Stranica 9 od 149 PrviPrvi ... 78910111959109 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #401
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga pingwin, evo mi smo iz Pronatala i imam samo riječi hvale uspjeli smo iz prve ali potpis na shadow2, obje su klinike vrhunske i stvarno se ne može pogriješiti u izboru, odlučuju sitnice
    Od estrofema nisam imala nikakve nuspojave (osim brzog bujanja grudi), isto sam ispočetka pila 3x dnevno.
    Samo pitaj što god te zanima, ili ovdje ili mi se možeš javiti na mail u potpisu

    Svima u planiranju, sretnooooo

  2. #402
    pingwin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    13

    Početno

    Hvala na odgovorima, javljam se sa pitanjima u pp. i naravno srecno svima.

  3. #403
    pingwin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    13

    Početno

    nijedan post mi se ne pojavljuje, zna li neko da mi pomogne?
    ne mogu pp da saljem. pomoc!

  4. #404
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    pingwin, prvih par postova se provjerava i objavljuje tek nakon odobrenja, sad će to krenuti
    isto tako i za privatne poruke - još nekoliko postova i bit će ti omogućene
    pravila foruma, ne brini

  5. #405
    pingwin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    13

    Početno

    Hvala, vec sam se bila zabrinula. Imam pitanje za sve a tice se estrofema, da li ste ga pile na osam sati (ako ste pile 3/1).

  6. #406

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav,
    Da li neko zna dobar a jeftin smještaj blizu PFC-a?
    Unaprijed hvala

  7. #407

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Drage suborke sve vas lijepo pozdravljam i pridružujem se ovoj našoj borbi.Draga AAL6 čestitam na trudnoći i želim ti sve najbolje.Zaista je rjetkost sa AIDOM uspjeti ovako brzo.Molila bih te da mi kažeš od koga si dobila protokol za AID i kod kojeg si liječnika pripremala?Mene čeka isto pa me zanima ,hvala tina odgovoru!

  8. #408

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Draga duskadz,
    imaš hotel STEP blizu klinike 40 eura i odličan je.Mirna ti može rezervirati.

  9. #409
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj duskadz prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,
    Da li neko zna dobar a jeftin smještaj blizu PFC-a?
    Unaprijed hvala
    nas pomalo zanima isto...
    osim hotela koje ima preko pfca ili klasika preko bookinga našao sam dosta povoljnih stanova od cca 40-50 m2 za 30-40 eura dan (nama je to dobra opcija jer idemo sa našom malom pfcovkom po bracu ili seku ) na:
    airbnb.com
    malo prosurfaj, čini se dobar izbor...

  10. #410
    Shadow2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    280

    Početno

    Citiraj pingwin prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, vec sam se bila zabrinula. Imam pitanje za sve a tice se estrofema, da li ste ga pile na osam sati (ako ste pile 3/1).
    Da,ja sam pila u 8,16,24 h..

  11. #411

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj marien prvotno napisa Vidi poruku
    Draga duskadz,
    imaš hotel STEP blizu klinike 40 eura i odličan je.Mirna ti može rezervirati.
    Hvala

    Sent from my ME173X using Tapatalk

  12. #412

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj milivoj73 prvotno napisa Vidi poruku
    nas pomalo zanima isto...
    osim hotela koje ima preko pfca ili klasika preko bookinga našao sam dosta povoljnih stanova od cca 40-50 m2 za 30-40 eura dan (nama je to dobra opcija jer idemo sa našom malom pfcovkom po bracu ili seku ) na:
    airbnb.com
    malo prosurfaj, čini se dobar izbor...
    Hvala

    Sent from my ME173X using Tapatalk

  13. #413
    pingwin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Shadow2 prvotno napisa Vidi poruku
    Da,ja sam pila u 8,16,24 h..
    Hvala

  14. #414

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    113

    Početno

    odmah iza klinike imaš hotel Inturprag . mi smo rezervirali preko bookinga po priično povoljnoj cijeni. Sretno .
    http://www.hotelinturprag.com/kontakty_en.html

  15. #415

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj miny prvotno napisa Vidi poruku
    odmah iza klinike imaš hotel Inturprag . mi smo rezervirali preko bookinga po priično povoljnoj cijeni. Sretno .
    http://www.hotelinturprag.com/kontakty_en.html
    Hvala puno!!!!

  16. #416
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Mi smo uvijek išli preko Mirne i bili smo bez brige! Sretno!

  17. #417
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Molim vas informaciju tko ima - gdje se sad može obaviti pravno savjetovanje pred postupak s doniranim gametama ali bez plaćanja.

  18. #418
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Kadauna isprazni svoj pretinac!!!!

  19. #419
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ispraznila - hvala za svaki info

  20. #420
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas informaciju tko ima - gdje se sad može obaviti pravno savjetovanje pred postupak s doniranim gametama ali bez plaćanja.
    Obiteljski centar grada Zagreba;
    Preobraženska 4/IV
    Ulica grada Chicaga 13

    01 4577 194
    ocgz@ocgz.hr
    www.ocgz.h
    Posljednje uređivanje od florjan : 17.05.2014. at 16:38

  21. #421

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    zagrebačka
    Postovi
    4

    Početno

    pozz...mi smo napočetku oko skupljanja papira mislim da smo u sličnoj situaciji javi se ...stalno pratim forum i odlučila sam se javiti ..naravno da imam sto pitanja i glava mi je puna svega od informacija.....

  22. #422
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Da javim i na ovoj temi...
    U petak sam konačno primila rješenje. Ne znam dal je još netko od vas dobio, al izgleda kao što sam i očekivala. Troškove od 1000 eura plaća HZZO preko tiskanice E112, a ostatak 3500 eura moram platit sama. Putne troškove plaćaju za oboje, najjeftiniju kartu, pokriveni su lijekovi, a odobravaju 3 dana mada ne znam kakvu to ulogu ima, kad nam ne plaćaju smještaj.
    Uglavnom, ja oko 15.06. idem u Prag s tim rješenjem jer tako imamo dogovoren termin (već sam u protokolu), al u slijedećih 15 dana će mi prijateljica napisati žalbu na financijski dio, pa ćemo vidjeti kako će na kraju to završiti. Nadam se...pozitivno za sve nas!

  23. #423

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Vlatka35, javi nam svakako što su odgovorili na žalbu i sretno u Pragu!

  24. #424
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Vlatka draga, sretno u Pragu, i nakon toga sa žalbom! (jooooooooj 15.06., tad je meni bila oplodnja )
    Meni prijateljica ima rješenje već nekoliko mjeseci koje produžuje, sad čeka da joj pronađu donorku Planiraju ići o vlastitom trošku, i onda po povratku na temelju odobrenja ganjati refundaciju.

    duskadz i alda, dobro nam došle!

  25. #425
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Sejla draga, vidjela sam da si imala isti termin. Zato se nadam da bude moj dobitni kao i tvoj. Mora biti nešto u tom datumu, a i u tome, da si prva osoba kojoj sam se obratila za pomoć!

  26. #426

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    zagrebačka
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala na dobrodoslici...Skupili papire..i zapeli na psihologu...Bili smo u obiteljskom centru na savjetovanju i tamo su rekli da se od ove god.promijenio zakon;oni jesu ob.cen. ali sad spadaju pod socijal. skrb tako nešto i da neznaju dali mi mogu dati potvrdu(savjet psihologa)a pravnika nemaju....Proslijedili su svojoj ravnateljici..i ja sad cekam...zvala sam prije tj.dana i još uvijek oni čekaju odgovor.Dali netko zna gdje mogu to obaviti,pravni savjet mogu ići kod odvjetnika ili?

  27. #427
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Cure pomoć!
    JUčer sam bila kod svoje ginekologice da joj pokažem rješenje i da mi ispiše recepte za lijekove. Za estrofen mi je dala, al za injekcije decapeptyl 0,1 nije, već mi je dala uputnicu za našu bolnicu i rekla mi da decapeptyl ne može ona dati, al ću na pikanje u bolnicu. Mislim da problem u tome da mi u rješenju piše da se stimulacija može provesti u referentnom centru tj. Petrovoj. Al nije da piše da se MORA već MOŽE. Bojim se da ću doći u bolnicu a oni mi neće dati injekcije, a trebaju mi od nedjelje. Imate iskustva? Savjet?

  28. #428
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Jos jedno pitanje..mogu li sama kupiti injekcije s obzirom da ih trebam samo 7? I na temelju cega mi ih mogu prodati u ljekarni? Prtokolu iz Praga? Kad nemam recept..

  29. #429
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    probaj u ljekarni filipović - oni će ti možda dati decapeptyle na temelju protokola iz Praga. Tako je nekad bilo.

  30. #430
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Draga Vlatka, da se I ja malo pridruzim, kao prvo isto bih preporučila hotel Step, Hotel je vrlo uredan I OK, a kada ti ga Mirna dogovori vrlo je povoljan ( samo sa doručkom ).
    Što se tiće Decapeptyla, mene su čudno gledali u Petrovoj kad sam pitala za njega, I dakle ne dobiva se na recept, trebamo ga sami kupiti oko 340 kn (tu negdje ) ali pitaj u nekoliko ljekarni jer se cijene malo razlikuju I negdje ga treba pričekati par dana da ga naruće...
    usput, nisam vidla, koja ti je dijagnoa, vidim da imamo slićan put pa eto...? ( ja sam kao I sejla Sy Turner )
    pozz I sretno

  31. #431
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Makajica, hvala ti na savjetima!
    Uspjela sam nabaviti Decapeptyl u Varaždinu. Naručila u četvrtak i dobila u petak. 406 kn za 7 komada. Već je drugi dan u opticaju.
    Zamolila sam Mirnu da nam rezervira Step, al već tjedan i pol ne odgovara na mailove, pa ne znam dal je uspjela. Danas sam joj poslala i SMS i čekam da se javi. Jel se netko čuo s njom zadnjih tjedan dana?
    Dijagnoza je preuranjena menopauza zbog autoimunih bolesti i lječenja kemoterapijom. Ti se spremaš u Prag ili? Ja odbrojavam..

  32. #432
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Super draga ! ja malo kasnim...
    bili smo na jednom pokušaju, sad čekamo da nas se financijski posloži pa ćemo na jesen ponovo...

  33. #433
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Pozdrav meni je Mirna prošli tjedan odgovorila na mail..očito je u gužvici sretno!

  34. #434
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Cure..trebam savjet. Zanima me kako ide općenito sa plaćanjem. Dal trebam uzeti češke krune il eure? Ne mislim na trošak postupka, već ostalo..hotel, klopa, parking. Imam naviku plaćanja karticama, pa ne znam kolko čeških kruna uzeti sa sobom za tjedan dana..

  35. #435
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Za đeparac više trebaju krune, bolje je njih imati. Eura nešto sitno.
    Posljednje uređivanje od sejla : 05.06.2014. at 14:53

  36. #436
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Vlatka35 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure..trebam savjet. Zanima me kako ide općenito sa plaćanjem. Dal trebam uzeti češke krune il eure? Ne mislim na trošak postupka, već ostalo..hotel, klopa, parking. Imam naviku plaćanja karticama, pa ne znam kolko čeških kruna uzeti sa sobom za tjedan dana..
    onoliko kruna koliko treba tih 7-10 dana za "ostalo" može se podići na bankomatu...provizija je manja nego dvostruka konverzija (kuna-euro, euro-kruna), a isto tako i kupovina kruna u hr...
    većina banaka ima svoje sestrinske banke (pozna ih se po logu) pa je na tim bankomatima najisplativije dizati krune...

  37. #437
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Hvala Sejla i Milivoj! Zaboravih napisati...i dečki. Neću se onda zamarati sa traženjem kruna kod nas, odradit će to bankomat na licu mjesta.

  38. #438
    silvija avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    45

    Početno

    Pozdrav cure
    Mi isto razmišljamo o pronatalu. Ako bi mi mogle odgovoriti cure koje imaju iskustva s njima koliko se čeka za prve konzultacije, koga kontaktirati i koji nalazi itd. Išli bi privatno,nemam volje natezati se sa hzzo-om Može na pp. Hvala

  39. #439
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Je li netko trenutno u kontaktu s pfc-om? Zar ih se neće moći dobiti do 20og, navodno dotada mirne nema u uredu? (prijateljica mi želi ugovoriti postupak... )
    Posljednje uređivanje od sejla : 16.06.2014. at 18:55

  40. #440
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko trenutno u kontaktu s pfc-om? Zar ih se neće moći dobiti do 20og, navodno dotada mirne nema u uredu? (prijateljica mi želi ugovoriti postupak... )
    ili se strpiti 4 dana ili se javiti ostalim koordinatoricama...

  41. #441
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala, imaš li možda mailove? Jer sad već čeka na odgovor tjedan i pol....

  42. #442

  43. #443
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Hej Sejla! Ja sam u Pragu, stigla danas. Sutra idem u kliniku. ako treba nesto, javi. Mirne nema al se tvoja prijateljica moze javiti Ivani Vignjevic. Mene je Mirna uputila na nju jer je nema ovaj tjedan. Uglavom..sutra je punkcija kod donorice a onda cekamo transfer. Ako ima nekog u Pragu neka se javi!

  44. #444
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Ispravak netocnog navoda..Ivana Veljkovic.

  45. #445
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala puno, proslijedila sam joj mailove
    Vlatka draga, uživajte u Pragu! Želim puno sreće za uspješnu punkciju i još uspješniji transfer kroz nekoliko dana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ javljaj novosti

  46. #446
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala puno, proslijedila sam joj mailove
    Vlatka draga, uživajte u Pragu! Želim puno sreće za uspješnu punkciju i još uspješniji transfer kroz nekoliko dana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ javljaj novosti

  47. #447
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Ispričavam se za dupli post net me nešto zeza

  48. #448

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    27

    Početno

    Zdravo!dali neko zna dali ce raditi klinika Pronatal u julu mjesecu i kad im pocinje godisnji odmor?hvala unapred

  49. #449
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Evo mene sa izvjestajem iz Praga. 18.06. bila punkcija donorice...dobili 9 JS od kojih se oplodilo 7 i 5 je opstalo. Transfer sam imala jucer..2 osmostanicna embrija. Prema rijecima dr jako lijepa. sve je proslo super, moj endic 13 mm..super inkubator. Imamo jos 3 smrzlica al se nadam uspjehu od prve. Samo da vas upozorim da je transfer bio treci dan iz razloga jer mi je HZZO odobrio samo 3 dana pa su tako i tiskanice E112 bile napravljene. Bila sam malo ljuta i u strahu jer smo to saznali tek u klinici..da to tak funkcionira. Al me doktorica uvjerila da nema straha i da se ne moraju cekat blastice. A s obzirom da su nam se embriji jako lijepo razvili vise nema brige. Samo pozitiva. Eto...i sad cekanje bete do 07.07.

  50. #450
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    vlatka35....sretno i strpljivo do bete

    sretno svima koliko vas ima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •