj su me vozali jer još nije predškolac, al nemogu ga plaćat 2, 3, 4 mj a da ne ide. Jedva i ovako skrpamo, radila sam nešto sitno pa se moglo... Sada više ne radim i totalno sam munjena i neznam što da napravim.

  2. #2
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Predškolac je dijete koje navršava 6 godina cca u 4. mjesecu (ovisno o upisima u školu, ali taj se datum gleda). Vidim da si iz Opatije, ne znam gdje ti dijete ide u vrtić, ali mi u Ri imamo mogućnost ispisa djeteta iz vrtića po ljeti, ali bez ikakve promjene statusa korisnika vrtića. Zapravo, to nazivaju privremeni ispis.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Početno

    Moja puni 6 u prvom mj dakle nebi još bila predškolac? Lani sam je ispisala jer nismo mogli plaćati a da neide, morali smo čekat do 2. mjeseca da bi je opet upisali, stalno su nas odbijali i onda "nije bilo mjesta" sve do 4 mj, budem li na jesen imala opet te probleme pošizdit ću ..... Hvala na info

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Pa ako ti dijete puni 6 godina u siječnju 2014., onda je predškolarac od rujna, kad sadašnji predškolci krenu u školu. Tako se barem kod nas vode. I program za predškolarce (u vrtiću) kreće već od rujna, za sve one koji su školski obveznici godinu poslije.

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ako ti dijete puni 6 godina u siječnju 2014., onda je predškolarac od rujna, kad sadašnji predškolci krenu u školu. Tako se barem kod nas vode. I program za predškolarce (u vrtiću) kreće već od rujna, za sve one koji su školski obveznici godinu poslije.
    X

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Predškolarac je godinu dana prije polaska u školu, što znači od jeseni ako sljedeće godine ide u školu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •