Stranica 57 od 72 PrviPrvi ... 747555657585967 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #2801
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Bas to i mene iznenađuje da u zadnje vrijeme nista pozitivno ne cujem vezano za nasu humanu. Nije mi jasno kako od 11 js nema smrzlica, a jos je profesorica htjela samo 6 staviti za oplodnju, a ostalo zalediti. I omegu bi ti bilo dobro uzimati za kvalitetnije js. Ja uzimam i vitamin D.
    Ma da, ni ja nisam primjetila da je bilo pozitivnih vijesti, pod tim mislim na pozitivnu betu...ali razgovarajući sa curama u čekaoni bilo je nekih pozitivnih pomaka i nadam se da će rezultirati pozitivnim ishodom. I nadam se da ćeš ti imati punoooo bolji rezultat od prve stimulacije.

    Sunshine ja ti baš i nisam upućena u te pretrage, nadam se da će se javiti cura koja nešto zna...

  2. #2802

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Sunshine,ako sam dobro uhvatila moju prijateljicu koja ga isto treba raditi i ne želi toliko čekati za termin pa onda još i nalaz, pričamo o jako velikoj cifri...točnije 2.000,00kn po partneru... Znači privatno ti treba oko 4.000,00kn za tu pretragu....
    Ja donedavno nisam ni znala za tu pretragu pa sam se šokirala iznosom!

  3. #2803
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Sunshine baby prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je dr. dao uputnice za pretrage na trombofiliju i kariogram..jel netko radio kariogram?ima li kakvih savjeta uz narucivanje?..naime za kariogram se treba naruciti na Sv.Duhu..zovem danas i naruci me za 3.7...a nalaz se jos navodno ceka 3-4 tjedna...pokusavam naci cijenu u nekom privatnom labu ali ne nalazim...zna li tko sta o tome?
    Kada sam ja radila Sv.Duh je bio najbrži za termin i najjednostavniji za odraditi. Oni pošalju epruvete i kad izvadiš krv šalješ im brzom poštom tako da ne moraš u Zagreb ići. Privatno nemaš do Zagreba di odraditi a i cijena nije mala.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  4. #2804

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Sunshine baby, ne znam bas nesto o tome. Mislim da i ovdje možeš uputnicom vadit a oni salju u Zg i to preko hzzo. Kao da sam tako čula nešto

  5. #2805

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Neki dan je netko tu na forumu spomenuo da i Klaićeva bolnica u Zg radi kariograme i da su najbrži

  6. #2806
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Ma dr. mi je dao uputnicu za Sv.Duh,zvala tamo,poslat ce mi sve potrebno, i 3.7. vadim krv u Ri i saljem u Zg...samo mi se to cini duugo..a dr. mi je rekao kad skupim nalaze da dodjem..to bi znacilo cekati s postupcima najmanje do 9 mj...a nemam bas vremena za cekanje...razmisljam da odem privatno ne samo na kariogram nego na konzultacije kod nekog mpo-vca jer mi se cini da u kbc ne znaju sta bi sa mnom pa istrazuju..a imam utrku s vremenom...

  7. #2807

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj Sunshine baby prvotno napisa Vidi poruku
    Ma dr. mi je dao uputnicu za Sv.Duh,zvala tamo,poslat ce mi sve potrebno, i 3.7. vadim krv u Ri i saljem u Zg...samo mi se to cini duugo..a dr. mi je rekao kad skupim nalaze da dodjem..to bi znacilo cekati s postupcima najmanje do 9 mj...a nemam bas vremena za cekanje...razmisljam da odem privatno ne samo na kariogram nego na konzultacije kod nekog mpo-vca jer mi se cini da u kbc ne znaju sta bi sa mnom pa istrazuju..a imam utrku s vremenom...
    Koliko godina imate, koje su vam dijagnoze? Koliko ste postupaka odradili i kako su prošli? Sorry ako si već spomenula a nisam popratila

  8. #2808
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Ja 38/mm 42, hypo/hashi,nizak amh,visok fsh, 2 mioma, neprohodni jajovodi...1 stimulirani je iza nas-nije bilo js...razmisljam o privatniku jer me je u cet dr. na prvom pregledu nakon postupka,gledajuci uzv,pitao jesam li za to da idemo u prirodni, rekao da smo u utrci s godinama i miomima... i narucio me za utorak..kad sam dosla u utorak utvrdio je da je bila ovulacija, predlozio mi kucnu radinost (unatoc neprohodnim jajivodima) i dao uputnicu za trombofil. faktore, neka antitijela i kariogram...kad sam shvatila koliko se cekaju nalazi bila sam totalno zbunjena...

  9. #2809
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Sunshine baby prvotno napisa Vidi poruku
    Ja 38/mm 42, hypo/hashi,nizak amh,visok fsh, 2 mioma, neprohodni jajovodi...1 stimulirani je iza nas-nije bilo js...razmisljam o privatniku jer me je u cet dr. na prvom pregledu nakon postupka,gledajuci uzv,pitao jesam li za to da idemo u prirodni, rekao da smo u utrci s godinama i miomima... i narucio me za utorak..kad sam dosla u utorak utvrdio je da je bila ovulacija, predlozio mi kucnu radinost (unatoc neprohodnim jajivodima) i dao uputnicu za trombofil. faktore, neka antitijela i kariogram...kad sam shvatila koliko se cekaju nalazi bila sam totalno zbunjena...
    Ako si to možete priuštiti odite privatno. Nemojte čekati.
    Uvijek možeš odraditi ove sve nalaze i u 9.mj vratiti se u Rijeku ako bude potrebno. Previše je pacijenata na par dr a kompliciranije dijagnoze traže više vremena i individualni pristup. Štednju ne treba ni spominjati. U državnim bolnicama imaju ograničeni budžet tako da...

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  10. #2810
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Cure jel znate gdje se i do koliko sati može vaditi krv za betu

  11. #2811
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Na uputnicu u poliklinici (kbc). Najbolje ti je doci oko 7 pa ces prije biti gotova. Mislim da do 11 vade krv. Nalaz je bio u 1 u glavnoj zgradi na katu.

  12. #2812
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Fusa danas ti je 10 dnt? Kad ce testic? Bas sam pricala sa biologicom o embrijima i ona mi govori da i oni losiji imaju sanse. Da su se nagledali odlicnih embrija i nije doslo do trudnoce, ali isto tako ih je znalo iznenaditi kad dođe do trudnoce sa ne tako savrsenim embrijem. Ocigledno nema pravila... Drzim fige.

  13. #2813
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Da jucer mi je bio 10dnt,14d nakon punkcije i imala sam minus na testu i poslje dobila M...tako da na jesen opet u nove pobijede. Nadam se da i losiji embriju uspiju jer do sad mi nismo imali neke, ali nabildat cemo ih preko ljeta da na jesen budu vrhunski :D
    Sretno i tebi CHIARA!

  14. #2814
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Fusa zao mi je. Drzim fige da vam iduci postupak uspije.
    Hvala.

  15. #2815

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    fusa jesen će donijeti bolji uspjeh!
    Ostale cure, ima koja u postupku, kakva je situacija?

  16. #2816

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Žao mi je fusa...
    Ja sam ovaj mjesec imala plusic na testu iz kućne radinosti! Ali.... u roku tri dana dobila M. Ovo mi je vec ni ne znam koja biokemijska u životu. Prestrašno! Znam da kazu da su biokemijske česte i da ne radim test tako rano ne bi ni znala....ali bas me ubije u pojam!

  17. #2817

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj Minna7 prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je fusa...
    Ja sam ovaj mjesec imala plusic na testu iz kućne radinosti! Ali.... u roku tri dana dobila M. Ovo mi je vec ni ne znam koja biokemijska u životu. Prestrašno! Znam da kazu da su biokemijske česte i da ne radim test tako rano ne bi ni znala....ali bas me ubije u pojam!
    Baš mi je žao i ne znam što bi ti rekal Ne znam je li gore to ili da nema ničega...

  18. #2818
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Hvala cure! Sretno svima u postupcima, bilo doma ili u kbc-u, nadam se da se ne vidimo kad ja dođem opet na jesen!

  19. #2819
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Minna zao mi je.
    Fusa druzit cemo se zajedno na jesen. Ja nisam dogurala do transfera. Od 4 js, niti jedna se nije oplodila.

  20. #2820
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    ajme CHIARA kako mi je žao Nisu radili ICSI? Ne mogu vjerovati!
    Pa što se to dešava sa RI mpo...pa jel stavrno sve do nas...

  21. #2821
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Radili su ICSI. 1 js je bila losa, 3 su stavljene na ICSI, 2 su se oplodile i drugi dan prestale sa razvojem. Isto sam dobila neke pretrage za obaviti pa cu morati malo gnjaviti Sunshine baby u inbox. Spermiogram je bio odlican. Sumnja se da js nisu najbolje zbog mojih visokih antitijela stitnjace i dr Sepic kaze da cu s njima jako tesko ostati trudna.

  22. #2822
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Chiara, zao mi je, bas grozno koliko su ti antitg i antitpo?

  23. #2823
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara, zao mi je, bas grozno koliko su ti antitg i antitpo?
    Nemam nalaze pred sobom jer to ostaje u bolnici. Sjecam se da je antitpo 1180, antitg nisam niti vadila. Tsh mi je prosli mjesec bio 0,49, ft4 16,30 i to je u redu. Preporuka je drugi put uz stimulaciju uvesti i prednison.

  24. #2824
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Nevezano, ali nemoj ostavljati nalaze u bolnici, ako njima nesto treba, ostavlja se kopija. Nalazi pripadaju tebi i trebaju ici s tobom.
    Da, to su jako visoka antit Jel uzimas euthyrox? Ja imam hashimoto i uzimam euthyrox, kroz zadnjih desetak godina su mi hormoni bili svakakvi i u svim mogucim kombinacijama. Tsh mi je znao biti i dobar skroz
    Budes radila uzv i punkciju stitnjace ako do sada nisi?

  25. #2825

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Joj Chiara...žao mi je! Stvarno se nesto čudno događa. Toliko stanica od svih nas koje se uopce nisu oplodile!! Nije mi jasno. A zasto oni meni nisu radili ICSI kad se nisu oplodile stanice? Kako to ide? U kojem slučaju naprave ICSI?

  26. #2826
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Na euthyroxu 125 sam. On ne djeluje na antitijela, samo na hormone. Ne postoji terapija da se ona snize. Kazu da se promjenom prehrane spustaju. Treba se izbaciti gluten i mlijecni proizvodi. Utz stitnjace radim jednom godisnje i uredan je. Bez cisti i tako toga. Vide se promjene u strukturi zbog hashimota. Mene su uvjeravali da je bitno da je tsh do 2 i ft4 oko 16 za trudnocu, ali nitko ne spominje da antitijela toliko smetaju za oplodnju. A prosli put sam u prirodnom ivf-u imala 1 js koja se oplodila icsi metodom.

  27. #2827
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Minna7 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Chiara...žao mi je! Stvarno se nesto čudno događa. Toliko stanica od svih nas koje se uopce nisu oplodile!! Nije mi jasno. A zasto oni meni nisu radili ICSI kad se nisu oplodile stanice? Kako to ide? U kojem slučaju naprave ICSI?
    Ja sam pitala biologicu da li ce raditi icsi jer se prvi put js nije oplodila kad je bio obicni ivf, a drugi put je uz icsi. Ali ovaj put ni to nije pomoglo.

  28. #2828
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Na euthyroxu 125 sam. On ne djeluje na antitijela, samo na hormone. Ne postoji terapija da se ona snize. Kazu da se promjenom prehrane spustaju. Treba se izbaciti gluten i mlijecni proizvodi. Utz stitnjace radim jednom godisnje i uredan je. Bez cisti i tako toga. Vide se promjene u strukturi zbog hashimota. Mene su uvjeravali da je bitno da je tsh do 2 i ft4 oko 16 za trudnocu, ali nitko ne spominje da antitijela toliko smetaju za oplodnju. A prosli put sam u prirodnom ivf-u imala 1 js koja se oplodila icsi metodom.
    Znam da ne mozes utjecati na antit. Sve sto sam bila nasla kad sam trazila za sebe, iako imam bitno niza antit (oba do 500), je da se euth u nekim situacijama preporucuje neovisno o tsh, da ne skacu antit dalje i da navodno pomaze kod ivf-a kad je prisutan hashimoto i visoka antit, opet neovisno o hormonima. Ali velim, to sam nasla u nekim istrazivanjima, nisam nasla prakticne smjernice za rad, a i nisam dalje istrazivala. Zato sam te pitala.
    Nadam se da bude bolje na jesen, zao mi je jer znam koliko te odugovlace i zavlace i sto si sve prosla

  29. #2829
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Vidis meni uopce nisu dali da vadim hormone stitnjace i taj tsh, tek sam sad dobila da izvadim za jesen. Ja sam imala istu situaciju, samo sto su moji embriji izdrzali do 3dana ali ko 4-st i propali. Vjerujem da je isto do js, zasto to neznam. Nemam nikakve probleme sa ciklusom, bas je skolski i ovuliram svaki mjesec ali ocito mi js nisu dobre. Ja sam vec promijenila prehranu, gluten i svu industriski preradenu hranu sam izbacila i narucila sam sebi i muzu cajeve i tinkture, uzela sam si DHEA, i sad si jos planiram naruciti coenzimQ10 i maticnu mlijec i do jeseni da nabildam ta jajca i muzu spermice.
    Posljednje uređivanje od fusa : 10.05.2017. at 15:57

  30. #2830
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    fusa cekiraj DHEA prije nego ga počneš piti. Što se tiče štitnjače obavezno kontrolirajte cure jer uzalud je ići iz postupka u postupak ako nešto ne štima. Četiri postupka se istopi jako lako.
    Sretno svima.


    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  31. #2831

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Chiara, bas je grozno to, ne znam sta bi ti rekla. Prehranu si probala srediti? Sta ti je jos dala od nalaza? Kakav je to lijek koji ce ti uvesti, cemu sluzi?

  32. #2832
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Nisam jos mijenjala prehranu. Dobila sam za obaviti kariogram i trombofilijske faktore. Preporuka je i histeroskopija.

  33. #2833
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Pak obrisi poruke, zatrpan ti je spremnik.

  34. #2834
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Meni se cini da su odjednom poceli slati sve nas na dodatne pretrage..mene je dr.M u cet na uzv pitao jesam li za da ovaj ciklus probamo u prirodnom jer sam imala 5 folikula i usput napomenuo da imamo utrku s vremenom -mojim godinama i miomom, da bi me u utorak uputio na fodatne pretrage ..koje nalaze valjda skupis za 6 mj...nekako mi je to bilo naglo...jedan dan pricamo o novom postupku ovaj mjesec,drugi dan me posalje na pretrage koje ce mi odgoditi postupak za 6 mj...
    Chiara prijavi se za kariogram cim prije jer sam ja dobila termin tek 3.7....
    Fusa ja bih ti predlozila da trazis dr. isto te pretrage sada da ti se ne desi da te u 9 mj. upute na njih pa gubis jos pola godine...
    Uglavnom ja u ponedjeljak idem po drugo misljenje kod dr.Lucingera u Zg..da vidim sta ce on reci na moju situaciju..
    Sto se tice antitijela..prica je jako kompleksna..ona se ne snizavaju terapijom nego rjesavanjem uzroka autoimunog napada.. prehranom svakako ali i trazenjem uzroka...ja svoj trazim vec trecu godinu...prehranom sam ih sa 700 snizila na 46..da bi mi nedavno ponovno narasla i to na 1777..cijelo to vrijeme mi je prehrana strogo bezglutenska, bez preradjevina,secera....ugl. borba se nastavlja!

  35. #2835
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Hvala za savijet! Nitko mi jos nije spominjao da bi trebali napraviti taj kariogram...nema sanse da mi moja gin da uputnicu za to ako mi mpo dr nije napisao, ja cu poludjeti, moram je traziti i za DHEA, ali isto sumnjam da ce mi dati.
    Sunshine a koliko god imas ako se smije znati pa ti je dr rekao da imate utrku s vremenom?
    Toliko toga postoji za napraviti, cisto sumnjam da ce nas sve slati na to, a opet na kraju neznamo u kojem grmu lezi zec.

  36. #2836
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Fusa imam 38 god.
    Ja bih na tvom mjestu od mpo dr. trazila da me uputi na te pretrage pogotovo zbog te situacije sa tvojim js..za trombofilijske faktore krv se vafi u kbc sušak ibzavto ti mpo da internu uputnicu..a za kariogram ti mpo da uputnicu pa zoves kbc sv.duh i oni ti posalju upute kad vadis krv i kako njima saljes te koje uputnice ti trebaju -za tebe ti uputnicu daje ili tvoj gin ili dr.opce,a za muza dr. opce navzemelju one uputnice od mpo (tako su meni napisali u uputi sa sv.duha)

  37. #2837

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Sunshine, javi obavezno sto kaze drugo misljenje.
    Pliz pitaj, da li bi mogao dati recept za estrofem, decotrin ili sl. sto povecava sanse, a koliko sam vidjela u rijeci to ne daju.
    Ali tako da se ostane u rijeci (jer je lakse).
    Mislim da cu probati jedan prirodni pokusaj tokom ljeta privatno. Decko mi ima godisnji i nadam se da bar neka klinika ce raditi tako da nama odgovara (trebali bi onda neko vrijeme biti u zg).

  38. #2838

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    maritas gdje bi išla? Ja ću probati još naredna dva ciklusa tu, pa ako ne bude smrzlića, onda isto idem privatno krajem ljeta.

  39. #2839
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Javit cu naravno sto kaze dr. u Zg..Maritas nisam te bas skuzila s ovim "tako da se ostane u Rijeci"?sta si mislila?

  40. #2840

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj Sunshine baby prvotno napisa Vidi poruku
    Javit cu naravno sto kaze dr. u Zg..Maritas nisam te bas skuzila s ovim "tako da se ostane u Rijeci"?sta si mislila?
    da odradimo stimulaciju, punkciju, transfer u rijeci, a on da nam pomogne (ili bilo tko drugi tko je voljan) sa bijelim receptima za lijekove koji bi mogli dodatno koristiti.
    bila sam jutros u rijeci. endometrij mi je slab i vjerojatno nista od feta u ovom ciklusu. imam samo jednog smrzlica i zelim najbolje za njega. da sam pila nesto dodatno za endometrij, situacija bi bila pretpostavljam bolja. meni iz pule zg je predaleko da idem svaki drugi dan i lakse bi mi bilo bar dio postupka odraditi u rijeci.
    u subotu idem ponovo i onda ce doktorica odluciti o nastavku. meni srce kaze da odustanem i drugi ciklus idem uz dodatnu terapiju. koliko sam shavtila sad je kasno, ali drugi mjesec bi je mogla dobiti. sad me vec strah me i da ako dobijem nesto da necu dobiti najbolji proizvod jer je preko hzzo-a.

  41. #2841
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure trebam pomoc. Gdje se u Rijeci vadi antiB2 GPI IgG?
    Sunshine termin za kariogram mi je 10.07.
    Maritas mislim da je to stvarno neodgovorno od njih da ti nisu dali estrofem za fet. I sad moras cekati iduci ciklus.

  42. #2842
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Sunshine baby prvotno napisa Vidi poruku
    a za kariogram ti mpo da uputnicu pa zoves kbc sv.duh i oni ti posalju upute kad vadis krv i kako njima saljes te koje uputnice ti trebaju -za tebe ti uputnicu daje ili tvoj gin ili dr.opce,a za muza dr. opce navzemelju one uputnice od mpo (tako su meni napisali u uputi sa sv.duha)
    Da li ce vrijediti ove uputnice sa jucerasnjim datumom? Sta nema neki rok od mjesec dana da se uputnica moze iskoristiti. 10.07.je jaaako daleko.

  43. #2843
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Chiara ta antitijela sam ja isto vadila skupa sa trombofaktorima na transfuziji u kbc Susak..sta nisi dobila uputnicu za susak?
    Sto se tice kariograma meni je dr. dao onu internu uputnicu za sv.duh ali su mi tamo rekli da ta nije dobra jer da treba A3(ja mislim) uputnica...to za uputnice ti sve pise u uputi koju ces dobiti na kucnu adresu skupa s epruvetama..meni stiglo drugi dan od kad sam ih zvala..

  44. #2844
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Nisam ih pitala za ta antitijela, a na uputnici ne pise da se i to vadi na Susaku. Koliko se dugo cekaju ta antitijela i faktori trombofilije ako znas? Ja sam za kariogram dobila D1 uputnicu tako da ni ta nece biti dobra. I pitala sam kakva mi uputnica treba za mm pa mi je izdiktirala preko telefona jer danas idem po nju.

  45. #2845
    Sunshine baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Nalazi za trombofaktore i ta antitijela su gotovi za 3-4 tjedna..tako su mi rekli na susaku..za kariogram sam i ja dobila d1..pa mi je teta na tel. rekla da ta ne valja..

  46. #2846

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Maritas mislim da je to stvarno neodgovorno od njih da ti nisu dali estrofem za fet. I sad moras cekati iduci ciklus.
    znaci nisam luda. sama sam isla danas i za nazad vrtim film o pregledu i mislim si da li trazim previse. mozda stvarno je normalno tako pokusavati...
    sad treba docekat subotu. još i sama idem jer decko mora na neki sastanak.
    hvala cure

  47. #2847
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Ne, nisi luda. Estrofem sam ja prosle godine dobila od svoje soc. ginekologice zbog ciste. Krvarila sam svaka 2 tjedna pa mi je dala da se zadeblja endometrij i poslije toga duphaston u nadi da ce otici s menstruacijom. Mislim da si ga mogla dobiti. Javi svakako sutra.
    Cure kako ste zadovoljne sa biolozima na humanoj?

  48. #2848
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Biolozima? Mislis na one dvije zene koje se pojave na prozoru kod transfera i punkcije? Ovako mi se cine ok, za strucnost neznam...jadanput sam lijepo pricala sa njima...

  49. #2849
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Da, bas na njih mislim. O njima dosta ovisi postupak. A u zadnje vrijeme sve neke lose vijesti. Puno stanica, losi rezultati na kraju. Pitam se da li je nesto i do njih?

  50. #2850
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Meni je isto to cudno , ali pricala sam sa nekim curama i one su dobile jako lijepe embrije a opet puno nas je takvih koje nismo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •