Opet ja.....
Kako je bivši platio par rata za uzdržavanje (u postupku presuda za izdržavanje kazne zatvora), kojima je pokrio 4 i pol mj. zaostataka (još je imao nekakav dug po prethodnoj presudi od 500kn).

E sad dug ima od 04/2011, ja od CZSS počela primat uzdržavanje od 06 mj. 2011.
Znači ja njima trebam počet vraćat onih 460 i nešto sitno za 06,07 mj. 2011, tj.
za dijete ostaju puni iznosi alimentacije od njega za 04. i 05 mj. kad još nismo dobivali
privremeno uzdržavanje ?!

Sad me buni ova situacija: za mjesece koje počela dobivat od centra - vraćam im te iznose po mjesecima kak dobivala sa
tim da ostavljam razliku za malu (aliment. mu 1200 kn, znači centru vratim 464 kn +ostatak računam da ostaje za malu?)

Kako da vraćam, da vratim ta dva mjeseca koja sa tim zatvorim odmah?
U rješenju CZSS piše da sam dužna javiti u roku 8 dana bilo kakvu promjenu, tj. kad otac počne redovito plaćat aliment.?!
Šta sad to znači - da li to znači da mala dobiva i dalje privremeno uzdržavanje dok on ne dođe u kolotečinu - makar do toga ima ohoho rata.
Platio 4 i pol rate, dužan još za 22 rate skoro za 2 godine?????

Da li se sad ukida privremeno uzdržavanje?

Još jedna stvar - na presudu o kazni zatvora uputio žalbu, ali nije stigla pravovremeno; poslao dopunu žalbe dan nakon što je nešto uplatio; da li njega ta neka uplata spašava od kazne ili ? Da li ćemo ići u ponovni postupak pa će opet dobiti odgodu na ne znam koliko mjeseci ???

Kako da se postavim na CZSS ???




Molim ako netko zna ili ima sličan slučaj, zna nešto , prosvijetlite me.... thanx