Stranica 11 od 65 PrviPrvi ... 9101112132161 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #501
    malena2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    249

    Početno

    jel zna tko sutra kkao radi dr.Poljak

  2. #502
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Curke, za li itko dal će poliklinika Cito za 2015. god. potpisati ugovor s HZZo-m????

  3. #503
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Da li zna netko kad dr.Sparac ide na godisnji?

  4. #504
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Dr.Šparac ide 26.07 na godišnji do ja mislim 15.08. ali nisam sigurna da se 15.08. vraca.

  5. #505

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    pozdrav cure, bili smo ja i muž kod dr. poljaka u citu, kod moga muža je kriptozoospermija( ponekad mu nađu jako mali broj spermija), sad nam je spermiogram bio loš, i dr.poljak predlaže da ja idem na laganu stimulaciju sa klomifenom a na dan ovulacije bi mužu radili spermigram i ako nađu spermije išli bi na postupak a ako ne ondam bi zaledili jajašca i čekali iduću moju ovulaciju..ima li netko slična iskustva??

  6. #506

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Tin, ne znam ti o tome nista reci,ali cini mi se ok ideja, u dobrim si rukama...puno srece ti zelim i svim nasim dalmatinkama u postupcima

  7. #507

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    tin, malo upadam na temu, ali mozda pomogne.
    Buduci je nama zadnji put sgram bila kriptozoo ja sam inzistirala da iduci postupak bude klomifenski jer mi nema smisla trositi zadnju stimulaciju (cuvam je ako ce mm ici na biopsiju), a da onda biolog nema s cim raditi. Tako da - meni se cini dobra ideja. Sretno!

  8. #508

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    funky i bubekica hvala na lijepim željama..i meni se ovo čini ok

  9. #509
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Cure i dečki malo vam upadam na temu, ali zanimala bi me jedna info od vas koje/i ste u tijeku, kako stoje stvari poslije punkcije kod vas, da li možete nazvati kliniku drugi-treći dan, ili baš morate čekati do samog dana transfera da znate kakvo je stanje sa vašim embrijima?
    Unaprijed hvala na odgovoru, i sretno svima u postupcima!!!

  10. #510
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Dr.Sparac se vraca 18.8

  11. #511
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj innu prvotno napisa Vidi poruku
    Cure i dečki malo vam upadam na temu, ali zanimala bi me jedna info od vas koje/i ste u tijeku, kako stoje stvari poslije punkcije kod vas, da li možete nazvati kliniku drugi-treći dan, ili baš morate čekati do samog dana transfera da znate kakvo je stanje sa vašim embrijima?
    Unaprijed hvala na odgovoru, i sretno svima u postupcima!!!
    Innu, vidim da ti nitko nije odgovorio, ja cu napisati sto znam iz iskustva frendica koje su prosle Ivf u Citu i sto sam pohvatala visegodisnjim grijanjem sjedalica tamo, pa se mozda javi netko sa vise info.
    Sestra zove dan nakon punkcije i kaze kako napreduju oplodene stanice i kad ce biti transfer. Mislim da ne daje precizne info o broju oplodenih i njihovom dijeljenju, ali vjerujem da se i to moze doznati direktno od embriologa.

  12. #512
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Hvala maca papučarica

  13. #513

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Cure ako vam mogu zamoliti za pomoć...uglavnom, trebala bi mi informacija gdje sve u St mogu izvaditi betu? Da li postoji mogućnost u sklopu onih nekoliko poliklinika gdje je Cito (Kalajžić).
    Vidjela sam da Poliklinika J&J Medici ima biokemijski laboratorij pa me zanima da li je tu moguće (cijena također ako nije problem). Hvala puno.

  14. #514

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj toncek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako vam mogu zamoliti za pomoć...uglavnom, trebala bi mi informacija gdje sve u St mogu izvaditi betu? Da li postoji mogućnost u sklopu onih nekoliko poliklinika gdje je Cito (Kalajžić).
    Vidjela sam da Poliklinika J&J Medici ima biokemijski laboratorij pa me zanima da li je tu moguće (cijena također ako nije problem). Hvala puno.
    analiza, čini mi se 180 kn. analizu imaš u dugopolju i pokraj cita

  15. #515
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    I u Cita rade betu već neko vrijeme, koliko znam.

  16. #516

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Ma nakon transfera u Cita sam bila toliko pogubljena da sam skroz zaboravila pitati gdje da izvadim betu...zapamtila sam jedino sugestiju da vađenje ne bude prije 13dpt.
    Hvala na odgovoru.

  17. #517

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    cure da li znate kad je dr.poljak na odmoru?

  18. #518
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj tin prvotno napisa Vidi poruku
    cure da li znate kad je dr.poljak na odmoru?
    Ne znam tocno kada ide na go, ali znam da 8.8. jos radi.

  19. #519

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam tocno kada ide na go, ali znam da 8.8. jos radi.
    cula sam se sa dr.poljakom na odmoru je od 10-24.8...A to se nikako ne poklama sa mojim godišnjim odmorom i sa ciklusom, katastrofa..ja sam trebala krenuti sa klomifenom od svoje menustracije ( a to pada 16.8 ) ne znam da li mi ovaj ciklus propada pošto je on na godišnjem??

  20. #520
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Konzultiraj se sa njim, ali možda ti i nije kasno 8.-9. dan za 1. folikulometriju?

  21. #521

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Mogao bi se on vratiti do tvoje ovulacije,a u medjuvremenu da ti folikulometrije napravi sparac ak je tu,vjerojatno netko radi...posalji poljaku mail i sve objasni pa vidi....i puno srece!

  22. #522
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Citiraj toncek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ako vam mogu zamoliti za pomoć...uglavnom, trebala bi mi informacija gdje sve u St mogu izvaditi betu? Da li postoji mogućnost u sklopu onih nekoliko poliklinika gdje je Cito (Kalajžić).
    Vidjela sam da Poliklinika J&J Medici ima biokemijski laboratorij pa me zanima da li je tu moguće (cijena također ako nije problem). Hvala puno.
    Zasto ne na firule bespl.ujutro izvadis u 13h rezultat. Mislim da i u analize triba cekat par sati,bar je tako bilo prije par god.

  23. #523

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj funky prvotno napisa Vidi poruku
    Mogao bi se on vratiti do tvoje ovulacije,a u medjuvremenu da ti folikulometrije napravi sparac ak je tu,vjerojatno netko radi...posalji poljaku mail i sve objasni pa vidi....i puno srece!
    bili smo u nedjelju kod dr.poljaka i dogovorili sve. krenit cu pit lijekove od drugog dana ciklusa (mislim da je letrila ) a 7 dan ću doć u polikliniku na folikometrij..

  24. #524

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj tin prvotno napisa Vidi poruku
    bili smo u nedjelju kod dr.poljaka i dogovorili sve. krenit cu pit lijekove od drugog dana ciklusa (mislim da je letrila ) a 7 dan ću doć u polikliniku na folikometrij..
    I meni je letrilan bio super,puno bolje sam reagirala nego na klomifen,s tim da smo isli na stimulirani,klomifen nam je sluzio samo za inseminacije...nadam se da ce i vama donit sricu

  25. #525

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj funky prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je letrilan bio super,puno bolje sam reagirala nego na klomifen,s tim da smo isli na stimulirani,klomifen nam je sluzio samo za inseminacije...nadam se da ce i vama donit sricu
    Nadam se i ja

  26. #526
    coracao avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Ciao cure!
    Evo da vam se i ja pridružim dok čekam svoj dogovor za AIH. Moja borba (iako vidim kroz koliko muke ste neke od vas prošle/prolazite pa vidim da sam još na početku) traje 1,7 g, sve je ok, moji hormoni, mužev spermiogram, imala problem asa brisevima pa i to riješila, obavila HSG (sve prohodno)...ali ništa. I evo sada po dogovoru, kreče planiranje AIH-a (Cito). Sve me to u isto vrijeme veseli i plaši... Evo da ne duljim za početak, čujemo se kad krenem i ja u proces

  27. #527

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Lijep pozdrav drage moje suborke
    Redovno vas čitam,pa se evo i ja odvažila da vam se priključim...u četvrtak sam na dogovoru kod dr.Poljaka za naredni postupak,pa ćemo vidjeti kakve smo sreće
    Nadam se da ćemo se ovdje fino družiti

  28. #528
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cure dobronamdošle!Sve šta vas zanima pitajte i svi ćemo vam rado pomoć,a ja vam želim da se šta prije preselite na temu trudnoća!

  29. #529

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Hvala željkice na riječima dobrodošlice

  30. #530

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Bila sam na dogovoru s doktorom,krenuli smo u novi postupak...ovaj put sam dobila letrilan i klomifen,pa me zanima je li neko imao iskustva s ovom kombinacijom tableta...nestrpljiva sam do prvog UZV da vidimo hoćemo li se iznenaditi i imati jednu stanicu više...

  31. #531
    coracao avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala Zeljkice! I ja se istome nadam i uostalom želim nam to svima

  32. #532

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj Lexus prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam na dogovoru s doktorom,krenuli smo u novi postupak...ovaj put sam dobila letrilan i klomifen,pa me zanima je li neko imao iskustva s ovom kombinacijom tableta...nestrpljiva sam do prvog UZV da vidimo hoćemo li se iznenaditi i imati jednu stanicu više...
    pozdrav lexus , ja sam trošila letrilan i imala sam na zadnjem UZV 6 jajnih stanica( od 17 mm, 15 mm i 14 mm) ostala tri su mali tako da ih ne možemo koristit..sutra mi je punkcija pa se nadamo najbolljem

  33. #533

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Kod mene je problem što dobivam jako malo jajnih stanica čak i sa jakim stimulacijama ( u oba prehodna postupka po 2 smo imali ) pa bih sad htjela koju staničicu više ...tin javi kako je prošla punkcijaa nadam se da će biti sve 5...

  34. #534

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lexus, kakva je to kombinacija letrilan i klomifen.....od kojeg dc i koliko dnevno?

  35. #535

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Pa rekao mi je kao u smislu ta dva lijeka imaju istu namjenu ali djeluju na malo drugačije načine pa to nekad pomogne da se dobije više stanica...krenula sam od drugog dana ciklusa 2x1 klomifen i 2x1 letrilan kroz 5 dana i onda prvi UZV 7. dan ciklusa.

  36. #536

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj Lexus prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je problem što dobivam jako malo jajnih stanica čak i sa jakim stimulacijama ( u oba prehodna postupka po 2 smo imali ) pa bih sad htjela koju staničicu više ...tin javi kako je prošla punkcijaa nadam se da će biti sve 5...
    bilo je dobro, rekla sam vam da su na prošlom UZV našli 6 folikula ( međutim taj period kad sam ja išla na UZV bila je doktorica Nađa, koja nema blage veze s poslom- meni su folikuli bili veliki i popucali su, tako kad sam jutros došla bila su samo 2 manja ali su ih izvadili vanka) a u biti kod nas je problem sa azoospemija pa je sreća što su kod muža našli kvalitetni spermija..pa će mi ujutro javit, da li je krenula dioba..a ljuta sam na neodgovorno ponašanje doktorice, kako je samo smotana

  37. #537
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Lexus i Coracao dobrodosle i sto prije otisle trbusaste.
    Tin, kako to da ti je dr Aracic radila folikulometrije, nije li se dr Poljak ovaj tjedan vratio? Zao mi je sto su veliki folikuli popucali, drzim fige da se nesto oplodi

  38. #538

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Lexus i Coracao dobrodosle i sto prije otisle trbusaste.
    Tin, kako to da ti je dr Aracic radila folikulometrije, nije li se dr Poljak ovaj tjedan vratio? Zao mi je sto su veliki folikuli popucali, drzim fige da se nesto oplodi
    jeste vratio se u ponedjeljak, al ja bila na UZV u 19h poslijepodne kod doktorice meni odgovaralo zbog termina a dr.poljak nije tad bio u citu, tako da mi doktorica nije ništa pogodila, trebala sam štopericu primit u četvrtak a ona rekla u petak..daj bože da se nešto oplodi..javit ce mi sutra

  39. #539
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Mislis, trebala je punkcija biti u cetvrtak, a ne u petak (a stoperica 36 h prije punkcije)?
    Zao mi je, ali iz iskustva ti mogu reci da kada kalkuliras za nesto tako bitno kao sto su folikulometrije i tempiranje stoperice, obicno to ne zavrsi bas najbolje.
    Govorim ti to jer sam ja svoje tempirane vodila pod telefonskim "nadzorom" dr Poljaka, a fm odradivala kod dr koja mi je blize i voljela bih da sam tada znala da nikako nije svejedno tko gleda na Uzv jer bi si mozda ustedila i vremena, i zivaca, a bome i novaca.

  40. #540

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    Hvala maca papucarica,iz tvojih usta u zna se čije uši ....tin jako mi je žao što je tako ispalo,ali barem su se našli kvalitetni spermiji pa ja se iskreno nadam i držim čvrsto fige da se večeras fino zabave u lab....

  41. #541

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislis, trebala je punkcija biti u cetvrtak, a ne u petak (a stoperica 36 h prije punkcije)?
    Zao mi je, ali iz iskustva ti mogu reci da kada kalkuliras za nesto tako bitno kao sto su folikulometrije i tempiranje stoperice, obicno to ne zavrsi bas najbolje.
    Govorim ti to jer sam ja svoje tempirane vodila pod telefonskim "nadzorom" dr Poljaka, a fm odradivala kod dr koja mi je blize i voljela bih da sam tada znala da nikako nije svejedno tko gleda na Uzv jer bi si mozda ustedila i vremena, i zivaca, a bome i novaca.
    Da,tako je, ja sam imala srecu da mi je sve vodio poljak..prvi put oveca stimulacija menopurima, 5 folikula,ali svih 5 u pravi tren izvadjenih,beta u stim i fetu 0, drugi put stimulacija letrilanom pa nakon par dana dodano nesto gonala,rezultat 16 jajnih stanica, 11 zrelih, 6 savrsenih blastica, 4 zamrznute, jedan decko u busi...
    Poljak je velik strucnjak i zna pogodit moment za punkciju,narocito u drugom postupku kad skonta kako neciji organizam reagira...puno srece curama u postupcima

  42. #542

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislis, trebala je punkcija biti u cetvrtak, a ne u petak (a stoperica 36 h prije punkcije)?
    Zao mi je, ali iz iskustva ti mogu reci da kada kalkuliras za nesto tako bitno kao sto su folikulometrije i tempiranje stoperice, obicno to ne zavrsi bas najbolje.
    Govorim ti to jer sam ja svoje tempirane vodila pod telefonskim "nadzorom" dr Poljaka, a fm odradivala kod dr koja mi je blize i voljela bih da sam tada znala da nikako nije svejedno tko gleda na Uzv jer bi si mozda ustedila i vremena, i zivaca, a bome i novaca.
    pogresno sam se izrazila, trebala mi je punkcija biti u četvrtak a ne u petak, a štoperica u utorak i sve bi bilo super

  43. #543

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    sad su me zvali iz Cita, oplođene su obe jajne stanice

  44. #544

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Tin molim te ako mozes da mi se javis na pp. Nesto bi te pitala.

  45. #545

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    tin na kraju se sve fino završilo,kad je transfer jesu li ti rekli?

  46. #546

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj Lexus prvotno napisa Vidi poruku
    tin na kraju se sve fino završilo,kad je transfer jesu li ti rekli?
    jeste, završilo je dobro..transfer je u ponedjeljak, nadam se da će dobro sve proć..u biti sve je u Božim rukama..Kad smo došli prvi put kod dr.Poljaka rekao je da nije puno optimističan, al samo da probamo( ja sam tada mislila da odustanemo i da idemo na donora u Češku) a ubiti ne znaju ni oni kako ce se sve završit

  47. #547

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    73

    Početno

    [QUOTE=tin;2660371]jeste, završilo je dobro..transfer je u ponedjeljak, nadam se da će dobro sve proć..u biti sve je u Božim rukama..Kad smo došli prvi put kod dr.Poljaka rekao je da nije puno optimističan, al samo da probamo( ja sam tada mislila da odustanemo i da idemo na donora u Češku) a ubiti ne znaju ni oni kako ce se sve završit...

    tako je draga,sve je u Božijim rukama,držim ti fige najjače što mogu ...možda se i vidimo i ja sam u pon.u Citu

  48. #548
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    cure sretno,baš mi je drago da je naša tema oživila da se kreće u nove postupke i neka svi budu sa sretnim završetkom!!!!!!!!

    kako su naše trudnice???
    sara10 kako si mi ti?imaš li kakav plan za dalje?

  49. #549
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Željkice, hvala što pitaš za mene. Ja se dugo nisam javljala, a nisam ni išla na rodu iskreno, malo se makla, evo tek danas gledam malo šta ima. Još sam uvijek u ljetnom raspoloženju, odmaram i kupam se. Ja imam 3 smrzlića u Cita po koja ću ići ove jeseni, 10/11 mjes., ne znam još točno.
    Kako si ti i i tvoj bebač?
    Svim novim curama želim dobrodošlicu i drago mi je da je ova naša splitska tema živnula!

  50. #550
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Željkice, hvala što pitaš za mene. Ja se dugo nisam javljala, a nisam ni išla na rodu iskreno, malo se makla, evo tek danas gledam malo šta ima. Još sam uvijek u ljetnom raspoloženju, odmaram i kupam se. Ja imam 3 smrzlića u Cita po koja ću ići ove jeseni, 10/11 mjes., ne znam još točno.
    Kako si ti i i tvoj bebač?
    Svim novim curama želim dobrodošlicu i drago mi je da je ova naša splitska tema živnula!
    Evo dobro smo ima već 8,5 mj nemogu virovat kako vrime leti a imam osjećaj da sam još jučer bila trudna!brzo ću ja u Poljaka dok sam još normalna malecki je hiperaktivan spavanje gubljenje vremena, još malo će prohodat!
    Lipo uživaj i kad napuniš baterije u nove pobjede a ja ti želim sreću!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •