molim te daj mi donesi male zute zdjelice
a jooooooooj, a zakaj bas moram ja, pa ne znam di su
ma daj emil... ljepo te molim, odi pliz da ne moram ja - u kuhinji su, u ormaricu za sudje koji stoji pored frizidera

ode on i nema ga, nema ga i nema ga
ja si mislim djizus pa KAJ dela.. i eto njega - bez zdjelica
veli on NEMA IH! - sve sam pretrazio, tam su samo tanjuri
emil, ne u vitrini... NISU u vitrini nego u ormaricu za sudje pored frizidera, nemres ih fulat, ZUTE SU!
i ode on opet
i nema ga
i nema ga
i nema ga

djizuuuuuuuuuuuus pa kaj dela???
i dodje konacno - opet bez zdjelica.. i veli... Nema ih, SVE ZIVO sam izvadio iz ormara i NEMA IH!!!

i nis, dignem se ja konacno i velim mu, odi s menom - sad cu ti pokazati di su zdjelice, nije mi jasno kud gledas da ih ne vidis

i udjem u kuhinju, a tam imam kaj vidit.. on fakat ispraznio cijeli doljni dio vitrine u kojem drzim sve samo NE SUDJE!
ja reko pa kaj ti nisam rekla u ormaricu di stoji sudje
pa jesi!
pa KAJ ONDA GLEDAS U VITRINU.. VIDIS MOZDA SUDJE TU NEGDJE???
ne vidim :/
pa nema kihinja 2100 kvadrata
kad si vidoio da tu NEMA ni S od SUDJA mogo si otvorit i DRUGI od ta dva ormara kojeimamo u kuhinji i vidio bi da u NJEMU stoji sudje

isuse!
nemrs vjerovat

a to je samo jedna od 456 nebuloza s naseg vikenda
od 50-tak sati sto smo proveli zajedno bar 35 je prespavao, a ovih 15 sto je bio budan doslo mi je bar 2 puta na sat da iz koze iskocim od scena slicnih ovoj
i onda se jos naduri kad ga pitam u cemu je faking problem i da nisam znala da ima amneziju i da je tak naglo bas SVE zaboravio... ne zna on rezat sunku, nek mu ja napravim sendvic (a on mudro lezi, gleda TV, a ja bas gulim luk)... ne zna on di je produzni kabel, pa zakaj bi on sve moral znati... kaj njega briga za produzni.. ak mi treba nek si idem po njega... a dan prije ga je on osobno nosio u podrum... i slicno

on se duri!!! - a ja se tresem

udavicuga