Ja sam freak za shopping preko internet-a. Volim čačkati po takvim stranicama, upiknuti koji lijepi komad odjeće ili poklone kupovati. Kako je HR tek nedavno ušla u EU, puno shop-ova još nije promjenilo uvjete za kupnju iz HR (još nisu HR svrstali u države u koje dostavljaju, iako dostavljaju diljem svih članica EU-a).

However - postoji već nekolicina shop-ova koji dostavljaju u HR, pa sam mislila da nebi bilo loše da imamo listu tih na jednoj hrpi. Najbolje navedite one stranice gdje ste već kupovali (može i hrv.), sa par informacija, npr. kakve su cijene, što prodaju, kakva je kvaliteta, vrijeme dostave, itd.
Evo, ja ću početi:

www.amazon.de - tamo nema čega nema. Dostava traje jedno 5-10 dana (ovisno o tome što kupujete), povrat robe i novca jednostavan, poštarina različita od kupnje do kupnje.

www.nextdirect.com - mislim da ovjde ne moram puno reći, svi znate, jelda!?

www.babyshop.com - online shop sa exkluzivnom odjećom za djecu (armani, RL, desigual, ali i malo povoljnijih kao npr. Mexx, name it, Nike,...). Osim odjeće imaju kolica za bebe, autosjedalice, odjeću za trudnice, nešto igračkica i još puno toga. Dostavu za odjeću sam platila 5 Euro. (ne znam koliko dođe za veće stvari poput kolica). Moja narudžba je za 4-5 radnih dana stigla. Jako mi se sviđa shop jer imaju predivne stvari!

www.vertbaudet.com - ovo je bila ljubav na prvi pogled! preeeeslatke stvari imaju. Počevši od odjeće, cipela, krevetnine, stvari za dječju sobu... ma preslatko! Naručila sam nešto. Poštarina je paušalno 5,90 Euro. Koliko traje dostava i kakva je kvaliteta - to ću još vidjeti.

Ima još, ali to ću drugom prilikom pisati. A sada vi!