Stranica 80 od 149 PrviPrvi ... 3070787980818290130 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,951 do 4,000 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3951
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija, ti ces uzeti dakle fragmin? Imas koju mutaciju? Moj doktor nije za fragmin, a ja imam pai i mtfhr mutaciju. Znam da nije tema, ali ne volim pisati u inboxe. Imam skoro 40god i jedan smrzlic još. Prosli transfer je bila biokemiska uz andol. To mi je jedini plus u zivotu. Za slijedeci ivf planiram prag, pa čitam ovu temu
    takoder imam MTFHR ,isla sam preko vinogradske i nista nisam postigla no onda sam se narucila kod dr Đelmisa privatno i upravo mi je on odobrio heparin.ja imam 46 i zbog mojih god odobrio mi je lijek. Predhodni postupak je bio uspjesan ali je zavrsio u 10t (kireteza),neznam otkud si ali moj savjet je ako si iz zg da isto ides do dr Đ s nalazima i vjerujem da ces to snjim rjesiti.Sretno

  2. #3952
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dan svima, vidim da diskutirate oko cijena, pa možda može pomoći odgovor koji sam jučer dobila friško iz PFC-a. Citiram ih: "IVF postupak ,osnovne metode ,košta 2900 euro.
    Postoje i dodatne metode koje mogu poboljšati implantaciju,a koje se plaćaju posebno: LAZT,PICSI,Embryogen,EmbryoGlue." Ove dodatne metode, po informacijama sto sam ugrubo prikupila, koštaju ukupno 1.000 eur.
    Slala sam i upit u Pronatal, ali još nisam dobila odgovor od njih.

    Meni treba i vasa pomoc, nova sam i nista ne razumijem Sto mi preporučate od ovih dodatnih metoda: LAZT, PICSI, Embryogenesis i Embroj Glue i ako mi možete po laički objasniti što je to. Inace sam problem ja, imam ociti problem s plodnosti. Drugo što me interesira, a vidim da se i to dosta spominje - traže me nalaze kako bi bili sigurni da nemam familijarnu sklonost trombozi, a meni je nažalost mama nedavno od toga i umrla, a imala je i moždani udar unatrag 15 godina. Što takva sklonost može značiti za mene u postupku IVF? Voljela bih čuti, ukoliko netko zna, zašto IVF u Češkoj košta 2 900 eur, a po mojom informacijama u splitskom C. je dosta jeftinije.... Nadam se da će mi netko moći nešto sugerirati. Hvala vam unaprijed i veliki pozdrav
    Vikky,
    vama bi ovo bio prvi IVF? Jesi već bila na konzultacijama negdje vezanim uz IVF?

    Koje su tvoje dijagnoze vezane uz neplodnost i koliko imaš godina? Je li tvoj partner ima uredan spermiogram? Pitam jer je važno za odluku - koristiti neke od adjuvantnih metoda pri IVF-u ili ne.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 04.11.2017. at 06:05

  3. #3953
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ja ću pokušati ponovo postaviti pitanje jer mi je hitno.
    Danas sam bila na ultrazvuku i nakon toga mi je Andrijana napisala da u nedelju trebam primiti stopericu, tacnije Ovitrelle 500.
    Sad ja moram postaviti glupo pitanje: ja sam u Pronatalu dobila Ovitrelle 250 mikrograma, 0.5.
    Jesam li ja dobila pogrešnu injekciju ili je to isto?

  4. #3954

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Ovitrell 500 je dupla doza stoperice, ja sam ju dobila zadnji put...

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  5. #3955
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću pokušati ponovo postaviti pitanje jer mi je hitno.
    Danas sam bila na ultrazvuku i nakon toga mi je Andrijana napisala da u nedelju trebam primiti stopericu, tacnije Ovitrelle 500.
    Sad ja moram postaviti glupo pitanje: ja sam u Pronatalu dobila Ovitrelle 250 mikrograma, 0.5.
    Jesam li ja dobila pogrešnu injekciju ili je to isto?
    Draga sos najbolje je da pitas nju. Jesi javila koliki su ti folikuli i koliko ih imas? Mozda ti treba jaca doza ovitrelle pa je zato napisala 500. ja sam davno dobivala te stoperice pa se ne sijecam bas. Ajde javi nam

  6. #3956
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Marina je na odmoru, a Andrijana mi se ne javlja. Javila sam joj juce za folikule: 11 ukupno od toga 3 velika.
    Endometrium 11mm.
    Kaji, imaš li kakvu ideju kako bi to mogla ovdje kupiti bez recepta. Subota je i Apoteke rade krace. Sumnjam da će mi i dati bez recepta.
    Ne znam sta da radim.

  7. #3957
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ima li neko broj telefona u Pronatalu za hitne slucajeve? Na koji se javljaju i vikendom?

  8. #3958
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, zar ti nisu koordinatorice dostupne na telefon? Bilo bi najbolje s njima provjeriti dozu, jer mi cemo samo nagadjati. Ja imam brojeve, ali moji su u CB, pa ne znam koliko bi ti mogli oni pomoci.

  9. #3959
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Vikky, napisi nam koliko imate godina, jeste li tek saznali, koje su vam dijagnoze...

    Carrot, Pronatal, bez obzira koji, trazi taj dolazak dva puta. Kad krenes u postupak, sve ti moze voditi tvoj ginekolog, i ti samo javljas stanje po cemu te oni dalje navode, eventualno mijenjanju protokol. Kada ti kazu da je vrijeme za polazak, pakirate se i idete, a sam odlazak ovisi o duzini tvojih ciklusa, o tvojoj reakciji na stimulaciju i naravno o samom postupku o kojemu je rijec.

    Maritas, dobro ti Antonija Mia kaze. Ako imas vremena ne bi bilo lose otici Djelmisu. Iako treba uzeti u obzir da nismo svi u istoj situaciji. Nazalost, Antonija Mia ima iza sebe sad gubitak i ako je uvodjenje NMH rjesenje, vjerujem da je Djelmis to itekako dobro izvagao. A da je skrt na rijecima, to sam vec cula.

    Mi putujemo u sri, jer u cet je najavljen transfer. Od danas su mi u protokol uveli jos i utrogestan i to startamo s 4 dnevno, a od sutra ide 6 x. Estrofem ostaje na 6 mg dnevno i nakon transfera ce mi dati Pregnil. Clexanom se pikam od pocetka. Jedino sto me muci jest vrlo stresan mjesec, ali ja pomicem zidove pa cu valjda i taj stres.

  10. #3960
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Marina je na odmoru, a Andrijana mi se ne javlja. Javila sam joj juce za folikule: 11 ukupno od toga 3 velika.
    Endometrium 11mm.
    Kaji, imaš li kakvu ideju kako bi to mogla ovdje kupiti bez recepta. Subota je i Apoteke rade krace. Sumnjam da će mi i dati bez recepta.
    Ne znam sta da radim.
    Mozes otici u apoteku i reci da ces donijeti recept iduci tjedan. Ako dobijes prag mogu ti i oni poslati recept mailom i ja sam tako jednom uzela utrogestan jer ga nisu dali bez recepta. Ali mozda je i dovoljno 250 ovitrelle. Hoces da ja pitam moju iz PFC. Rado bih ti pomogla nekako. Imas super folikule i endo bravo ❤️
    Posljednje uređivanje od kaji : 04.11.2017. at 09:01

  11. #3961
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Rominka priblizilo se a cinilo se tako daleko. I ja jedva cekam januar da krenemo. Neka bude sretno draga ❤️

  12. #3962
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Čula sam se sa Anddrijanom , trebam 500 mcg. U apotekama kod mene nemaju,mogu naruciti,ali stiže tek u ponedeljak, ali opet mi ne mogu dati bez recepta.
    Organizovati sam se tako da ujutro krećem za Prag,pa ću kupiti kod njih.
    Bolje jedan dan da platim više hotel nego da se nerviram.
    Još čekam da mi Andrijana potvrdi do kad radi klinika nedeljom.
    Endometrium je dobar, čini mi se.
    Folikula sam očekivala više velikih,ali dobro, nadam se da će biti dobri. 3 su preko 11mm. Je li to ok?

  13. #3963

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Elvi, muci me kad poceti, ako npr.m dodje popodne, da li onda taj dan racunam kao prvi, i piknem? I da, estrofem 3x1, to je svakih 8 sati jedna ili? I ja, ko da nikad postupka vidjela nisam

  14. #3964
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam se sa Anddrijanom , trebam 500 mcg. U apotekama kod mene nemaju,mogu naruciti,ali stiže tek u ponedeljak, ali opet mi ne mogu dati bez recepta.
    Organizovati sam se tako da ujutro krećem za Prag,pa ću kupiti kod njih.
    Bolje jedan dan da platim više hotel nego da se nerviram.
    Još čekam da mi Andrijana potvrdi do kad radi klinika nedeljom.
    Endometrium je dobar, čini mi se.
    Folikula sam očekivala više velikih,ali dobro, nadam se da će biti dobri. 3 su preko 11mm. Je li to ok?
    To ste dobro odlucili. Samo se smiri sad i polako. Dobri su za 8 dc i bice njih jos velikih drzim fige. Obicno kad se stvari malo zakomplikuju bude na kraju sve super. Sretan vam put draga i javljaj nam sve ❤️

  15. #3965
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj nora eleonora prvotno napisa Vidi poruku
    Elvi, muci me kad poceti, ako npr.m dodje popodne, da li onda taj dan racunam kao prvi, i piknem? I da, estrofem 3x1, to je svakih 8 sati jedna ili? I ja, ko da nikad postupka vidjela nisam
    Nora cure su pisale da ako dodje do 16 sati da je prvi dan a ako poslije da se od sutra racuna kao prvi dan. Estrofem ujutro, popodne i prije spavanja
    ( tako sam ja ) nisam bas racunala sate
    Posljednje uređivanje od kaji : 04.11.2017. at 10:18

  16. #3966
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    evo i moj tsh koji je bio 2,4 sad je nakon 3 tj 2,13 uz 0,25 euthyrox sad mi je pojacao dozu na 0,37 opet ponoviti za 3 tj...ja zadovoljna

  17. #3967

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    takoder imam MTFHR ,isla sam preko vinogradske i nista nisam postigla no onda sam se narucila kod dr Đelmisa privatno i upravo mi je on odobrio heparin.ja imam 46 i zbog mojih god odobrio mi je lijek. Predhodni postupak je bio uspjesan ali je zavrsio u 10t (kireteza),neznam otkud si ali moj savjet je ako si iz zg da isto ides do dr Đ s nalazima i vjerujem da ces to snjim rjesiti.Sretno
    nisam iz zg. jedno 270 km sam dalje znas mozda kako radi privatno i gdje ga mogu kontaktirati? idem svakako po smrzlice u zg, pa mozda bi mogla iskombinirati nekako.
    dobila sam bijeli recept za fragmin, pa sve si mislim da cu probati i bez amena mog doktora. koliko sam shvatila, ne moze škoditi.
    jesam negdje dobro procitala da u pragu traze i nalaz od moje mame za trombofiliju? moja nije ih radila, ali nema lijepe vene. rekla je da joj se nije dalo ici po doktorima jer je ne bole...

  18. #3968
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Kaji hvala od srca za podrsku. Sad mi je Andrijana javila da je pričala sa doktorom i da je u redu da primim samo 250 mcg. Kaže da ne trebam zbog toga dolaziti ranije. Uf,sad opet nisam pametna. Da ga slušam ili ne?! Šta mislite?
    Ultrazvuk je bio na 7 dan. Imam još dva dana terapiju,kontam da će do tad još porasti.
    Baš se iskomplikovalo: te praznici, te vikend, sad ovo. Nek bude samo u tome steta.

  19. #3969
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    Pozdrav cure, imam jedno pitanje za vas koje idete u postupke u Prag,pitam za prijateljicu koja ide na transfer u Prag u utorak,FET je u pitanju,kakva iskustva imate s Embryogen za poboljsanje implatacije??? Ona je u dilemi da li ga uzeti ili ne pa nas zanimaju iskustva. Hvala u njeno ime. Sretnooo svima

  20. #3970

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj nora eleonora prvotno napisa Vidi poruku
    Elvi, muci me kad poceti, ako npr.m dodje popodne, da li onda taj dan racunam kao prvi, i piknem? I da, estrofem 3x1, to je svakih 8 sati jedna ili? I ja, ko da nikad postupka vidjela nisam
    Meni je zadnji put koordinatorica rekla sve poslije 16 h računam od slijedećega dana 1 dan ciklusa, a pogotovo ako samo mrlja. A estrofem pijem 6h, 14h , 22h.

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  21. #3971

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji hvala od srca za podrsku. Sad mi je Andrijana javila da je pričala sa doktorom i da je u redu da primim samo 250 mcg. Kaže da ne trebam zbog toga dolaziti ranije. Uf,sad opet nisam pametna. Da ga slušam ili ne?! Šta mislite?
    Ultrazvuk je bio na 7 dan. Imam još dva dana terapiju,kontam da će do tad još porasti.
    Baš se iskomplikovalo: te praznici, te vikend, sad ovo. Nek bude samo u tome steta.
    Sos15 meni su u ljekarni Filipović Zg bez problema dali ovitrell bez recepta. Uz protokol.
    Ja bi vjerovala dr. Ali ako ćeš se manje živcirati i osjećati se bolje i sigurnije, odi dan ranije. [emoji16] bit će to dan više za uživanje u Pragu.

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  22. #3972

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Rominka sretno u srijedu na putu. A u četvrtak ti želim jedan laganini transfer. [emoji39]

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  23. #3973
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala Elvi! Mi smo u Njemackoj, u malom gradu, tako da se takvi lijekovi moraju unaprijed naručiti i još bez recepta za dobiti je skoro nemoguce.
    Odlučila sam vjerovati doktoru,nije mi bio problem ranije krenuti, ali mi je bilo glupo, nakon što je on rekao da uzmem samo jednu, onda na svoju ruku da kazem, ja bi sad ipak dve. Valjda on najbolje zna.
    Rominka sretno! Javljaj razvoj dogadjaja i vrati se sa min. jednom bebom.
    Ostalim curama takodje sretno!

  24. #3974
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    nisam iz zg. jedno 270 km sam dalje znas mozda kako radi privatno i gdje ga mogu kontaktirati? idem svakako po smrzlice u zg, pa mozda bi mogla iskombinirati nekako.
    dobila sam bijeli recept za fragmin, pa sve si mislim da cu probati i bez amena mog doktora. koliko sam shvatila, ne moze škoditi.
    jesam negdje dobro procitala da u pragu traze i nalaz od moje mame za trombofiliju? moja nije ih radila, ali nema lijepe vene. rekla je da joj se nije dalo ici po doktorima jer je ne bole...
    evo ti podatke.... dr Đelmiš
    Posljednje uređivanje od Inesz : 05.11.2017. at 13:36 Razlog: navođenje imena, adrese i kontakata privatne klinike

  25. #3975
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Antonia Mia,
    molim te podatke o privatnoj klinici pošalji Maritas preko privatne poruke.
    Protivno je pravilima foruma navoditi ime, adresu i kontakte privatnih klinika. Znam da to radiš kako bi pomgla Maritas i drugim curama, ali ipak tako napisana djeluje ko jedna vrsta reklame.

  26. #3976
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    Molim vas da pisete ako neko ima iskustva s Embryogenom???

  27. #3977
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure, jeste li nosili spavacicu i ogrtac za punkciju?
    Sad sam se tek tog sjetila. U Sarajevo su u klinici obezbjedjene i rekli su da ne treba nositi,a ovdje sam zaboravila pitati.

  28. #3978
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jeste li nosili spavacicu i ogrtac za punkciju?
    Sad sam se tek tog sjetila. U Sarajevo su u klinici obezbjedjene i rekli su da ne treba nositi,a ovdje sam zaboravila pitati.
    Dobijes tamo sve draga. Samo ponesi tople carapice ( meni noge uvijek hladne )
    Posljednje uređivanje od kaji : 05.11.2017. at 14:21

  29. #3979
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala Kaji! Srce si!
    Bez čarapica ne idem ni u sred ljeta
    Približilo se,pa sam se unervozila.

  30. #3980
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj darmar prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas da pisete ako neko ima iskustva s Embryogenom???

    evo darmar mi smo prošli put uzeli embryoglue (mislim da je to isto, ali drugi proizvođač; funkcija je ista) i bila je biokemijska. ovaj put uzimam opet uz asistirani hatching i naravno nadamo se najboljem.

    sos čitamo se!

  31. #3981
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Rominka sretno na transferu

  32. #3982
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Darmar ja sa ga uzela pa nista...

  33. #3983
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Jel bi tko na histeroskopiji i scratchingu?jel pomoglo?
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 05.11.2017. at 21:34

  34. #3984
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zenice, ja sam i prosli put i ovaj odradila scratching. Sad cemo vidjeti.

  35. #3985
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka, sretno ❤️

  36. #3986
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala curke!

  37. #3987

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Vikky,
    vama bi ovo bio prvi IVF? Jesi već bila na konzultacijama negdje vezanim uz IVF?

    Koje su tvoje dijagnoze vezane uz neplodnost i koliko imaš godina? Je li tvoj partner ima uredan spermiogram? Pitam jer je važno za odluku - koristiti neke od adjuvantnih metoda pri IVF-u ili ne.
    Draga Inesz, Imam 34 godine (muž ima 32) i do sada smo prošli dvije inseminacije u Citu. Sada bismo htjeli korak dalje. Spremiogram je uredan i muž nema problema, a meni je prestrucno objašnjeno u čemu je problem sa mnom, tako da nisam nažalost shvatila. AntiMullerov hormom ukazuje na smanjenu plodnost, pa vjerujem da je to to.
    Na konkretne konzultacije nismo išli, osim što je u Citu ostalo na tome da idemo dalje na IVF. Pokušala sam e-mailom i poslala sam nalaze PFC-u i Pronatalu. Iz PFC-a sam dobila njihov standardni odgovor (nisu pogledali nalaze očito i vidim da trebam odraditi dodatne, pa sad to idem sredjivati). Iz Pronatala su mi javili da su proslijedili nalaze predstojniku klinike i čekam odgovor. Pisala sam i Citu, nisu mi je se još javili. Dosta smo zbunjeni sto i kako dalje, a očito je i otežano sto nam se bilo kakve konzultacije trenutno svode na e-mail, pa ide poprilično sporo. Sada sam u fazi prikupljanja dodatnih nalaza, pa u međuvremenu citam i vas u potrazi za nekim odgovorima. Moram priznati da je dosta zanimljivo pratiti vas sve ovdje, temu sam vec procitala od pocetka. Zapravo mi je najveća dilema je li nam Češka nudi više, jer smo spremni na veće financijske izdatke ukoliko bi nam omogucilo veću šansu. Pokušavam pohvatati postupke svih tih klinika čisto da probam usporediti i napraviti neku procjenu da li ići vani ili probati kod nas. Svaka pomoć je naravno dobrodošla.
    Inače, iz Pronatala su mi poslali kompletan cjenik, pa ako bi pomoglo s moje strane, mogu ga copy-paste ovdje. Ima dosta stavaka, pa ga probam iskopirati ovdje sutra.

  38. #3988

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    54

    Početno

    elvi i kaji, hvala vam <3
    rominka, sretno!
    sretno i svim ostalim curama..

  39. #3989
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Antonia Mia,
    molim te podatke o privatnoj klinici pošalji Maritas preko privatne poruke.
    Protivno je pravilima foruma navoditi ime, adresu i kontakte privatnih klinika. Znam da to radiš kako bi pomgla Maritas i drugim curama, ali ipak tako napisana djeluje ko jedna vrsta reklame.
    ok sorry nisam imala pojma

  40. #3990
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj darmar prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas da pisete ako neko ima iskustva s Embryogenom???
    moje iskustvo je kad ga nisam uzela prvi put nije uspjelo a sad drugi put sam uzela enbriogen i lazer i uspjelo je no nazalost moja sreca je trajala do 10 tj.....

  41. #3991

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Mi do sad nismo ništa od dodatnih metoda. Ali sad idemo sa svim dodatnim metodama jer imamo samo jednog smrzlića. Dakle i Embriogen + LAZT+ Embrioglue. I naravno držimo fige

  42. #3992
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Antonia Mia sve 5
    Ali, žene, znate koliko je važno da ovu temu ne zagušujete sadržajima koji su za teme "Odbrojavanje" i "Nakon transfera".

    Vikky,
    piši poruke kako bi što prije mogla postati bez prethodnog odobrenja moderatorica.

    Ovdje je link na Rodinu brošuru Neplodnost koja dobro dođe svima na početku MPO puta (a i kasnije).

    http://forum.roda.hr/threads/84402-n...ure-Neplodnost

  43. #3993
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    Cure hvala vam puno sto ste svoje iskustvo s Embrioglue podijelile. Sretno svima, da sto prije u narucju drzite svoje smotuljke ~~~~

  44. #3994
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Romi draga, sretnoooooooo

    darmar, ja u fet-u uzela embryoglue, sad imam osmomjesečnog plavookog puzonju a starija curka iz svježeg postupka bez dodatnih metoda

    Svima i želim puno novih bebica na našem češkom topicu

  45. #3995
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku

    Meni treba i vasa pomoc, nova sam i nista ne razumijem Sto mi preporučate od ovih dodatnih metoda: LAZT, PICSI, Embryogenesis i Embroj Glue i ako mi možete po laički objasniti što je to. Inace sam problem ja, imam ociti problem s plodnosti. Nadam se da će mi netko moći nešto sugerirati. Hvala vam unaprijed i veliki pozdrav

    Kako imate uredan spermiogram i do sad ste prošli samo 2 inseminacije koje su postupci niske razine uspješnosti-rijetko kad da su izgledi za živorođeno dijete u nestimuliranom postupku inseminacije veći od 10%, ove adjuvantne metode koje si gore navela, ne trebate ili još ne trebate

  46. #3996

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Kako imate uredan spermiogram i do sad ste prošli samo 2 inseminacije koje su postupci niske razine uspješnosti-rijetko kad da su izgledi za živorođeno dijete u nestimuliranom postupku inseminacije veći od 10%, ove adjuvantne metode koje si gore navela, ne trebate ili još ne trebate
    Puno hvala na odgovoru Ona brošura se čini jako detaljna i korisna, pa ću je morati dobro proći. U ovakvim situacijama sam tek shvatila koliko nemam pojma o ničemu :/

  47. #3997
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    Sretno svima
    Pozdrav iz Praga

  48. #3998
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Little ivy, sretno! Rominka kako je prosao transfer?
    Ja imam samo dvije oplodjene jajne celije.
    Pozdrav i od mene iz kisovitog Praga.

  49. #3999
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Little ivy, sretno! Rominka kako je prosao transfer?
    Ja imam samo dvije oplodjene jajne celije.
    Pozdrav i od mene iz kisovitog Praga.
    Sos draga kako si? Kad ti je transfer? Dovoljna je i jedna dobra da se primi. ❤️

  50. #4000
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Kaji, dobro sam. Punkcija prosla bez problema,već sam poslijepodne išla u obilazak. Za sad dobro podnosim i utrogestan i prednison. Nadam se da će i dalje tako biti.
    Transfer bi trebao biti u nedelju, ako sve bude u redu. Malo me uhvatio strah jer su samo dvije celije. Nadala sam se da će biti i za zamrzavanje, ali eto: nije se dalo.
    Šta nam je sa Rominkom?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •