Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Zakamuflirana reklama za AD?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno Zakamuflirana reklama za AD?

    Ovakve mailove šalje trudnoća.net svojim registriranim korisnicima. Po meni se rado o bezobraznoj reklami za određeno adaptirano mlijeko.Dobila sam ga jutros:

    Nekoliko savjeta kako ćete najlakše uspostaviti dojenje

    Prvo dojenje pokušajte započeti netom nakon porođaja.
    U prvim mjesecima dojenče stavljajte na prsa svaki put kada zaplače, odnosno najmanje osam puta na dan.
    Neka dojenče prilikom dojenja uvijek bude cijelim tijelom okrenuto prema vama na način da su mu uho, rame i kuk u ravnoj liniji.
    Dojku obuhvatite prstima slobodne ruke; palac je iznad bradavice. Pazite da ne pritišćete kolobar bradavice.
    Dojenče naslonite na dojku kad ima široko otvorena usta. Ne približavajte dojk udojenčetu, već dojenče dojci. Važno je da dojenče zagrabi što veći dio kolobara, a ne samo bradavicu.
    Trajanje pojedinog podoja nemojte ograničavati.
    Preporučujemo da prve dane nakon porođaja dojite ležeći na boku, a glava vam leži na jastuku. Dojenče smjestite u pregib lakta. Neka i dojenče leži na boku okrenuto prema vama.
    Ako pri dojenju sjedite, odaberite udoban i opušten položaj.
    Dojenje na obje dojke preporučujemo samo prve dane, kad imate malo mlijeka. Važno je da kod svakog obroka dojenje započnete na drugoj dojci (počnite na onoj na kojoj ste završili zadnji obrok). Kasnije dojite svaki obrok samo na jednoj dojci.
    Nakon svakog podoja dojenče mora podrignuti.

    Međutim, ako dojenje nikako nije moguće, nemojte mučiti sebe i bebu. Otiđite po stručni savjet u ljekarnu i odaberite kvalitetu – N.....c.
    (stavila sam prvo i zadnje slovo jer bi ispalo kršitelj koda)
    Ovo po meni nikako nije u redu.
    Posljednje uređivanje od ronin : 09.05.2013. at 10:43

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •