Molim za savjet. Ako sam na krivom mjestu, vičite.Da li vrijedi boriti se za brak kad se druga strana ponaša neodgovorno. U braku sam dvije godine, imamo malog od 8 mjeseci. Ja sam stalno tužna i nesretna i naravno sama po cijele dane sa svekrvom, naravno odvojeni na katu. Muž mi je totalno nezaiteresiran za sve. Dođe kasno s posla, odmah se hvata kompa ili teleteksta, a s mali se poigra pola sata jer ne zna što bi s njim, a voli ga.Ja po cijele dane čistim,perem, kuham i naravno bakčem se s mali a za šta. ni hvala ne dobijem.Fali mi nježnosti, ljubavi i pažnje, a to dobijem kad se njemu hoće. kad mu to sve kažem, onda ja fantaziram, nisam normalna, još je on super kakvih sve ima, a sve završni nasiljem, ne tuče me ali me gura, čupa....naravno uvijek sam ja za sve kriva i moram se mijenjati a on je savršen, stalno me tužaka mami, a ja sam svaki dan u suzama. bojim se otići da mi ne uzme malog jer mi je već prijetio. kad sam i otišla u trudnoći na jedan dan, nije me ni zvao ni tražio. znam da me voli na svoj način ali mi je jako teško i ne znam kako dalje. svojima se ne želim vratiti zbog sramote, imam posao ali sam na porodiljnom, a ko će mi malog čuvat. imam sto pitanja ako odem. molm za savjet, hvala vam.