Stranica 21 od 65 PrviPrvi ... 11192021222331 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 3239

Tema: Potpomognuta u SPLITU

  1. #1001

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Niti jedan par nije dao izjavu,a toliko parova navodno pati zbog ovih odgoda?
    Oprostite,al izgleda točno kako je Kaduna napisala.

  2. #1002
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dok god mrmljate sebi u bradu ili šuškate na fejsu, to je kao da šutite.

  3. #1003
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Veče cure...
    Budući vas je ovdje većina u blizini Splita molila bi ako tko zna hoće li se dr. Šparac u novoj klinici baviti MPO postupcima??? Ako tko ima kontakt (na znam smije li se tu pisati)
    Vidim na stranicama Cita da imaju novo osoblje zna li tko te nove dr?
    Sretno svima od srca

  4. #1004

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Perlice dr. Š se zasada nece baviti mpo...

  5. #1005
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Manola hvala na info... Ako čujete kakve novosti, javite ovdje...
    Cure, želim vam od srca punooo visokih beta

  6. #1006
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Parovi iz Dalmacije: Na potpomognutu oplodnju moramo u Zagreb jer su u splitskom rodilištu radovi!?

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalm...9/Default.aspx

    Članak u Slobodnoj Dalmaciji izašao je bez izjava (barem i anonimnih) pacijenata. Osobna priča neplodnog para koji se ne može liječiti u Splitu već mora putovati u Zagreb ili Rijeku doprinijela bi kvaliteti članka i senzibilizaciji javnosti za problematiku liječenja neplodnosti. (pogledajmo samo komentare čitatelja ispod teksta u Slobodnoj)

    Ali, nitko tko treba liječenje u KBC Split nije dao izjavu za novinski članak. Parovi koji trebaju liječenje u KBC Split sada imaju pravo žaliti radi propuštenog ali se nemaju pravu ljutiti i držati uvrijeđenim na činjeničnu konstataciju da NITKO od njih nije bio dostupan novinarki za izjavu. Vjerujem da će za sljedeći članak u novinama biti zainteresiranih jer postupci u KBC Split neće tako brzo ponovno krenuti, bit će još materijala za pisanje o tome u novinama.

    Rodin forum ima vrlo aktivan poddforum koji se bavi problematikom neplodnosti i medicinski potpomognutom oplodnjom. Velik broj osoba koji se suočava s neplodnosšću prati ovaj podforum. Stotine novih postova napišu se na podoforumu o medicinski potpomognutoj oplodnji. Mislim da niti jedan dio Rodinog foruma nije aktivan u tolikoj mjeri. Tu smo jedni drugima za potporu, razumijevanje, informiranje, edukaciju. Ali ako bi samo stali na pisanju na forumu, ako ne bi bilo stalno aktivnog i djelotvornog rada u onom stvarnom, ne-virtualnom svijetu, lako je moguće zamisliti da bi mpo u Hrvatskoj bio zakonom zabranjen. (sjetimo se samo koliko su utjecajne i aktivne društvenih skupine u Hrvatskoj koje se protive medicinski potpomognutoj oplodnji, sjetimo se samo zakona koji je bio na snazi do 2012. godine i koji jest faktički bio korak do zabrane mpo-a)

    Zato, bodrimo se na forumu, radujmo se uspjesima u liječenju, tugujmo zajedno kod nesupjeha, ali od toga stanje prava pacijenata na liječenje neplodnosti i uvjeti liječenja neplodnosti neće postati bolji.

    Budimo aktivni i u realnom životu. Pišmo institucijama, tražimo objašnjenja, odgovore, infrormacije. I, da... razgovarajmo sa novinarima (može i anonimno).

  7. #1007
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    manola, kako je prošla punkcija, jel bolilo i koliko ima js-a?

  8. #1008
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Bijela orhideja i sretna1506 - nemate se što ljutiti - niti na moj komentar a još manje na članak u Slobodnoj.

    To mi je kao kad netko komentira rezultate izbora u HR a na glasovanje nije izašao.

    Lijepo je sve napisala Inesz, da je bilo komentara pacijenata - bila bi i reakcija bolja i članak onako efektniji. Ali kao što veli naša Inesz, bit će još prilike, možda se onda ipak koja od vas osokoli. Od šutnje nikada nije bilo nikakve koristi. A radovi u ST-u kao i ponovno uspostavljanje normalnog funkcioniranja laboratorija tko zna kad će se u Splitu dogoditi.

    Zato ću ja sad u stilu Bijele Orhideje zavibrati ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da vama tih 6 mjeseci i više što brže prođe.

    Moram li reći da mi je stvarno kao što piše u članku potpuno bezmisleno da je Split sad odlučio ići u ta preuređenja! Mogli su to stvarno tad kad ionako nema postupaka - na ljeto!

  9. #1009

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Evo me prezivjela sam, punkcija me nije toliko boljela koliko me nakon nje boljelo... Popila sam tabletu protiv bolova i jos osjecam bol... Nadam se da ce se isplatit... Izvadili su ih 8, Sutra cemo vidjet jel bio partyyy u labosu nocas... Heheh nadam se najboljem...

  10. #1010
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Manola, baš mi je drago da je punkcija dobro prošla i bravo za 8 js-a. Sada navijamo da se oplode i da bude i smrzlića! Svakako nam javi!

  11. #1011

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    17

    Početno

    manola, sretno, nadam se da ćeš sutra primit lijepe vijesti, da su se sve oplodile

  12. #1012

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Evo javili su se da Romac ne zeli prije sutra nista prognozirat... Joj sad mi je vec muka da nije ok nesto.
    Jel praksa inace da se sazna odma dan nakon??

  13. #1013
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Manola, po meni to moze biti samo dobar znak.
    Embriolog nije siguran hoce li transfer biti 3. ili 5. dan-vjerojatno ih se vise oplodilo pa ce pricekati sutra da odluci.
    Da ih se malo oplodilo, rekli bi ti odmah.

  14. #1014
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Manola, slažem se sa macom, sutra će ti oni javit za transfer. Koja je ono dijagnoza kod vas?

    Maco, kako se snalaziš sa drugom bebom, kako napredujete?

  15. #1015

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Ajme da bar to bude tako. Jel se dan punkcije racuna kao prvi dan?
    Nema dg u nas... Idiopatski... Ne ide bez nekog razloga.

  16. #1016
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Manola navijam za party u labosu i nek bude finih blastica
    Idući mjesec smo MM i ja na finalnim konzultacijama u Citu... Kad smo zadnji put bili dolje, Cito je trebao preseliti, a sestra je na tel nekoj curki rekla kak će dr.P raditi samo jutarnju smjenu.
    Budem te sad malo davila, ak ti je tlaka zanemari
    Dal je Cito preselilo kat niže? Dal dr. Poljak sada sam radi MPO uz biologe, ili isto rade dr. Aračić i dr. Palada?
    Jako mi je žao kaj je Dr. Šparac otišao

  17. #1017

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Sada je cito gore i dolje koliko znam, poljak ce biti stalno dolje i radi sve kao i inace od danas. Za ostale dr. stvarno ne znam... Hvala na podrsci..

  18. #1018

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    cure vidim da pisete da je dr. Sparac otišao, a di, da li sam otvara svoju kliniku?

  19. #1019

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Manola sretno ti!

  20. #1020
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Manola, zlatna si, hvala
    Javi nam obvezno kak napreduje postupak.
    Venera, kolko znam dr. Š bude otvorio kliniku pokraj KBC-a, u zgradi koja se zove L(nešto)... Nisam zbilja upamtila

  21. #1021

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Sparac se isto nastavlja baviti mpo?

    Perlica55 da li si bila vec u postupku i kojem ili ideš tek na konzultacije?

  22. #1022
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Venera dr. Š se neće baviti MPO
    Bili kod dr. P pred novu godinu, MM radio s-gram, ja trebala na HSG. Ali, nalaz MM sa astheno, spao na OAT, meni odgođen HSG. Veli dr meni: Mala zdrava su ko dren! (možda je vidovit?!), a MM naručio kod urologice zbog varirajućeg nalaza (obavio briseve, hormone, s-kulturu, UZV, sanirao upalu prostate)...
    Koristi još ovaj m mjesec Ubiquinol/koezin Q10, pa idući mjesec opet za St na kontrolni s-gram i dogovor za postupak...

  23. #1023
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Vidim jutros kak je Cito objavio rezultate svih postupaka medicinski potpomognute oplodnje za 2014 god.
    Iskusne curke vam se čini??
    Na žalost gledam i cjenik, mislim da su podigli cijene

  24. #1024

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Bas sam pogledala....rezultati cita za 2014. mi se cine bolji nego prethodnih godina, a evo i moj zivi dokaz guguce i lupa nogicama na krevetu pokraj mene uh, ali cijene su isle gore, bas sad kad je kbc zaribao stvar, a pa sta cemo sad, samo da uspije...
    Puno srece svima, posebno parovima sta su osudjeni na putovanje u Zg, i nemojte da vas tramak prodje neprimjeceno, trebalo bi bar anonimno ispricati sve, nama bi naprimjer bilo nemoguce ici gore, izgubila bih posao, inace smo zbog vjecnih guzvi i cekanja u kbc-u i podigli kredit i otisli u cito

  25. #1025
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Pogledala sam stranice Cita, drago mi je da sam i ja u toj statistici, upala u zadnji tren, krajem 2014. Vidim da je u svim dobnim granicama dosta više postupaka IFV+ICSI u odnosu na IFV postupke što ukazuje na rastući problem muške neplodnosti. I nama je takoeđr svaki put rađen ifv+icsi, a dobitni je iz fet-a.
    Također sam primjetila da su uveli u ponudu i opću anesteziju prilikom punkcije folikuka što dosad nije bilo. A cijene jesu veće, zaista nezgodno za parove iz Dalmacije i šire koji dolaze u Cito i sad ova situacija sa kbc-om.
    Mi smo dosta potrošili u ove tri godine i 8 postupaka, mogu reć skoro pa jedno novo auto srednje klase, al hvala bogu, nismo dizali kredite, al zato puno drugih stvari se odrekli što mi naravno nije žao jer ovo je bio prioritet, al da je skupo, skupo je..

  26. #1026
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Funky uživaj u svojoj bebici
    Sara, zbilja je jako fina statistika, i jako mi je drago da je i vaš slučaj u tablici ...
    Nekak mi se čini da bez obzira kakv bio nalaz MM, odah u startu bi s dr dogovorili ići
    isključivo na ISCI. Nekak mi je IVF kockanje i gubljenje živaca. Ak vam nisam dosadna,
    dal se to uopće može dogovarati??? Sve mi je ovo novo, nepoznato, a u životu sam kontrol frik u duši..
    Curke dal ste psihički bile "spremne" na prvi postupak, il je zbunjoza normalna stvar
    Ja si povremeno mislim da nisam normalna, jer još uvije kao da nisam procesuirala u glavi kaj nas čeka..
    Sada me ljute i ove cijene, u biti dok ne krenem u postupak, uopće ne mogu znati cijenu...
    Kak se uopće računa cijena postupka ak npr. 12 js oplođuju putem ISCI metode, al je to ovih 9000 kn + ljekovi???
    Manola, kak si??? Kaj je novog u labu???
    Posljednje uređivanje od perlica55 : 10.02.2015. at 12:30

  27. #1027
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    dr.Šparac je otvorio svoju polikliniku u Ivaniševićevoj zgradi pored Lazarice, al zasad radi sam, mada je rekao da će se baviti i oplodnjama, ali vjerojatno treba naći embriologe i drugo osoblje......

  28. #1028
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Perlica55, što se tiče ICSI-a nama je to dr. odmah rekao da će biti ta metoda zbog težeg oblika oligoasteno kod mog muža. Možeš razgovarati sa dr-om na tu temu, al kod težih oblika muške neplodnosti se koristi ta metoda, a sad ako je nekome sgram na granici dobroga, to ne znam....u svakom slučaju razgovarajte sa dr-om, pitaj ga šta god te muči...
    Što se straha tiče, to je sve normalno, prije prvog postupka i mene bilo strah jer ulaziš u nešto novo, koliko ti god netko pričao o tome i čitala ti u brošurama, ne znaš dok ne iskusiš, mene je najviše punkcije bilo strah. A poslije prvog puta me više ničeg nije bilo strah osim neuspjeha. I ne boj se punkcije, već smo pisale o tome, anestezija je dobra, a evo sad će se moći i opća uzeti.

  29. #1029
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Sara, MM varira nalaz, svakako budem s dr razgovarala da odmah idemo na ICSI, makar nalaz bio najbolji...
    Malo trčim pred rudo, al volim sve znati
    Super za info za dr. Š... Jednostavno mi dr. P nije "legao" i gotovo. Zbilja je bio fin i sve nam objasnio, al sam stekla dojam da ima veliku gužvu i da je zbog gužve poslao MM kod urologice.. Al prvi dojam mi je takav, možda idući put bude bolje

  30. #1030
    Dora17 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Evo i ja se spremam sutra na prvi dogovor kod dr. P. i baš mi nije svejedno. Svasta sam se načitala i sad me strah.. Baš sam kukavica..

  31. #1031

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Moje misljenje o dr. P koji me i vodi trenutno je da je jako strucan i da zna sta radi... Kakav god da je i kakav god da je njegov odnos i ponasanje mislim da je najbitnija strucnost i da zna sta radi.
    Mene su zvali i rekli da ce transfer biti 5 dan, sta se tice zamrzavanja da bi moglo i toga biti... Opet nista konkretno ali oni nista ne zele garantirat i davat unaprijed informacije, dosta se ograde sta mi je isto ok, lazna nada je gora nego stvarno stanje... Tako da sam i dalje na iglicama i nadam seda ce proci ok...
    Cijene su podigli to vidim od 1.2 , ja sam prije krenula u postupak tako da ne znam koliko ce me izac... Zasad sam platila samo ljekove...

  32. #1032
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Dora samo hrabro, sve kaj ti ne bude jasno pitaj, i javi nam dojmove
    Manola o stručnosti dr. P niti ne sumnjam, u protivnom ne bi išla kod njega....
    Super za vaše mrvice, držim fige i dalje

  33. #1033
    Dora17 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj manola prvotno napisa Vidi poruku
    Moje misljenje o dr. P koji me i vodi trenutno je da je jako strucan i da zna sta radi... Kakav god da je i kakav god da je njegov odnos i ponasanje mislim da je najbitnija strucnost i da zna sta radi.
    Mene su zvali i rekli da ce transfer biti 5 dan, sta se tice zamrzavanja da bi moglo i toga biti... Opet nista konkretno ali oni nista ne zele garantirat i davat unaprijed informacije, dosta se ograde sta mi je isto ok, lazna nada je gora nego stvarno stanje... Tako da sam i dalje na iglicama i nadam seda ce proci ok...
    Cijene su podigli to vidim od 1.2 , ja sam prije krenula u postupak tako da ne znam koliko ce me izac... Zasad sam platila samo ljekove...
    Ma, ja isto mislim da je strucan i nadam se da ce mi pomoci da dodjem do zeljenog cilja. Iskreno vise me nije briga ni za novce, ni za putovanja do St, ni za bol.. Sto ce mi sve kad svaki mjesec placem zbog iste stvari.. Je li ljekove u Cita dobijete?

  34. #1034

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Samo hrabro trebamo u borbu... Nadam se da ce se jednom trud isplatiti svakoj od nas jer smo sve to zasluzile.. U prvi postupak je po meni najbolje i najlakse za psihu uci bez velikih ocekivanja...
    Samo hrabro i pozitivno!
    Da, ljekove sve imas u Cita.
    Posljednje uređivanje od manola : 10.02.2015. at 20:50

  35. #1035

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Hercegovina
    Postovi
    237

    Početno

    pozdrav cure, ja i muž ponovo krećemo u borbu. naručeni smo u četvrtak na pregled, na ledu su mi jajne stanice pa ćemo vidjet šta sad. vjerovatno,muž treba dat uzorak, ako bude ok pošto nalaz varira-zapravo bude loš, čekat oplodnju..ovo nam je 3- ći pokušaj na citu..

  36. #1036
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Tin, sretno! Neka bude treća sreća najveća

    Manola, ovo su super vijesti kod tebe, bit će blastice, transfer 5 dan! Sretno, sretno, neka bude prvi i dobitni postupak!

  37. #1037

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Citiraj perlica55 prvotno napisa Vidi poruku
    Funky uživaj u svojoj bebici
    Sara, zbilja je jako fina statistika, i jako mi je drago da je i vaš slučaj u tablici ...
    Nekak mi se čini da bez obzira kakv bio nalaz MM, odah u startu bi s dr dogovorili ići
    isključivo na ISCI. Nekak mi je IVF kockanje i gubljenje živaca. Ak vam nisam dosadna,
    dal se to uopće može dogovarati??? Sve mi je ovo novo, nepoznato, a u životu sam kontrol frik u duši..
    Curke dal ste psihički bile "spremne" na prvi postupak, il je zbunjoza normalna stvar
    Ja si povremeno mislim da nisam normalna, jer još uvije kao da nisam procesuirala u glavi kaj nas čeka..
    Sada me ljute i ove cijene, u biti dok ne krenem u postupak, uopće ne mogu znati cijenu...
    Kak se uopće računa cijena postupka ak npr. 12 js oplođuju putem ISCI metode, al je to ovih 9000 kn + ljekovi???
    Manola, kak si??? Kaj je novog u labu???
    Ne boj se, postupak je svaki dan par inekcija koje ne bole, mozes ih nositi doma i sama ili uz pomoc primati, svako drugi dan uzv, punkcija pod vrhunskim sedativima, ja imala 16 jajnih stanica, punkciju nisam ni osjetila, zatim cekanje hoce li doci do oplodnje, pa transfer koji apsolutno nista ne boli i zatim onih uzasnih dva tjedna cekanja i strepnje, a onda test ili jos sigurnije beta...ako je negativna, prvi put, meni je to bilo nesto najgore u zivotu, ta prva negativna beta, uzas, iduci put nije bilo toliko strasno, a treci put je bila sreca do neba, tebi mozda vec prvi put beta bude ogromna i eto, to je to
    Sto se tice cijena, da ide postupak npr 9000 kn plus lijekovi par tisuca kuna, ovisi o kolicini
    Ugl, sretno cure, Sara pozz drz se!!!

  38. #1038
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Funky, HVALA ti, javim vam se idući mjesec nakon konačnih konzultacija ...
    Imam visok AMH, na jednom Klomiću sam imala 4/5 folikula, tak da se
    zbilja nadam da neću morati pikati puno pikalica

    Tin, sretnooooo, javi kak je prošlo ...

    Sada imam pitanje za iskusne curke, možda jest glupo, al ipak ja pitam...
    Kada bi vi same mogle birati, dal bi u prvi postupak išle sa full stimulacijom i
    nadale se velikom broju js, ili biste na prvi postupak išle s polu/laganom stimulacijom...
    Obzirom da MM ima loš nalaz, OAT. Ak me dr. bude pitao, ja ni sama ne znam kaj bi..
    Možda me uopće neće niti pitati, al ...
    Unaprijed hvala svima

  39. #1039

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Cure hvala vam na zeljama ja se isto nadm da ce bit blastice i da ce sve proci pozitivno... Ovo mi je prvi postupak u cita , a u 9 mj sam bila na ivf u kbc split koji je zavrsio vracanjem 2 cetverostanicna, pa spontanim u 7tt... To je bio prvi postupak...
    Perlice, mislim da ce ti dr.P sam sugerirat sto bi on...

  40. #1040
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Perlica, ne moraš se oko stimulacije brinuti, dr. će ti odrediti protokolol i kada kreneš sa injekc. 5 dan je folikulometrija, on će vidjeti kakvo je stanje, kako reagiraš i na temelju toga dalje odrediti koliko čega ćeš primat, dr. je tu tata mata i toga se ne moraš plašit.
    Manola, znači prvi put je došlo do trudnoće, žao mi je zbog spontanog, ali mislim da su ti šanse velike sada sa blasticama

    funky, pozdrav i tebi uživaj sa svojim malim smotuljkom!

  41. #1041
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Manola, žao mi je zbog spontanog
    Držim fige da ovaj put bude sve super..
    Sara, znam da će dr. imati zadnju riječ... U razgovoru s frendicom,velim joj kak me jako strah
    pikalica i posljedica koje one ostavljaju na zdravlje žene (genetski imam predispozicije za karcinome
    svih vrsta i oblika ) pa sam si mislila , naravno u dogovoru s dr. ići u prvom postupku na laganu
    stimulaciju...
    Međutim ona veli da je bolje da idem u full, kako bi možda ostalo embrija za FET...
    Njoj je 2. FET bio uspješan. Budem vidjela kaj će dr. reći...

  42. #1042
    tetagogolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    745

    Početno

    perlica55, i ja imam genetsku predispoziciju za karcinomska oboljenja i još kad sam u uputstvima lijekova pročitala šta sve izazivaju , al eto krenuli s full stimulacijom, dobili 12 jajnih stanica, 9 smrzlića i bogu hvala više lijekove nisam morala ni primirisat

    sretno svim curama!!!

  43. #1043
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Tetagogolina, iskreno se nadam kak ću tvojim stopama
    Mazi bušu
    Posljednje uređivanje od perlica55 : 11.02.2015. at 15:55

  44. #1044

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Hellou cure, ja sam nova od dana ovdje poslala sam upit glasnogovorniku u min. zdravlja kada će biti gotovi radovi u KBC Split i nakon samo 1 dan sam dobila odgovor da će sve biti gotovo za 6 tjedana i da postupci počinju tada.... znači 1.4. poznavajući naše rokove do kraja 4. bi moglo biti sve gotovo
    ja sam bila na IVF u 12. mjesecu, nije uspilo dr. Budimir mi je dr i mogu reći samo riječi pohvale.....
    cure sretno

  45. #1045
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Drage moje kako radi dr Poljak slijedeci tjedan ?

  46. #1046
    Dora17 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje kako radi dr Poljak slijedeci tjedan ?
    Dr Poljak stalno radi ujutro. Preselio se na prvi kat pa je stalno ujutro.

  47. #1047

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    54

    Početno

    Zelim svima srecu u postupcima u da se sto manje namucite!
    Meni je sutra transfer blastica, nesto su vec zamrznuli 3dan... Tako da se nadam da ce bit dobro. Jeli postoji razlika u blasticama sta se kvalitete tice? Jel to najkvalitetniji stadij embrija koji se vraca?

  48. #1048

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    manola postoji sistem ocjenjivanja blastocista, ovisno o tome koliko su razvijene u trenutku gledanja.
    http://www.advancedfertility.com/blastocystimages.htm
    ovdje je pojasnjeno, grading koji koriste u hrvatskoj se malo razlikuje, ali princip je isti.

  49. #1049
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hvala a sad mi plizz napisi br na koji da ga zvrcnem

  50. #1050
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Citiraj ja37 prvotno napisa Vidi poruku
    Hellou cure, ja sam nova od dana ovdje poslala sam upit glasnogovorniku u min. zdravlja kada će biti gotovi radovi u KBC Split i nakon samo 1 dan sam dobila odgovor da će sve biti gotovo za 6 tjedana i da postupci počinju tada.... znači 1.4. poznavajući naše rokove do kraja 4. bi moglo biti sve gotovo
    ja sam bila na IVF u 12. mjesecu, nije uspilo dr. Budimir mi je dr i mogu reći samo riječi pohvale.....
    cure sretno
    Dobrodošla! To je dobra vijest za sve one parove koji čekaju na kbc. Samo pod uvjetom da se ne oduži. I ja sam bila kod dr. Budimira u bolnici i također mi je ostao u lijepom sjećanju i nemam nikakvih zamjerki. Sretno i javi nam se!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •