Stranica 62 od 149 PrviPrvi ... 1252606162636472112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,051 do 3,100 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3051
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Da da mi idemo na ivf sa donorom sperme..zahtjev smo predali 1.5.pa se nadam da bi sad trebalo doci..jer kad sam zvala u hzzo rekli su mi da je gotov i da bi ga trebala dobiti u 7 mjesecu

  2. #3052
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Opa, molim te bi li mogla napisati sto ste svemorali predati tom zahtjevu. Odnosno, koja je dijagnoza. Jer malo, ako i itko, je dobio pozitivno rjesenje kad je muski faktor u pitanju. Nas su konkretno trazili da mm napravi biopsiju testisa, sto je on odbio.tvoje iskustvo ce pomoci drugima. Ako ti nije problem, naravno.

    Sos, u principu, ako nisu na go, uzimaju te vec slijedeci ciklus. Tj, cim prikupis sve dokumente/nalaze.

  3. #3053

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Rominka na istom smo tragu. Baš je i mene zanimalo kako je HZZO odradio taj zahtjev. Mi smo u vrlo sličnoj situaciji. I moram priznati da finacijski za sad možemo još odraditi FET sa smrzilćem i to je to... dakle Opa nadamo se odgovoru

  4. #3054

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Rominka, sori sto se mjesam, ali kad sam vidjela da u zg mogu bez problema kupiti lijekove za mpo na recept koji je na A4 formatu, a u puli su mi rekli da mi ne mogu naruciti jer recept nije mali bijeli papiric, mislim da je najpametnije, ako opa dobije pozitivno da predas zahtjev drito u zg (ako je dosad bilo predavanje zahtjeva u puli). Sretno

  5. #3055

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je neka od vas radila konsultacije i nalaze u Pragu odjednom? Koliko to košta i traje?
    sos15 jesi li mozda ovo istrazivala dalje? Zanima me mogu li se nalazi napraviti u Pragu, jer i ja imam problema s cekanjem na termine i sve se razvuce do unedogled.
    I svim curkama - napisem poruku, ali kako sam nova, dok me admin pusti treba neko vrijeme unaprijed isprika

  6. #3056
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Predala sam sve moguće nalaze koje sam imala od zadnjih 10-12 godina koje smo radili na vuk vrhovcu kod dr,čolaka,,tu su nalazi spermiograma koji pokazuju da je dijagnoza azzospermija ,,dva puta rađena punkcija testisa kod kojih nije nađeno ništa materijala što bi bilo dovoljno za postupak oplodnje,moji nalazi od gin..nalaz hsg ,, nalazi od prijašnjih postupaka u pragu,nalazi od trudnoće... Zahtjev za lječenje mi je potpisan od doktorice u kliničkom centru split.stvarno se nadam da će mi doći pozitivno rješenje pa eto koliko toliko olakšati troškove lječenja.

    2015 godine smo isto dobili pozitivno rješenje za postupak stime da je tada odobreno samo 1000 eura od osiguranja,ljekovi i putni troškovi a sve ostalo smo morali sami platiti,dok 2011 godine odobreno je za sav postupak plaćanje od strane hzzo i ljekovi i putni troškovi.

  7. #3057

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    mislim da im je čarobna formula za odbijanje zahtjeva to što naši MM ne žele odraditi biopsiju testisa

  8. #3058
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Maritas, ne mijesas sve pet! Zahtjev se predaje u Zg, mora biti napisan od mpo dr, i imati svu pratecu dokumentaciju.
    Opa, i dalje je na snazi da ne odobravaju kompletan iznos. Na to budi spremna. Da li su vas ikada trazili biopsiju?! To mi je kamen spoticanja. Nama su svi nalazi i punkcija pokazali azoo no kad su trazili biopsiju da se utvrdi sa sigurnoscu odustali smo. Jos k tome, 1000€ ne pokriva ni 1/3 troskova.

    Ivana, ne brini vidimo te. Ako financijski mozete izgurati odraditi pretrage kod njih u klinikama, odlicno. Bilo je parova koji su iznajmljivali stanove i bili gore po mjesec i pol dana i u tom periodu bi obavili sve.

  9. #3059
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Citiraj rominka prvotno napisa Vidi poruku
    maritas, ne mijesas sve pet! Zahtjev se predaje u zg, mora biti napisan od mpo dr, i imati svu pratecu dokumentaciju.
    Opa, i dalje je na snazi da ne odobravaju kompletan iznos. Na to budi spremna. Da li su vas ikada trazili biopsiju?! To mi je kamen spoticanja. Nama su svi nalazi i punkcija pokazali azoo no kad su trazili biopsiju da se utvrdi sa sigurnoscu odustali smo. Jos k tome, 1000€ ne pokriva ni 1/3 troskova.

    Ivana, ne brini vidimo te. Ako financijski mozete izgurati odraditi pretrage kod njih u klinikama, odlicno. Bilo je parova koji su iznajmljivali stanove i bili gore po mjesec i pol dana i u tom periodu bi obavili sve.
    ne,nisu nam tražili biopsiju zadnja dva puta nadam se da neće ni sada

  10. #3060
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure ja još čekam odgovor iz Pronatal na moj E mail. Od Pfc i Pronatal iz C. Budojevica ni traga ni glasa. Čim dobijem odgovor od Marine pišem vam. Koliko se otprilike čeka na odgovor od klinika? Ja bih mogla najviše 5 dana uzeti slobodno. Nema šanse da provedem mjesec dana u Pragu.

  11. #3061

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    sos15..pretpostavljam da si iz Hr..meni se obicno javljala Mirna iz Pfc, ali ona je sada na go..pa se mozes javiti na email :puskarov@pragueivf.cz (Katarina Puskarov)

  12. #3062

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Sos ja sam prekjuce pisala mail pa nisu odgovorili,jutros sam poslala ponovo i javila se marina. Ja se inace cujem sa Andrijanom ali ona je na godisni pa se jutros marina javila. Probaj poslati ponovo mail

  13. #3063
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    sos, jesi slala na repro@pronatalrepro.cz
    sad ti oni svi kreću polako na godišnje. malo ste uboli nezahvalan tajming. tako da, sačekaj, pa pošalji opet za koji dan. javit će ti se netko.

  14. #3064
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala Mala 88. Proslijedit ću joj ponovo mail. Možda ga je negdje zagubila
    Ziggy40 hvala za mail. Probaću i Katarinu kontaktirati. Nisam iz Hr, trenutno sam u Njemackoj, ali mislim da to ne igra neku ulogu. Pisala sam im preko sajta na našem jeziku.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 05.07.2017. at 21:57

  15. #3065

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, sori sto se mjesam, ali kad sam vidjela da u zg mogu bez problema kupiti lijekove za mpo na recept koji je na A4 formatu, a u puli su mi rekli da mi ne mogu naruciti jer recept nije mali bijeli papiric, mislim da je najpametnije, ako opa dobije pozitivno da predas zahtjev drito u zg (ako je dosad bilo predavanje zahtjeva u puli). Sretno
    Ja opet imam iskustvo da sam si uvijek bez problema naručila lijekove bez recepta na A4 formatu.

  16. #3066

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Ivana, ne brini vidimo te. Ako financijski mozete izgurati odraditi pretrage kod njih u klinikama, odlicno. Bilo je parova koji su iznajmljivali stanove i bili gore po mjesec i pol dana i u tom periodu bi obavili sve.

    Pokusat cu odraditi sto god mogu prije, ali vrlo je tesko s terminima i s poslom MM. A i dug boravak u Pragu mi je problem. Ali nema veze, samo da dobijem odgovore na mailove pa krecem.

  17. #3067

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ivana72, gdje zivis?

  18. #3068

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    U Njemackoj, cini mi se slicna situacija kao sos15, jos se snalazim po pitanju doktora ovdje, toga sto mogu i ne mogu. Na sve cekam sto gladnih godina. Kad mi iz Praga odgovore pitat cu kaji ako mi nesto bude trebalo pojasniti.

  19. #3069
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Bok cure dolazim k sebi mada me ova vrucina u zgu ubija...od neg bete u pon. Ni traga mojoj mengi...kad bi sad trebala dobit nakon utrića?
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 06.07.2017. at 19:49

  20. #3070
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ivana 72,

    mi smo u istoj situaciji. Srećom imamo ovdje cure koje su spremne pomoci. Kaji je bolje upucena,pa ćemo nju "koristiti" za pomoć oko njemačkih doktora. Juce i danas su u Češkoj državni praznici. Vjerovatno nam zato ne odgovaraju. Ja očekujem da bi sledece sedmice mogli imati više informacija.

  21. #3071

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Sad moramo pratiti i njihove praznike
    Posljednje uređivanje od Ziggy40 : 06.07.2017. at 22:00

  22. #3072

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Pojelo mi poruku...zenica75, ja obicno 3-4 dan dobijem..a neki tek 7

  23. #3073

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ne znam za njemacko zdravstvo..pa vam tu nazalost ne mogu pomoci..ali ako u necem drugom mogu samo pitajte

  24. #3074
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Ivana 72,

    mi smo u istoj situaciji. Srećom imamo ovdje cure koje su spremne pomoci. Kaji je bolje upucena,pa ćemo nju "koristiti" za pomoć oko njemačkih doktora. Juce i danas su u Češkoj državni praznici. Vjerovatno nam zato ne odgovaraju. Ja očekujem da bi sledece sedmice mogli imati više informacija.

  25. #3075
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure dolazim k sebi mada me ova vrucina u zgu ubija...od neg bete u pon. Ni traga mojoj mengi...kad bi sad trebala dobit nakon utrića?
    Zenice meni obicno peti dan krene brljaviti i onda krene pravo. Kod nekih brze a kod nekih sporije pada progesteron. I kod nas je vrucina za pop.....

  26. #3076

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure dolazim k sebi mada me ova vrucina u zgu ubija...od neg bete u pon. Ni traga mojoj mengi...kad bi sad trebala dobit nakon utrića?
    hej, ja dobila jučer i to poprilično bolnu i obilnu mengu...dakle u pon prestala uzimati terapiju i nakon 3 dana procurila

  27. #3077
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Pozdrav cure,,evo me je poštar danas razveselio dobili smo pozitivno rješenje za postupak,,znači ljekove,putne troškove i 1000 eura pokriva hzzo,,a ostalih 2200 eura plaćamo mi sami u klinici kad dođemo na punkciju,,

    ljekove ću dobiti u splitu i tamo ću najvjerovatnije ići i na folikulometriju,,pa eto nadam se da će ovaj put biti uspješna stimulacija.tj.da ćemo dobiti zrele i kvalitetne jaj.stanice za oplodnju,jer zadnji put nisu baš bile dobre,,ni oni sami neznaju zbog čeka je rezultat bio samo jedna zrela jajna stanica od 13 punktiranih folikula,

    sad je vikend ispred nas,malo ćemo se kupati a od ponedjeljka krećemo sa prikupljanjem još zadnih nalaza i mi planiramo znači od sljedeć m krenuti sa stimulacijom pa eto ako koja bude u pragu u pfc početkom 8 mjeseca popit ćemo i kavicu

    lp

  28. #3078
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,,evo me je poštar danas razveselio dobili smo pozitivno rješenje za postupak,,znači ljekove,putne troškove i 1000 eura pokriva hzzo,,a ostalih 2200 eura plaćamo mi sami u klinici kad dođemo na punkciju,,

    ljekove ću dobiti u splitu i tamo ću najvjerovatnije ići i na folikulometriju,,pa eto nadam se da će ovaj put biti uspješna stimulacija.tj.da ćemo dobiti zrele i kvalitetne jaj.stanice za oplodnju,jer zadnji put nisu baš bile dobre,,ni oni sami neznaju zbog čeka je rezultat bio samo jedna zrela jajna stanica od 13 punktiranih folikula,

    sad je vikend ispred nas,malo ćemo se kupati a od ponedjeljka krećemo sa prikupljanjem još zadnih nalaza i mi planiramo znači od sljedeć m krenuti sa stimulacijom pa eto ako koja bude u pragu u pfc početkom 8 mjeseca popit ćemo i kavicu

    lp
    Super opa. Znaci druzenje u pragu

  29. #3079
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Elvi ja jos nista...sta ako ne dobijem u dogledno vrijeme...uh sve mi se poremetilo..

  30. #3080

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Zenica75..ne brini dobit ces
    Opa..ja sam ti od 6.8 u pfc, mislim da ce i kaji biti u 8 mj..pa ako se sretnemo..pijemo kavicu

  31. #3081

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,,evo me je poštar danas razveselio dobili smo pozitivno rješenje za postupak,,znači ljekove,putne troškove i 1000 eura pokriva hzzo,,a ostalih 2200 eura plaćamo mi sami u klinici kad dođemo na punkciju,,
    lp
    Super opa! Nek bude 8. mjesec uspjesan!

    sos15, skuzila sam da je kaji tu doktor
    kaji, hvala sto nam pomazes!

  32. #3082
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zenice, ja nisam dobila menstruaciju. Imala sam svega nekoliko sati tamnosmedje krvarenje, a jucer mi je gin rekla da cu ovulirati i da si to krvarenje uzmem ipak kao mestruacijsko. Poremeti se ciklus, posebice ako imas inace problema s hormonskom slikom.

    Opa, pa ti se i pakirati mozes. Zbilja mi je drago procitati da ste uspjeli dobiti rjesenje od zavoda. Mozda se i drugi ohrabre.

  33. #3083
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala vam drage nase...da da ja nisam tila odustati id hzzo i mojih/naših prava..i da treba ih zvati svakih deset dana i podsjecati tj.biti doslovno dosadan...ja sam cak navela u zahtjevu da mi je planirani postupak u 8 mjesecu pa eto bice su mi zbog toga pozurili rjesenje pa su ga u roku 2 mjeseca rješili

  34. #3084
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Ziggi40...kaji ako se vidimo obavezna je kavica...ja ovaj put planiram povesti i svoju curicu tako da ce to biti baš ljepi odmor u Pragu

  35. #3085
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ivana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Super opa! Nek bude 8. mjesec uspjesan!

    sos15, skuzila sam da je kaji tu doktor
    kaji, hvala sto nam pomazes!
    Ivana tu sam i rado cu pomoci gdje mogu
    Posljednje uređivanje od kaji : 07.07.2017. at 23:24

  36. #3086
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Htjela sam i srce da stavim ali nesto nece

  37. #3087

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Opa...super..znaci imamo ljetni tulum u Pragu..curicu ste isto dobili ovim putem ili prirodna radinost

  38. #3088

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure moje,imam pitanje: receno mi je da se obicno punkcije u pronatalu rade 13 dan donatorkinog ciklusa. E sad ako njen 13 dan pada da bude nedjelja,dali ce raditi tada ili ce odloziti za ponadjeljak,dali je neka imala iskustva sa tim?

  39. #3089
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje,imam pitanje: receno mi je da se obicno punkcije u pronatalu rade 13 dan donatorkinog ciklusa. E sad ako njen 13 dan pada da bude nedjelja,dali ce raditi tada ili ce odloziti za ponadjeljak,dali je neka imala iskustva sa tim?
    Mala koliko ja znam nedeljom PFC neradi. Ali ako tvojoj donorki folikuli budi za punkciju i nemogne se odgoditi za ponedeljak nevjerujem da bi oni riskirali da popucaju i sigurno bi punktirali i nedeljom. Nama je friski transfer bio na petak i bila je morula ( 96 sati ) a fet smo uvijek stimali na subote radi posla.

  40. #3090
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Opa...super..znaci imamo ljetni tulum u Pragu..curicu ste isto dobili ovim putem ili prirodna radinost
    Curica je isto dobivena mpo..u pragu 2011 godine

  41. #3091

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala Kaji! A dali neko zna dali estrofem i utrogestan kupujem kada odem tamo ili dobijamo od klinike?

  42. #3092

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Ja sam u Pronatal pa ne znam kako to kod njih ide

  43. #3093
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mala, ne znam kakav ti je tocno protokol, ali pretpostavljam da s estrofemom pocinjes prvi/drugi dan. To i utrogestane ces dobivati od svog soc ginekologa. Nastimat ce nju oni, ne brini. Uhodane su to situacije.

  44. #3094

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    [QUOTE=opa;2993368]Curica je isto dobivena mpo..u pragu 2011 godine[/

    Predivno❤️

  45. #3095
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    pozdrav, evo upravo sam se prijavila...bila sam 14.06 po drugi put na fet transfer s doniranom js...9dn pozitivan test 13dn beta 536,9 a 15dn 900...i od tada sve krenulo nizbrdo...ne dupla se beta sad sam 25dn imala betu 5400...na uvz se vidi nepravilna GV i nedaju previse nade sutra ponavljam betu! kaj se dogodilo neznam...dali nakon toga bi trebala nekakve dodatne pretrge npraviti tipa trombofilij ili kaj jos...imam 45g..unaprijed vam se zahvalujem...i da postupak je bio u PFC

  46. #3096
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Mala koliko ja znam nedeljom PFC neradi. Ali ako tvojoj donorki folikuli budi za punkciju i nemogne se odgoditi za ponedeljak nevjerujem da bi oni riskirali da popucaju i sigurno bi punktirali i nedeljom. Nama je friski transfer bio na petak i bila je morula ( 96 sati ) a fet smo uvijek stimali na subote radi posla.
    i meni su bile 2 morule fet....tebi je uspjelo?

  47. #3097

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav, evo upravo sam se prijavila...bila sam 14.06 po drugi put na fet transfer s doniranom js...9dn pozitivan test 13dn beta 536,9 a 15dn 900...i od tada sve krenulo nizbrdo...ne dupla se beta sad sam 25dn imala betu 5400...na uvz se vidi nepravilna GV i nedaju previse nade sutra ponavljam betu! kaj se dogodilo neznam...dali nakon toga bi trebala nekakve dodatne pretrge npraviti tipa trombofilij ili kaj jos...imam 45g..unaprijed vam se zahvalujem...i da postupak je bio u PFC
    Dobro nam dosla..jos brze otisla..nazalost tu imas puno razloga zasto je beta pocela padati..vidom da ti je 2 fet..kako je bilo u prijasnjim postupcima...dali si imala kada pozitivnu betu? Sto se tice same trombofilije, nije na odmet da napravis pretrage radi sigurnosti..Ja nazalost u svim svojim postupcima nikad nisam imala pozitivnu betu i na kraju sam na svoju ruku napravila pretrage, ispala je blaga mutacija ali su mi svejedno dali nmh, tako da sad u svom prvom pokusaju sa doniranom js idem sa heparinom

  48. #3098

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Mala88..i estroferm i utrogestan ti ide na rp..pretpostavljam da je vise manje svugdje isti postupak, estroferm 2 dc, utrogestan kad je punkcija..a sto se tice samog punktiranja sigurna sam da nebi dopustili da propadnu js bez obzira ako padne na nedjelju

  49. #3099
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro nam dosla..jos brze otisla..nazalost tu imas puno razloga zasto je beta pocela padati..vidom da ti je 2 fet..kako je bilo u prijasnjim postupcima...dali si imala kada pozitivnu betu? Sto se tice same trombofilije, nije na odmet da napravis pretrage radi sigurnosti..Ja nazalost u svim svojim postupcima nikad nisam imala pozitivnu betu i na kraju sam na svoju ruku napravila pretrage, ispala je blaga mutacija ali su mi svejedno dali nmh, tako da sad u svom prvom pokusaju sa doniranom js idem sa heparinom
    imam vec jednu prirodnu trudnocu i urednu...obzirom na moje god odlucili smo na donaciju...tomi je drugi transfer prvi je bio neuspjesan...zato pitam za tu pretragu ako sam imala urednu trudnocu dali je moguce da sam pozitivna(trombofilij) hvala

  50. #3100
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    kod prvog transfera nisam nista ekstra i dodatno trazila a sad kod drugoga smo trazili embriogen i laser...ostali su mi 3 i zanima me kad mogu opet na fet transfer obzirom na betu i naravno dali bu doslo do kiretaze ili bude se samo od sebe ocistilo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •